Wampirza Warszawska Grupa Uderzeniowo Manewrowa :D

Czyli nasze spotkania z repliką w ręku
Awatar użytkownika
MrocznyPopiskiwacz
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 376
Rejestracja: 10 gru 2011, o 19:03
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wampirza Warszawska Grupa Uderzeniowo Manewrowa :D

Post autor: MrocznyPopiskiwacz »

...link do regulaminu z wmasg dałem w pierwszym poście, tylko własnie o to chodzi, że niektóre zasady z PASG nie przemawiają do mnie i chciałbym sie ich pozbyć... oczywiście że grając z innymi grupami stosujemy zasady ogólnie znane i akceptowane, ale na własny uzytek cchiałbym niektóre tematy zmienić, a niektóre rozwinąć...
Widziałem rzeczy, w które wy, ludzie, nigdy byście nie uwierzyli...Wszystkie te chwile przepadną w czasie niczym łzy w deszczu... Pora umierać. Roy Batty
Na pohybel skur..ysynom. Zoltan Chivay

Awatar użytkownika
XaZaX
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 497
Rejestracja: 4 lis 2008, o 23:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wampirza Warszawska Grupa Uderzeniowo Manewrowa :D

Post autor: XaZaX »

Okej, doczytam, bo nie zauważyłem tego linku. My we Wrocławiu też mamy swój własny jedynie bazowany na PASG. Ale prawda jest taka, że większość ludzi tego nie czyta, albo ma gdzieś. Dlatego zastrzegam, kiedy organizuję, że wszystkie konflikty rozstrzygam ja jako org. Jedynie narzucam przed strzelaniem limit 550 FPS dla full-auto. I to wystarczy. Chociaż raz zdarzyli się cwaniacy którzy użyli gazu łzawiącego do budynku "bo nic takiego nie było zabronione"...
If you not serve in combat, then you will serve on the fireing line! - Imperial Guard Commissar

Tata! Tata! Biją renegata!!
Przyjdzie Tata i pozamiata!

Jestem Nocarzem - powiedział Nex - i nie obchodzą mnie wasze drożdże! <cytat niedokładny :P>

ODPOWIEDZ