No co tu dużo mówić. Opinia....

mam opinię i nie zawaham się jej użyć
kai
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 1580
Rejestracja: 29 paź 2007, o 17:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Śląsk.

Re: No co tu dużo mówić. Opinia....

Post autor: kai »

ja już powoli nie wytrzymuję, koleś przyszedłeś powiedzieć Nam że książka jest weług Ciebie do dupy, nie? to powiedziałeś i ile razy to jeszcze powtórzysz? Myślisz że za setnym razem zadziała? w ogóle nie rozumiem całej tej akcji, przyjdę powiem że do dupy i co bede przekonywał żę na pewno mam rację? Czy to nie logiczne że trafiłeś w złe miejsce? przecież jesli na forum jest ileśtam osób którzy są już dłuuuuugi czas to chyba odpowiada im klimat ksiązki, nie siedzieliby tutaj bez powodu, jeśli chcesz powiedziec że ksiązka kiepska to ... forum fanów jest dość... kijowym miejscem. Pozatym... jacierpiędole... chłopie ogarnij sie..
What do you mean, I ain't kind?
I'm just not your kind.

Awatar użytkownika
Grazzi
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 85
Rejestracja: 31 gru 2009, o 18:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wieliczka/Krk

Re: No co tu dużo mówić. Opinia....

Post autor: Grazzi »

No, Kai, ślicznie ujęte, a do tego powiedziane wszystko co być powiedziane powinno.
Nadziej-jeżeli ja czegoś nie lubię, to JA tego nie lubię i nie przekonuje innych, że tak jest "bo ja tak uważam"... Do tego, jeżeli faktycznie uważam że coś jest słabe/beznadziejne/nie warte uwagi... to raczej dyskutuje o tym w kręgach ludzi, którzy myślą podobnie. To chyba całkiem logiczne, nie?? woot
Ty za to wlatujesz na forum, jest wielkie B00M i zaczynasz wszystkich nawracać... I to na forum na którym jest jakieś...no, parę ładnych setek fanów będzie (mam na myśli tylko aktywnych, nie wspominając o tych bardziej "uśpionych"). To jakby wykrzykiwać rasistowskie teksty będąc w centrum getta dla Czarnych :shock:

Do tego jakbyśmy jeszcze zatrzymali się tylko na temacie książki, no to jest to jakoś do przełknięcia. Ale jak zaczynasz snuć bajania i domysły na temat służb specjalnych i ich szkolenia, najwidoczniej nie mając o tym zielonego pojęcia (tak, Varevol, ja tez tak kiedyś pisałem, ale chyba się poprawiłem, nie?? :) ) to niektórych doprowadza do białej gorączki... Bogu dziękować, że to internetowe forum, a nie dyskusja na realu, bo coś mi sie widzi że ściany spłynęłyby krwią :evil:
Ego sum, qui sum

Awatar użytkownika
Vorevol
Top secret
Top secret
Posty: 1123
Rejestracja: 6 cze 2007, o 17:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Re: No co tu dużo mówić. Opinia....

Post autor: Vorevol »

Grazzi pisze:
(...) tak, Varevol, ja tez tak kiedyś pisałem, ale chyba się poprawiłem, nie?? :) (...)
*sss*
Cedo Nulli

Awatar użytkownika
Tasiek
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 318
Rejestracja: 12 lut 2009, o 23:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: No co tu dużo mówić. Opinia....

Post autor: Tasiek »

Tak się tylko zastanawiam...Skoro się nie podoba, to nie można najzwyczajniej w świecie nie czytać, nie drążyć i dać sobie siana z daną książką? Co mnie obchodzi, że jemu się to nie podoba. Na dodatek argumentacja jest śmiechowa. Chciałbym zauważyć tylko, że jakby nie patrzeć wampir to stworzenie fantastyczne tak więc równie dobrze każdy autor może go opisywać inaczej. :/ To tak jakby się przyczepić do Anny Rice za odmienność faktów, bo wampiry pochodzą od Kaina a nie Akashy... xD A jeszcze tak tylko rzucę a propos pisania entej ksiazki o elitarnych bohaterach bla bla bla...Nawet jeśli, skoro ludziom się podoba...To czemu nie?
http://noson.pl/

http://www.lastfm.pl/user/Metalizer_


|Pyrkon 2009|
|Manewry IV|
|Ava V|
|Fiolet|
|Nocarz-Premiera|
|Pyrkon 2010|

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: No co tu dużo mówić. Opinia....

Post autor: X-76 »

Tasiek pisze:To tak jakby się przyczepić do Anny Rice za odmienność faktów, bo wampiry pochodzą od Kaina a nie Akashy... xD
Czytając posty Nadzieja moze sie okazać, ze wampiry pochodzą od Abla :lol: :twisted: :mrgreen:
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Tasiek
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 318
Rejestracja: 12 lut 2009, o 23:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: No co tu dużo mówić. Opinia....

Post autor: Tasiek »

Wampiry od Abla, Ty od Samaela, a ja jestem reinkarnacją M. Jacksona. xD
http://noson.pl/

http://www.lastfm.pl/user/Metalizer_


|Pyrkon 2009|
|Manewry IV|
|Ava V|
|Fiolet|
|Nocarz-Premiera|
|Pyrkon 2010|

Awatar użytkownika
Grazzi
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 85
Rejestracja: 31 gru 2009, o 18:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wieliczka/Krk

Re: No co tu dużo mówić. Opinia....

Post autor: Grazzi »

"Ale pamiętajcie-przeto Kain nie ciągnąć kabla, tylko zabił Abla" :mrgreen:
(bez obrazy dla wybitnie religijnych :) )
Ego sum, qui sum

Awatar użytkownika
Tasiek
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 318
Rejestracja: 12 lut 2009, o 23:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: No co tu dużo mówić. Opinia....

Post autor: Tasiek »

A w tle Lilith tańczyła bredgensa... :P
http://noson.pl/

http://www.lastfm.pl/user/Metalizer_


|Pyrkon 2009|
|Manewry IV|
|Ava V|
|Fiolet|
|Nocarz-Premiera|
|Pyrkon 2010|

Awatar użytkownika
SniperWolf
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 49
Rejestracja: 11 cze 2009, o 19:16
Płeć: Mężczyzna

Re: No co tu dużo mówić. Opinia....

Post autor: SniperWolf »

A ja się nie zgadzam ani z Iksem, ani z Taśkiem. Wampiry nie pochodzą ani od Kaina, ani od Abla, a jedynie są popromienną mutacją chupacabry (ba! Nawet się nimi żywią! xD). Nie zgadzam się równie z Q, ponieważ taka interpunkcja, jaką stosuje nasz "kolega", spotkałaby się ze zrozumieniem na forum RoOsHoFfYcH nastolateq.
A teraz kilka słów dla kolegi (Bez)Nadzieja:
-Radziłeś nam zajrzeć do słownika wyrazów współczesnych. Ja ci polecę prostszą wersję. Wpisz w google wyrażenie "konstruktywna krytyka", bo chyba z deka rozminąłeś się z definicją.
-Sugeruję też większą otwartość umysłu, choć w Twoim przypadku, pomoże chyba jedynie łom, tudzież Magiczna Skrzyneczka Wujka Iksa :D
-Co do metod szkolenia komandosów w Polsce i na świecie, co prawda bardzo pobieżnie, ale możesz przeczytać w magazynie, pt. (jak zapewne ciężko się domyślić) "Komandos". Jest tam też nomenklatura (jeśli to słowo jest za trudne, znów polecam google), której tak bardzo się czepiałeś.
-A jeśli czujesz się źle, przytłaczany ironią i cynizmem innych, to przed napisaniem kolejnego posta, polecam obejrzeć kilka odcinków "Dr. House'a"

Pozdrawiam,
SW
Will you settle for the bull`s run
For the second best of fun, we're turning
For the fire of a handgun
Burns brighter than the sun, we're burning

Dante: "A ty kto?"
Ja: "Renegat"
Dante: "A wydajesz się taki rozsądny..."

Ja: Testosteron mi buzuje
Delein: Mi też

Awatar użytkownika
Isine
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 159
Rejestracja: 29 cze 2009, o 18:25
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Re: No co tu dużo mówić. Opinia....

Post autor: Isine »

Nadzieju.
Najpierw piszesz, że książki Madzi są plagiatem, a zaraz potem twierdzisz, że nie podoba Ci się inny sposób przedstawienia wampirów... O.o Zdecyduj się może, co?
Co do interpunkcji, to raczej nikt nie chce Ci tego wytykać, żebyś poczuł się gorszy, a jedynie byś zaczął pisać tak, aby inni użytkownicy mogli zrozumieć Twoją wypowiedź... bo chyba o to chodzi prawda? Jaki ma sens pisanie czegoś, czego nikt poza Tobą nie będzie w stanie "rozszyfrowac"?
I wróci ekstaza
Krew...


Polcon 2009

Isine vs. przedmioty codziennego użytku

5:9

Nadziej
--------
--------
Posty: 9
Rejestracja: 18 sty 2010, o 20:37
Płeć: Mężczyzna

Re: No co tu dużo mówić. Opinia....

Post autor: Nadziej »

A teraz wytłumaczę książkę przeczytałem nie podobała mi się (moje prawo)
Skomentowałem ją wśród znajomych co po pijaku doprowadziło do pewnego zakładu.Który to dzięki wam wygrałem.
6 stron było jak zacząłem pisać 12 miało być żebym wygrał (0,7 SEAGRAM) a więc dziękuje wam mili forumowicze za pomoc.(wiadomości prywatne miały was tylko motywować osobiście nic do was nie mam ale zakład to zakład;])

P.S
Chciałbym podziękować Wszopiejce za duchowe wsparcie podczas tego przedsięwzięcia.
A i nie lubię wampirów.

Więc jak to Falku napisał żegnam ozięble :D

Nurbika

Re: No co tu dużo mówić. Opinia....

Post autor: Nurbika »

no to sruu... stąd. Nie będę tęsknić. :)

Awatar użytkownika
Tasiek
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 318
Rejestracja: 12 lut 2009, o 23:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: No co tu dużo mówić. Opinia....

Post autor: Tasiek »

Społeczeństwo robi się coraz bardziej ułomne i ciemne...Era techno.
http://noson.pl/

http://www.lastfm.pl/user/Metalizer_


|Pyrkon 2009|
|Manewry IV|
|Ava V|
|Fiolet|
|Nocarz-Premiera|
|Pyrkon 2010|

Lupus

Re: No co tu dużo mówić. Opinia....

Post autor: Lupus »

typowy debilizm i upadek człowieka... pierwsze skojarzenia po tym co przeczytałem przed chwilą... Nie wiem co się dzieję z dzisiejszą młodzieżą:D "ah ta dzisiejsza młodzież":D

a i tak moim zdaniem to sciema;]

Dreamy

Re: No co tu dużo mówić. Opinia....

Post autor: Dreamy »

Tak Nadziej. Uważaj, bo uwierzymy w jakiś wyimaginowany zakład po pijaku :D Hahahha.

ODPOWIEDZ