MANEWRY II

Czyli nasze spotkania z repliką w ręku
Awatar użytkownika
Dante
Top secret
Top secret
Posty: 1337
Rejestracja: 24 paź 2006, o 16:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wa-wa

Post autor: Dante »

Dante na rozkaz!
Dziekuje!
Na chwale nocy!
"młodzieńcze ! ciesz sie w młodości swojej " -platoon /Eklezjastes

747170

Awatar użytkownika
Khorne_S
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 191
Rejestracja: 20 cze 2007, o 17:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszwa/Wrocław Wrocław/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Khorne_S »

Kasiek pisze: Nagany:

Khorne_S za brak posłuszeństwa, niewykonywanie rozkazów, co niejednokrotnie groziło niepowodzeniem akcji, przeszkadzanie w planowaniu akcji, zaniedbywanie stanu swojego zdrowia, co skutkować mogło problemami dla całego zgrupowania oraz za otwieranie ognia do członków własnego oddziału otrzymuje naganę z wpisaniem do akt.
A ja za to podziękuje :)
Powodem zaniedbywania swego zdrowia jest po prostu przyzwyczajenie moje z różnych turniejów że mała rana to tylko drobiazg i rozczulanie się nad sobą.
Resztę pominę milczeniem jako że chodź nie specjalnie to czyniłem to faktem jest że miało to miejsce.I jeszcze raz wszystkich przepraszam.
Blood for the Blood God !!
-----------------------------------------------------------
Souls in revolt on your side!
Fight Fight Fight Fight!
You are the one to decide!

Awatar użytkownika
Kot w kapeluszu
Nimfa
Nimfa
Posty: 321
Rejestracja: 6 cze 2007, o 21:52
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Dublin/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kot w kapeluszu »

Adam G pisze:I znów się na przemian zawstydzam i wpadam w samozachwyt :D

No IKSIE a nie bylismy skuteczni?:D Ja chcę więcej okazji do szalonych rzezi i wiercenia:D
To ja Was też pochwalę. Wy dwaj stanowiliście taki fajny zespół, że sam chcę teraz sobie zrobić strój czarny. Zwłaszcza będę się wzorował na Iksie, którego gogle i naszywka bardzo mi przypadły do gustu. Naprawdę miło było patrzeć na Was dwóch w akcji, zarówno ze względu na wasze zachowanie jak i wygląd.
Nieważne jak kręta jest ścieżka
I jakie kary mi pisane
Ja jestem panem mego losu
Jam mojej duszy kapitanem.

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Prawda? Zajefajnie wyglądali i świetnie sobie razem radzili :) Dzięki wam chłopaki
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Adam G
Pretorianin
Pretorianin
Posty: 503
Rejestracja: 3 lut 2007, o 00:20
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Adam G »

No teraz to już się rozpływam przez ten samozachwyt :D
Dziękuję:D

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Post autor: Magnus »

To Wy się rozpływajcie w Waszych zachwytach, i spływajcie razem ze ściekami, paskudne nocniki. :P
TKM!

Awatar użytkownika
Khorne_S
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 191
Rejestracja: 20 cze 2007, o 17:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszwa/Wrocław Wrocław/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Khorne_S »

Magnus pisze:To Wy się rozpływajcie w Waszych zachwytach, i spływajcie razem ze ściekami, paskudne nocniki. :P
Bardzo przepraszam ale prócz zachwytów były też nagany.Ergo nie rozpływamy się w zachwytach.
To zostawiamy degeneratom którzy jak wiadomo tam się chowają gdzie przezywają :twisted:
Blood for the Blood God !!
-----------------------------------------------------------
Souls in revolt on your side!
Fight Fight Fight Fight!
You are the one to decide!

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Post autor: Annikki »

Dziękuję pani pulkownik za pochwalę :D

Poza tym Dante, za ten komentarz z Niemką ze wsi to ten... to zobaczysz, będę więcej marudzić na nastepnych manewrach, zobaczysz! :wink: :twisted: 8)
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

Annikki rany boskie jeszcze bardziej bedziesz marudzic ?? A jak manewry moze kiedys beda w zimie w namiotach to ojeeeezzzzuuuuuu
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Post autor: Magnus »

Khorne_S pisze: Bardzo przepraszam ale prócz zachwytów były też nagany.Ergo nie rozpływamy się w zachwytach.
To zostawiamy degeneratom którzy jak wiadomo tam się chowają gdzie przezywają :twisted:
Ty chyba w czymkolwiek byś się rozpłynął, łącznie z płynną karkówką. Ci Renegaci, którzy przeżywają, wiedzą po prostu jak unikać kul i jakiej ochrony stosować, walcząc rozsądnie, a nie wystawiając tylko łeb zza górki ryzykując trafienie w twarz. O innych sytuacjach już nie wspominając.

--
Anniki, to TY możesz jeszcze więcej marudzić? Myślałem, że w marudzeniu nikt nie przebije Dantego. :twisted:
TKM!

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Kainita: Zmajstrowałem Ci przesyłkę służbową i jutro wysyłam poleconym priorytetem ;)

Adam_G : Też mam wrażenie że nasza maszynka do mielenia Renegatów ładnie trybiła ;) Pomyśl co będzie jak sie lepiej dogramy i nabierzemy wiecej doświadczenia :twisted:
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

kainita
Zaginiona w akcji
Posty: 196
Rejestracja: 4 cze 2007, o 10:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: .....

Post autor: kainita »

X-76 pisze:Kainita: Zmajstrowałem Ci przesyłkę służbową i jutro wysyłam poleconym priorytetem ;)

<głupawka on>
dziękuję!!! dziękuję!!!! DZIĘKUJĘ!!!
p.s jak wrócę z pracy to na pewno obejrzę :*:*:*:* dziękujęęę!!! <głupawka off>

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

Wyciąłem wasze arcyważne rozważania do Varii.

Widać. Nie chwal się.
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
Wilkołak
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 713
Rejestracja: 17 kwie 2007, o 12:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sulnówko (a teraz znajdźcie to na mapie:-D)

Post autor: Wilkołak »

No dobra. Ponieważ, dzięki uprzejmości naszej wspaniałej Pani Pułkownik, dorwałem się wreszcie do sieci mogę się wreszcie wypowiedzieć.
Po pierwsze BYŁO ZA...BIŚCIE. Od lat tak dobrze się nie bawiłem i naprawdę jestem bardzo wdzięczny wszystkim którzy mnie namawiali żebym jechał.

Po drugie podziękowania personalne:

Dla Pani Pułkownik Majorki, za mężne prowadzenie nas przeciwko renegackim hordom. Wie że jest cudowna ale nie przyjmuje tego do wiadomości (pomóżcie mi ją przekonać :D ).

Dla Ukrytej która jak zawsze była cudowna i wykazała się wielkim sercem i poświęceniem odwożąc zaspany i aspołeczny odział lubelski na stację.

Dla Esha za zorganizowanie wszystkiego, bohaterską walkę z karkówką i bycie takim wspaniałym celem. Stary, jesteś moim ulubionym renegatem. Nawet ja jestem w stanie cię trafić :D.

Dla Vorevola. Nie dbam o to pod jakim walczy sztandarem. W jego żyłach płynie wilcza krew i tylko to się liczy. ps.: Nie wiem czy liczysz mnie do planowanej wycieczki po piekle ale jak by co to się piszę. Tylko przypomnij mi żebym wziął zapas olejku do opalania :D .

Dla naszego "szmatogłowego" zwiadowcy Dextera. Fajnie się razem biegało stary. ps: naucz mnie tej sztuczki ze znikaniem. (Idzie Dex, idzie Dex, idzie Dex... NIEMA DEXA)

Dla wszystkich dziewczyn z udziału Nocarskiego, dzięki wam bijemy renegatów na głowę. (Przynajmniej pod względem estetycznym :wink: )

Dla zdradzieckiej winorośli w mundurze francuskiego ruchu oporu. Stary, udało ci się być lepszym celem od Esha!

Dla Dantego za wspólną walkę do ostatniego naboju w magazynie amunicji. To była wspaniała bitwa i dobry dzień na śmierć.

Dla Fumiko za przekonywanie mnie żebym jechał. Gdyby nie ty, pewnie został bym w domciu.

Dla wszystkich razem i każdego z osobna ZA TO ŻE JESTEŚCIE.

Po trzecie:
Moja propozycja chasła manewrowego "Karkówka vs Sekator!!!"
Let the end of the world come tumbling down
I'll be the last man standing on the ground
As long as I got blood rush trough my veins
I'm still alive

Awatar użytkownika
Fumiko
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 956
Rejestracja: 20 mar 2007, o 16:17
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Virtual Reality

Post autor: Fumiko »

Trzy słowa do Wilkołaka: a nie mówiłam? :lol: :lol: :lol:

Edit: jak już jesteśmy przy podziękowaniach wzajemnych, to dzięki, że robiłeś za tragarza. Jakby nie to miałabym spore problemy logistyczne z dotarciem na manewry. Co Ci za to z Irlandii przywieźć? Tylko ponoć Guiness podróżować nie lubi, więc może coś innego wybierz...
Let the revels begin
Let the fire be started
We're dancing for the restless and the broken-hearted

Nocarski wydział PsyOps zaprasza do służby...

ODPOWIEDZ