Kto najlepszą postacią?

mam opinię i nie zawaham się jej użyć
Awatar użytkownika
Bebe
Na misji...
Posty: 285
Rejestracja: 16 sie 2006, o 20:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GEdynia
Kontakt:

Post autor: Bebe »

P@tryczek pisze:Ale Icta jest najlepsza !!! czemu nikt jej nie docenia !!!
Bo jej niewiele w książce? Może dlatego? :P

Rex
Rekrut
Rekrut
Posty: 13
Rejestracja: 28 lut 2007, o 00:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rex »

P@tryczek pisze:Ale Icta jest najlepsza !!! czemu nikt jej nie docenia !!!
Aranea to fajna dupcia tak sobie ją wyobrarzam !!! :wink:
Icta mojm skromnym zdaniem jest zabardzo przeslodzona jak na renegata;p zastanawiem sie jak przeszla przez Cichoweza;p ale glodny Vampire zrje czlowieka jak czlowiek czlowieka z glodu moze zjesc to tym bardzie Vampire;p

Aranea-Nie wiem ja se wyobrazam ja wrecz przeciwnie niz w ksiazce jest opisana moze bardiej zwracm uwage na cechy jej charakteru;p niz opisy wygladu;p

Awatar użytkownika
Isengrim
Referent
Referent
Posty: 17
Rejestracja: 2 mar 2007, o 23:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Isengrim »

Po przeczytaniu obu tomow na raz odnosze wrazenie, ze jednak wieksza sympatie wzbudzaja paskudni Renegaci. Nex, Strix, ale takze Later, Alex i reszta (nie liczac Aranei, ktora ani sympatii, ani jakiegos szczegolnego zainteresowania nie wzbudza IMHO). Kazdy z nich jest w jakis sposob rozdarty, niejednolity. Cos stracil na przejsciu na wampiryzm, ale i cos zyskal.

Nocarze sa... bardziej jednowymiarowi. Alacer - kawal buca i koniec. Nidor - sympatyczny chlop, ale jakis taki... nijaki. Moze w 3 czesci jakos sie rozwinie rysunek tej postaci, fakt ze w "Renegacie" wyraznie zaznaczony jest poczatek jego rozdarcia...

No i Vesper, ktorego uwielbiam za tekst o trąbce i kawalerii. ;)
Hope is the first step on a road to disappointment

Awatar użytkownika
P@tryczek
--------
--------
Posty: 28
Rejestracja: 24 lut 2007, o 10:59
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: P@tryczek »

Zgodze sie z tobą Nocarze są że tak powiem nudni, ratują dzieci dnia a ja po przeczytaniu renegata zacząłem gardzic ludzmi !!!! :twisted:

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Nie wiem, czy są nudni. Próbują jakoś utrzymać się w nowej rzeczywistości. W moim przekonaniu nie mają innego wyboru. Życie jest brutalne, świat się zmienia, a oni chcą żyć. Piją sztuczną krew i pokazują że mogą koegzystować z ludźmi. Nie stanowią dla nich zagrożenia. Może to jest jakieś wyjście?
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

Moze i jest ale moim zdaniem gdzies zatracaja to cos. Ciekawy jestem jak by sie ludzie zachowali jak by taki zlewitowal z wysokolsci 100 metrow otrzepal sie podszedl do ludzi i rzucil tekstem " spoko ja jestem ten dobry a to ze dostalem serja z kalacha to nic nie znaczy wiecie jestem wampirem ale Ja was obronie....." hmmmm ciekawe ile plonacyc krzyzy by sie pojawilo. I w imie czego? Moze i nie sa nudni ale nie maja tez zbyt wiele "wolnosci duchowej" moze gdyby w ksiazeczkach bylo ukazanych wiecej wampirow nie nocarzy bylo by ciekawiej i barwniej, jak by bylo wiecej indywidualnosci a nie tylko wojskowy rygor na przykladzie jendego oddzialu. U renegatow praktycznie od poczatku mamy przekruj przez całą społeczność, sam Nex przeciez jest "tylko pier...... winoroślą" ktora kocha spiewac. Tam jest poptostu miejsce na indywidualizm i nie szablonowsc i tym mnie uraczyli, ze kazdy moze byc poprostu soba
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Operator
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 312
Rejestracja: 23 lut 2007, o 13:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HQ Renegatów na Śląsku
Kontakt:

Post autor: Operator »

Nocarze nie są nudni. Potwierdzeniem tego jest to, że nie robią codziennych ćwiczeń, tej samej rutyny, jak większość jednostek specjalnych w Polsce. Poza tym mają bodajże największe doświadczenie militarne spośród tych jednostek. Nalezy to uszanować. A, że ludzie do wampirów podchodzą jak do islamskich fundamentalistów to juz inna sprawa.

Jednakowoż niektóre postacie w szeregach nocarzy to po prostu wredne szuje - Alacer, lub po prostu zbyt wielcy służbiści. Taka prawda.
Show some respect, DOG!!!

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Szuje znajdziesz wszędzie, Alacer nie jest wyjątkiem.
Z drugiej strony, ciekaw jestem, jak jest w jednostkach nocarzy poza Warszawą? Może mają inne sposoby walki z renegatami, może stosują podobne metody (konspiracja, luźne grupy, etc.?). W końcu działają wg. zasady legalności, ale z drugiej strony mamy szereg kontratypów.
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Operator
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 312
Rejestracja: 23 lut 2007, o 13:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HQ Renegatów na Śląsku
Kontakt:

Post autor: Operator »

Ciekaw jestem jak działaja nocarze w takim, np. Tokio albo Seulu? W pierwszym to konspira jest pewnie na miejscu pierwszym, albo pracują "w szeregach" policji (jak najlepsza japońska jednostka wojskowa :twisted: ).
Show some respect, DOG!!!

Awatar użytkownika
P@tryczek
--------
--------
Posty: 28
Rejestracja: 24 lut 2007, o 10:59
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: P@tryczek »

Operator pisze:Ciekaw jestem jak działaja nocarze w takim, np. Tokio albo Seulu? W pierwszym to konspira jest pewnie na miejscu pierwszym, albo pracują "w szeregach" policji (jak najlepsza japońska jednostka wojskowa :twisted: ).
Człowieku my rozmawiamy o polsce !!!
:!:

Awatar użytkownika
Strefa
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 139
Rejestracja: 4 mar 2007, o 23:23
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: wroclaw

Post autor: Strefa »

Operator zaluje ze nie moze byc nocarzem w polsce to chce uciec do japoni. Stad jego przemyslenia.

Awatar użytkownika
P@tryczek
--------
--------
Posty: 28
Rejestracja: 24 lut 2007, o 10:59
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: P@tryczek »

Rozumiem ,ale ja jednak wolał bym być u renegatów :twisted: !!!

Awatar użytkownika
Harna
Na misji...
Posty: 250
Rejestracja: 13 sie 2006, o 16:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Harna »

Miło było, ale wracajcie do tematu albo będzie CIACH. Bezpowrotne CIACH.
Wszak rodzić się nie jest to, co zmartwychwstawać;
trumna nas odda, lecz nie spojrzy na nas jak matka.

Awatar użytkownika
Operator
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 312
Rejestracja: 23 lut 2007, o 13:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HQ Renegatów na Śląsku
Kontakt:

Post autor: Operator »

Strefa pisze:Operator zaluje ze nie moze byc nocarzem w polsce to chce uciec do japoni. Stad jego przemyslenia.
Ta jasne, a śnieg spadnie w sierpniu :twisted:

Po ostatniej lekturze "Nocarza" i "Renegata" doszedłem do wniosku, że cały oddział Vespera jest de best. :twisted: Lepszy niźli cały oddział nocarzątek :D
Show some respect, DOG!!!

aquan
--------
--------
Posty: 16
Rejestracja: 5 kwie 2007, o 19:28

Post autor: aquan »

1 by bylo dla aranei nie przez solidarnosc jajnikow jednak przez jej charakterek ale sie zakochala i sie podniesc z depresji nie umie ehhh i wypadla z pierwszego miejsca

wiec araneo przykro mi oscara zdobywa:

STRIX

ODPOWIEDZ