Orientuj się

Czyli nasze spotkania z repliką w ręku
Awatar użytkownika
Naja
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 68
Rejestracja: 12 kwie 2010, o 12:58
Płeć: Kobieta

Orientuj się

Post autor: Naja »

Niestety nie miałam jeszcze okazji wziąć udziału w wampirzych manewrach w ramach Nocarz.pl, domyślam się jednak, że bywało super. Z akcją, bronią, potem, łzami i wszystkim tym, co czyni wojownika.
Teraz śledzę forumową burzę mózgów z zapartym tchem i zadałam sobie pytanie, co ja mogłabym wnieść w ten temat?
Manewry kojarzą mi się z działaniem w terenie, a to z kolei z pracą z mapą. Dlatego daję propozycję zorganizowania manewrów na orientację w oparciu o zasady Imprez na Orientację. Nie takie hardcorowe, jak niektórzy mieli okazję przeżyć w listopadzie, ale z pełną mapą i za dnia, powiedzmy 4-6 km. Żeby każdy mógł sprawdzić, w jakim stanie jego orientacja jest ;-)
Wydaje mi się, że mogłabym podjąć się organizacji, najchętniej w okolicy Warszawy ze względu na potrzebę wcześniejszego przygotowania zabawy.
Initia in potestate nostra sunt, de eventu fortuna iudicat

Awatar użytkownika
Vorevol
Top secret
Top secret
Posty: 1123
Rejestracja: 6 cze 2007, o 17:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Re: Orientuj się

Post autor: Vorevol »

Bardzo chętnie pomogę w organizacji. Pewnie zasady wojskowych marszy na orientację nieco różnią się od sportowych, ale "basic" na pewno jest podobny, a marszy wojskowych już nieco zorganizowałem.
Cedo Nulli

Awatar użytkownika
Naja
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 68
Rejestracja: 12 kwie 2010, o 12:58
Płeć: Kobieta

Re: Orientuj się

Post autor: Naja »

Na pewno basic jest ten sam. W końcu chodzi o dotarcie do celu. Myślę, że z takim wsparciem to już nie przelewki. Super!
Initia in potestate nostra sunt, de eventu fortuna iudicat

Nikki

Re: Orientuj się

Post autor: Nikki »

Widzę , że pomysły się rodzą . I to jakie wykwintne . Sama chętnie wezmę w tym udział . Uwielbiam takie sprawy

ODPOWIEDZ