ach te winorosle ;)

mam opinię i nie zawaham się jej użyć
Awatar użytkownika
TATUNCIO
--------
--------
Posty: 13
Rejestracja: 23 lut 2006, o 15:07

ach te winorosle ;)

Post autor: TATUNCIO »

witam!!
co szanowne towazystwo sadzi o opisie umiejetnosci pewnej winorosli w sprawach damsko meskich w pewnym klubie??
osobiscie jestem poruszony i szczesliwy ze nie zostalo to opisane w stylu weszla pod stolik i rzut kamery na chmurki :) do tego autorka potrafiła wywazyć opis na tyle, żeby byl realny a przy tym nie tracil wulgaryzmem
pozdrawiam
NIECH NO KTORY NIEWIERNY PODNIESIE REKE NA MOJA CORUNIE TEN POZNA GNIEW OJCOWSKIEJ MILOSCI!!

Awatar użytkownika
Rash
--------
--------
Posty: 5
Rejestracja: 10 mar 2006, o 22:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Rash »

Nieee...no żeby ojciec o takich rzeczach pisał... :D :twisted:

Ja swoje zdanie zachowam dla siebie:)

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

hehe, cóż... nowoczesna rodzinka :D
TATUNCIO ma racje. Wspomniany opis bardzo zgrabnie mieści się w widełkach dobrego smaku :D
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Mi się ta scena podobała... :D ale o ile pamiętam swojego czasu wzbudziła żywą dyskusję na innych forach... :twisted:
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Dajcie spokój. Scena jest OK, ale żeby aż tak się nią zachwycać.....
Ot, babka robi gościowi po francusku pod stołem, na dodatek wcale znowusz nie w aż tak wyrafinowany sposób......

Tylko żeby nie było! Nie krytykuję autorki. Trudno oczekiwać bardziej rozbuchanego opisu w opowiadaniu fantastycznym. Dziwi mnie po prostu entuzjazm, z jakim ludzie rozpisują się w Necie o tym fragmencie.
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Niush :)
--------
--------
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2006, o 22:45
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SzCzeciN :)
Kontakt:

Post autor: Niush :) »

Prawie w każdej książce sa podobne fragmenty, nie ma co tego rozdrabniać. Sądze, ze scena była krótka i zwięzła, wywołała te emocje, które miała wywołać i z pewnością nie przekroczyła granicy dobrego smaku. 8)
$()|\|i@ "my mouth is filled with blood from trying to not speak"

Awatar użytkownika
Rudolf
--------
--------
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2006, o 02:23
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: spiekłarodem

Post autor: Rudolf »

psychotique pisze:Dziwi mnie po prostu entuzjazm, z jakim ludzie rozpisują się w Necie o tym fragmencie.
Entuzjazm zapewne bierze się z faktu niecodzienności wydarzenia, jakie zostało opisane. Taka forma "dotrzymywania towarzystwa" może robić wrażenie - podobnie jak nieco szokujące mogą być zdjęcia DJ-ów, którym w trakcie prowadzenia party takie rzeczy "są robione".

Podobna scena jest obecna w "Adwokacie diabła" - nie śledziłem forów internetowych, ale niemal każdy, z kim o tym filmie rozmawiałem, zwracał na nią uwagę.
Nie szukajcie, a samo się znajdzie...

Awatar użytkownika
Skret Bloodthirster
Rekrut
Rekrut
Posty: 40
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 18:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kopalnie Morii
Kontakt:

Winorośl(e)

Post autor: Skret Bloodthirster »

Hmm... Dobre uzupełnienie Wspaniałego dzieła Że tak to nazwe ale jak miałbym z kimś rozmawiać o ksiązce to, to by było gdzieś z tyłu albo wogóle bym nie wspomnial jakoś mnie ... Hmm... Jak napisze że nie poruszyło to mnie nazwą Homoseksualistą albo Odmieńcem a jak napisze że Poruszylo to erotomanem ... S... Albo ee... nieważne Chodzi mi o to że naprawde nie ma sie o czym w necie rospisywać. Pisząc to wpadłem na pewną Tezę tylko Autorka musiała by potwierdzic albo zaprzeczyć: Z tego co mi sie wydaje to wampiry są bezpłodne a autorka napisała to żeby to Podkreślić te niedogodność bycia wampirem.To tylko moje zdanie Dlatego prosze Panią Autorkę o potwierdzenie... lub Zaprzeczenie... (All rights reserved (for me)) :) :D
SZEREGOWY!!! ILE RAZY CI MÓWIŁEM ŻEBYŚ NIE ROBIŁ NACIĘĆ NA SŁUŻBOWEJ BRONI!!

Awatar użytkownika
mtobi
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 5
Rejestracja: 10 sty 2007, o 21:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Winorośle

Post autor: mtobi »

Hmm, scena jak scena. W wielu filmach się widuje, w ielu książkach czyta... Jak dla mnie tylko jedna sprawa. Na początku książkę czytal mój tata. Mam 13 lat. I nie protestował. A podobnych scen było więcej np. Wyjście Nidora i Vespera z 4 winoroslami podczas zebrania kapituły.

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Przecież oni poszli o książkach rozmawiać. I o płytach. Może po piwie wypili albo poszli na tańce. Co Ty sugerujesz? ;P
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Bebe
Na misji...
Posty: 285
Rejestracja: 16 sie 2006, o 20:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GEdynia
Kontakt:

Post autor: Bebe »

Falk von Breslau pisze:Przecież oni poszli o książkach rozmawiać. I o płytach. Może po piwie wypili albo poszli na tańce. Co Ty sugerujesz? ;P
Piwo??
Co Ty sugerujesz Falk?? :twisted:

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Bezalkoholowe, rzecz jasna. Albo imbirowe, wszak to Anglia.

No i na początku było miło, o rysunkach się mówiło - kto ma piątke, a kto nie. :P
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Bebe
Na misji...
Posty: 285
Rejestracja: 16 sie 2006, o 20:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GEdynia
Kontakt:

Post autor: Bebe »

Uznajmy, że rozmawiali o lyteraturze i że oglądali klasery ze znaczkami....
tak będzie bezpieczniej. :D

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Zdecydowanie znaczki. Oglądanie znaczków to przecież już pewnego rodzaju kanon, prawda?

I pili oranżadę ;)
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Victus
Licencjat
Licencjat
Posty: 273
Rejestracja: 23 gru 2006, o 13:26

Post autor: Victus »

Oni na pewno grali w kapsle. Jestem tego niemalże pewny, to do nich by pasowało, wyrażałoby to ich charakter.
Quidquid latine dictum sit altum videtur

ODPOWIEDZ