III Manewry Nocarsko Renegackie 24 maj 2008- Podsumowanie

Czyli nasze spotkania z repliką w ręku
Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

III Manewry Nocarsko Renegackie 24 maj 2008- Podsumowanie

Post autor: Falk »


###########jako ze nie pierwszy, wklejam info w posty kolegi :-) ####
Witam. Juz po manewrach.
W tym temacie ( i tylko w tym) prosze o wszystkie :
prosby,zale,sugestie,oceny, opisy i wyjasnienia,
a takze podziekowania, zdjecia lub linki do zdjec i w ogole tu rozkrecamy dyskusje :
Dante.
Ps. Ja pierwszy :
DZIEKUJE.Wszystkim bez wyjatku.
Wszystko co zaplanowale, zostalo zrealizowane.Dzieki Wam i waszemu wczusiu sie w ta nowa sytaucje, zabawa z mojego punktu widzenia byla udana.
Jeszcze raz dziekuje.
D.
Kurczę, strasznie mi przykro, że nie dotarłem, ale wystąpił szereg obiektywnych trudności, trzeba się było cofnąć o 5.00 :(
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
PAT_Brainer
--------
--------
Posty: 129
Rejestracja: 7 lut 2008, o 21:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin, PAT_HQ
Kontakt:

Post autor: PAT_Brainer »

Chciałbym wszystkim podziękować za świetne spotkanie, za spożycie różnych artykułów, za rozmowy i opowieści i wielki ładunek humoru :)

Vorevolowi w szczególności za opowieści o pracy.

Kasiek w szczególności za zaproszenie i szyderę.

Dantemu, Xowi i Aceroli za naprawdę BOMBOWĄ organizację manewrów.

Adziatronowi za transport.

No i okazało się że nie jesteśmy tacy źli jakby się mogło wydawać. Cholera, znowu nam nie wyszło ;)
Z poważaniem,
Brainer

"A jak chociaż raz pierdniesz nie na komendę to wtedy ci coś powiem" by Adziatron

Awatar użytkownika
Muird
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 73
Rejestracja: 27 mar 2008, o 21:30
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Muird »

Melduje, że bezpiecznie dotarłem do domu :P

Chciałem podziękować za wspaniałą zabawę - manewry był genialne (IKS super pudełka zrobiłeś )
Jednych poznałem mniej innych trochę więcej, ale tak to już jest. Generalnie ludzie na poziomie... ten kto nie był niech płacze, bo było warto - bombastycznie sie biegało :D
Umarłem za dnia by narodzić się dla nocy. Spowity mgłą zagłady krocze przez świat pozostawiając za sobą odór śmierci i strach przed moim nadejściem. Jestem mieczem w dłoni Śmierci, istnieje by zabijać.

Manewry: III

Awatar użytkownika
PAT_Brainer
--------
--------
Posty: 129
Rejestracja: 7 lut 2008, o 21:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin, PAT_HQ
Kontakt:

Post autor: PAT_Brainer »

Aha - chciałem też przeprosić za zbyt wczesne zmycie się z manewrów i nieuczestniczenie w Vorevol party. Na swoje usprawiedliwienie mam 38,6*C gorączki :/
Z poważaniem,
Brainer

"A jak chociaż raz pierdniesz nie na komendę to wtedy ci coś powiem" by Adziatron

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

PAT_Brainer pisze:No i okazało się że nie jesteśmy tacy źli jakby się mogło wydawać. Cholera, znowu nam nie wyszło ;)
Patrzcie go kurde :wink: , poszedł z nami na jedną akcję i już że się znamy :twisted: . Jeszcze musimy wieeeele kompozytu wymienić, i jeszcze więcej z tego samego rusztu zjeść żeby się lepiej poznać... :lol:
Ale początek całkiem niezły.

Dziękować za organizację. Organizatorom :)

Dziękować Volovi za poprowadzenie do boju, i wspólne samobójcze i niezapowiedziane rajdy na terytorium wroga :wink:
Dziękować Dantemu za Dantożonę (;) ) i podwiezienie tyłka i sprzętu, bo jakbym miał się dzisiaj jeszcze komunikacją tłuc...
Dziękować Dexterowi za remis :D
Dziękować Kasiek za.... spacer ;)
Dziękować Aivenowi za 0,25 :)
Dziękować Nighterowi za wytrwałość i opiekę nad AK :)
Dziękować Kai za support zbrojeniowy i całokształt :D
Dziękować Magnusowi za wspólne gorzkie żale :D
Dziękować McBetowi za pomoc logistyczną i wielkie poświęcenie małego wampira :D


Nocarzom dziękuję za osłonę dla snajpera :lol: :lol:
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
Nightmer
Oprawca
Oprawca
Posty: 1017
Rejestracja: 6 kwie 2007, o 21:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łorsoł
Kontakt:

Post autor: Nightmer »

Zajebiaszczo było,
Chciałem podziękować Magdzie i Bartkowi, za udostępnienie terenu, i wiele wiele innych rzeczy, Vilkowi (kurde ależ się cieszę że udało mi się dotrzeć w czwartek :wink: ) Dexowi (między innymi za drogę do Basinowa) Acerolce, Dantemu i IKSowi (kolejność alfabetyczna), za kawał świetnej roboty jaką wykonali przygotowywując manewry, ale również za wielką dawkę humoru, a Iksowi dodatkowo za 5l piany :wink: . Kai i Kasiekowi (bo tak :lol: ). Eshowi i Pyzie. PAT squadowi - fajni z was ludzie, (a Koziemu gratuluję kulomiota - normalnie miło było patrzeć jak szatkujesz las :wink: ) Magnusowi ( :wink: ) Ejwonowi (no i gratuluję awansu) :twisted: . Adasiowi , Smoqowi i Kaneowi (dwie kropki) , za to że iście książkowy z niego watykański:wink: . Oraz wszystkim którzy byli a których nie wymieniłem z nicka... a na koniec jeszcze tym trzem emerytom, co wpadli dzisiaj pooglądać krowę :lol:

Ogólnie dziękować można by było bez końca, ale zmęczony jestem :wink:
Pacyfista

Mistrz złotej myśli

Zdarza mi się zachowywać jak cham i prostak. Dążę do ideału:]

"You offended me!
You have cast your shadow upon me!
SHIT!"

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Post autor: Annikki »

Ja też jestem!!! :)

Klasyczna litania podziękowań! :

Vol - za to że przyjechałeś w jednym kawałku i trzy z ogólnej liczby czterech moich śmierci :)
Dante - za transport i jak zwykle za głos rozsądku w ogólnym bałaganie :)
Dex - za chwile schizofrenii, w których biedny wampir jest w stanie uwierzyć, że drzewa chodzą :)
Kasiek - za taszczenie mojego glocka ;) i rozmowę o seksapilu kobiety w mundurze :P
Acerola - za klub i żółwika ;)
IKS - za wieczny rozbrajający humor :) i magiczne dymiące pudełka oczywiście!
Kane.. - za dwie kropki :D no i za wspólne boje :)
Esh - za białą pelerynę :D
Kai - za to że jest, to wystarczy :)
Night - za przyszłe rysunki, które zapewne powstaną po manewrach :)
Aiven - za walkę na widelec i nóż, zakończoną pocięciem mi palców :P
Brainer, Adziatron, Seaman - za przełamanie lodów, moim zdaniem jak najbardziej udane... mam nadzieję, że sądzicie tak samo :)
Wszyscy, którzy byli po raz pierwszy - za chęć uczestniczenia w czymś fajnym i wytrwałość, mam nadzieję, że na stałe zawitacie na zjazdach.

Ha! Fajnie było. Magazynki puste, czyli tak jak powinno być :) Czekam na następne.
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Dziękuję za ten weekend. Nie widzieć was od pyrkonu (a niektórych nigdy) to niefajna rzecz.

A teraz indywidualnie: Magdzie i Bartkowi, że mamy, my, wąpierze wszelkiej maści, paru zombiaków i jeden Watykański, swoje miejsce na świecie :)

Dantemu, Iksowi i Aceroli, za manewry, które były niesamowicie fajne :)

Adziatronowi za transport, kontynuowanie tradycji kącika rodzinnego, to, że nie jestem tak chora, jak mogłabym być i szyderę... Boże, Boże jaki ja jestem zły.

Brainerowi, za współszyderę, szpicę i podróż. I odbite nerki na cirasie. Ale jak następnym razem zaśniesz podczas zasadzki... :P

Seamanowi za podróż, nieocenioną pomoc przy prowadzeniu oddziału i mnóstwo cennych wskazówek i rad dla całego oddziału.

Eshowi... już Ty cholero sam wiesz za co i jak się cieszę.

Annikki, chyba o braku seksapilu w mundurze. Ech... chyba jednak trzeba będzie znów rozpocząć rozmowy nad jakimiś nowymi mundurami dla nas... na które będzie potrzeba... mniej materiału ;) Dzięki że byłaś :)

Kai za spacery :D Za to, że jest takim dobrym dzieckiem i za rozmowę na wysepce. Strasznie się z niej cieszę.

Magnusowi: Ty cholerny szczęściarzu :D Już Ty wiesz za co. Za rozmowę dziś rano np :)

Smoqowi za starania i wspólne pierwsze manewry. Dobry początek, oby tak dalej.

Muirdowi za udane akcje, wspólną zabawę, oby nie była ostatnia a kolejna jak najszybciej :)

Kane dwie kropki... współkamuflażowcu (rany, jak to brzmi) za super dzień manewrowy, za noszenie uzbrojonego ładunku w plecaku i za poświęcenie przy rozbrajaniu bomb.

Adamowi G, za to, że jest :) i za rozmowy o SONie

Dexowi: za swietne akcje, rozmowy o SONie, pomysły i snajpera na tuningu :D

Vorevolowi: za to, że wreszcie był, za to jaki jest i już Ty wiesz za co. Rodzina się mnie boi teraz jeszcze bardziej :D

Zaraz pewnie przypomnę sobie jeszcze innych którym chciałabym podziękować...

Wszystkim zatem, za to, że byliście, że mogłam was zobaczyć, wymienić kulki, nauczyć się czegoś, porozmawiać, pośmiać się itd. Do zobaczenia jak najszybciej :)

edit: zapomniałabym.. aparat mi się chyba popsuł, ale zdjęcia dało się zrzucić. Są tutaj:

http://picasaweb.google.pl/nocarka/MANE ... YrExa0yVnc

Link poprawiony.
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
zły adziatron
--------
--------
Posty: 69
Rejestracja: 23 sty 2008, o 19:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z ciemnej strony mocy, PAT HQ

Post autor: zły adziatron »

dziekuwa wszystkim
big smail dla wszystkich

i przeprosiny za zbyt wczesne zejscie z pola, brainiak choruje teraz ja przeszedłem "ostre cholera wie co (6 dni z gorączką 39-400" tuz przed tym wyjazdem (i chyba dzięki rudzielcowi nie choruje znowu :P)

kasiek - "allah damed" chroń nie wiernych przed naszą szyderą - juz ty wiesz o czym mowie :D

wszystkim dziekuje za spędzony wspólnie czas, weekend 100% udany :D (szkoda ze brainer "wziun" tak mało lekarstwa i nie moglismy sie doleczyc w grillowe wieczory)
THE EVIL SOUTH WILL RISE AGAIN!

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Post autor: Annikki »

Ej, Kasia, te mundury jednak nie są takie aseksowne ;) Całkiem nam ładnie w nich ;);)
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

A czy ja powiedziałam że nam nim brzydko? ale aseksualne są :P Offtopujemy :P

O, dzięki dla Kota w Kapeluszu, że z tak daleka chciało mu się do nas jechać :)
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

Dozylem i ja bylo jak zwykle torche wq a wiecej smichu i zabawy. dziekowal pojedynczo nikomu nie bede. Fajnie ze dalismy rade, szkoda ze kilka osob nie dojechalo ( na ktore sztasznie liczylem ale spotkanie jest wkoncu nie uniknione ;)

Do nastepnego.

P.S Brainer a mnie nie jest przykro ze was zawiedlismy :P :P :P
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
PAT_Brainer
--------
--------
Posty: 129
Rejestracja: 7 lut 2008, o 21:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin, PAT_HQ
Kontakt:

Post autor: PAT_Brainer »

Solennie obiecuję, iże następnym razem wezmę więcej lekarstwa. Vorevolowi posmakowało z tego co widziałem ;)
Z poważaniem,
Brainer

"A jak chociaż raz pierdniesz nie na komendę to wtedy ci coś powiem" by Adziatron

Awatar użytkownika
Kane
Syn Siewcy
Syn Siewcy
Posty: 362
Rejestracja: 27 wrz 2007, o 23:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kane »

Dzięki Wam wszystkim, mimo ze uparcie mnie wkurzacie z tymi dwiema kropkami :evil:

Szczególne podziękowania:
Dla Magdy i Bartka, za gościnę no i za obiecana przesyłkę (nadal jestem przygnieciny zaszczytem jaki mnie spotkał ).
Dla Ianitów za zorganizowanie zajefanego scenariusza.
Dal McBeta za nocne Polaków rozmowy :-)
Dla Smoqa, Adama i Muirda za podróż w tę i z powrotem
Dla Kasiek za wspołkamuflażowca :D i pożyczenie baterii
Dla Wszystkich razem i z osobna za świetne spotkanie, rozmowy i wymianę kuleczek

Przeprosiny:
Magnus, jeszcze raz sorry
Nocarze, sorry za wyklinanie na Was i wyręczanie dowódcy w opieprzaniu

Do zobaczenia jak najszybciej.
Wasz Watykański
A odwróciwszy się,
nie ujrzałem nic.
Tylko własny cień.
Cień Anioła Śmierci.

Seaman
Rekrut
Rekrut
Posty: 10
Rejestracja: 3 lut 2008, o 16:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: sfod 1, Lublin

Post autor: Seaman »

Przyłączam się do podziękowań wszystkim. Za atmosferę, za przyjęcie, za rozmowy, za czerwony kabel, za zasadzki, za piknik na wzgórzach.

Szczególne zaś dla ludzi którzy sporo z siebie (i swoich nóg) dali aby wypełnić nie zawsze spójne rozkazy i polecenia.

ODPOWIEDZ