Zamówienia z HK

Wszystko co dotyczy replik ASG
Awatar użytkownika
Wolf
--------
--------
Posty: 8
Rejestracja: 13 lut 2008, o 22:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PAT HQ sfod1
Kontakt:

Zamówienia z HK

Post autor: Wolf »

Witam,

zamawiam regularnie dla ludzi z Lublina i Warszawy z WGC i innych sklepów z HK. Z góry uprzedzam, że nie jestem sklepem, zajmuję się tylko organizacją zamówienia. Generlanie, tak jak podałem w innym poście repliki G&P wychodzą o około 300-500 PLN taniej niż w Polsce. Pistolety KSC/TM - około 100-150 PLN taniej.
W kwestii pistoletów i replik/części G&P - jestem w stanie sprowadzic większośc modeli.

Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem repliki lub części/akcesoriów w postaci kamizelek etc ma dwa wyjścia:
1. podac mi linka do polskiego sklepu z repliką jaka go interesuje a ja podam przybliżony kosztorys.
2. Podac linka z WGC.
tak czy inaczej trzeba poczekac na wiekszą liczbę osób i zamówienie w okolicy lub większe niż 500 USD.
Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami zasad zamawiania, dawajcie znac na PW lub w tym temacie.

Awatar użytkownika
Wolf
--------
--------
Posty: 8
Rejestracja: 13 lut 2008, o 22:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PAT HQ sfod1
Kontakt:

Post autor: Wolf »

28ego marca robimy zamówienie z wgc. chętnych zapraszam do tego topiku po szczegóły.

http://www.asglublin.pl/index.php/topic,3749.0.html
""

Awatar użytkownika
Dante
Top secret
Top secret
Posty: 1337
Rejestracja: 24 paź 2006, o 16:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wa-wa

Post autor: Dante »

Bardzo zabawne ....
zwykli uzytkownicy nie maja dostepu do tego watku ...

Ale dzieki za checi ....
:(

Dante
"młodzieńcze ! ciesz sie w młodości swojej " -platoon /Eklezjastes

747170

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Wolf, to fakt, reszta nic nie zobaczy....:(

edit: link do WGC, jakby ktoś coś chciał to do mnie, przekażę na tamto forum.

http://www.wgcshop.com/



edit: porozumiałam się z Wolfem, jakby co to można się zarejestrować na forum asglublin, albo składać zamówienia prosto do Wolfa albo do mnie.
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Wolf
--------
--------
Posty: 8
Rejestracja: 13 lut 2008, o 22:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PAT HQ sfod1
Kontakt:

Post autor: Wolf »

Dante pisze:Bardzo zabawne ....
zwykli uzytkownicy nie maja dostepu do tego watku ...

Ale dzieki za checi ....
:(

Dante
wystarczy się zarejestrować i wysłać PW do admina - każdy chętny dostanie dostęp.

Można również podać linki przez Kasiek ;) albo bezpośrednio mi na PW - można również wrzucać linki do tego tematu.

Zasady:

1. Nie można się wycofać po przelaniu do mnie pieniędzy.
2. Zamawiam tylko przedmioty "In Stock". Czasem okazuję się, że pomimo tego, że przedmiot ma status "In stock" tak naprawdę nie ma go na stanie w magazynie - wtedy trzeba wybrać inny przedmiot do tej kwoty - nie ma zwrotów kasy z wgc.
3. Całe zamówienie trwa od 3 do 5 tygodni, jeśli wszystko pójdzie OK.
4. Cło + VAT to około 9% wartości zamawianych przedmiotów (bez przesyłki).
5. Koszt za przesyłkę mogę podać dopiero po skompletowaniu całego zamówienia i wysłania go do WGC w celu wyliczenia kosztów transportu.
6. Przelew robię w banku (koszt przelewu to ok. 150 PLN dzielone na wszystkich wg wartości zamówienia), nie paypalem, a paczka wtedy idzie transportem lotniczym, a nie kurierem który jest droższy (średnio zaoszczędzamy około połowy kosztów transportu).
7. Wartość przesyłki zaniżona jest do 30%.
8. Nie zwracam pieniędzy za zagubione przez pocztę towary, nie włożenie przez WGC jakiegoś przedmiotu do paczki itd, sprawę będę starał się wyjaśnić w miare możliwości, jednak gwarancji nie daję. Jak do tej pory nie było z zamówieniami żadnych problemów.
9. Zamówiony towar jest do odebrania osobistego w Warszawie lub Lublinie, mogę rozesłac również pocztą polską na koszt zamawiającego - paczkę wtedy ubezpieczam na wasz koszt.
10. Po obliczeniu kosztów wpłacacie mi pieniądze "z góry" na konto mBanku, szczegóły później.

Uprzedzam, że nie znam kosztów przesyłki. Generalnie koszt towaru wyjdzie od 20% do 40% taniej niż w Polsce. Z reguły koszty transportu i cło/vat to około 1/4 do 1/2 wartości towaru na wgc.

Koniec kompletacji najbliższego zamówienia to 28 marca. Jak tylko wyliczone zostaną koszty przesyłki - przelewu spodziewam się w jak najkrótszym czasie - najlepiej w ciągu 2 dni.
""

Awatar użytkownika
Acerola
Na misji...
Posty: 980
Rejestracja: 23 sie 2006, o 22:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: NEMO scit
Kontakt:

Post autor: Acerola »

Na życzenie użyszkodników temat został odkurzony, wysprzątany i wypolerowany. Śmieci wywieziono.
Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Blue skies!

Awatar użytkownika
Smoq
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 207
Rejestracja: 20 lut 2008, o 13:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Smoq »

Czy ktoś planuje zamówienia z wgc?

Awatar użytkownika
zły adziatron
--------
--------
Posty: 69
Rejestracja: 23 sty 2008, o 19:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z ciemnej strony mocy, PAT HQ

Post autor: zły adziatron »

smoqu tak jak pisalem na pw
jsli sie zdecydujesz na tego Gpeka i bedziesz mial juz kase na to to poprostu daj znac - zamowimy


ps
i nie ogladaj sie an innych bo mozesz sie nei doczekac :P
THE EVIL SOUTH WILL RISE AGAIN!

ODPOWIEDZ