Co bym chciał w "Renegacie"

czym się różni nocarz od renegata i vice versa
Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

MP-Warrior pisze:No co ja bym chciał ?

1.Vesper się budzi u Renegatów i myśli"Co ja tu cholera robię?,zaraz jestem u Renegatów,muszę uciec,wyzabijać s*******ów ,ale co to ktoś mnie woła ,ale kto?" i tu Ultor "Będziesz u nich teraz moją wtyką , dowiedz się co planują , muszę kończyć,." potem odkrywa ich plany i spektakularnie zwiewa do Emowa , zabijając przy tym Araneę i Nexa , a co!
2.Duuuuuuużo strzelanin i renegatów zabitych przez Vespera
3.Nowa "koleżanka" z pracy dla Vespera
Ooooo na całe szczęście Renegat juz sie drukuje... MAM NADZIEJĘ :evil:
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Harna
Na misji...
Posty: 250
Rejestracja: 13 sie 2006, o 16:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Harna »

X-76 pisze:Ooooo na całe szczęście Renegat juz sie drukuje... MAM NADZIEJĘ :evil:
A i "Cichowąż" świadkiem, że pierwsze myśli Vespera po przebudzeniu nie brzmiały Co ja tu cholera robię?,zaraz jestem u Renegatów,muszę uciec,wyzabijać s*******ów ,ale co to ktoś mnie woła ,ale kto? :-) Nie ukrywam, że taki obrót sytuacji wzbudziłby mój niepokój. Wieeelki niepokój. Taki naprawdę duży ;-)

Bo to by było wręcz boleśnie przewidywalne. A Madzik lubi namieszać jak wąż w pomidorach.
Wszak rodzić się nie jest to, co zmartwychwstawać;
trumna nas odda, lecz nie spojrzy na nas jak matka.

MP-Warrior
Rekrut
Rekrut
Posty: 15
Rejestracja: 9 gru 2006, o 21:44

Post autor: MP-Warrior »

Masz rację.Może się np. okazać że ta akcja była snem Vespera,albo że dwie sekundy po zakończeniu go odbiją.

Awatar użytkownika
Skret Bloodthirster
Rekrut
Rekrut
Posty: 40
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 18:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kopalnie Morii
Kontakt:

Post autor: Skret Bloodthirster »

Wolverine pisze: 3. Mam taką propozycje skierowaną do Madzika. Wpadłem na pomysł zeby nasza kochana autorka :) ,umieściła siebie w książce, oczywiście pod odpowiednim kamuflarzem. Myśle ze czytanie ksiązki wiedząc ze Pani gdzieś tam jest, moze byc ciekawe. Potem oczywiscie użądzilibyśmy sobie na forum zgadywanke gdzie sie Madzik schował. :D A autorka udzieliłaby ekskluzywnego wywiadu dla forumowiczów i wytłumaczyłaby dlaczego umieściła sie po tej stronie konfliktu i dlaczego wlazła własnie w tą postać.
Ja myślę że do tej osoby najbardziej pasuje stewardessa w samolocie w noacrzu podczas lotu do UK
SZEREGOWY!!! ILE RAZY CI MÓWIŁEM ŻEBYŚ NIE ROBIŁ NACIĘĆ NA SŁUŻBOWEJ BRONI!!

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Skret Bloodthirster: a zakładasz, że Jej tam nie ma? :D
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
Skret Bloodthirster
Rekrut
Rekrut
Posty: 40
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 18:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kopalnie Morii
Kontakt:

Post autor: Skret Bloodthirster »

Owszem...
Zakładam...
Mogę spytać czemu pytasz??
SZEREGOWY!!! ILE RAZY CI MÓWIŁEM ŻEBYŚ NIE ROBIŁ NACIĘĆ NA SŁUŻBOWEJ BRONI!!

Oriya
--------
--------
Posty: 7
Rejestracja: 5 gru 2006, o 12:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kaplica Sykstyńska
Kontakt:

Post autor: Oriya »

Przepraszam bardzo, ale sądzę, że pytania czytelników co chcą w kolejnym tomie jest żałosny. Wychodzi na to, że autor/autorka miała pomysł tylko na jeden tom. Na kolejne już musi zasięgać pomocy.

Litości czy Rowling, Sapkowski, Tolkien itd. pytali fanów, o czym chcą przeczytać w kolejnym tomie? Cała zabawa polega na zaskoczeniu czytelnika, niespodziance, jaką dostanie czytając dalsze przygody ulubionych bohaterów.

od pisania tego czego sie chce od książki są fanfiki, niestety najczęściej w takich przypadkach wychodzi syndrom Mary Sue. albo może tak urządzicie sobie spotkanie z autorem przy kawce, miły nastrój i wymiana pomysłów i wszyscy będą szczęśliwi.

Awatar użytkownika
Bebe
Na misji...
Posty: 285
Rejestracja: 16 sie 2006, o 20:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GEdynia
Kontakt:

Post autor: Bebe »

Oriya, własnie dlatego autorka nie pyta się co my chcemy, tylko pisze pisze pisze niezależnie od naszych dyskusji. :) A tematy typu "pobożne życzenia" służą nam tylko do popuszczania wodzy fantazji. :)

Oriya
--------
--------
Posty: 7
Rejestracja: 5 gru 2006, o 12:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kaplica Sykstyńska
Kontakt:

Post autor: Oriya »

pobożne życzenia z czynnym udziałem autorki odpowiadającej na propozycje "załatwione" "da się zrobić'...?

Awatar użytkownika
Bebe
Na misji...
Posty: 285
Rejestracja: 16 sie 2006, o 20:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GEdynia
Kontakt:

Post autor: Bebe »

Chyba nie sądzisz, że my rwalnie możemy skłonić Madzik do napisania tak jak nam się podoba... bo na przykład chcemy żeby Nidor miał romans z Nexem, to Madzik nam to "załatwi"? :D
Wrzuć na luz Oriya.

Awatar użytkownika
Madzik
Ukryty
Ukryty
Posty: 836
Rejestracja: 10 lut 2006, o 00:24
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Post autor: Madzik »

Nidor? Z Nexem? Hmmm, no niby od nienawiści do miłości jeden krok... Pomyślę, pomyślę... Zapytam chłopaków...
Nie, mówią, że jednak zdecydowanie woleliby nie. Dooobra, nie będziemy ich zmuszać, skoro nie chcą. Jak się postać zbiesi to potem strasznie trudno ją do porządku przyprowadzić, wiecie, jak jest :)

Oriya, powiem tak:
Mam plan. Wielki, tajemniczy i mroczny plan wszystkich trzech części opowieści i realizuję go konsekwentnie, krok po kroku. Plan posiada elementy zasadnicze, i te nie ulegają jakimkolwiek zmianom. Natomiast plan posiada też "bajery", które można wplatać dosyć swobodnie, o ile nie stoją w sprzeczności z elementami zasadniczymi. I co do których można sobie czasem mrugnąć okiem: "Dobra, da się zrobić" ;)
Ten wątek to poniekąd zabawa w "zgaduj-zgadula". A ja bym chciał to, a ja tamto... Mam mnóstwo radochy, obserwując poszczególne propozycje. Bo ja i tak już wiem, jak będzie. Ale mogę sobie patrzeć i nucić pod nosem "ciepło, zimno, ciepło, ciepło, zimno..." I taka to ot żartobliwa konwencja.
Nie chcesz, nie baw się, toć nikt nie każe. A chcesz, proszę. Powiedz, co byś chciała w "Nikcie"? Gwarancji żadnej nie ma: może tak będzie, może nie. Ale być może będziesz mogła zakrzyknąć kiedyś: "A nie mówiłam!"
Bo to wszystko dla przyjemności ma być, nie za karę... ;)

Wot i wsio.
8)
Arma virumque cano

Awatar użytkownika
Bebe
Na misji...
Posty: 285
Rejestracja: 16 sie 2006, o 20:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GEdynia
Kontakt:

Post autor: Bebe »

Madzik, ale przyznaj - Ukryty jest kobietą? Bo jakoś mało takich kluczowych kobitek wśród szanownego wampirstwa... ;)

Oriya
--------
--------
Posty: 7
Rejestracja: 5 gru 2006, o 12:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kaplica Sykstyńska
Kontakt:

Post autor: Oriya »

@ Bebe - Ja po prostu lubię testować ludzka cierpliwość, do tego mam wrodzony sarkazm i nabytą wredność. a kwestia czepiania się? tutaj to jeszcze light, na innym forum z moim ex jedziemy po tytułach nawet największyk klasyków i "kultowych pozycji". od książek po filmy (biedna "Piła").

aha, właśnie coś mało jest w książkach kobiet, to dziwne skoro autorem jest kobieta, chyba że o czymś nie wiemy :lol: (nie linczujcie mnie to był żart)

Awatar użytkownika
Bebe
Na misji...
Posty: 285
Rejestracja: 16 sie 2006, o 20:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GEdynia
Kontakt:

Post autor: Bebe »

Oriya pisze: "kultowych pozycji". od książek po filmy (biedna "Piła").
"Piła" jest kultowa????
Łomatko, nie wiem co napisać... rotfl, lol i inne... :lol:
Oriya pisze: aha, właśnie coś mało jest w książkach kobiet, to dziwne skoro autorem jest kobieta, chyba że o czymś nie wiemy

Szczerze powiem, że też mi jakoś tych kobitek mało.... wśród nocarstwa potrafię to wyjaśnić kwestią służb specjalnych, które pewnie głównie biorą facetów. Ale u renegatów?? ;)

nizzari
--------
--------
Posty: 11
Rejestracja: 4 kwie 2007, o 13:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z sieci

Post autor: nizzari »

retrospektywne życzenia. więcej treści. mniej bieganiny. jezdżenia w te i z powrotem. wsiadania do samochodów. wysiadania. itd.

ODPOWIEDZ