Anglojęzyczny dział forum

Problemy techniczne, działanie i forumowe nowości.
Awatar użytkownika
MrocznyPopiskiwacz
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 376
Rejestracja: 10 gru 2011, o 19:03
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Anglojęzyczny dział forum

Post autor: MrocznyPopiskiwacz »

Mamy czeski dział forum. Do tej pory nie widzę jednak działu anglojęzycznego. Czy z okazji Nightera nie warto by o tym pomyśleć? Nie wiem, czy w tym wydaniu była jakas informacja o forum, ale jakby jakiś zamorski fan szukał...
Widziałem rzeczy, w które wy, ludzie, nigdy byście nie uwierzyli...Wszystkie te chwile przepadną w czasie niczym łzy w deszczu... Pora umierać. Roy Batty
Na pohybel skur..ysynom. Zoltan Chivay

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Re: Anglojęzyczny dział forum

Post autor: Magnus »

Się planuje i tworzy..
TKM!

Awatar użytkownika
fiu
Amazonka
Amazonka
Posty: 302
Rejestracja: 12 gru 2008, o 20:42
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anglojęzyczny dział forum

Post autor: fiu »

A czy nie jest tak, że forum zachowuje swoją żywotność przez aktywność użytkowników i póki nie ma żadnej sprecyzowanej anglojęzycznej społeczności, to taki dział i tak się nie utrzyma?
Czy w angielskiej części forum maja znaleźć się pewne przetłumaczone wątki, 1:1:, czy jakieś podstawowe informacje? To nie tak, że sieję defetyzm, nie jestem na żadnym innym forum, więc nie wiem jakie są praktyki;)
A co z angielską wersją strony?
We can be Heroes
Just for one day

Awatar użytkownika
Domel
Pretorianin
Pretorianin
Posty: 305
Rejestracja: 2 kwie 2017, o 23:32
Płeć: Mężczyzna

Re: Anglojęzyczny dział forum

Post autor: Domel »

fiu pisze:
14 paź 2017, o 13:46
A co z angielską wersją strony?
Z braku czasu i prywatnych obowiązków jeszcze nie powstała :(
Jeśli czas pozwoli, to może przed listopadowym CC uda się ogarnąć i uruchomić.
"- Są tylko trzy takie zespoły jak wy - orzekł ze zgrozą. - Mazowsze, Gawęda ... i zespół Downa. Trudno powiedzieć, który lepiej strzela."

Magdalena Kozak - Renegat

- Jestem Nocarzem - powiedział Nex - i nie obchodzą mnie wasze drożdże!

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Re: Anglojęzyczny dział forum

Post autor: Mcbet »

Szczerze mówiąc myślę ze od strony należny zacząć. Forum potem można zrobić coś na kształ działu Czeskiego jak coś tam zacznie się dziać to zacząć działać w tym kierunku. Szkoda czasu na pracę na wersją forum w Lengłiczu jak całkiem możliwe, że będzie tak jak Fiu-Bzdziu pisze ;)
Btw Angielska wersja przydał by się na Twarzo-Książce ( o ile już takiej nie ma nie wiem nie sprawdzałem ).
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

AndyOftenhide
Doktorant
Doktorant
Posty: 114
Rejestracja: 29 maja 2013, o 18:52
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: podWawa

Re: Anglojęzyczny dział forum

Post autor: AndyOftenhide »

Szczerze mówiąc to jeszcze nigdy nie widziałam, żeby na jakimś forum były działy w kilku językach i żeby to faktycznie aktywnie funkcjonowało (tu zresztą ten dział czeski też jest martwy). Więcej sensu miałoby osobne forum w j. angielskim, ale nie wiem jak z popularnością angielskiej wersji książek (żeby miał kto na tym forum pisać)?

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Anglojęzyczny dział forum

Post autor: Falka Valiarde »

Ja znowu miałam do czynienia z forami w wielu językach tylko zwykle większość było na dziale anglo, a reszta na poszczególnych językach.
U nas jeśli faktycznie ma być promocja anglo to moim zdaniem dobrze byłoby stworzyć dział z regulaminem, z jakimś takim postem zaczynającym pt.: "witamy, jesteśmy fajni". Ogólnie dobrze byłoby zrobić takiego posta ciut wyjaśniającego, że zapraszamy do naszego działu anglojęzycznego, że większość się dzieje na dziale polskojęzycznym ale zapraszamy do udziału i do pisania, że z chęcią także będziemy odpowiadać i rozmawiać także w tamtym dziale (coś tego typu, żeby zachęcić do pisania).
Bo jeśli nie zrobimy jakiegoś kącika to nigdy nic się tam nie zacznie.
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

ODPOWIEDZ