Komentarze wszelakie

Który Ród jest Twoim? Wybierz lub pozostań zombiakiem ;)
Kurt

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Kurt »

Nie przyjmuję poleceń od Renegatów :P. Co najwyżej mogę rozpatrzyć prośbę. A najlepiej to poproszę podanie w trzech egzemplarzach i ze zdjęciem do mojego dowódcy :wink: .

Awatar użytkownika
Zamoyski
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2008, o 00:46
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Zamoyski »

Eshealon pisze:Zamoyski, co mam na to poradzić? To jedyna szansa by się z tobą zmierzyć, chociażby przez przerzucanie się obelgami. Do innych konkurencji jest Ci nieśpieszno :twisted:
Cierpliwości, jak już będę duży i silny to ci wklepię. :mrgreen: :ninja:
Tata! Tata! Biją renegata!!

Awatar użytkownika
__Raven__
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 662
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 20:23
Płeć: Mężczyzna

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: __Raven__ »

Zamoyski pisze: Cierpliwości, jak już będę duży i silny to ci wklepię. :mrgreen: :ninja:
Nie chce być złośliwy ale do tego zeby "komuś wklepać" jak to ostatnio widzieliśmy i poczuliśmy (albo ja poczułem, żeby nie było ze za innych mówie..), nie trzeba być specjalnie "dużym" :lol:

Wystarczy odpowiednio wykształcony duch walki, przynajmniej do tego zeby spróbować.. tak bez motywacji i delikatnej.. presji ze strony swojej lepszej połowy :lol:

Nocarz jak żołnierz US Army.. Jak nie ma przywództwa inspirujacego, jak nie zawstydzi nikt "ja potrafię, a Ty nie?!", to najchętniej w okopie by siedział i saperką podkopywał co chwilę coraz głębiej.. :lol:

PS:

Jak wyjdzie nocarz RPG, za klasę postaci "Nocarz" powinno być -2 do inicjatywy :wink:
God grant me the serenity to accept the things I can not shoot,

The courage to shoot the things I can,

and the wisdom to hide the bodies.


Bądź erotomanem i bądź z tego dumny. / By Acry

Awatar użytkownika
Zamoyski
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2008, o 00:46
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Zamoyski »

__Raven__ pisze:Nie chce być złośliwy ale do tego zeby "komuś wklepać" jak to ostatnio widzieliśmy i poczuliśmy (albo ja poczułem, żeby nie było ze za innych mówie..), nie trzeba być specjalnie "dużym" :lol:

Wystarczy odpowiednio wykształcony duch walki, przynajmniej do tego zeby spróbować.. tak bez motywacji i delikatnej.. presji ze strony swojej lepszej połowy :lol:
I tu się z kolegą nie zgodzę, presja nie była ze strony połowy, lecz otoczenia. Ja po prostu jestem wampirem wielkiej pokory i nie lubię się chwalić swoimi umiejętnościami (lub ich brakiem). :P
A mówiąc wprost, gdybym cokolwiek trenował, czy kiedykolwiek, jakkolwiek walczył to bym wyszedł chętniej, czemu nie. Ale mierzenie się w jakiejkolwiek dziedzinie nowicjusza z kimś doświadczonym jest bez sensu, no, chyba że nowicjusz okaże się samorodnym genialnym talentem, co raczej stanowi rzadkość...
__Raven__ pisze:Nocarz jak żołnierz US Army.. Jak nie ma przywództwa inspirujacego, jak nie zawstydzi nikt "ja potrafię, a Ty nie?!", to najchętniej w okopie by siedział i saperką podkopywał co chwilę coraz głębiej.. :lol:
Ach, rozumiem, że US Army znasz od podszewki? ;> Znowu pudło, tam zawstydzili mnie wszyscy po kolei, lecz wcale nie popchnęło mnie to do walki. Dopiero fizyczne "wystawienie" mnie na środek pokoju sprawiło, że ruszyłem w ten szalony bój. :)
__Raven__ pisze:Jak wyjdzie nocarz RPG, za klasę postaci "Nocarz" powinno być -2 do inicjatywy :wink:
A za "Renegata" 10 punktów chaosu. :mrgreen:

PS. I nie chodzi o to, żeby "komuś" wklepać, tylko żeby Eshowi wklepać, a chyba zgodzisz się ze mną, że to robi różnicę... :wink:
Ostatnio zmieniony 18 lut 2009, o 23:07 przez Zamoyski, łącznie zmieniany 1 raz.
Tata! Tata! Biją renegata!!

Awatar użytkownika
Naesse
Pośredniczka
Pośredniczka
Posty: 140
Rejestracja: 14 lut 2009, o 16:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Lub...lin?

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Naesse »

__Raven__ pisze:Jak wyjdzie nocarz RPG, za klasę postaci "Nocarz" powinno być -2 do inicjatywy :wink:
Za Renegata -3 do inteligencji, tak?
Po dywanie z róż
Stąpaj ostrożnie
Kto powiedział, że tam nie ma już kolców?

Awatar użytkownika
Zamoyski
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2008, o 00:46
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Zamoyski »

Naesse pisze:Za Renegata -3 do inteligencji, tak?
*:* :mrgreen:
Tata! Tata! Biją renegata!!

Awatar użytkownika
Naesse
Pośredniczka
Pośredniczka
Posty: 140
Rejestracja: 14 lut 2009, o 16:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Lub...lin?

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Naesse »

Zamoyski pisze:
Naesse pisze:Za Renegata -3 do inteligencji, tak?
*:* :mrgreen:
:oops:
Po dywanie z róż
Stąpaj ostrożnie
Kto powiedział, że tam nie ma już kolców?

Awatar użytkownika
__Raven__
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 662
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 20:23
Płeć: Mężczyzna

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: __Raven__ »

Zamoyski pisze: A za "Renegata" 10 punktów chaosu. :mrgreen:
Zgoda :D
Zamoyski pisze: PS. I nie chodzi o to, żeby "komuś" wklepać, tylko żeby Eshowi wklepać, a chyba zgodzisz się ze mną, że to robi różnicę... :wink:
Nie żeby coś.. Ale zdaje się że ja do Esha wyszedłem mimo ze obce mu było.. ograniczanie siły ciosu.. i ze z boksem mam tyle wspólnego co z gimnastyką artystyczną :lol:
Naesse pisze: Za Renegata -3 do inteligencji, tak?
Ooo.. Jaka słodka..
A skoro już spełniłaś się artystycznie, moze wrócisz do złotek klatki pod stolik moja droga?

Nie bierz tego zbyt do siebie, ale złośliwość za złośliwość :lol:
God grant me the serenity to accept the things I can not shoot,

The courage to shoot the things I can,

and the wisdom to hide the bodies.


Bądź erotomanem i bądź z tego dumny. / By Acry

Awatar użytkownika
Naesse
Pośredniczka
Pośredniczka
Posty: 140
Rejestracja: 14 lut 2009, o 16:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Lub...lin?

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Naesse »

__Raven__ pisze:Ooo.. Jaka słodka..
A skoro już spełniłaś się artystycznie, moze wrócisz do złotek klatki pod stolik moja droga?
To nie wiesz, że ptaki w klatkach nie śpiewają? Chcesz mnie zniszczyć, tak? *leci się wypłakać jakiemuś Nocarzowi w rękaw*
__Raven__ pisze:Nie bierz tego zbyt do siebie, ale złośliwość za złośliwość :lol:
Wiem, wiem :D
Po dywanie z róż
Stąpaj ostrożnie
Kto powiedział, że tam nie ma już kolców?

Awatar użytkownika
__Raven__
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 662
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 20:23
Płeć: Mężczyzna

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: __Raven__ »

Naesse pisze: To nie wiesz, że ptaki w klatkach nie śpiewają?
Cóż.. - 3 do inteligencji robi swoje.. Ale spokojnie, akurat ja dużo XP'ków inwestuje w umysł, więc nadrobię.
Naesse pisze: Chcesz mnie zniszczyć, tak?
Nie wątpię że Nocarz któremu się będziesz wypłakiwać.. Znacznie lepiej wykorzysta Twoje wrodzone talenta :wink: Jednak ja nie przepadam za winoroślami.. Więc chociaż zasadniczo powinienem Cie jako Wojownik bronić.. To obojętny mi twój los wredna istoto :D
God grant me the serenity to accept the things I can not shoot,

The courage to shoot the things I can,

and the wisdom to hide the bodies.


Bądź erotomanem i bądź z tego dumny. / By Acry

Awatar użytkownika
Zamoyski
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2008, o 00:46
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Zamoyski »

__Raven__ pisze:Nie żeby coś.. Ale zdaje się że ja do Esha wyszedłem mimo ze obce mu było.. ograniczanie siły ciosu..
Dobra doobra, swój swojego oszczędzi, cudzego już nie koniecznie... :wink:
__Raven__ pisze: i ze z boksem mam tyle wspólnego co z gimnastyką artystyczną :lol:
Bo ty wstydu nie masz, jak każdy Renegat!! :D
__Raven__ pisze:A skoro już spełniłaś się artystycznie, moze wrócisz do złotek klatki pod stolik moja droga?
A co ty o tym możesz wiedzieć jak Renegaci się tylko chowali po jakichś barakach na zadupiu? A, już wiem, wtedy pewnie Nex, jak na winorośl przystało, siedział pod stolikiem... :twisted: *:]]]*
Tata! Tata! Biją renegata!!

Awatar użytkownika
Naesse
Pośredniczka
Pośredniczka
Posty: 140
Rejestracja: 14 lut 2009, o 16:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Lub...lin?

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Naesse »

Zobaczysz, Raven, napiszę o Tobie satyrę... Ba, całego nowego Pana Tadzia... Słowo ostrzejsze jak miecz... *pochlipuje sobie*
Po dywanie z róż
Stąpaj ostrożnie
Kto powiedział, że tam nie ma już kolców?

Awatar użytkownika
__Raven__
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 662
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 20:23
Płeć: Mężczyzna

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: __Raven__ »

Zamoyski pisze: Dobra doobra, swój swojego oszczędzi, cudzego już nie koniecznie... :wink:
W tym jednym prostym co mnie zawadził mocniej ja tego oszczędzania nie poczułem :D chwalić Ukrytego że sierpa nie zebrałem.. :P
Zamoyski pisze: Bo ty wstydu nie masz, jak każdy Renegat!! :D
Albo nie boje się ryzykować :wink:
Zamoyski pisze:A co ty o tym możesz wiedzieć jak Renegaci się tylko chowali po jakichś barakach na zadupiu?
Oj, nie chce mi sie wstawać i szukać w Nocarzu, ale zdaje mi sie ze Moonwalker był przez Nidora określany jako jedno z niewielu juz miejsc gdzie nocarze i renegaci starają sie nie wchodzić sobie w drogę i zachowują sie w miarę przyzwoicie :P
Naesse pisze:Zobaczysz, Raven, napiszę o Tobie satyrę... Ba, całego nowego Pana Tadzia... Słowo ostrzejsze jak miecz... *pochlipuje sobie*
Wola kobiet - rzecz święta..

Pisz jeśli chcesz, walka.. sztuki.. przeciwko nam na pewno podniesie Nocarzy na duchu.. Nocarko domorosła :lol:
Zamoyski pisze: A, już wiem, wtedy pewnie Nex, jak na winorośl przystało, siedział pod stolikiem... :twisted: *:]]]*
Pudło, wtedy raczej był z ludźmi na mieście i strzelał do psów :twisted:
Ciekawe gdzie był wtedy wasz lord.. Może sam korzystał z podstolikowych atrakcji zamiast interesować sie swoją trzódką którą tak gardzi.. :twisted:
God grant me the serenity to accept the things I can not shoot,

The courage to shoot the things I can,

and the wisdom to hide the bodies.


Bądź erotomanem i bądź z tego dumny. / By Acry

Kurt

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Kurt »

Byle trzynastozgłoskowcem, trochę Ci to zajmie a my będziemy mieli więcej spokoju w omawianiu wyższości Nocarzy nad Renegatami :lol: .

Raven porównujesz nas do US Army, czyli Renegaci to Armia Radziecka :D?? Brak broni, odzieży, żywności...ciekawe czy głowice nuklearne też gubicie :P . I pewnie atakujecie też jak Ruscy w czasie II wojny :mrgreen: .

Awatar użytkownika
Naesse
Pośredniczka
Pośredniczka
Posty: 140
Rejestracja: 14 lut 2009, o 16:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Lub...lin?

Re: Komentarze wszelakie

Post autor: Naesse »

*na żal niektórym próbowała już coś klecić*

Był raz sobie Raven maleńki i głupi, co
Pomysłów miał więcej jak włosów na głowie, bo
Tylko myśleniem umiał zająć się, ozora
Mieleniem niczym krowy, których to obora
Pełna była...
Po dywanie z róż
Stąpaj ostrożnie
Kto powiedział, że tam nie ma już kolców?

ODPOWIEDZ