Watykańscy - kto zacz?

mam opinię i nie zawaham się jej użyć
Awatar użytkownika
Zelgadis
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 256
Rejestracja: 26 sie 2006, o 16:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z nienacka :P
Kontakt:

Post autor: Zelgadis »

Może ci watykańscy to coś na wzór ala Gabriel Van Helsing?.Elitarni egzorcyści walczący z renegatami.
A dlaczego tylko renegatów? Na mój gust to oni powinni mordować wszystko co nie jest człowiek, bez różnicy na to jaką krew pije.
Palmy wszystkich! Bóg pozna swoich.
A pomysł z demonami wydaje mi się ciekawy.Może Vesper będąc wtyką u renegatów dowie się że renegaci mają swojego ukrytego pana ciemnośći.Może Czoczanesku który był wampirzym lordem ale wykorzystał swą moc w usługiwaniu komuchom i został przeklęty.Potem się okaże , że jest długowiecznym Vladkiem Palownikiem i czeka w jakiejś krypcie by jakiś idiota go obudził powodując zagładę ludzkości?
Mam dziwne wrażenie, że to jest strasznie przekombinowana wersja wydarzeń...
Mary mała pierdolca miała.
Pierdolca białego niczym śnieg.
Gdziekolwiek Mary mała biegała, pierdolec rozsadzał jej łeb.
(oklaski)

Awatar użytkownika
P@tryczek
--------
--------
Posty: 28
Rejestracja: 24 lut 2007, o 10:59
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: P@tryczek »

Watykańscy to ludzie nawet jest napisane, ale mi sie wydaje że to jakas sekta ktura chce zniszczyć Wampiry i nie patrzą na to czy to nocarze czy renegaci, w ich oczach wampir to wampir !!!! :evil:

Awatar użytkownika
Operator
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 312
Rejestracja: 23 lut 2007, o 13:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HQ Renegatów na Śląsku
Kontakt:

Post autor: Operator »

Renegat wyraźnie rozdziela watykańskich. Na hmmm... jak to ująć... na zwykłych i fundamentalny odłam. Bodajże Dzieci Siewcy jeśli pamięć mnie nie zawodzi. Jesli więc mówimy o tych... zwykłych watykańskich można (ameryki nie odkryję :D ) stwierdzić, że jest to nie tyle sekta, co elitarne jednostki wojskowe, wyszkolone głównie w zamachach. Tacy chrześcijańscy assasyni. Jezeli moje chore pomysły są bliskie prawdy (a pewnie nie :D) to uważam, że struktura administracyjna watykańskich bardzo przypomina strukturę nocarską. Nie zdziwiłbym się gdyby okazało sie, że trenują z brytyjskim SAS lub inną spec-jednostką.

Nie sądze by sam Ojciec Święty informowany był o istnieniu takiej jednostki. Bo i po co. Przecież wampiry nie istnieją oficjalnie. Bardziej wygląda mi to na... kongregację do spraw o podłożu nadnaturalnym (vide Hellsing). Oczywiście kongegacja owa byłaby niezależną jednostką podległą tylko grupie kardynałów.

W końcu jeśliby doszło do zjednoczenia wampirów i ludzi to Koścół katolicki, którego wpływy słabną, nie przyznałby się do wielowiekowych prześladowań, podczas gdy otwarcie nawołuje do tolerancji.
Show some respect, DOG!!!

Awatar użytkownika
Bebe
Na misji...
Posty: 285
Rejestracja: 16 sie 2006, o 20:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GEdynia
Kontakt:

Post autor: Bebe »

P@tryczek pisze: nie patrzą na to czy to nocarze czy renegaci, w ich oczach wampir to wampir !!!! :evil:
A co w tym dziwnego? W końcu wampir to wampir - z ludzkiego punktu widzenia. Dla człowieka to takie samo zagrożenie.

Awatar użytkownika
Wiśnia
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 133
Rejestracja: 18 maja 2008, o 20:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: skądinąd
Kontakt:

Post autor: Wiśnia »

Pamiętaj że Siewcy wynaleźli antysymbionta i zabrali Latera aby prowadzić na nim badania. Tak więc narazie sądzę że zbierają informację o antysymbioncie. Jak zbiorą informację to zaczną wpuszczać antysymbionta do wampirów zamiast od razu je zabijać. Ale to moja skromna opinia....

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

Wiśnia pisze:Jak zbiorą informację to zaczną wpuszczać antysymbionta do wampirów zamiast od razu je zabijać.
Tak, wyłącznie po to by ich potem zutylizować. Ciężko walczy się z wyszkolonymi wampirami, Watykańscy dobrze wiedzą że w otwartej konfrontacji zbrojnej nie mają większych szans.

Dlatego najpierw będą chcieli pozbawić wampirów ich mocy, a dopiero potem wyrżnąć w pień. Zabicie ekswampirów, przytłoczonych dodatkowo świadomością utraty swojej tożsamości, będzie wyjątkowo łatwe. A Watykańskim zajedno czy zabijają wampiry, czy ludzi którzy kiedyś byli wampirami.
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
Wiśnia
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 133
Rejestracja: 18 maja 2008, o 20:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: skądinąd
Kontakt:

Post autor: Wiśnia »

No tak , nie pomyślałem o tym. Żeczywiście będzie im łatwiej wyrżnąć ich w pień. :D

Awatar użytkownika
P@tryczek
--------
--------
Posty: 28
Rejestracja: 24 lut 2007, o 10:59
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: P@tryczek »

Wampiry sa przebiegłe i nie dadzą sie tak szybko juz Vesper sie o to postara :twisted:

Awatar użytkownika
Kane
Syn Siewcy
Syn Siewcy
Posty: 362
Rejestracja: 27 wrz 2007, o 23:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kane »

Ehh
Pijawy, pijawy
A odwróciwszy się,
nie ujrzałem nic.
Tylko własny cień.
Cień Anioła Śmierci.

ODPOWIEDZ