Czy Aranea jest tylko pionkiem?

czym się różni nocarz od renegata i vice versa
Awatar użytkownika
Wiśnia
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 133
Rejestracja: 18 maja 2008, o 20:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: skądinąd
Kontakt:

Post autor: Wiśnia »

Dzięki Mysz258 czy jak ci tam... No ale jak już powiedziałem (...)przerasta niejednego swojego żołnierza....no i Vespera(...) Czytaj całość a nie tylko urywki. A do reszty winorośli naprawdę nic nie mam.

Awatar użytkownika
Mysz258
Nimfa
Nimfa
Posty: 809
Rejestracja: 5 sie 2007, o 14:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Okolice Torunia
Kontakt:

Post autor: Mysz258 »

Nie ma za co i naprawdę wystarczy, że będziesz pisał: "Myszo" czy inne słówka utworzone od mego nicka. I czytam całość odnosząc się do całości. Tylko jedna moja wypowiedź odnosiła się do ogółu Winorośli, a reszta już do samego Nexa.

Pozdrawiam.
Manewry IV - Wodny Świat

Ludzie byli dawniej bliżsi sobie.
Musieli.
Broń nie niosła daleko.

Awatar użytkownika
Anirin
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 270
Rejestracja: 9 lut 2008, o 02:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: "a Ty wampir z probówki jesteś" - X-76 ;)
Kontakt:

Post autor: Anirin »

Ktoś mi jeszcze raz pojedzie po moim ukochanym dowódcy Nexie, albo tym bardziej po Winoroślach, to ja już się postaram, żeby miał nieszczęśliwy wypadek. :evil:

Aranea jest w sumie spoko, nic do niej nie mam, ale 100% lordem nie jest. Może 75%. ;)

A Nex razem ze Strixem to moje dwa wielkie autorytety, którym szacunek się należy, niezależnie czy ma się nick Wiśnia, czy nie.
Zrenegacona Winorośl. ;)

Awatar użytkownika
Wiśnia
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 133
Rejestracja: 18 maja 2008, o 20:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: skądinąd
Kontakt:

Post autor: Wiśnia »

Anirin pisze:Aranea jest w sumie spoko, nic do niej nie mam, ale 100% lordem nie jest. Może 75%. ;)

A Nex razem ze Strixem to moje dwa wielkie autorytety, którym szacunek się należy, niezależnie czy ma się nick Wiśnia, czy nie.
Aranea nie została zatwierdzona jako lord przez Ukrytego. A więc kiedy skończy jej się krew lorda Atroksa to renegaci przestaną się "rozmanażać". Co do Strixa to i ja bardzo go lubię i cenię :D . Natomiast Nexa lubie tak nie za bardzo , choć podziwiam jego zdolność spokojnego i szybkiego myślenia :D .

Awatar użytkownika
Anirin
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 270
Rejestracja: 9 lut 2008, o 02:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: "a Ty wampir z probówki jesteś" - X-76 ;)
Kontakt:

Post autor: Anirin »

Wiśnia pisze: Aranea nie została zatwierdzona jako lord przez Ukrytego. A więc kiedy skończy jej się krew lorda Atroksa to renegaci przestaną się "rozmanażać". Co do Strixa to i ja bardzo go lubię i cenię :D . Natomiast Nexa lubie tak nie za bardzo , choć podziwiam jego zdolność spokojnego i szybkiego myślenia :D .
Damy radę, nie bój nic. ;)

Nexa nie lubisz tylko dlatego, że był Winoroślą? Ja też w sumie jestem Winoroślą, mnie też nie lubisz? Taki można chyba powiedzieć "prawie rasizm". Zresztą mi się wydaje, że Nex lepiej by się na Lorda Renegatów nadawał, niż Aranea. ;)
Zrenegacona Winorośl. ;)

Awatar użytkownika
Wiśnia
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 133
Rejestracja: 18 maja 2008, o 20:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: skądinąd
Kontakt:

Post autor: Wiśnia »

Anirin pisze: Nexa nie lubisz tylko dlatego, że był Winoroślą? Zresztą mi się wydaje, że Nex lepiej by się na Lorda Renegatów nadawał, niż Aranea. ;)
Nexa ogólnie lubię , w szczególności za spokojne, rozsądne i szybkie myślenie. I mnie też wydaję się że bardziej nadawałby się na Lorda Renegatów :D .

Awatar użytkownika
Smoq
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 207
Rejestracja: 20 lut 2008, o 13:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Smoq »

Najlepszy przywódca nie zawsze musi być najlepszym żołnierzem. Może i Aranea niema zbyt dużych zdolności taktycznych ale na pewno jest doświadczonym i silnym wampirem. Czy sie nadaje na przywódce? Ważne, by podwładni sie jej słuchali a jeśli to robią to sie nadaje a od spraw innych ma pomocników i generałów i wszelkiej maści doradców. Nie wydaje mi się by był ktoś nad nią.

ODPOWIEDZ