Serwis

komputery różne, kwadratowe i podłużne, podłączone do sieci, z tym, że niekoniecznie
Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Serwis

Post autor: Smilodon »

jakiego masz antywira?? podobno w tym problemie pomaga usunięcie folderu HOME... ;>
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Awatar użytkownika
Varjo
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1111
Rejestracja: 11 lis 2008, o 22:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Serwis

Post autor: Varjo »

No cóż usuniecie foldera nie pomogło :evil:
When i close my eyes i keep falling
Though im plunging down it's like flying
I'ts funny how im so high yet never floated
so low
Just wanna revert from this horrid death row
___________________________________
Cześć chłopaki jestem Varjat, spalę wam dziś komisariat :D

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Serwis

Post autor: Smilodon »

z tego co się doczytałem podobno gdzieś ma... spróbuj dodać QL do zapory windows jako wyjątek. albo:

Przejdź do katalogu "C: \ WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc" i otwórz plik "hosts" w edytorze tekstu ..
i dorzuć:

79.141.160.101:27033 QL

powinno pomóć!!
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Serwis

Post autor: Smilodon »

a i czy Twoja sieć wykorzystuje proxy??
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Awatar użytkownika
Varjo
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1111
Rejestracja: 11 lis 2008, o 22:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Serwis

Post autor: Varjo »

chyba nie, i niestety żadna z metod nie przyniosła skutku :cry: buu idę się pociąć :P
When i close my eyes i keep falling
Though im plunging down it's like flying
I'ts funny how im so high yet never floated
so low
Just wanna revert from this horrid death row
___________________________________
Cześć chłopaki jestem Varjat, spalę wam dziś komisariat :D

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Serwis

Post autor: Smilodon »

Cóż niestety nie gram w to!! sądzę jednak to ustawienia sieciowe Twojej sieci a w szczególności porty z których ta gra korzysta. :evil:
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Dreamy

Re: Serwis

Post autor: Dreamy »

Odświeżę temat, bo tracę powoli cierpliwość, a jakoś nie mam ochoty na ponowną instalację systemu.
Problem tkwi w tym, że od paru dni mój komputer zaczął się przycinać przy najprostszych działaniach w internecie, tj. chociażby pisaniu posta na forum czy to innej stronie, odpalaniu jakiś aplikacji. Z moich obserwacji wynika, że jakimś cudem mój procesor nieustannie zużywa 70-90% swoich zasobów nie wiadomo na co (zazwyczaj mam włączonego firefoxa i tlena ...). Do tego od paru dni w menedżerze zadań odpala mi się proces csrss.exe bez podanej nazwy użytkownika i opisu. Wyłączyć się go nie da. Wrzucam od razu specyfikację kompa. Jeżeli będą potrzebne logi jakiś programów dajcie tylko znać. Dodam na koniec, że system skanowałam Avastem i nic. Na prawdę będę wdzięczna za pomoc.

Windows Vista Ultimate 64bit
Intel Pentium E5200
Intel G31M-S
4Gb DDR2 6400
GeForce 9600 GT
odnośnie dysku 500 gb (firmówka, ale za chiny nie mogę sobie przypomnieć która :P)

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: Serwis

Post autor: X-76 »

▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Dreamy

Re: Serwis

Post autor: Dreamy »

Iksik ten program jest wyłącznie pod wersję systemu 32 bitową :( Przy mojej od razu wywala mi instalację.

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Serwis

Post autor: Smilodon »

Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Dreamy

Re: Serwis

Post autor: Dreamy »

Leo nie pomaga ... Ech. Poza tym większość programów, które niby rozwiązują z tym problem jest wyłącznie pod wersje 32bitowe. Chyba pora wybrać się do sklepu po Windowsa 7 64bit ... Uwielbiam formaty, na prawdę ;]

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Serwis

Post autor: Smilodon »

http://peb.pl/bezpieczenstwo-i-anonimow ... 100-a.html

szkoda, że jestem tak daleko... bo bym pomógł...
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Dreamy

Re: Serwis

Post autor: Dreamy »

Kurcze, dziwnie. Ściągam ten program i niby na tamtym forum piszą, że działa on również pod Vistą, a u mnie wyrzuca komunikat, że only works for workstations with Windows 2000 and XP :( Szukałam też na innej stronie i wyrzuca mi to samo.
Niestety, nie ma to jak pomoc w realu, bo wtedy wszystko ma się przed sobą. Ale i tak dzięki za pomoc.

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: Serwis

Post autor: X-76 »

Dreamy pisze:Chyba pora wybrać się do sklepu po Windowsa 7 64bit
To może ja tak z innej beczki. Czemu uparłaś sie na system 64-bitowy ?
Wykorzystujesz to ? Masz 4gb ramu. To jest granica dla systemów 32-bitowych. Gdybyś miała więcej to owszem. Jestes skazana na 64 bitowy system ale tak ja bym brał 32.
No chyba, ze używasz turbo wypasionych programów pisanych pod 64bity do projektowania statków kosmicznych z symulacją lotów w nadprzestrzeni przez tysiąc układów gwiezdnych.
Nowe procki teoretycznie działaja szybciej na 64bitach i tylko z programami pod 64bity dedykowanymi. Więc PO CO CI TEN 64bitowy kłopot ?
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Dreamy

Re: Serwis

Post autor: Dreamy »

Mam 4gb, a systemy 32bitowe używają do 3gb, nie więcej. Stąd ten problem. Sama byłam przekonana, że 32bit obsłuży czwóreczkę, ale po doczytaniu paru poradników okazało się, że to bzdura. Żaden mój system w poprzedniej wersji nie widział 4gb. Kończyło się na 3072 mb. Po prostu szkoda mi mieć ten 1gb w spoczynku, bo wyjdzie na to, że tylko zmarnowałam pieniądze ... Poza tym czasem fajnie jest pograć w coś bardziej wymagającego i mieć takie zaplecze pamięci.

ODPOWIEDZ