Co myslicie o zakonczeniu Nocarza ?

mam opinię i nie zawaham się jej użyć

Co myslicie o zakończeniu Nocarza ?

Zakonczenie ksiązki było ustawione przez Ultora
68
72%
Zakończenie ksiazki potoczyło sie inaczej niz planował Ultor
27
28%
 
Liczba głosów: 95

Szufel
Rekrut
Rekrut
Posty: 18
Rejestracja: 11 gru 2006, o 20:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Szufel »

Salve wszystkim! Ja tu nowy :) moim zdaniem to Ultor ma wszystko pod kontrolą a Vesper w końcu sie tego dowie i zabije Araneę i będzie jeszcze fajniej niż było do tej pory :P
"He's a ghost, he's a god, he's a man, he's a guru..."

Awatar użytkownika
Bebe
Na misji...
Posty: 285
Rejestracja: 16 sie 2006, o 20:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GEdynia
Kontakt:

Post autor: Bebe »

Twoja teza wydaje się być dość popularna, więc na pewno znajdziesz tu podobnie myślących. :) Witaj :)

Szufel
Rekrut
Rekrut
Posty: 18
Rejestracja: 11 gru 2006, o 20:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Szufel »

Właśnie dlatego że jest tak popularna to szczerze wątpie aby właśnie tak sie dalej potoczyły losy Vespera :) tylko jakoś brakuje mi wyobraźni co innego mogłoby się stać... cóż, pożyjemy zobaczymy :)
"He's a ghost, he's a god, he's a man, he's a guru..."

Awatar użytkownika
Bebe
Na misji...
Posty: 285
Rejestracja: 16 sie 2006, o 20:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GEdynia
Kontakt:

Post autor: Bebe »

Madzik najwyraźniej nieprzewidywalna jest! Przynajmniej dla na - czytelników. Może i zastosuje proste rozwiązania, ale za to niestandardowo potraktowane.... kto to wie.... :)

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

A może Vesper to oleje i uda się na wewnętrzną emigrację w Bieszczady? Tego się nikt nie spodziewa :P.
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Bebe
Na misji...
Posty: 285
Rejestracja: 16 sie 2006, o 20:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GEdynia
Kontakt:

Post autor: Bebe »

Oby niespodzianka nie polegała na tym, że Vesper jedzie w Bieszczady, odkrywa swoją dawną dziewczynę, która wychowuje jego nieślubne dziecko, Vesper odkrywa powołanie w ojcostwie, zostaje sołtysem wioski......

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Nie nie nie. No co Wy ? Vesper będąc renegatem dowie się, że został adoptowany, a jego prawdziwymi rodzicami są Ultor i Aranea. Zmajstrowali go jak jeszcze nie byli wampirami ;) Tu dylemat moralny (lojalność wobec ojca czy matki ?) przeplatany watkami sensacyjnymi (strzelaniny, pościgi i takie tam inne wybuchy). Na dokładkę okaże się, że Okruszek (jego nie może zabraknąć) jest jego bratem z nieprawego łoża. Natomiast Nidor jest synem żony wujka brata siostry ciotecznej ze strony matki dziadka Ukrytego ;) i był tajnym współpracownikiem służb bezpieczeństwa, co wychodzi przez przypadek po ataku renegatów na siedzibę IPN`u. Lepper powołuje wtedy komisje śledczą do spraw wampirów, a jej przewodniczącym zostaje niejaki Roman G. Po kilku nastepnych rozzdziałach okazuje sie, ze Roman jest wilkołakiem i......

No co zły scenariusz ? Mieszanka telenoweli i transmisji z obrad sejmu ;) czyli to co obecnie ludziska lubią najbardziej :twisted:
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Zapomniales jeszcze o Alacerze smiertelnie zakochanym w Aranei, przez co mamy kolejna kolizje obowiazkow...

Alascer to oczywiscie nieslubne dziecko Lord Viticuli (per analogiam z kazusem Vespera), ktory przez swoja sluzbistosc stara sie udowodnic sobie i swiatu, ze nie jest jednak kryptowinorosla...

I co?... To moze lepiej juz Vesper na soltysa? Moze nie w Bieszczadach, bo to oklepane, ale w Beskidzie Niskim?
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Bebe
Na misji...
Posty: 285
Rejestracja: 16 sie 2006, o 20:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GEdynia
Kontakt:

Post autor: Bebe »

X-76 to piękne co napisałeś. :D
Do tego dochodzi miłość kazirodcza, gdyż Vesper czuje pociąg od swojej matki - sytuacja się komplikuje, mamy odwołania do mitologii, interweniują bogowie i naprowadzają Leppera z Romkiem G. na kwatery wampirów. Romek przyjmuje symbionta i zakłada Ligę Polskich Wampirów, która walczy o uznania interesów polskich wampirów na świecie. :twisted:
Tymczasem Vesper, targany gwałtowną namiętnością, ucieka w Beskid Niski, gdzie zostaje sołtysem.
Choroba. Jakbym nie pisała, to i tak sołtys wyskakuje jak ogórek z beczki. :shock:

ant
--------
--------
Posty: 6
Rejestracja: 20 lip 2007, o 12:54

Post autor: ant »

madzik, wcale w renegacie sie nic nie wyjasnia jak napisalas na 1 stronie tego forum, kiedy bedzie 3 czesc ??????????? Umieram z ciekawosci!!!! przyznam szczerze ze bylam pewna na 100% ze renegat to ostatnia czesc i ze sie wszytkiego dowiem, niezle sie zdziwlam na koncu, nawet troche wkurzylam, ale w pozytywnym sesnie , przez niecierpliowsc... Wiec kiedy NIKT ?

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Post autor: Qadesh »

Bebe pisze:Romek przyjmuje symbionta i zakłada Ligę Polskich Wampirów, która walczy o uznania interesów polskich wampirów na świecie. :twisted:
Tymczasem Vesper, targany gwałtowną namiętnością, ucieka w Beskid Niski, gdzie zostaje sołtysem.
Choroba. Jakbym nie pisała, to i tak sołtys wyskakuje jak ogórek z beczki. :shock:
Liga Polskich Wampirów... to chore jest!
dlaczego jednak tylko polskie wampiry są dyskryminowane? takie niemieckie czy francuskie to już mogą być? chyba , że my , jako kraj postsocjalistyczny dopiero wkraczamy w meandry wampiryzmu.
aaaale jest coś takiego jak EFS Europejski Fundusz Społeczny - może jeszcze nie wszystko stracone, może polskie wampiry podszkolą sie dzięki środkom z unii, dogonimy zachodnie i znów zostaniemy przedmurzem chrześcijaństwa, czy cuś...
i vesper nie musi zostawać sołtysem, bo bedzie koordynatorem projektów unijnych...

>ant
nikt będzie, kiedy będzie.
tego nawet ukryty nie wie :D

Awatar użytkownika
Khorne_S
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 191
Rejestracja: 20 cze 2007, o 17:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszwa/Wrocław Wrocław/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Khorne_S »

A ja twierdze że Ultor połowy rzeczy nie przewidział.Ale i tak może twierdzić że to jego był plan bo nikt nie będzie w stanie ani tego potwierdzić ani zaprzeczyć. Chodź nie zdziwiłbym się gdyby Vesper i Araneei i Ultora nie odstrzelił kontrolnie...
Jedna rzecz też mnie zastanawia....
Jaki Vesper ma talent ? Bo wątpię że urodzony wojownik to właśnie to zwłaszcza że on i wojownik to naprawdę dwie rzeczy.
Blood for the Blood God !!
-----------------------------------------------------------
Souls in revolt on your side!
Fight Fight Fight Fight!
You are the one to decide!

Awatar użytkownika
Wiśnia
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 133
Rejestracja: 18 maja 2008, o 20:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: skądinąd
Kontakt:

Post autor: Wiśnia »

W renegacie mało się wyjaśnia, a i nocarze zachowują się jakby Vesper naprawdę zdradził. Ja myślę że coś poszło inaczej niż Ultor tego chciał.

Awatar użytkownika
Miro
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 137
Rejestracja: 19 maja 2008, o 20:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam gdzie cię nie ma.
Kontakt:

Post autor: Miro »

Więc uważasz Wisienko że Ultor przewidział zdrade Vespera i to że Arnea poplączne Nocarzowi w głowie?

Awatar użytkownika
Wiśnia
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 133
Rejestracja: 18 maja 2008, o 20:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: skądinąd
Kontakt:

Post autor: Wiśnia »

Miro pisze:Więc uważasz Wisienko że Ultor przewidział zdrade Vespera i to że Arnea poplączne Nocarzowi w głowie?
Czy ty zombiaku czytasz posty??? Napisałem przecież cytuję "W renegacie mało się wyjaśnia, a i nocarze zachowują się jakby Vesper naprawdę zdradził. Ja myślę że coś poszło inaczej niż Ultor tego chciał." koniec cytatu. Z tego co napisałem poprzednio wynika że Ultor tego nie przewidział. Czytaj może posty na temat których się wypowiadasz!

ODPOWIEDZ