MANEWRY II

Czyli nasze spotkania z repliką w ręku
Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Wywiad czuwa :wink: :lol:

A tak poważnie to KAINITA jeśli chcesz to pyknij mi na pw swój adres. Przekonwertuje filmy na MPG1 i wyśle Ci pocztą na płycie.

EDIT

Swoją drogą co za czasy.... Poczta Polska może być szybsza od internetu :shock: :lol: :lol: :lol:
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Post autor: Magnus »

Jednak miałem dobry pomysł. Myśl renegacka może być szybsza i inteligentniejsza od nocarskiej. Ach, te zalety bezprzewodowej komunikacji z prędkością światła. Nie to , co wasza, po kabelkach. ;D
TKM!

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Magnus pisze:Jednak miałem dobry pomysł. Myśl renegacka może być szybsza i inteligentniejsza od nocarskiej. Ach, te zalety bezprzewodowej komunikacji z prędkością światła. Nie to , co wasza, po kabelkach. ;D
Hmmm... może ale nie musi ;) :twisted:

Co do komunikacji to nadal kabel jest szybszy od bezprzewodu ;) Pomijam ogromne nakłady niektórych firm i agencji w których bezprzewodowa łączność dorównuje kablowej ;)
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Post autor: Magnus »

Przynajmniej mieliśmy jakąś łączność, a nie jak Wy.
TKM!

Awatar użytkownika
Kot w kapeluszu
Nimfa
Nimfa
Posty: 321
Rejestracja: 6 cze 2007, o 21:52
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Dublin/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kot w kapeluszu »

Swoją drogą na kolejne manewry przydałoby się zdobyć więcej nadajników i ustalić osobne częstotliwości dla Renegatów i dla Nocarzy. To jest rzeczywiście przydatne i dużo wygodniejsze oraz niezawodniejsze od komórek.
Nieważne jak kręta jest ścieżka
I jakie kary mi pisane
Ja jestem panem mego losu
Jam mojej duszy kapitanem.

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Post autor: Qadesh »

cool!!!
i będzie można przeszukiwać pasma i podsłuchiwać wroga!!
dla mnie brzmi ja spełnienie marzeń :D
manewry coraz bardziej profesjonalne :D

Awatar użytkownika
Fumiko
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 956
Rejestracja: 20 mar 2007, o 16:17
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Virtual Reality

Post autor: Fumiko »

Heh... byle nie za bardzo, bo skończy się na śrucie i wiatrówkach...
Let the revels begin
Let the fire be started
We're dancing for the restless and the broken-hearted

Nocarski wydział PsyOps zaprasza do służby...

Awatar użytkownika
Kot w kapeluszu
Nimfa
Nimfa
Posty: 321
Rejestracja: 6 cze 2007, o 21:52
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Dublin/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kot w kapeluszu »

Z przeszukiwaniem trzebaby się zastanowić, to może stwarzać ciekawe możliwości. W zasadzie, jak pamiętam komunikację renegacką, to tam nie padało zbyt wiele rzeczy, które by nawet podsłuchane mogły bardzo pomóc. Dlatego możliwości są dwie:
Albo ustalamy konkretną częstotliwość dla każdej grupy i liczymy na uczciwość graczy.
Albo nie ustalamy, tylko każda grupa ustala sobie sama na jakiej nadaje, wymyśla awaryjne, procedury zmian, etc. A podsłuchiwanie jest dozwolone.

Niezależnie od wszystkiego jednak IMO radia powinny się znaleźć w większej liczbie. Pytanie do osób, które się na nich lepiej znają - ile kosztują takie radia? Trzeba pomyśleć nad jakimś sposobem ich sfinansowania.
Nieważne jak kręta jest ścieżka
I jakie kary mi pisane
Ja jestem panem mego losu
Jam mojej duszy kapitanem.

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Spokojnie. Ja dwa obecnie posiadam i to dobre. A moduły do szyfrowania też się znajdą. Jest tylko jeden delikatny szkopuł. Mianowicie według prawa na częstotliwosciach w których pracują PMR`y i CB można prowadzić tylko transmisje jawną. Natomiast inne częstotliwosci w których mozna by kodować wymagają już jej przyznania przez UKE. Muszę zasięgnąć języka jak to obejść ;)
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

kainita
Zaginiona w akcji
Posty: 196
Rejestracja: 4 cze 2007, o 10:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: .....

Post autor: kainita »

Mcbet pisze:Kainko to rzuc czapeczka o podlege i uzyj shotgana na siostrze. A tak na powaznie cos wymyslimi abys mogla te filmki obejrzec
znowu sie ze mnie nabijasz....:( ten "rzut" czapeczką to był juz akt totalnej bezradności! a zresztą okulary mi parowały i nic nie widziałam :P
Mcbet pisze:Kurde Iks znowu rozgryzles nasz chytry plan eliminacji tamtejszej nocarskiej komorki :)
Po co mnie eliminować? ja nie jestem groźna!!! ....
X-76 pisze:Wywiad czuwa :wink: :lol:

A tak poważnie to KAINITA jeśli chcesz to pyknij mi na pw swój adres. Przekonwertuje filmy na MPG1 i wyśle Ci pocztą na płycie.

EDIT

Swoją drogą co za czasy.... Poczta Polska może być szybsza od internetu :shock: :lol: :lol: :lol:
Takie czasy drogi Iksie! .... :) zeby sie udało :P ja chce zobaczyć filmiki!!!! :)

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Pochwały i nagany
Manewry II
Nadarzyn 20-22 lipca 2007


Pochwały:

Dowódca Oddziałów Nocarskich po Manewrach II udziela pochwały następującym Nocarzom*:

AdamG. za przyczynienie się do przeprowadzenia wielu akcji oraz stanowienie części doskonale uzupełniającego się zespołu operacyjnego.

Annikki za wiele wspólnych akcji, służenie doświadczeniem i wieloma dobrymi pomysłami na rozwiązanie problemów.

Dante za nieocenioną pomoc przy planowaniu wszystkich akcji, za głos rozsądku, wielki wkład do wielu zwycięstw oraz zrozumienie wzroku mojego i Annikki przy formowaniu pododdziałów przy ostatniej akcji.

Dexter za doskonale przeprowadzone akcje zwiadowcze i znaczące przyczynienie się do kilku zwycięstw.

Fumiko za wytrwałość, pomoc przy przeprowadzeniu kilku akcji i wprowadzaniu dyscypliny w oddziale.

Kainita za zgranie się z zespołem, wspólne akcje, szczególnie zaś ostatnią oraz zaciętą walkę przy odbijaniu magazynu z amunicją.

Wilkołak za wspólną zasadzkę podczas nocnej akcji, przyjęcie na siebie ognia co skutkowało postrzałem w głowę oraz bohaterską śmierć na polu bitwy podczas ostatniej akcji.

X-76
za stanowienie części niezwykle skutecznego zespołu operacyjnego, skuteczne akcje oraz brawurowe dokonanie rzezi Renegatów podczas ostatniego scenariusza.



Nagany:


Khorne_S za brak posłuszeństwa, niewykonywanie rozkazów, co niejednokrotnie groziło niepowodzeniem akcji, przeszkadzanie w planowaniu akcji, zaniedbywanie stanu swojego zdrowia, co skutkować mogło problemami dla całego zgrupowania oraz za otwieranie ognia do członków własnego oddziału otrzymuje naganę z wpisaniem do akt.


* wymienieni w kolejności alfabetycznej
Ostatnio zmieniony 25 lip 2007, o 14:25 przez Kasiek, łącznie zmieniany 1 raz.
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Fumiko
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 956
Rejestracja: 20 mar 2007, o 16:17
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Virtual Reality

Post autor: Fumiko »

Kasiek pisze: Fumiko za wytrwałość, pomoc przy przeprowadzeniu kilku akcji i wprowadzaniu dyscypliny w oddziale.
Ku chwale Ojczyzny, pani pułkownik!
Let the revels begin
Let the fire be started
We're dancing for the restless and the broken-hearted

Nocarski wydział PsyOps zaprasza do służby...

kainita
Zaginiona w akcji
Posty: 196
Rejestracja: 4 cze 2007, o 10:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: .....

Post autor: kainita »

Kainita za zgranie się z zespołem, wspólne akcje, szczególnie zaś ostatnią oraz zaciętą walkę przy odbijaniu magazynu z amunicją.
:oops:
ku chwale Ojczyzny, pani Majorko!!!!!

Ku chwale Nocy złotko, za ojczyznę nie walczyłaś, prawda?

Esh

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Yyyy jaaa ? Skuteczny ? :roll: no ale skoro tak mówi Pułkownik "Majorka" Kasiek to ja nie dyskutuje :wink:

TAJEST !!!
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Adam G
Pretorianin
Pretorianin
Posty: 503
Rejestracja: 3 lut 2007, o 00:20
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Adam G »

I znów się na przemian zawstydzam i wpadam w samozachwyt :D

No IKSIE a nie bylismy skuteczni?:D Ja chcę więcej okazji do szalonych rzezi i wiercenia:D

ODPOWIEDZ