Wiosenne porządki

Problemy techniczne, działanie i forumowe nowości.
Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Wiosenne porządki

Post autor: Qadesh »

Mam taka sugestię - na forum jest mnóstwo martwych dusz - takich, co to się wpisały do Rodu i znikły. Czy mogę zasugerować usunięcie takich nieaktywnych kont?

Dodatkowo proponuję "zatwierdzać" przyjęcie do Rodu po przekroczonej ilości -- postów. Coby się martwe dusze nie mnożyły.

Co ekipa porządkująca na to?

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Re: Wiosenne porządki

Post autor: Mcbet »

Hmmm martwe dusze poszly podczas wymiany forum a co do ludzi nie udzielajacych sie to nie wiemy czy nie czytaja poprostu forum. Ja bym ich nie wycinal.....
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: Wiosenne porządki

Post autor: Qadesh »

Może po prostu wykosić takich, którzy poza deklaracją do Rodu nic nie napisali? Zrobić z nich Zombiaki i tyle.
Po 10-20 postach odzyskają swój status.
Żeby tak super nie było. ;>

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Re: Wiosenne porządki

Post autor: Magnus »

Obawiam się, że eMs może mieć rację. Są ludzie, którzy zajerestrowali się, wpadli do Rodu, i po prostu czytają, bojąc się/wstydząc się odezwać. Bo my taka zgrana grupa i w ogóle. No ale i wyobrażam sobie, że są takie, które po rejestracji zapomniały o forum. I jak takie osoby znaleźć?
TKM!

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: Wiosenne porządki

Post autor: Qadesh »

Nikt nie wydoli, tylko czytając - przecież czytając to wszystko pierdolca można dostać! :mrgreen:

A ja sobie tak myślę, że dobrze byłoby, gdyby Zombiak nie zostawał od razu członkiem Rodu, tylko sobie na to zasłużył conajmniej 10-20 postami, o.
Oczywiście Głowa Rodu mu może przesłać gratulacje lub kondolencje z okazji wybrania jedynie słusznej drogi na PW, żeby się taki Zombiak poczuł zauważony i dowartościowany, ale dalej niech se radzi sam,o.
Jak nieśmiały to Zombiakiem zostanie, ewentualnie zostanie do Rodu wrzucony Siłą Wyższą :), po daniu się poznać, że on nie taki, co się zarejestrował i zapomniał.

Awatar użytkownika
Wednesday
Podporucznik Nocarzy
Podporucznik Nocarzy
Posty: 755
Rejestracja: 15 gru 2008, o 08:50
Płeć: Mężczyzna

Re: Wiosenne porządki

Post autor: Wednesday »

Też wydaje mi się, że aby zostać przyjęty do Rodu.. Trzeba by się wykazać swego rodzaju 'wolą przynależności' do np. Renegatów, czy Żywieniowców.. Parę postów w odpowiednich tematach (wizytówka, coś o sobie, jakaś opinia o książkach..).

A jeśli ktoś tylko czyta i generalnie nie udziela się na forum, nie uczestniczy w konwentach, bądź innych imprezach organizowanych przez ludzi z forum, to po co mu członkostwo w jakimkolwiek Rodzie..?
Summum ius, summa iniuria.

Daj mi szkockiej, umieram z głodu.

Awatar użytkownika
Varjo
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1111
Rejestracja: 11 lis 2008, o 22:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Wiosenne porządki

Post autor: Varjo »

qadesh pisze:Może po prostu wykosić takich, którzy poza deklaracją do Rodu nic nie napisali? Zrobić z nich Zombiaki i tyle.
Po 10-20 postach odzyskają swój status.
Żeby tak super nie było. ;>
Zacny pomysł zaprawdę :ninja:
When i close my eyes i keep falling
Though im plunging down it's like flying
I'ts funny how im so high yet never floated
so low
Just wanna revert from this horrid death row
___________________________________
Cześć chłopaki jestem Varjat, spalę wam dziś komisariat :D

Awatar użytkownika
Nightmer
Oprawca
Oprawca
Posty: 1017
Rejestracja: 6 kwie 2007, o 21:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łorsoł
Kontakt:

Re: Wiosenne porządki

Post autor: Nightmer »

Również popieram obydwa wnioski Q (choć z tego co pamiętam, na poprzednim forum, kwestia martwych dusz nie została przychylnie rozpatrzona) :pop: .
Pacyfista

Mistrz złotej myśli

Zdarza mi się zachowywać jak cham i prostak. Dążę do ideału:]

"You offended me!
You have cast your shadow upon me!
SHIT!"

Awatar użytkownika
Varjo
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1111
Rejestracja: 11 lis 2008, o 22:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Wiosenne porządki

Post autor: Varjo »

Nightmer pisze:Również popieram obydwa wnioski Q (choć z tego co pamiętam, na poprzednim forum, kwestia martwych dusz nie została przychylnie rozpatrzona) :pop: .
Dobra Najt nie przesadzajmy, bo sie qadesh rozmarzy i jeszcze pomyśli że nie jest uważana za złą,niedobrą offtopiare :twisted:
When i close my eyes i keep falling
Though im plunging down it's like flying
I'ts funny how im so high yet never floated
so low
Just wanna revert from this horrid death row
___________________________________
Cześć chłopaki jestem Varjat, spalę wam dziś komisariat :D

Awatar użytkownika
Nightmer
Oprawca
Oprawca
Posty: 1017
Rejestracja: 6 kwie 2007, o 21:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łorsoł
Kontakt:

Re: Wiosenne porządki

Post autor: Nightmer »

Varjo, chyba nie sugerujesz, że Q czyta inne posty niż swoje? ;> Ona tu tylko spamuje :twisted:
Pozatym Q JEST samozwańczą "niedobrą oftopiarą" i czerpie z tego satysfakcję.
Pacyfista

Mistrz złotej myśli

Zdarza mi się zachowywać jak cham i prostak. Dążę do ideału:]

"You offended me!
You have cast your shadow upon me!
SHIT!"

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: Wiosenne porządki

Post autor: Qadesh »

Nightmer pisze:Varjo, chyba nie sugerujesz, że Q czyta inne posty niż swoje? ;> Ona tu tylko spamuje :twisted:
Pozatym Q JEST samozwańczą "niedobrą qftopiarą" i czerpie z tego satysfakcję.

Awatar użytkownika
Varjo
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1111
Rejestracja: 11 lis 2008, o 22:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Wiosenne porządki

Post autor: Varjo »

Nightmer pisze:Varjo, chyba nie sugerujesz, że Q czyta inne posty niż swoje? ;> Ona tu tylko spamuje :twisted:
Pozatym Q JEST samozwańczą "niedobrą oftopiarą" i czerpie z tego satysfakcję.
Prawdę rzeczesz bracie renegacie :pop: :pop:
When i close my eyes i keep falling
Though im plunging down it's like flying
I'ts funny how im so high yet never floated
so low
Just wanna revert from this horrid death row
___________________________________
Cześć chłopaki jestem Varjat, spalę wam dziś komisariat :D

Awatar użytkownika
XaZaX
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 497
Rejestracja: 4 lis 2008, o 23:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wiosenne porządki

Post autor: XaZaX »

Magnus pisze: No ale i wyobrażam sobie, że są takie, które po rejestracji zapomniały o forum. I jak takie osoby znaleźć?
Żmudna robota ale da się - każdy użytkownik w statystykach ma coś takiego jak "ostatnie logowanie" [EDIT: tu nazywa się "ostatnia wizyta"]ale moim zdaniem za dużo roboty sprawiłoby sprawdzenie tego wszystkiego ;)
If you not serve in combat, then you will serve on the fireing line! - Imperial Guard Commissar

Tata! Tata! Biją renegata!!
Przyjdzie Tata i pozamiata!

Jestem Nocarzem - powiedział Nex - i nie obchodzą mnie wasze drożdże! <cytat niedokładny :P>

Awatar użytkownika
Dante
Top secret
Top secret
Posty: 1337
Rejestracja: 24 paź 2006, o 16:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Wiosenne porządki

Post autor: Dante »

Ja sie tylko spytam :

-Po co ?

Pytanie pomocniczne :
-Czy rejestrujac sie na forum ktos z was mial obowiazek podpisania deklaracji pisania postow ?

Ps.1
W trakcie przesnosin zostaly wlasnie usuniete konta osob zarejestrowanych przed 2007 rokiem i bez zadnej aktywnosci.

Ps.2
osobiscie mam dwoch kolegow ktorzy sa zarejestrowani i nie napisali zadnego postu.Ale sa z nami i jestem pewien ze predzej czy pozniej sie zaczna odzywac.

Ps.3
Na ile mam wiedze w tej chwili na forum jest ponizej 30 kont z jednym postem. Kont na forum jest ok 300 ( samych Renegatow i Nocarzy razem jest ponad 200).
Ps.4
Czasem chodzi o Nick.Jesli podobajacy sie wam jest zajety przez jak mysle martwa dusze, skontaktujcie sie z Iksem.Moze pomoze.
Dante
"młodzieńcze ! ciesz sie w młodości swojej " -platoon /Eklezjastes

747170

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: Wiosenne porządki

Post autor: Qadesh »

Po to, że istotą zapisywania się na jakiekolwiek forum jest chęć dyskusji, podzielenia się swoimi wrażeniami, fascynacjami, poznanie nowych ludzi, czy dowiedzenie się czegoś więcej.
Jak sądzę, jest to raczej oczywiste i nie wymaga pisemnych deklaracji.

Ad Ps1.
Bardzo nas to wszystkich cieszy.

Ad Ps2.
Cieszę się wraz z Tobą, Dante, ale mogliby to robić również jako Zombiaki. I ich sprawą byłoby wtedy to, czy będą się odzywać, czy nie. Osobiście mam jedna przyjaciółkę (Sunny), która jest zarejestrowana, nastukała 114 postów i znikła. I też generalnie jej konto powinno wygasnąć. Bo nadzieja to piękna rzecz, ale mało praktyczna.

Ad Ps3.
A kto mówi o jednym poście? Ja widziałam na jednym z forów granicę chyba 15 postów i myslę, ze jest to ze wszechmiar logiczne rozwiązanie. Zresztą, jak ktoś jest ciekawy ile jest kont użytkowników, to sobie może sam zobaczyć. Nie wiem o co Ci chodzi w tym Ps.

Ad Ps4.
Po raz kolejny poruszasz sprawę, która nie ma związku z tematem. To o czym piszesz, jest także oczywiste. A jeśli chodzi o mój nick, to bardzo mi się podoba. :P



A ja chciałabym od siebie dodać, że byłoby fajnie, jakby uczestnictwo w Rodzie było poprzedzone napisaniem dolnej granicy postów - można postawić warunek, że mają dotyczyć wypowiedzi w tematach powitalnych.

ODPOWIEDZ