Co bym chciał w "Renegacie"

czym się różni nocarz od renegata i vice versa
Awatar użytkownika
Marchew
Rekrut
Rekrut
Posty: 13
Rejestracja: 27 sie 2006, o 23:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gród Króla Kraka

Post autor: Marchew »

Na życzenia już za późno, ciekawi mnie tylko czemu pierwszy post zażyczył sobie tego co bym chciał...
Madzik, jak znajdę tam walkę na noże to też będę zachwycony ;)

Skrzywienia... Ach te skrzywienia.

Awatar użytkownika
Skret Bloodthirster
Rekrut
Rekrut
Posty: 40
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 18:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kopalnie Morii
Kontakt:

Co Bym Chciał w "RENEGACIE"??

Post autor: Skret Bloodthirster »

Ja Bym chciał Więcej o histori Wampirów coś w stylu "Pogromcy Mitów"
i coś po Renegacie np. o Wilkołakach??
SZEREGOWY!!! ILE RAZY CI MÓWIŁEM ŻEBYŚ NIE ROBIŁ NACIĘĆ NA SŁUŻBOWEJ BRONI!!

Madrian
--------
--------
Posty: 6
Rejestracja: 1 paź 2006, o 02:53
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Madrian »

Witam.

Co bym chiał... :wink:
1 - Solidną akcję
2 - Porządne, mroczne zakończenie, otwarte na nowe możliwości (Vespar musi przezyć, ale powinien mocno namieszać sobie w życiu. Opuścić szeregi renegatów, równie "efektownie" lub bardziej niż Nocarzy.
3 - Wilkołaki :twisted: Pierwszy rozkaz Jurka, dotyczy "Wampirów i innych istot mitologicznych". Wampirki się biorą za bary, aż się prosi o trzecią stronę konfrontacji - Wilkołak vs Wampir - odwieczna rywalizacja, nienawiść (Wilkołak to stwór natury, Wampir to nieumarły - zaprzeczenie zycia).
4 - Ludzi. W Nocarzu są tłem, poza paroma wyjątkami (Okruszek he he) lub potencjalnym źródłem nowych wampirków i posilkiem. Aż się prosi o parę stowarzyszeń, bractw, zakonów itd, wspierających, lub wrogich dla poszczególnych stronnictw Wampirów ( i innych istot mitologicznych). Łowcy Wampirów (kill all beast), "chowańcy" (może Pan mnie kiedyś zmieni) itd.
5 - Innych nieumarłych - np Zombii (choć inny od holywoodzkiej konwencji - inteligentny, szybki, silny,nie smierdzi, lubi mózgi bo potrzebuję np. endorfinę). Można zasygnalizować samą możliwość istnienia - np. rzucona w dialogu uwaga.
6 - Arsenał. Rozbudować. Co z białą bronią, garotami, nożykami idt.
7 - Ukryty wróg. Ktoś kto próbuje zniszczyć Wamipry, lub je osłabić - podżeganie Renegatów do wojny z nocarzami. (Zombie, Wilkołaki, ludzie?)
8 - Strona neutralna (inne istoty mitologiczne) - coś (ktoś) kto nie stoi po żadnej ze stron i generalnie mu to "wisi" co się dzieje.
9 - Ultor zmartchwystały (w końcu to twardy sk.... i niejedną sztuczkę ma w zanadrzu).
10 - Porządnej laski dla Vespera :wink: Najlepiej, by była wrogiem - psychopatycznym rzecz jasna... :twisted:

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Madrian pisze:Witam.

Co bym chiał... :wink:
4 - Ludzi. W Nocarzu są tłem, poza paroma wyjątkami (Okruszek he he) lub potencjalnym źródłem nowych wampirków i posilkiem. Aż się prosi o parę stowarzyszeń, bractw, zakonów itd, wspierających, lub wrogich dla poszczególnych stronnictw Wampirów ( i innych istot mitologicznych). Łowcy Wampirów (kill all beast), "chowańcy" (może Pan mnie kiedyś zmieni) itd.
A sławetni "watykańscy"? To chyba jakaś kościelna specgrupa (a la hellsingowi Iscariote, hłe, hłe... :twisted:)
6 - Arsenał. Rozbudować. Co z białą bronią, garotami, nożykami idt.
Ano... Noże. brzytwy, tasaki to jest to!
8 - Strona neutralna (inne istoty mitologiczne) - coś (ktoś) kto nie stoi po żadnej ze stron i generalnie mu to "wisi" co się dzieje.
To by byo interesujące...
9 - Ultor zmartchwystały (w końcu to twardy sk.... i niejedną sztuczkę ma w zanadrzu).
To już się wyjaśniło.
10 - Porządnej laski dla Vespera :wink: Najlepiej, by była wrogiem - psychopatycznym rzecz jasna... :twisted:
Jest jedna taka. Aranea się nazywa ;P.
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Skret Bloodthirster
Rekrut
Rekrut
Posty: 40
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 18:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kopalnie Morii
Kontakt:

Renegat

Post autor: Skret Bloodthirster »

Wilkołaki Pierwszy rozkaz Jurka, dotyczy "Wampirów i innych istot mitologicznych". Wampirki się biorą za bary, aż się prosi o trzecią stronę konfrontacji - Wilkołak vs Wampir - odwieczna rywalizacja, nienawiść (Wilkołak to stwór natury, Wampir to nieumarły - zaprzeczenie zycia).
(Madrian)


Jak już następna osoba po mnie wspomniała o wilkołakach to ja znowu dorzucam od siebie : Taki Wilkołak to on przecież coś jeść musi i ile to razy w nocy spotyka polując Na nielegalną krew (one chyba bardziej mięsożerne są)takiego wampira a że sobie upatrzyły tę samą ofiarę to sie zaczyna Rabarbar ("niezły Kotlet") znaczy rozpierdooszka a rano tylko Panowie w Niebieskich znajdują mase krwi i postrzępione szmaty
SZEREGOWY!!! ILE RAZY CI MÓWIŁEM ŻEBYŚ NIE ROBIŁ NACIĘĆ NA SŁUŻBOWEJ BRONI!!

Awatar użytkownika
Alienor
Aurora Borealis
Aurora Borealis
Posty: 880
Rejestracja: 21 wrz 2006, o 17:48
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Alienor »

Madrian pisze:Witam.

Co bym chiał... :wink:
1 -
2 -
3 -
4 -
5 -
6 -
7 -
8 -
9 -
10 -
Wybacz dobrotliwą złośliwość, ale korci mnie by na końcu dopisać "i duże piwo proszę" :).Mieszanina rzeczy jadalnych jest jadalna, jak twierdzą twardzi włóczędzy (i to max, co da się o takowej powiedzieć), mieszanina rzeczy efektownych... niekoniecznie efektowna. W Renegacie maąm nadzieję na dobre postaci i dobrze oddane emocje, i ciąg dalszy motywu wyboru i ceny za to. Autorka umie tymi elementami operować, więc dziąsła mnie swędzą z niecierpliwości, pocieszam się, że dzięki temu książka będzie lepiej smakować.
Lecz gdyby mi kazały wyroki ponure
Na ziemi się meldować, by drugi raz żyć
Chciałbym starą wraz z mundurem wdziać na siebie skórę
Po dawnemu: wojować, kochać się i pić.
(Wieniawa)

Awatar użytkownika
Bebe
Na misji...
Posty: 285
Rejestracja: 16 sie 2006, o 20:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GEdynia
Kontakt:

Post autor: Bebe »

W sumie nikt nie broni napisać fanficka w konwencji "Nocarza" i sprawdzić naocznie, czy aby przeładowanie elementami, które by się chciało mieć, nie jest niestrawne.
A tymczasem ciąg dalszy zależy wyłącznie od gustu Autorki i od tego, na co jej pozwola postaci. :D

Madrian
--------
--------
Posty: 6
Rejestracja: 1 paź 2006, o 02:53
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Madrian »

Alienor pisze:
Madrian pisze:Witam.

Co bym chiał... :wink:
1 -
2 -
3 -
4 -
5 -
6 -
7 -
8 -
9 -
10 -
Wybacz dobrotliwą złośliwość, ale korci mnie by na końcu dopisać "i duże piwo proszę" :).Mieszanina rzeczy jadalnych jest jadalna, jak twierdzą twardzi włóczędzy (i to max, co da się o takowej powiedzieć), mieszanina rzeczy efektownych... niekoniecznie efektowna. W Renegacie maąm nadzieję na dobre postaci i dobrze oddane emocje, i ciąg dalszy motywu wyboru i ceny za to. Autorka umie tymi elementami operować, więc dziąsła mnie swędzą z niecierpliwości, pocieszam się, że dzięki temu książka będzie lepiej smakować.
Na piwo mnie stać. Pytanie tytułowe: "co bym chciał", a nie "Co mam być". To taka drobna różnica. :wink:

Ika
Na misji...
Posty: 63
Rejestracja: 17 lut 2006, o 23:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z Fahrenheita
Kontakt:

Post autor: Ika »

Piękne.
Czy to znaczy, że to byś chciał żeby było, ale niekoniecznie żeby było?
Wow - to się nazywa mieć skomplikowane wymagania. :)

BTW - lista cudna, ja już po lekturze (wielokrotnej), ubawiałam się przy czytaniu :)))

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Sens jest między innymi taki jak w dziecięcej psychologii :D

"Tak proszę pani , mam takie samo zdanie ale inne" :D
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

To ja poproszę jakieś motywy bliskowschodnie! Terroryści islamscy jako lokalne przedstawicielstwo renegatów..... jednostki specjalne i kontraktorzy prywatni jako nocarze..... a potem globalna zagłada nuklearna, po tym jak renegacki szef regionu dalekowschodniego, Kim Dzong Ill, odsprzedał kilka ładunków nuklearnych Bin Ladenowi.... na koniec zaś hordy zjednoczonych przez brak możliwości produkcji sztucznej krwi wąpierzy, ganiające niedobitki ludzkości po radioaktywnych pustkowiach..... :D

A poważnie; wszystko, tylko nie wilkołaki i inne istoty mityczne, proszę..... :mrgreen: Bo się sieczka w stylu Underworld zrobi.... :roll:
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Soban
--------
--------
Posty: 31
Rejestracja: 29 mar 2006, o 00:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Hous zu Heltzer
Kontakt:

Post autor: Soban »

A dla mnie coś związanego z inkwizycją czy kościołem ...
Yes, we're tired. Yes, there's no relief. Yes, the vampires keep coming after us time after time after time, and yes, were still expected to DO OUR JOBS!!

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Soban, no ciekawe co to za WATYKAŃSCY są ? Juz w któryms tam poscie dzisiaj pisałem, ze dla mnie to by mógł byc taki wydział piąty z komandosami w koloratkach :D
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Nahzi de Sang
Rekrut
Rekrut
Posty: 4
Rejestracja: 28 lis 2006, o 10:46
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Otchłań
Kontakt:

Post autor: Nahzi de Sang »

Chodz to już piąta woda po kisielu to osobiście uważam że Vesper powinien wrócić do ABW :] Przecierz ktoś taki jak on nie może być zły... jak sobie to wyobrażam po takiej zdradzie... nie wiem może jakaś pokątna rozmowa telepatyczna z Ultorem w jego gabinecie (jeszcze w 1 części o której my nic nie wiemy :D) Przecierz to też możliwe... że Autorka zakamuflowała przed nami częśc faktów ;]
**
Nahzi de Sang
nahzi.de.sang@gmail.com

MP-Warrior
Rekrut
Rekrut
Posty: 15
Rejestracja: 9 gru 2006, o 21:44

Post autor: MP-Warrior »

No co ja bym chciał ?

1.Vesper się budzi u Renegatów i myśli"Co ja tu cholera robię?,zaraz jestem u Renegatów,muszę uciec,wyzabijać s*******ów ,ale co to ktoś mnie woła ,ale kto?" i tu Ultor "Będziesz u nich teraz moją wtyką , dowiedz się co planują , muszę kończyć,." potem odkrywa ich plany i spektakularnie zwiewa do Emowa , zabijając przy tym Araneę i Nexa , a co!
2.Duuuuuuużo strzelanin i renegatów zabitych przez Vespera
3.Nowa "koleżanka" z pracy dla Vespera

ODPOWIEDZ