Manewry IV - PODSUMOWANIA

Czyli nasze spotkania z repliką w ręku
Awatar użytkownika
Eleanor
Referent
Referent
Posty: 229
Rejestracja: 15 sie 2008, o 21:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Stare Tarnowice / Gliwice

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Eleanor »

qadesh pisze:no. usatysfakcjonowana się czuję :mrgreen: A ty El? 8)
Również :D.
`Being in a minority, even a minority of one, did not make you mad. There was truth and there was untruth, and if you clung to the truth even against the whole world, you were not mad.`
George Orwell - 1984

Kurt

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Kurt »

Adam G pisze:Eh... mam dość. Powiem tyle. Podobało mi się. Mimo upierdliwości sprzętu, mojego braku doświadczenia w lesie itp, naprawdę mi się podobało. Nawet mimo tego, że wprowadziłem oddział w zasadzkę i zgłupiałem przy wymianie ognia. Jestem zadowolony z tego, że udało się niektórym przeżyć pod ostrzałem naprawdę długo:)

No to teraz ponarzekam:

1.Jeśli jeszcze raz usłyszę, z którejkolwiek strony jakieś narzekania, kto zginął, a kto nie, kto miał pod słońce, a na kogo padał deszcz i jaki ownage by był gdyby nie świat się nie sprzysiężył przeciwko niemu, to sorry ale ja robię sobie wolne... Nie po to chyba bawimy się razem, żeby potem nawzajem sobie wszystko wypominać?

2. Bez wskazywania palcem... jak pożyczam coś komuś, to napewno nie po to, żeby znaleźć to czystym przypadkiem pijąc u Ravena><
Zgadzam się z Adamem w 100%. Nie ma sensu teraz wszystkiego rozwlekać i zrzucać na czynniki zewnętrzne. Co było do wyjaśnienia i pomarudzenia, wyjaśniliśmy i pomarudziliśmy sobie na miejscu. Koniec tematu. Tak jak pisałem na początku, dobrze się z Wami wszystkimi bawiłem i tej wersji będę się trzymał. Dodam tylko, że jestem bardzo zadowolony, że replika mi nie padła, a rzeczą, której naprawdę żałuję jest to, że nie strzelałem się z grupą Watykańskich ;).

P.S. Pamiętajmy, że po za rywalizacją jesteśmy grupą przyjaciół i wyrzucanie sobie wszystkiego jest trochę nie na miejscu.

P.S.2. Dodaje podziękowania dla Qadesh i Eleanor za moknięcie i czekanie na nas :D.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2009, o 20:58 przez Kurt, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Qadesh »

nie podlizywać się! 8)

ps. TAM NIE MA U.

Awatar użytkownika
Dexter
Na misji...
Posty: 1317
Rejestracja: 27 mar 2007, o 14:18
Płeć: Mężczyzna

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Dexter »

Tak mi się jedna uwaga przypomniała względem organizacji.
Dobrze by było, gdyby na przyszłość lepiej zostało rozwiązane oznaczanie trupów. Żeby kto dostał krzyczał głośno "dostałem" (o ile nie ma rozsądnego uzasadnienia, by tego nie robić) i przerywał tym samym ciąg lecących w niego kulek. I żeby czerwony materiał bym bardziej widoczny niż wąska opaska na ramię - doskonale sprawdzają się czerwone czapki i chusty na głowę; raz, że są duże, a więc doskonale widoczne; dwa, czasem wystaje tylko głowa, więc warto by to ona była oznakowana (a nie ramię, które może zostać zasłonięte przez sylwetkę lub drzewo). Na tych Manewrach trupy dostawały się stanowczo zbyt często w omyłkowy ogień z powodu niewłaściwego rozpoznania statusu żywotności.
Niezwykle ważne jest, aby codzienna twoja postawa stała się postawą żołnierza,
a postawa żołnierza - postawą na co dzień.
(Miyamoto Musashi, Księga Pięciu Kręgów)

In the warzone marines shit tactically.
(Ray w "Generation Kill")

Kurt

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Kurt »

Dex, wymyśl coś innego ;). My ze Środą dostaliśmy, machaliśmy czerwonymi szmatami, darliśmy japę (ja nawet po łacinie ;)), a i tak przez kolejną minutę zebraliśmy kilka serii po głowach :P .

Awatar użytkownika
Dexter
Na misji...
Posty: 1317
Rejestracja: 27 mar 2007, o 14:18
Płeć: Mężczyzna

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Dexter »

Może trafił się Wam jakiś niedoświadczony strzelec, któremu wysiadła wizja (np. okulary zaparowały) i puściły nerwy? Tylko że w takiej sytuacji nie powinien w ogóle strzelać...
Niezwykle ważne jest, aby codzienna twoja postawa stała się postawą żołnierza,
a postawa żołnierza - postawą na co dzień.
(Miyamoto Musashi, Księga Pięciu Kręgów)

In the warzone marines shit tactically.
(Ray w "Generation Kill")

Karll

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Karll »

Zapomniałeś dodać ,,.. i słoń nadepnął mu na ucho" :lol:

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Magnus »

Czy jakieś zdjęcia są może? ;)
TKM!

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Qadesh »

spowiedź Naukowca:
Obrazek

Obrazek
...a pokuta była...
:mrgreen:

Lupus

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Lupus »

widzę to nogi Magnusa:D

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Magnus »

A co Ty mi nogi podglądasz? ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
TKM!

Tel
Magister
Magister
Posty: 212
Rejestracja: 31 mar 2009, o 12:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa-Mokotów

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Tel »

<śmiech> Czekam aż mnie Magnusie przyłapiesz na klęczkach przed którąś z forumowych dam. Bo ja tak często - wygodna pozycja po prostu, nogi odpoczywają, jest gdzie oprzeć łapki.

Lupus

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Lupus »

MAGNUS: a zawsze i wszedzie... takie nóżki... mmmmm....

kai
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 1580
Rejestracja: 29 paź 2007, o 17:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Śląsk.

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: kai »

od nóżek Magnusowych proszę mi się odnóżkować! a tel :) to zdjęcie co Mag. wrzucił ja robiłam :D:D:D:D i ta pochylona głowa Kane'a ... bossska spowiedż :)
What do you mean, I ain't kind?
I'm just not your kind.

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: PODSUMOWANIA

Post autor: Smilodon »

Wszystkim i za wszystko jeszcze raz wielkie dzięki. I organizatorom i domownikom i kierowcom i moknącym w deszczu!!

ps. nie znalazł może ktoś mojej zapalniczki zippo z napisem "pure american metal"?? :(((
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

ODPOWIEDZ