Z innej beczki

mam opinię i nie zawaham się jej użyć
Awatar użytkownika
Marchew
Rekrut
Rekrut
Posty: 13
Rejestracja: 27 sie 2006, o 23:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gród Króla Kraka

Post autor: Marchew »

Harna pisze:Maaadzik, a może odziej Vespera w XIX-wieczny surdut i zestaw koronek, cooo? No niech se jeździ BMW, jak musi, niech se z giwer strzela, ale chociaż pelerynkę... żeby się chłop mógł omotać... Co, Madzik, cooo? ;-)
A zamiast guzików kamee i mamy drugiego Lestata.

Vesper to nie ten typ charakteru ;) To ma być wampirzy tygrys z oddziałów specjalnych, nie wirtuoz salonowy ;)

Awatar użytkownika
Harna
Na misji...
Posty: 250
Rejestracja: 13 sie 2006, o 16:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Harna »

Marchew pisze:To ma być wampirzy tygrys z oddziałów specjalnych, nie wirtuoz salonowy ;)
Toż jedno drugiemu nie przeszkadza. A jak pięknie można różne różnistości pod taką peleryną schować, z czołgiem w wersji mini włącznie ;-)
Wszak rodzić się nie jest to, co zmartwychwstawać;
trumna nas odda, lecz nie spojrzy na nas jak matka.

Awatar użytkownika
Marchew
Rekrut
Rekrut
Posty: 13
Rejestracja: 27 sie 2006, o 23:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gród Króla Kraka

Post autor: Marchew »

No trochę przeszkadza, nie róbmy z niego takiego Batmana, co to nie dość, że milionerzy na salonach, to jeszcze po dachach skacze ;)

Awatar użytkownika
Harna
Na misji...
Posty: 250
Rejestracja: 13 sie 2006, o 16:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Harna »

Marchew pisze:No trochę przeszkadza, nie róbmy z niego takiego Batmana, co to nie dość, że milionerzy na salonach, to jeszcze po dachach skacze ;)
Ale skakał z wdziękiem ;-) A tak na poważnie: Madzik po prostu zrobił wielkie CIACH również w kwestii ubioru wampirzego. Żadnych fraków, pelerynek, olśniewająco białych koszul itd. Ja tam akurat pelerynki lubię, ogólnie mi się podobie XIX-wieczna moda. Prywatne królicze zboczenie ;-) Co nie zmienia faktu, że podczas uroczystości kapitualnych typu "łobetniemy mu łba, a ludziska ino paczeć bendom" coś w rodzaju stroju galowego, utrzymanego w kapitualnym klimacie, by się przydało. Ale to tylko taka moja wizja :-)
Wszak rodzić się nie jest to, co zmartwychwstawać;
trumna nas odda, lecz nie spojrzy na nas jak matka.

Awatar użytkownika
Greysad
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 238
Rejestracja: 4 lut 2007, o 20:59
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Greysad »

Chyba to troche odeszło od tematu.
Mnie sie wdaje, że Wampiry stały się, podobnie jak ludzie, więźniami wyobrażeń o samych sobie.
Nie mogły się pokazać w nowoczesnych marynarkach. To raz.
Dwa. To stare Wampiry i dla nich czas leci troche inaczej. Ta cała oprawa wydała im sie pewnie bardziej swojsa, pokazująca Ich w odpowiednim świetle, zapewniająca, tak jak było wspomniane, odpowiedni respekt.:)
Słowem Madzik stawia na swoim :)
Smoke and Mirrors,Smoke and Mirrors....

Ten mąciwoda...

Nie ma ludzi normalnych, są tylko źle zdiagnozowani!

ODPOWIEDZ