Synowie Siewcy - Watykańczycy

czym się różni nocarz od renegata i vice versa
Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Kolejna burza mózgów prowadzona z Fumiko i Wilkołakiem.

poprowadziliśmy dalej myśl Fumi o Siewcy. Jeżeli natknął się antysymbionta i teraz zrobi na złość wszystkim wampirom, to znaczy, że odkrył, że symbiont nie wypłukuje się z krwi, organizmu, czy gdzie on tam się nie kryje. Gdyby mogło się to stać, nawet za pięćdziesiąt lat, to podejrzewam, że facet starałby się dożyć (ze wszystkich sił by się starał) ponownego zwampirzenia. Natomiast jego postępowanie świadczy o tym, że ponownie zwampirzyć po antysymbioncie się nie da. Nie wiem, czy dobrze myślę. Ale tak mi się wydaje.
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Post autor: Magnus »

A nie próbował usunąć symbionta z.. za przeproszeniem, siuśkami? :P
TKM!

Awatar użytkownika
Tamos
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 870
Rejestracja: 6 mar 2007, o 17:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tamos »

Ciekawi mnie, czy symbiont zostaje usunięty, wypłukany na zawsze. Watykańscy są bardzo potężni, a w końcu to ludzie. Jest to bardzo dziwne a zarazem ciekawe. Hmm..kim jest tajemniczy Siewca. A w ogóle to skąd wzięła się nazwa Watykańscy? Przecież napisane zostało iż nie są oni powiązani w najmniejszym stopniu z kościołem.

Awatar użytkownika
Kasiula
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 338
Rejestracja: 29 paź 2007, o 21:20
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kasiula »

W "Nocarzu" byli wspomniani raz "watykańscy", ale tylko w rozmowie. Zdaje się Vespera z Nidorem, ale nie pamiętam kiedy. Zaraz sprawdzę i edytuję...
Rozmowa dotyczyła sytuacji, w której Vesper miał kontakt z prawdziwą krwią. Nidor się obwiniał o to, że powinien pomyśleć, kogo by było stać na czuciowca - renegatów albo watykańskich, a nie zwykłego dealera.
"Salve, Domine!"

"To mój Pan!(...)Cokolwiek czyni, jest słuszne!"

"Pater advenit"

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

Tamos pisze:Ciekawi mnie, czy symbiont zostaje usunięty, wypłukany na zawsze. Watykańscy są bardzo potężni, a w końcu to ludzie. Jest to bardzo dziwne a zarazem ciekawe. Hmm..kim jest tajemniczy Siewca. A w ogóle to skąd wzięła się nazwa Watykańscy? Przecież napisane zostało iż nie są oni powiązani w najmniejszym stopniu z kościołem.
Z tego co wiemy to sa tylko ludzie w domysle do tej pory nigdzie nie bylo napisane jasno ze krzyzowcy to ludzie. Kwiopijcy nazwali ich tak domyslnie moze zeby bylo latwiej.
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

ODPOWIEDZ