MANEWRY II

Czyli nasze spotkania z repliką w ręku
Awatar użytkownika
Dante
Top secret
Top secret
Posty: 1337
Rejestracja: 24 paź 2006, o 16:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wa-wa

Post autor: Dante »

Nie chce wyjsc na gbura ale ...
Juz raz bylem zly ze madzik byl tylko chwile...
Wg mnie warunkiem koniecznym jest obowiazkowa obecnosc Madzika!
Inni moga sobie odpuscic, zmienic termin -cokolwiek.Ale termin dopasujmy pod goscia honorowego.Mnie moze nie byc moge wpasc na kwadrans, nie chce jednak zeby kazde spotkanie w lesie nazywac manewry bez wzgledu charakter ...

Wg mnie :
1.Pomysl "manewrow" wymyslil i opracowal Esh.I wypadaloby miec jego blogoslawienstwo - On w ktoryms momencie dyskusji zaznczyl ze "Manewry" odbywaja sie na dzialce Madzika-miejsce nie wzielo sie z kosmosu, to troche symbol. Cos jak : Skofa w Wa-wie, Lufa w Lublinie, Manewry na dzialce.
2.jak napisalem, bez Madzika to troche kulawe.Przekonalem sie o tym gdy:
a) zobaczylem ja na promocji Renegata ( zakochalem sie -zona mi pozwolila :-) ). b) podjalem dyskusje na temat taktyki zdobywania obiektu ...Dla takich chwil warto zyc :-).

Podsumowujac :
Pozostawmy organizacje manewrow Eshowi (pod skrzydlami Madzika i przy wspolpracy McBeta ).

Wiem ze ten post moze wywolac wojne i oburzenie, jest to tylko moje zdanie.Wolalbym zeby wywiazala sie spokojna dyskusja bez ciosow ponizej pasa.

dziekuje
Dante
"młodzieńcze ! ciesz sie w młodości swojej " -platoon /Eklezjastes

747170

Awatar użytkownika
Fumiko
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 956
Rejestracja: 20 mar 2007, o 16:17
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Virtual Reality

Post autor: Fumiko »

Organizacja: niekoniecznie ta sama, dajmy innym się wykazać. Dlaczego niby reszta nie ma się spisać równie dobrze co Esh?

Miejsce: jak będzie cały czas to samo w końcu nie będzie żadnej frajdy z zabawy w zbyt znanym terenie.

Obecność Madzik: Tu się zgadzam - jej nie ma, manewrów też nie.
Let the revels begin
Let the fire be started
We're dancing for the restless and the broken-hearted

Nocarski wydział PsyOps zaprasza do służby...

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Dante, jakie walne oburzenie? Masz dużo racji.

Esh dał mi błogosławieństwo na organizowanie manewrów. Raz, że raz nocarskie raz renegackie, dwa, że on nie może wtedy organizować, ale jak będą to przyjedzie.

Z Dexem złaziliśmy lubelski las w poszukiwaniu miejsc i znaleźliśmy supertereny. Dlatego może nie wykorzystujmy Madzika, a raz zróbmy manewry tu, drugi raz gdzie indziej.

Wiem, że Madzik jest najważniejsza. A co sądzicie o zrobieniu imprezy namiotowo-strzelankowej, ale nie oficjalnych manewrów?
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Harna
Na misji...
Posty: 250
Rejestracja: 13 sie 2006, o 16:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Harna »

Madzik pisze:Koniec czerwca? :roll: Oj, źle.

Bo ja w tym czasie będę tutaj...
...i dlatego właśnie kłulik o DF wspominał. Bo podejrzewał, że Madzik będzie w Twierdzy :-)
Wszak rodzić się nie jest to, co zmartwychwstawać;
trumna nas odda, lecz nie spojrzy na nas jak matka.

Awatar użytkownika
Madzik
Ukryty
Ukryty
Posty: 836
Rejestracja: 10 lut 2006, o 00:24
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Post autor: Madzik »

... albowiem Kłulik Mądrym Kłulikiem jest, i to nad podziw :D I zna Nundę i wie, czego się po niej spodziewać... Brrr, nie wspominajmy przed północą! :wink:

A wracjąc do tematu: bardzo mi miło, że twierdzicie, jakoby manerwy bez mua były nieważne. No nie będę łgać, że nie, bo i tak nikt nie uwierzy ;) Ale gupio tak blokować Wam przyjemności... Więc róbcie, jak uważacie, ja się wstrzymam od głosu. A przyjadę kiedy indziej, jak tylko będę mogła. Obiecuję!
Arma virumque cano

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Post autor: Annikki »

Trzymamy za słowo :>
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Harna
Na misji...
Posty: 250
Rejestracja: 13 sie 2006, o 16:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Harna »

Madzik pisze:... albowiem Kłulik Mądrym Kłulikiem jest, i to nad podziw :D I zna Nundę i wie, czego się po niej spodziewać... Brrr, nie wspominajmy przed północą! :wink:
...bo kłulik, któren również pozostaje we wuadzy wspomnianej Nundy i wie, co owa Nunda potrafi wykombinować, na DF przytruchta z "Nocarzem" w kicałkach przednich, bo ma "Nocarza" niepomazianego ;-) <a teraz ciiichooo, nie wywołujmy Nundy z lasu! Nunda mla watu!>

Ad rem: z tego samego powodu, co w przypadku DF, sygnalizowałam, że na przełomie sierpnia i września jest Polcon. Madzik pewnie też tam się wybiera (słusznie podejrzewam?), więc jeśli chcecie, kochani manewrowicze, żeby wzięła udział w manewrach, musicie i tę imprezę brać pod uwagę :-)
Wszak rodzić się nie jest to, co zmartwychwstawać;
trumna nas odda, lecz nie spojrzy na nas jak matka.

Awatar użytkownika
Dante
Top secret
Top secret
Posty: 1337
Rejestracja: 24 paź 2006, o 16:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wa-wa

Post autor: Dante »

To tak:
1.Strasznie duzo imprez.Moze warto by zrobic kalendarz (doslownie w formie outlookowego kalendarza) w ktorym moznaby rejestrowac imprezy.
wtedy polowe dyskusji o terminach mamy z glowy.
2.Madzik. Faktycznie sie nie wychylaj :-). Ja bez Ciebie na "Manewry" nie jade!
3.Fumiko.
Ja mam pare uwag do organizacji/przebiegu manewrow.Mysle ze inni powinni miec wiekszy wklad w ich organizacje ( a moze renegaci ?).Glownie chodzi o przygotowanie scenariuszy i rozrywek.Teren ? Bylas tam raz, zapewniam Cie ze jeszcze jest sporo scenariuszy na ten teren.
Nie chodzi o to zeby Esh sam wszystko robil -to nie ludzkie.Ale tworzymy pewna tradycje, nie powinnismy dopuscic chaosu tworczego.
Dla mnie manewry to spotkanie wiernych czytelnikow z autorka i oddanie jej "holdu" bawiac sie wg jej zasad (ksiazki), na jej terenie.( moze troche zbyt pompatycznie to ujalem...).To troche jak odwiedzenie po latach swojego ulubionego profesora historii...
4.Kasiek.
Moje blogoslawienstwo tez masz :-) .
Esh jest gentelmenem i ma jak ja dusze romantyka, wiec nie stanie Ci na przeszkodzie.Jak na renegata, rowny z niego gosc.
INS? (impreza namiotowo-strzelankowa), dlaczego nie ? Pamietaj tylko ze jednym z argumentow dla ktorych kilka osob przyjechalo z calej Polski,byla jak mniemam okazja spotkania Madzika ( bez ochrony,fleszy i makijazu :-) ).martwia mnie tez terminy wielu imprez w bliskim odstepie czasu pkt.1.
5.Jest jeszcze jedna rzecz nie mniej wazna.Wyposazenie. na ile mi wiedomo Esh wstrzymuje zakup broni moj, McBeta i swoj bo jest nas za malo zeby koszty transportu sie zminimalizowaly.Wszyscy juz macie bron swoich marzen ? mundury ?Pamietam ze pojawil sie temat ze mozna by dzieki manewrom zorganizowac zespol zdolny wyjezdzac na wieksze imprezy ASG.

ps zaplecze.
W wa-wie Esh ja lub McBet jestesmy wstanie odebrac was z dworca i dostarczyc na pole. A w Lublinie? Samochodem jest ok 200 km
Byloby dobrze gdybys troszke bardzie skrystalizowala swoja wizje, boje sie ze wiele osob nie chce sie deklarowac w ciemno.Informacje:gdzie, jak i za ile, moze odzielny dzial na forum ?

Dante
"młodzieńcze ! ciesz sie w młodości swojej " -platoon /Eklezjastes

747170

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Post autor: Magnus »

Dobrze gada. Konkrety, Majorko. A i moje błogosławieństwo masz (mimo tego, że mi grozisz:P ). Nawet do Lublina na manewry przyjadę!
TKM!

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Manewry w skansenie też? :wink:

Uwaga! Manewry II w terminie 28.06-01.07 zostają odwołane!!!

Z następujących powodów:
- zajęcia Madzik (konwent)
- zajęcia innych ludzi
- brak kasy na dobrą broń niektórych
- nowy świetny pomysł Esha

odwołujemy Manewry w tym terminie.

Za to organizowany będzie spływ kajakowy Czarną Hańczą w Dolinie Rospudy. W końcu trzeba się brać za różne formy rekreacji :)
Wszelkie informacje znaleźć można tu:
http://www.szekla.pl/index.php?/26

Słuchajcie, mamy okazję na superweekend w kajakach i namiotach, z wyżywieniem i noclegiem, mnóstwo radochy i kapoki dzięki którym nikt nie utonie (chyba, że mu się przytrzyma wiosłem głowę pod wodą). Naprawdę. Będzie superzabawa, nie ma co się zastanawiać. :) To co, lista otwarta, termin do ustalenia (?).

Czas start!
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Nightmer
Oprawca
Oprawca
Posty: 1017
Rejestracja: 6 kwie 2007, o 21:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łorsoł
Kontakt:

Post autor: Nightmer »

Dobrze Godocie :wink:
Spływ kajakowy? Hm. dawno nie wiosłowałem, ale, myślę, że to nie problem. Jak będzie ustalony termin, postaram się dostosować :wink:

Ps. Nie wiem, czy komuś potrzebne, ale macie i moje błogosławieństwo :pop: :old:
Pacyfista

Mistrz złotej myśli

Zdarza mi się zachowywać jak cham i prostak. Dążę do ideału:]

"You offended me!
You have cast your shadow upon me!
SHIT!"

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Post autor: Magnus »

Pomysł bardzo ładny, jestem za. Coś takiego nie codzień się zdarza. Trzeba tylko wykminić transport, bo z tego co Esh mówił, połączenie na miejsce spływu jest tragiczne.
TKM!

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Post autor: Annikki »

Świetny pomysł...tylko żeby mi się kasę udało zorganizować na ten wyjazd. Ech, muszę coś wymyślić :?
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

Annikki pisze:Świetny pomysł...tylko żeby mi się kasę udało zorganizować na ten wyjazd. Ech, muszę coś wymyślić :?
A nie powinno raczej byc Esch musisz cos wymyslic ?

A tak na powaznie to sie bardzo zastanawiam nad tym pomyslem i powoli powoli sie do tego zaczynam przekonywac ale bardzo powoli
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Madzik: kiedy będziesz miała ze 2 dni wolnego? zrobimy "manewry" pod Lublinem. Jak dla mnie pora roku nie ma znaczenia. Weż Bartka i "pobalujemy"...
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

ODPOWIEDZ