Wąpierze Wszystkich Światów łaczcie się !

a miało być tak pięknie... i kto śmie twierdzić, że nie jest?
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MrocznyPopiskiwacz
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 376
Rejestracja: 10 gru 2011, o 19:03
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wąpierze Wszystkich Światów łaczcie się !

Post autor: MrocznyPopiskiwacz »

...witam...
...na forum Nocarz jestem od niedawna...nawet jednak dla takiego ignoranta jak ja, wydaje się dość oczywiste, że forum poświęcone 3 książkom (Fiolet to zupełnie inna historia) musi się kiedyś wypalić z braku tematów...wciąż jednoczy jednak wielu ludzi z nim związanych, jest też sporo pomysłów na różne formy popularyzacji (chociażby najbliższa akcja PYRKON - trafi ona jednak na bardzo wąskie grono odbiorców, czyli fanów SF bywających na konwentach)...
...mam pewną myśl ? propozycję ? z tym związaną...
...społeczność Nocarza łaczą 2 nurty: wampirski i airsoftowy...
...isnieje w sieci (także krajowej) kilka społeczeństw/for związanych z wampiryzmem, oraz wiele for ASG...może ktoś zainteresował by userów w/w grup Nocarzem ?...myslę, że zarówno grupy ASG mogłyby znaleźć u nas coś ciekawego (klimat wampirski w planowaniu potyczek byłby pewnie wyzwaniem), fani zaś Zmierzchu, Moonlighta, Blade'a, Lestata, czy choćby Buffy (o ile tacy są) poszerzyliby grono czytelników...
...na zajawkę tyle wystarczy...proszę o obsobaczenie mnie za gadanie bzdur, lub o rozwiniecie pomysłu...
Widziałem rzeczy, w które wy, ludzie, nigdy byście nie uwierzyli...Wszystkie te chwile przepadną w czasie niczym łzy w deszczu... Pora umierać. Roy Batty
Na pohybel skur..ysynom. Zoltan Chivay

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Re: Wąpierze Wszystkich Światów łaczcie się !

Post autor: Mcbet »

Jezeli chodzi o kontakty z ASG-gami to byl okres czasu ze z nimi wspolpracowalismy dosc regularnie np miedzy innymi wspolorganizowanie Milsima Talvisota z ludzmi z forum warrior.pl. Kilka osob od nas ma tam konta wiec kontakt z nimi mamy aczkolwiek jakos nie bardzo potrafilismy znalesc wpolny "jezyk" Mozliwe ze kiedys moze jakas wspolna akcje jeszcze przeprowadzimy aczkolwiek kiedy to nastapi coz.......
Co do innych fanow wampirycznych swiatow to z calym szacunkiem fani zmierzchu raczej nie znajda u nad pokrzepienia serc. Jezeli, ktorych z nich przeczyta trylogie to dobrze i chwala mu za to ale osobiscie sadze ze temat do nich nie trafi coz.. nasze wampiry raczej nie sa typami romantycznych wzdychaczy poduszkowych. I jakos sobie nie wyobrazam kampani reklamowe na zasadzie "ejjjj chodzcie tutaj tez sa wampiry i jest zajebiscie i wogule strzelamy " Chyba nie w ten spsob powinnysmy zabiegac o uzytkownikow.
Mam nadzieje ze nie poczules sie obsobaczony za bardzo.
;)
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Re: Wąpierze Wszystkich Światów łaczcie się !

Post autor: Magnus »

Dokładnie, nie nam fani brokatowych wampirów ("Zmierzch") czy Rice'owych wampirów, Madzikowe wampiry są jedyne w swoim rodzaju :D
TKM!

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: Wąpierze Wszystkich Światów łaczcie się !

Post autor: X-76 »

Ale......
Ten tekst mi się spodobał:
MrocznyPopiskiwacz pisze:myslę, że zarówno grupy ASG mogłyby znaleźć u nas coś ciekawego (klimat wampirski w planowaniu potyczek byłby pewnie wyzwaniem)


Taki milsim mógłby być ciekawy ;) Airsoftowcy spoza forum jako ludzie - kontra połączone siły uzbrojonych wampirów ;) Jakby do tego ŁADNĄ fabułę dorobić to mogłoby być fajnie.

Jednak to forum ma obecnie jeden problem.
Wcześniej tutejsze wampiry to byli młodzi uczący się i niepracujący ludzie. Mogli sobie pozwolić na wiele. Na przykład na takie "pospolite ruszenie z całej PL". Czas jednak nie stoi w miejscu. Wampiry pozakładały rodziny, poszły do pracy, pokończyły uczelnie, kasa od rodziców sie ucieła a swojej kaski za dużo nie mają, przybyło "dorosłych" obowiązków.
W takim stanie CIĘŻKO jest wykonac coś co się zowie ORGANIZACJA EVENTU....
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Re: Wąpierze Wszystkich Światów łaczcie się !

Post autor: Magnus »

Podoba mi się zamysł Iksiora. Np. zjednoczeni Nocarze i Renegaci przeciwko nacierającym siłom Siewcy? :) Każdy "zabity" wampiry przechodziłby po xyz czasie na stronę ludzi (wszakże Siewcy strzelaliby "odtrutką" na wampiryzm)?
TKM!

Awatar użytkownika
Nero
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 207
Rejestracja: 15 mar 2010, o 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań/I Sfera Materialna

Re: Wąpierze Wszystkich Światów łaczcie się !

Post autor: Nero »

Np. zjednoczeni Nocarze i Renegaci
Uważaj, bo pęknę. ;P
przeciwko nacierającym siłom Siewcy?
Lol, a macie szanse?
N7 Vanguard
Cedo nulli
Non timebo mala

Oceniać nocarzy po Elvie to tak, jak oceniać watykańskich po Nero -> Kane
Ninja z ciebie zajebisty, praktycznie cię nie widać -> by Kane


Pyrkon 2k9
Pyrkon 2k10
Fiolet, Pyrlandia
Pyrkon 2k11
Pyrkon 2k12

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Re: Wąpierze Wszystkich Światów łaczcie się !

Post autor: Magnus »

Możemy się zmierzyć, to zobaczysz nasze szanse, brudna ludzka kreaturo. :)
TKM!

Awatar użytkownika
Nero
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 207
Rejestracja: 15 mar 2010, o 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań/I Sfera Materialna

Re: Wąpierze Wszystkich Światów łaczcie się !

Post autor: Nero »

Nie widzę problemu, jak wam do grobu spieszno.
N7 Vanguard
Cedo nulli
Non timebo mala

Oceniać nocarzy po Elvie to tak, jak oceniać watykańskich po Nero -> Kane
Ninja z ciebie zajebisty, praktycznie cię nie widać -> by Kane


Pyrkon 2k9
Pyrkon 2k10
Fiolet, Pyrlandia
Pyrkon 2k11
Pyrkon 2k12

Awatar użytkownika
MrocznyPopiskiwacz
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 376
Rejestracja: 10 gru 2011, o 19:03
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wąpierze Wszystkich Światów łaczcie się !

Post autor: MrocznyPopiskiwacz »

Magnus pisze:...zjednoczeni Nocarze i Renegaci przeciwko nacierającym siłom Siewcy? :) Każdy "zabity" wampir przechodziłby po xyz czasie na stronę ludzi...
...a każdy zabity ludź zostawałby pokąsany i po xyz czasie stawałby się wampirem :) ...ubity po jednej i drugiej stronie definitywnie kończyłby rozgrywkę...oddelegowaana przez Ukrytego elitarna jednostka wampirów rzucałaby rękawicę grupom ASG i roznosiła je w pył :) ...
...co do pomysłu wampirzej "międzynarodówki" to rozumiem zastrzeżenia, sam też widzę różnice...
...a propozycja utworzenia na forum dodatkowego malutkiego działu gdzie można by było polecić sobie ciekawą książkę lub film ? ja sam na prozę Madzika trafiłem dopiero teraz, przez całkowity przypadek - w bibliotece...myslę że wielu userów zachwyciło by się klimatami i tematyką książek choćby Adama Przechrzty (Chorągiew Michała Archanioła), czy smutnym światem wampirów u Olega Diwowa (Nocny Obserwator), ale wogule nie wiedzą, że takie tytuły istnieją...
Widziałem rzeczy, w które wy, ludzie, nigdy byście nie uwierzyli...Wszystkie te chwile przepadną w czasie niczym łzy w deszczu... Pora umierać. Roy Batty
Na pohybel skur..ysynom. Zoltan Chivay

Awatar użytkownika
Ceviliel
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 272
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 22:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wąpierze Wszystkich Światów łaczcie się !

Post autor: Ceviliel »

Filmy
Książki

Można śmiało polecać różne rzeczy :)
- Jestem Nocarzem - powiedział Nex - i nie obchodzą mnie wasze drożdże!

Awatar użytkownika
Vorevol
Top secret
Top secret
Posty: 1123
Rejestracja: 6 cze 2007, o 17:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Re: Wąpierze Wszystkich Światów łaczcie się !

Post autor: Vorevol »

Magnus, Nero ! Tylko mojemu dobremu humorowi zawdzięczacie, że wasze posty nie zostały wykopane w kosmos. To temat dyskusyjny, a nie przepychanka rodowa. A teraz: RUKI PO SZWAM i ODMASZAROWAĆ!!! Obaj!
Cedo Nulli

ODPOWIEDZ