Komentarze wszelakie

Który Ród jest Twoim? Wybierz lub pozostań zombiakiem ;)
Awatar użytkownika
Zelgadis
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 256
Rejestracja: 26 sie 2006, o 16:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z nienacka :P
Kontakt:

Post autor: Zelgadis »

Jak to z kim ?! z Nocarzami oczywiście
Samolubny wojownik... Z reszta, ja na ilość winorośli i innych przecudnej urody dziewcząt nie narzekam. W przeciwieństwie do was nocarzy to do wolnych drapieżników lgną one dziesiątkami :P

(Jeśli to przeczyta moja dzieczyna: Kochanie, przepraszam ja tak tylko fabularyzuję. Rozumiesz, prawda? Taka zabawa...)

Ale tak na poważnie to jakaś Winorośl by się przydała na forum... Sam bym się skusił ale ja ani ładny ani to nie pasuje do mojej wizji wampira ;P
Mary mała pierdolca miała.
Pierdolca białego niczym śnieg.
Gdziekolwiek Mary mała biegała, pierdolec rozsadzał jej łeb.
(oklaski)

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Zelgadis pisze:W przeciwieństwie do was nocarzy to do wolnych drapieżników lgną one dziesiątkami :P
Tiaaaaa tylko że my "po wszystkim" ich nie zagryzamy a w każdym razie nie traktujemy jak potencjalnej "przekąski" Panie Drapieżniku :twisted:
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Zelgadis
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 256
Rejestracja: 26 sie 2006, o 16:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z nienacka :P
Kontakt:

Post autor: Zelgadis »

Tiaaaaa tylko że my "po wszystkim" ich nie zagryzamy a w każdym razie nie traktujemy jak potencjalnej "przekąski" Panie Drapieżniku
Cóż, jak wolisz ale powiem ci tylko że krew podniec... dobra, nie powiem ci bo nie zrozumiesz. Z resztą tak robimy tylko z ludzkimi kobietami... A takie ponętne Winorośle. Cóż, "po wszystkim" z wampirzycą robimy prawdopodobnie to samo Panie Nocarzu, dziekujęmy za wspaniałą noc i odchodzimy. No chyba, że wy naiwnie wyznajecie im miłość.

Swoją drogą, chyba właśnie dlatego nikt nie chce zostać winoroślą ;)
Mary mała pierdolca miała.
Pierdolca białego niczym śnieg.
Gdziekolwiek Mary mała biegała, pierdolec rozsadzał jej łeb.
(oklaski)

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

A Ty byś chciał zostać zredukowany do pogotowia seksualnego dla nocarzy (nocarek? chyba tak to się odmienia ;))?

W ogóle to skończcie z tymi przechwałkami, bo się frustruję. Ponoć za mundurem panny sznurem, ja od ponad roku ubieram się u Bundeswehry i co? Słabo...
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Zelgadis
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 256
Rejestracja: 26 sie 2006, o 16:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z nienacka :P
Kontakt:

Post autor: Zelgadis »

A Ty byś chciał zostać zredukowany do pogotowia seksualnego dla nocarzy (nocarek? chyba tak to się odmienia Wink)?
No właśnie bym nie chciał i dlatego o tym mówię :P
W ogóle to skończcie z tymi przechwałkami, bo się frustruję.
Nic nie poradzisz, odwieczna rywalizacja między renegatami a nocarzami ;)
Ponoć za mundurem panny sznurem, ja od ponad roku ubieram się u Bundeswehry i co? Słabo...
Może nie trafiasz na odpowiednie panny? Albo zmień mundur ;)
Szczerze powiedziawszy sposobu niezawodnego nie ma... Najlepiej bądź sobą! To teraz takie modne ;)
Mary mała pierdolca miała.
Pierdolca białego niczym śnieg.
Gdziekolwiek Mary mała biegała, pierdolec rozsadzał jej łeb.
(oklaski)

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

No to rozwiazcie ta odwieczna rywalizacje jakas ustawka na grabki i lopatke ;].

Poza tym mundury Bundeswehry sa fajne - bardzoladnie m,oim zdaniem zaprojektowane. A ze moja kurtka jest o rok starsza ode mnie i przedtem sluzyla (lub nie) jakiemus Gefreiterowi tylko dodaje jej uroku.

Aha! Do zestlego roku paradowalem w szynelu WP - tez polecam, choc ciezkie toto jak diabli.

(przepraszam za brak polskich znakow, ale pisze z niemieckiej klawiatüry;])
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Karola
Referent
Referent
Posty: 22
Rejestracja: 28 lut 2006, o 23:03
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z powrotem
Kontakt:

Post autor: Karola »

Falk von Breslau pisze:Ponoć za mundurem panny sznurem, ja od ponad roku ubieram się u Bundeswehry i co? Słabo...
A sznurek przy tym mundurze masz? Bo może w braku sznurka problem? ;)
W poszukiwaniu straconej normalności

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Problem w czym innym. Bundeswehra dziala, ale na Niemki ;).

A sznurek sobie zalatwie jak bede na swieta w domu ;).
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Zelgadis
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 256
Rejestracja: 26 sie 2006, o 16:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z nienacka :P
Kontakt:

Post autor: Zelgadis »

Problem w czym innym. Bundeswehra dziala, ale na Niemki
Uuu... Niemki są brzydkie i mówia drutem kolczastym :P

Poza tym chcialbym zgłosić pewna obiekje co do deklaracji nocarzy... ja rozumiem, że u nich silna propaganda i tak dalej ale "tuzin renegackich głów"!? Zombiak!? W jaki sposób!?
Dyć to się nie godzi tak kłamać...

I jeszcze raz apeluję! Ludzie co wy widzicie w tych wojownikach!? Zasilcie szeregi prawdziwie wolnych drapieżników! Nie dajcie się trzymać całe życie na smyczy jak psy!!!
A tak a propo, czy ci którzy już wybrali klan moga go zmienić, np. przechodząc do renegatów?
Mary mała pierdolca miała.
Pierdolca białego niczym śnieg.
Gdziekolwiek Mary mała biegała, pierdolec rozsadzał jej łeb.
(oklaski)

Awatar użytkownika
Madzik
Ukryty
Ukryty
Posty: 836
Rejestracja: 10 lut 2006, o 00:24
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Post autor: Madzik »

Poza tym chcialbym zgłosić pewna obiekje co do deklaracji nocarzy... ja rozumiem, że u nich silna propaganda i tak dalej ale "tuzin renegackich głów"!? Zombiak!? W jaki sposób!?
Dyć to się nie godzi tak kłamać...
Hmmm może to były renegackie zombiaki? ;)

A jeśli chodzi o zmianę Rodu, to materiały źródłowe w postaci dwóch (na razie dwóch ;) ) umiarkowanie opasłych ksiąg twierdzą, że każdy może zdradzić i zostać renegatem. Należałoby również i tutaj wprowadzić tę słuszną zasadę...
Co o tym myślicie?
Arma virumque cano

kedar
Rekrut
Rekrut
Posty: 42
Rejestracja: 2 cze 2006, o 00:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków\Kluczbork
Kontakt:

Post autor: kedar »

Nie Madzik, to ja :oops: chciałem nowe ostrze wypróbować i tak się takich dwanaście wzięło w jednym szeregu to ciąłem :P[/img]
SSDD

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Zelgadis pisze: Uuu... Niemki są brzydkie i mówia drutem kolczastym :P
Dyskusja chyba na inny wątek ;P.
Poza tym chcialbym zgłosić pewna obiekje co do deklaracji nocarzy... ja rozumiem, że u nich silna propaganda i tak dalej ale "tuzin renegackich głów"!? Zombiak!? W jaki sposób!?
Dyć to się nie godzi tak kłamać...
Racja. Później będzie, że wojownicy szlajają się po knajpach o chwalą co to nie oni.
I jeszcze raz apeluję! Ludzie co wy widzicie w tych wojownikach!? Zasilcie szeregi prawdziwie wolnych drapieżników! Nie dajcie się trzymać całe życie na smyczy jak psy!!!
Propaganda nałogowców ;P
A tak a propo, czy ci którzy już wybrali klan moga go zmienić, np. przechodząc do renegatów?
Należałoby zatem spytać, czy renegat może po odwyku wrócić do macierzystego klanu?
Biorąc pod uwagę casus Nexa nie sądzę, by możliwa była zmiana klanu w inny sposób. Wszak Ultor twierdził, że Nex został winoroślą przez pomyłkę i że trudno, ale c'est la vie.
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Zelgadis
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 256
Rejestracja: 26 sie 2006, o 16:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z nienacka :P
Kontakt:

Post autor: Zelgadis »

A jeśli chodzi o zmianę Rodu, to materiały źródłowe w postaci dwóch (na razie dwóch Wink ) umiarkowanie opasłych ksiąg twierdzą, że każdy może zdradzić i zostać renegatem. Należałoby również i tutaj wprowadzić tę słuszną zasadę...
Co o tym myślicie?
Bardzo dobry pomysł i jestem jak najbardziej za :twisted: !
Nie Madzik, to ja Embarassed chciałem nowe ostrze wypróbować i tak się takich dwanaście wzięło w jednym szeregu to ciąłem Razz
Dobra, dobra tak sobie tłumacz ;)
Racja. Później będzie, że wojownicy szlajają się po knajpach o chwalą co to nie oni.
Ho, ho! Chyba po raz pierwszy zgodzę się z kolegą nocarzem!
Propaganda nałogowców ;P
Cóż, zgoda za długo nie trawała... Co ty możesz wiedzieć o prawdziwej krwi!?
Należałoby zatem spytać, czy renegat może po odwyku wrócić do macierzystego klanu?
Biorąc pod uwagę casus Nexa nie sądzę, by możliwa była zmiana klanu w inny sposób. Wszak Ultor twierdził, że Nex został winoroślą przez pomyłkę i że trudno, ale c'est la vie.
Hmmm... Myślisz że trzymany przez długi czas w klatce wilk zechce z własnej woli wrócić do klatki? Szczerze wątpię.
Mary mała pierdolca miała.
Pierdolca białego niczym śnieg.
Gdziekolwiek Mary mała biegała, pierdolec rozsadzał jej łeb.
(oklaski)

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Cóż, z rozępdu pomieszałem dwa potoki myśli. Chodziło mi o to, że przechodzenie klan-renegaci jest możliwe, więc w drugą stronę też powinno podziałać.

Ale już żywieniowiec, co chce być winoroślą ma pecha. I tutaj koronnym przykładem jest Nex.

Uff...
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Zelgadis
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 256
Rejestracja: 26 sie 2006, o 16:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z nienacka :P
Kontakt:

Post autor: Zelgadis »

Ale już żywieniowiec, co chce być winoroślą ma pecha. I tutaj koronnym przykładem jest Nex.
No to teraz już rossumie ;)
Bo za takim przechodzeniem to też nie jestem. Ale jeśli kto chce do renegatów to jak najbardziej.
Cóż, Falk wiem, że jesteś nocarzem ale nie miałbym nic przeciwko gdybyś pozwolił sobie zdjąć obrożę i przejść w nasze szeregi. Potrzebujemy takich jak ty.
Z resztą, do innych nocarzy i nie tylko apeluję o poważne przemyślenie moich propozycji. Jeśli boicie się rozmawiać publicznie to czekam na wasze PW. Lord Aranea czeka...

Poza tym, zmieniamy promocję: Przejdź na ciemną stronę mocy a nagie fotki Lord Renegat dostaniesz gratis!
I co, od razu zainteresowanie wzrosło?
Mary mała pierdolca miała.
Pierdolca białego niczym śnieg.
Gdziekolwiek Mary mała biegała, pierdolec rozsadzał jej łeb.
(oklaski)

ODPOWIEDZ