Strzelnica asg w Warszawie

Czyli nasze spotkania z repliką w ręku
szenute
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 10
Rejestracja: 30 gru 2010, o 09:38
Płeć: Mężczyzna

Strzelnica asg w Warszawie

Post autor: szenute »

Mam pytanie czy ktoś z forumowiczów zna w Stolicy jakieś miejsca gdzie można sobie postrzelać z replik asg zimową porą pod dachem? Jeśli tak to może podzieli się tą informacją bo im dłużej się rozglądam tym większe mam wrażenie, że nie ma takich miejscówek.

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Re: Strzelnica asg w Warszawie

Post autor: Magnus »

Eeee, trochę to bez sensu, sam pomysł strzelnicy ASG :/ ja rozumiem trenowanie CQB w budynkach, ale strzelnica? To nie broń palna jest, lepiej idź na prawdziwą strzelnicę, bo wydaje mi się, że takiej ASG nigdzie, nawet chyba w Polsce, nie znajdziesz :/
TKM!

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Re: Strzelnica asg w Warszawie

Post autor: Magnus »

Tutaj informacja na temat nowo otwartej hali do ASG i paintballa, jednakże w Łodzi:

http://opforcemagazine.com/?p=351
TKM!

szenute
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 10
Rejestracja: 30 gru 2010, o 09:38
Płeć: Mężczyzna

Re: Strzelnica asg w Warszawie

Post autor: szenute »

Nie każdy chce i może się bawić w komandosa co nie zmienia faktu, że postrzelać jest sympatycznie (ostra odpada, w Wawie 30 min na strzelnicy i wystrzelone 3-4 mag kosztują masę kasiory). Nic przyjdzie samemu sobie strzelnicę zrobić ;)

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Re: Strzelnica asg w Warszawie

Post autor: Magnus »

Wiesz, w sumie ociepla się coraz bardziej, śniegu coraz mniej, wyjdź na zewnątrz, postaw w odległości jakieś puszki, i strzelaj :)
TKM!

Ashera
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 145
Rejestracja: 8 sie 2010, o 18:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Strzelnica asg w Warszawie

Post autor: Ashera »

szenute pisze:Nie każdy chce i może się bawić w komandosa co nie zmienia faktu, że postrzelać jest sympatycznie (ostra odpada, w Wawie 30 min na strzelnicy i wystrzelone 3-4 mag kosztują masę kasiory). Nic przyjdzie samemu sobie strzelnicę zrobić ;)
się umów z moim mężem na weekend strzelania w piwnicy do styropianu, balonów, pająków, wroga widmo... ;) albo może poszukaj sobie właśnie takiej grupy CQB? fajne są z tego co wiem. No chyba, ze faktycznie nie masz możliwości to współczuję.
"Nothing in all the world is more dangerous than sincere ignorance and conscientious stupidity." Martin Luther King



Awatar użytkownika
MrocznyPopiskiwacz
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 376
Rejestracja: 10 gru 2011, o 19:03
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Strzelnica asg w Warszawie

Post autor: MrocznyPopiskiwacz »

...ciekawostka dla chętnych na nocne ASG

http://www.citeam.pl/oferty/warszawa/no ... term=Sport
Widziałem rzeczy, w które wy, ludzie, nigdy byście nie uwierzyli...Wszystkie te chwile przepadną w czasie niczym łzy w deszczu... Pora umierać. Roy Batty
Na pohybel skur..ysynom. Zoltan Chivay

ODPOWIEDZ