Przydział Rang

Który Ród jest Twoim? Wybierz lub pozostań zombiakiem ;)
Awatar użytkownika
Alienor
Aurora Borealis
Aurora Borealis
Posty: 880
Rejestracja: 21 wrz 2006, o 17:48
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przydział Rang

Post autor: Alienor »

Gratulacje dla awansowanych! Ale z nas teraz ekipa...!
Lecz gdyby mi kazały wyroki ponure
Na ziemi się meldować, by drugi raz żyć
Chciałbym starą wraz z mundurem wdziać na siebie skórę
Po dawnemu: wojować, kochać się i pić.
(Wieniawa)

Awatar użytkownika
Akia
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 228
Rejestracja: 15 mar 2009, o 21:08
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przydział Rang

Post autor: Akia »

Gratki gratki :D
Jeśli znasz przeciwnika i znasz siebie,
nie musisz obawiać się wyniku setek walk.
Jeśli znasz siebie, ale nie przeciwnika,
na każdą wygraną przypadnie jedna porażka.
Jeśli nie znasz ani siebie, ani przeciwnika,
ulegniesz w każdej walce.
The Art Of War - Sun Tzu

Nurbika

Re: Przydział Rang

Post autor: Nurbika »

no i bosko, gratulacje dla wszystkich Nocarzy - w szczególności dla majora Karlla - bardzo zasłużył "praw(n)ym" ogarnięciem kuwety :) :)

Awatar użytkownika
Delein
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 1801
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:31
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Poznań XIII
Kontakt:

Re: Przydział Rang

Post autor: Delein »

O moi bogowie!
Normalnie...dumna z Was wszystkich jestem!
Gratulacje Wojownicy!

+Even if the voices are not real, they have pretty good ideas.

|Pyrkon 2008||Polcon 2008|
|Falkon 2008||NIKTowa|
|Pyrkon 2009||Manewry IV|
|Ava V||Polcon 2009|
|Falkon 2009||Closterkeller|
|Pyrkon 2010||Tricon 2010|
|Falkon 2010| |Pyrkon 2011|

Awatar użytkownika
Nahya
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 886
Rejestracja: 30 mar 2009, o 23:00
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gdynia

Re: Przydział Rang

Post autor: Nahya »

ooo! to się porobiło ; ) Gratuluję wszystkim wyróżnionym!!

Khaymas

Re: Przydział Rang

Post autor: Khaymas »

Gratuluje awansowanym

Rzucę spamem, bo tutaj rzucono kilka wontów do mnie. Delfin, Smilodon i cała reszta nie chodziło mi o poniesienie własnej d o stopień wyżej bo nie włączałem się do prac w takim stopniu, jak inni .Dwa napisałem to tu bo Annikki prawie nie ma i nie ma sensu zawracać sobie głowy pw na które mi nie odpowie. Trzy wkurza mnie że do tekstu przy awansach Annikki nie napisała takiego tekstu jak ,, pozostałym Nocarzom dziękuje za wspólną zabawę i pomoc w kręceniu’’ Prosty tekst ale jak pozytywnie wszystko nastawia, nie wiedziałem że dziękuje jest trudnym do wymówienia słowem. Ok wyskoczyłem za bardzo ale w słusznej sprawie i to dla tego że uważałem i uważam że zrobiono coś co krzywdziło osobę która narobiła się przy teledysku. Karll nie był tak jak my tzn nie przychodził na gotowe nie przebierał się w szpej i nie szedł od razu przed kamerę. On zanim się pojawialiśmy na Szegedyńskiej załatwiał wszystko od A do Z, dbał by umowa była dla nas korzystna, pilnował żeby Dryektorak tgo burdelu nie wycofała się z umowy, negocjował z nią i na koniec jeszcze załatwił żeby jednak w naszym terminie dała salę na premierę a nie w jakimś innym i robiła nam łachę. Wymieniłem to co widziałem że robił może tego było więcej a może nie to wiedzą ci z góry. Nie fajnie jest gdy w napisach końcowych wymienia się niby pracujących przy tym ludzi i pomija tego który narobił się tak samo jak oni a został wykopany na margines. Jemu ten wpis tam na końcu też się przyda bo facet zajmuje się prawem i jeśli ma dużo projektów na końcie to łatwiej mu coś podłapać. To był powód mojego wkurzenia bo widzę że mało z was wie o tym. Nie mogę stać i patrzyć na to jak inni robią na tym niezły deal i są do przodu a innym nie mówi się prostego dzięki. Chyba nie powiecie mi że niektórych z was ten wpis u Nocarzy nie wkurzył. Gdyby było tam dopisane a reszcie dziękuje za udział to nawet bym se głowy nie zawracał
Dlatego Smilodon jeśli twierdzisz, że dostajemy coś za frajer to obraziłeś nas wszystkich, ale pewnie piszesz w oparciu o to co jest u was.

Urażonych przepraszam *sss*

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: Przydział Rang

Post autor: Qadesh »

Nurbika pisze:no i bosko, gratulacje dla wszystkich Nocarzy - w szczególności dla majora Karlla - bardzo zasłużył "praw(n)ym" ogarnięciem kuwety :) :)
Ja chce wiedzieć!! Co robił chwalebnego?? Co? Co?

Awatar użytkownika
Nath
Licencjat
Licencjat
Posty: 226
Rejestracja: 7 maja 2009, o 23:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przydział Rang

Post autor: Nath »

Gratulacje awansów ludziska :-).
Death metal - bo jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy :D.

Awatar użytkownika
Grazzi
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 85
Rejestracja: 31 gru 2009, o 18:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wieliczka/Krk

Re: Przydział Rang

Post autor: Grazzi »

A ja wole tak hurtem-gratulacje wszystkim awansowanym-od pięknych Winorośli, przez mądrych Naukowców, na ciapowatych Wojownikach kończąc :D Ale mimo to gratulacje :)
Ego sum, qui sum

Awatar użytkownika
Madzik
Ukryty
Ukryty
Posty: 836
Rejestracja: 10 lut 2006, o 00:24
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Re: Przydział Rang

Post autor: Madzik »

Khaymas, proszę Cię, uspokój się.

Przede wszystkim chciałam zwrócić uwagę, że Dowództwo też ludzie (znaczy eee... wąpierze) i mogą być przemęczeni, nieuważni, zajęci, zakręceni innymi sprawami itepe itede. Tak samo, jak pozostali robią to za frajer i w wolnym czase, więc mogą przez dzień-dwa mieć co innego na głowie i po prostu nie ogarniać tej kuwety.

Jeżeli się oczekuje szczerej i uczciwej współpracy, wypadałoby o nią zadbać samemu. To, że nie pozostajesz na stopie poufałej ze swoim Dowódcą nie upoważnia Cię do pomijania drogi służbowej i publicznego piętnowania czegokolwiek, co Ci się nie spodoba. Tym bardziej, że przed wytykaniem paluchem nawet nie raczyłeś się zainteresować, jaka jest prawda i kto tu zawinił.

Co do Karlla chciałam publicznie przeprosić za niedopatrzenie, że nie został on wyszczególniony w końcowych napisach. Jest to tylko i wyłącznie moja wina, ponieważ widząc, że nie ujawnił swojego nazwiska przy nicku oraz nie odpowiedział na apel o zgłoszenie się tych, którzy ze względu na CV chcą być szczególnie wymienieni, byłam przekonana, że nie życzy sobie, by upubliczniano jego udział w teledysku. Było to dla mnie zrozumiałe, że prawnik niekoniecznie chce wiązać swoją renomę z podrzynanymi gardłami i ogólną rzezią. Dlatego też zaplanowałam inny sposób gratyfikacji i nie dopytywałam zbyt wnikliwie o "miejsce na scenie", choć najwyraźniej powinnam. Karll bowiem, jako osoba nadzwyczaj skromna, nie chciał się pchać nam przed oczy, słusznie uważając, ze powinniśmy sami się zatroszczyć o docenienie współpracowników.

Jeszcze raz podkreślam, że jest mi bardzo przykro z powodu tego nieporozumienia.
Na moją prośbę Staszek zmieni teledysk i postaramy się podmienić wersję na nową, gdzie tylko jest to możliwe.

Niemniej jednak jest to wciąż sprawa pomiędzy Karllem a mną i przyznaję, że czuję się niekomfortowo w sytuacji, gdy młody, nieopierzony Nocarz komentuje publicznie moje niedopatrzenie, nie zamieniwszy uprzednio ze mną ani słowa w tym temacie. Przyznałabym oczywiście, że ma pełne prawo się wściekać, jeżeli nie przyniosłyby żadnego rezultatu wszelkie próby polubownego załatwienia sprawy, czyli np. gdyby pisał do mnie PW a ja pozostawiałabym je bez odpowiedzi. To jednak nie miało miejsca, więc czuję wyraźny niesmak, delikatnie rzecz ujmując.

Khaymas, bądź uprzejmy wszelkie swoje uwagi przekazywać mi na priv i nie siać więcej fermentu.

Z góry dziękuję.
Pozdrawiam,

Magda
Arma virumque cano

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: Przydział Rang

Post autor: Qadesh »

A ja chciałam rzec, jako zło tego forum, że wystarczy czasem zainteresować się topikiem w odpowiednim dziale. No zajrzeć czasem na forum. Tak z ciekawości. Bo chyba z tydzień wisiało ogłoszenie pt "dopisywać się" na napisy końcowe. Z prośbą Madzik pt "słuchajta, nie ogarniam, weźcie się dopiszcie".

Pytanie - a czy Karll chce być w napisach? Bo się nigdzie główny zainteresowany nie wypowiedział. Aż tak skromny to raczej nie jest :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Viisaan
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 31
Rejestracja: 12 sty 2010, o 21:19
Płeć: Mężczyzna

Re: Przydział Rang

Post autor: Viisaan »

Gratulacje dla wszystkich awansowanych.
Karll powinien pamiętać moje prproctwa i patrzeć jasno w swoją nocarską przyszłość(na degrada trzeba zasłużyć a nie zpitalać jak wół.).Jemu gratuluję szczególnie.
Witam w gronie starszych oficerów.

Viis *X-76* aan
Pojechał tata, kto tu pozamiata?

Tata! Tata! Biją renegata!!

Musisz to się zesrać i umrzeć, reszta jest warunkowa.

Awatar użytkownika
HubertZ
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 91
Rejestracja: 31 maja 2009, o 18:36
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pszczyna

Re: Przydział Rang

Post autor: HubertZ »

Gratuluje wszystkim awansowanym ;]
Polcon 2009
Pkpcon 2009
Tricon 2010
Falkon 2010
Pyrkon 2011
Falkon 2011

Awatar użytkownika
Zamoyski
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2008, o 00:46
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przydział Rang

Post autor: Zamoyski »

Gratuluję wszystkim awansowanym i dziękuję bardzo! Przyznam, że gnębi mnie poczucie, że nie zasłużyłem... :oops: :oops:
Tata! Tata! Biją renegata!!

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Re: Przydział Rang

Post autor: Mcbet »

Zamknij sie i umieraj jak mężczyzna. Zamoy dostałeś to się ciesz, widać zasłużyłeś. Żeby Renegat musiał motywować nocarza........ ( ktoś już słyszał ten tekst ;) ;) )

Edyta: P.S Gratuluje wszystkim awansowanym i Naukowcom i Winoroślą i Renegatom oraz nocarzom. Teraz potyczki będą bardziej kolorowe ;)
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

ODPOWIEDZ