A może Wrocław?

Czyli nasze spotkania z repliką w ręku
Awatar użytkownika
Necro
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 251
Rejestracja: 20 paź 2008, o 22:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Kontakt:

Re: A może Wrocław?

Post autor: Necro »

A czemu niby miałby się nie odbyć? ;>
The stillness within stillness is false. True stillness is found in motion. - philosophy of the Nyss blademasters

Awatar użytkownika
Smoq
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 207
Rejestracja: 20 lut 2008, o 13:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: A może Wrocław?

Post autor: Smoq »

to nie jest watek o polconie, manewry we Wrocławiu przeniesione na wrzesień

Awatar użytkownika
Acerola
Na misji...
Posty: 980
Rejestracja: 23 sie 2006, o 22:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: NEMO scit
Kontakt:

Re: A może Wrocław?

Post autor: Acerola »

Ale to jest wątek o manewrach, również o ich terminie i informacja o Polconie być może jest przydatna. Za to, że ludzie nie wiedzą, kiedy odbędą się manewry odpowiadacie Wy. Lepiej zapobiegać niż leczyć - napiszcie o konkretach a skończą się problemy z "zaśmiecaniem" wątku.
Wiem, że chcieliście porozmawiać na Pyrkonie o manewrach. Niestety zabrakło czasu na jakiekolwiek wspólne dyskusje, bo zawsze kogoś brakowało. Udało się tylko krótkie podsumowanie wieczorne. Takie są konwentowe realia, a ochrona wymagała poświęcenia czasu.
Musimy więc wrócić do formuły rozmów via forum. Dogadamy się? :wink:
Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Blue skies!

Karll

Re: A może Wrocław?

Post autor: Karll »

Ace w ten weekend ustalimy konkrety i damy jakiś optymalny termin manewrów ( to tak w nawiązaniu do wieczornych rozmów)

Awatar użytkownika
Acerola
Na misji...
Posty: 980
Rejestracja: 23 sie 2006, o 22:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: NEMO scit
Kontakt:

Re: A może Wrocław?

Post autor: Acerola »

Ale ja nie o tych manewrach :wink:
Chłopaki się tu produkują o Wrocławiu.
Was zawsze chętnie posłucham, ale w innym wątku :)
Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Blue skies!

Awatar użytkownika
Necro
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 251
Rejestracja: 20 paź 2008, o 22:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Kontakt:

Re: A może Wrocław?

Post autor: Necro »

Tja... Teraz to tu panuje kompletne zamieszanie. Trudno się wyznać kto, kiedy i co chce robić. :P
The stillness within stillness is false. True stillness is found in motion. - philosophy of the Nyss blademasters

Awatar użytkownika
Smoq
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 207
Rejestracja: 20 lut 2008, o 13:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: A może Wrocław?

Post autor: Smoq »

Więc :
Manewry Wrocławskie przeniesione na wrzesień.
Zamiast manewrów we Wrocławiu szkolenie w B24 z pierwszej pomocy.
Odnośnie manewrów w B24 pewnie będą informacje w odpowiednim temacie.
Plan manewrów wrocławskich - wkrótce.

Awatar użytkownika
XaZaX
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 497
Rejestracja: 4 lis 2008, o 23:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: A może Wrocław?

Post autor: XaZaX »

Napiszę ogłoszenie na WMASG, mogą przyjść pod warunkiem przeczytania książki i rejestracji na forum. Co o tym sądzicie? Fajnie byłoby raz postrzelać się w wielkim gronie, scenariusz przewidziany jest na większą ilość osób więc byłoby nam to na rękę.
If you not serve in combat, then you will serve on the fireing line! - Imperial Guard Commissar

Tata! Tata! Biją renegata!!
Przyjdzie Tata i pozamiata!

Jestem Nocarzem - powiedział Nex - i nie obchodzą mnie wasze drożdże! <cytat niedokładny :P>

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: A może Wrocław?

Post autor: Eshealon »

NIE

Manewry NOCARSKO-RENEGACKIE są manewrami jak wyżej.
Xazax, której z powyższego zdania nie rozumiesz?

Jeśli ktoś chce postrzelać z ludźmi z zewnątrz jest multum strzelanek do tego przeznaczonych.
Idea manewrów jest taka że są to spotkania forum. A nie ludzi którzy przeczytają książkę i przyjdą na manewry.
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
XaZaX
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 497
Rejestracja: 4 lis 2008, o 23:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: A może Wrocław?

Post autor: XaZaX »

No tak, napisałem że warunkiem wstępu będzie przeczytanie książki i rejestracja na forum ;) Chciałem zrobić to odpowiednio wcześnie aby nowi mieli czas na "wkręcenie" się w życie forumowe. Żadna informacja o terminie czy lokalizacji nie będzie dostępna dla osób nie należących do naszego forum.
If you not serve in combat, then you will serve on the fireing line! - Imperial Guard Commissar

Tata! Tata! Biją renegata!!
Przyjdzie Tata i pozamiata!

Jestem Nocarzem - powiedział Nex - i nie obchodzą mnie wasze drożdże! <cytat niedokładny :P>

Awatar użytkownika
Smoq
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 207
Rejestracja: 20 lut 2008, o 13:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: A może Wrocław?

Post autor: Smoq »

Eshu chcę tylko poinformować, że Magda wstępnie wyraziła zgodę na osoby które znają naszą biblię
Po drugie chcemy by nasze manewry wrocławskie były "międzynarodowe"

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: A może Wrocław?

Post autor: Eshealon »

A ja Was chce poinformować że gdy Was jeszcze nie było na forum była rozmowa, że nie zależy nam na ludziach którzy przyjdą na forum tylko po to by przyjechać na strzelankę.
Z resztą przepraszam, jak zamierzasz wyegzekwować od tych ludzi znajomość treści? Egzamin będziesz robił?
Bo to nie o to chodzi, by się na manewry naszła się setka osób. Wystarczy 30, byleby była to towarzyska strzelanka.

Xazax, przestrzegam Cię przed sprowadzaniem ASGeji na forum. Już to kiedyś przerabialiśmy, kiepskie wyniki.
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
XaZaX
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 497
Rejestracja: 4 lis 2008, o 23:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: A może Wrocław?

Post autor: XaZaX »

Nie będę nic robił dopóki Ukryta się nie wypowie, tak samo Smoq. Ale zauważ, że można zobaczyć, że ktoś się interesuje, będzie pisał na forum, ja nie uważam, że dla jednej strzelanki logowałbym się na jakimś forum ;) (no i jeszcze się wypowiadał). Gdyby nie praca ze Smokiem to nigdy nie dowiedziałbym się o Nocarzach ;). Z resztą i tak już z 5 osób zaczęło czytać Madzikowe powieści :twisted: btw i tak trzeba będzie coś napisać żeby teren zarezerwować, jednak jak się większość nie zgodzi to napisze się, że sorry impreza zamknięta (co jest przewidziane w regulaminie wmasg)
If you not serve in combat, then you will serve on the fireing line! - Imperial Guard Commissar

Tata! Tata! Biją renegata!!
Przyjdzie Tata i pozamiata!

Jestem Nocarzem - powiedział Nex - i nie obchodzą mnie wasze drożdże! <cytat niedokładny :P>

ODPOWIEDZ