Trójpak

no i nastał koniec...
Awatar użytkownika
Madzik
Ukryty
Ukryty
Posty: 836
Rejestracja: 10 lut 2006, o 00:24
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Trójpak

Post autor: Madzik »

Paczta i podziwiajta.

Zabójczy pak z nieśmiertelnikiem

Fajowe, nie?

EDIT: Odkleiłam temat, bo mi się przypadkowo kliknęło w "przyklejony", zupełnie bez sensu. No a potem musiałam wyjaśniać o co kaman z tym edytowaniem, więc wyedytowałam jeszcze raz. Co ja się przy tym wątku narobiłam, rety...
Ostatnio zmieniony 15 paź 2008, o 19:27 przez Madzik, łącznie zmieniany 2 razy.
Arma virumque cano

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Post autor: Magnus »

Fiu fiu, niezły gażdżecik, fajny pomysł na zachęcenie ludzików. I cena całkiem przystępna. Ciekawe, czy za parę lat wyjdzie to samo, ale cyfrowo remastered (jak 'Gwiezdne Wojny') :D . I nadal czekam na figurke Vespiego z ruszającymi się rękoma i nogami wraz z pełnym szpejem :D
TKM!

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

Ja juz chce miec ten pack i niesmiertelnik ;D ;D ;D ;D. Dudki odliczone i zakopertowane :D.

A figurke to je chce Strix-sa ;)
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Muird
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 73
Rejestracja: 27 mar 2008, o 21:30
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Muird »

Sprawa fajna, ale:

-wydaje mi się, że z osób, które mają już 2 części przygód Vespera to nieliczni skuszą się na tą opcje
-osoby, które nie znają Nocarza też najprawdopodobniej skuszą się najpierw na tom 1, gdyż nie będą chciały kupować 3 książek nie wiedząc, czy im się spodoba
- znajdą się i tacy którzy kupią, bo dla nich to świetna opcja( zawsze można sprezentować 2 tomy drugiej połówce, czy coś )
Umarłem za dnia by narodzić się dla nocy. Spowity mgłą zagłady krocze przez świat pozostawiając za sobą odór śmierci i strach przed moim nadejściem. Jestem mieczem w dłoni Śmierci, istnieje by zabijać.

Manewry: III

Tandiria
--------
--------
Posty: 9
Rejestracja: 24 lut 2007, o 16:34
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Tandiria »

A ja się przyznam że gdy widzę coś takiego, że ja mam juz dwie książki a teraz dają mi możliwość kupna takiego paka z nieśmiertelnikiem to po prostu krew mnie zalewa. Ja wiem że to jest taki chwyt marketingowy, że dzięki temu może więcej książek się sprzeda i będzie więcej "fanów" aaale co ze mną ? ja nie zamierzam wydawać kasy na dwie niepotrzebne mi książki tylko po to żeby mieć ten nieśmiertelnik wole kupić inne dwie książki na które mam chrapkę. Czemu więc nie myśli się o nas tych, którzy jesteśmy od początku ? Czemu nie zrobić akcji ze osoba mająca dwie książki i kupująca trzecia pokazuje te dwie książki ( np. można by ją jakoś podstemplować w jakimś mało rzucającym się w oczy miejscu by te dwie książki nie przechodziły z rak do rak) otrzymywała taki nieśmiertelnik ? Czemu nie nagradzać tych dzięki którym miała szanse ukazać się druga i trzecia część ? Bo gdyby nie ta wielka rzesza maniaków czytających i polecających tę książkę znajomym, nikt nie wydał by kolejnej książki tylko dlatego żeby dokończyć cykl przy minimalnym popycie... Dlaczego więc wydawnictwa nas olewają i mają kompletnie gdzieś ? Nastawiając się tylko na nowego odbiorcę ? Tak też jest ważny ale... smutno mi :\ gdy jestem pomijana

Awatar użytkownika
Madzik
Ukryty
Ukryty
Posty: 836
Rejestracja: 10 lut 2006, o 00:24
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Post autor: Madzik »

Eeej no, spokojnie.

Po pierwsze: można kupić "Nikt'a" oddzielnie, trójpak nie jest jedynym sposobem poznania zakończenia.
Po drugie: "blaszka" to bajer, można sobie wybić samemu, jaką się chce. Niedrogo. My tu na przykład mamy "nocarskie" i fajnie się noszą - w razie potrzeby niech zespół zaświadczy :)
Po trzecie: chyba trudno oczekiwać od wydawcy, żeby, skoro zrobił komplet, z blachą i potrójną okładką itede to teraz żeby pozwalał go rozparcelowywać. Bałagan by mieli jak stąd do nie widać, podarte okładki, pogubione blachy itepe. Nie sądzę, by było to lekceważeniem kogokolwiek, naprawdę. To troszkę tak, jakby wydali jakąś nową wersję samochodu załóżmy, z zamontowanym przyczłapem do bulgulatora (czymkolwiek by to nie było). No i na razie stać ich było tylko na wyprodukowanie takich aut już z tym przyczłapem, póki co, nie sprzedają przyczłapów osobno. A tu przychodzi klient z poprzednim modelem i żąda, żeby mu ten przyczłap zamontować, bo inaczej będzie się czuł lekceważony, przecież kupił to auto już dawno temu. Ale to przecież nie ten model!
O ile wiem, Fabryka wypuściła ten trójpak w niewielkiej ilości, z myślą o potencjalnych prezentach itede. Przy czym zważcie, że, po mojemu, jest relatywnie niedrogi (79.99 PLN to nawet nie suma poszczególnych części, nie mówiąc już o reszcie). Nie sądzę, by chcieli w ten sposób komukolwiek okazać lekceważenie bądź wyrządzić krzywdę.

A wszystkich "niedocenionych" zapraszam na warsztaty, manewry itede. Oj, tam Was docenimy. Zawzięcie ;)
Arma virumque cano

Awatar użytkownika
Muird
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 73
Rejestracja: 27 mar 2008, o 21:30
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Muird »

Rozumiem, że to się odnosi do mojej wypowiedzi
Ja tylko miałem na myśli, że dużo tego nie sprzeda się.
I zdaje sobie sprawę, że Nikt będzie do kupienia oddzielnie... czekam sobie już od premiery Renegata :shock: :D

I nie bardzo rozumiem co ma "Po trzecie" do mojej wypowiedzi.
Umarłem za dnia by narodzić się dla nocy. Spowity mgłą zagłady krocze przez świat pozostawiając za sobą odór śmierci i strach przed moim nadejściem. Jestem mieczem w dłoni Śmierci, istnieje by zabijać.

Manewry: III

Awatar użytkownika
Madzik
Ukryty
Ukryty
Posty: 836
Rejestracja: 10 lut 2006, o 00:24
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Post autor: Madzik »

A sorki, Muird, ja nie do Ciebie tylko do Tandirii.
Racja, powinnam była uściślić :oops:
Arma virumque cano

Awatar użytkownika
Nightmer
Oprawca
Oprawca
Posty: 1017
Rejestracja: 6 kwie 2007, o 21:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łorsoł
Kontakt:

Post autor: Nightmer »

Pack wygląda jedwabiście i jeszcze ta blaszka... zestaw niewątpliwie wart swej ceny :wink:
Pacyfista

Mistrz złotej myśli

Zdarza mi się zachowywać jak cham i prostak. Dążę do ideału:]

"You offended me!
You have cast your shadow upon me!
SHIT!"

Tandiria
--------
--------
Posty: 9
Rejestracja: 24 lut 2007, o 16:34
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Tandiria »

A czy ja mowie ze ja muszę kupić ten pak żeby mieć Nikta ? Nie ja doskonale to rozumiem i nie kupie tego chodź cena za trzy książki w takim wydaniu wydaje się przystępna. Rozumiem tez co miała na celu fabryka. I przecież nikomu nie karze rozpruwać książek. W moim pomyśle chodziło o dawanie samych nieśmiertelników. Z tego co wyczytałam na stronie one i tak nie są w paku, są oddzielnie więc można by zamówić ich więcej i dawać tym którzy okażą dwie pozostałe.
Ale ale niech nie wyjdzie na to że uważam że nie powinni czegoś takiego wypuszczać oh nie :) Poprostu troszeczke marudze że mi się coś takiego nie dostanie :P

SW
--------
--------
Posty: 14
Rejestracja: 7 lis 2007, o 12:00

Post autor: SW »

Zestaw ten to idealny prezent "gwiazdkowy" lub fajny fant dla kolekcjonera i miłośnika powieści Naszej Ulubionej Autorki. Nie sądzę by się tych zestawów sprzedało 10.000 ale pomysł uważam za doskonały.

krn78
--------
--------
Posty: 6
Rejestracja: 14 paź 2008, o 12:10

Post autor: krn78 »

A daloby sie zrobic, Madzik, zeby kupic sama blaszke? :)
Rzeczywiscie, jesli ktos kupowal poszczegolne tomy to nie zdubluje sobie dwoch ksiazek po to, zeby miec komplet z niesmiertelnikiem.

Awatar użytkownika
Dante
Top secret
Top secret
Posty: 1337
Rejestracja: 24 paź 2006, o 16:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wa-wa

Post autor: Dante »

Ale to troche traci sens ...
ta blaszka jest dodatkiem zo konkretnego zestawu.
Mam Nocarz i Renegata ale jako kolekcjoner zamierzam kupic ten zestaw ( choc na nocarzu i renegacie mam juz autografy i jedne blachy tez juz dostalem ).
Jezeli chcecie kupic tylko NIKT'a - bedzie przeciez sprzedawany normalnie.
A jesli chcecie miec blachy, to ich wybice kosztuje chyba 15 pln ...
Ja chyba czegos nie lapie ...
Dante
"młodzieńcze ! ciesz sie w młodości swojej " -platoon /Eklezjastes

747170

Awatar użytkownika
Sophia
Podporucznik Nocarzy
Podporucznik Nocarzy
Posty: 90
Rejestracja: 2 wrz 2008, o 16:17
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Lublin Nad

Post autor: Sophia »

Fakt! Na prezent to się nadaje idealnie, szczególnie pod choinkę. A ja już nawet wiem komu to kupię.
Kiedy człowiek zstępuje w przepaść, jego życie zawsze zyskuje jasno określony kierunek.

Awatar użytkownika
Drakkainen
--------
--------
Posty: 28
Rejestracja: 10 paź 2008, o 03:08
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z Koszalina

Post autor: Drakkainen »

krn78 pisze:A daloby sie zrobic, Madzik, zeby kupic sama blaszke? :)
Allegro ;-).

A zestaw i owszem fajny, tylko nie bardzo wiem jaki jest jego target. Ci co znają, to zakładam, że i mają, a ci co nie znają, czyli teoretycznie jako opcja prezentu - dość ryzykowna.
A kolekcjonerka, sensu stricto, to to też imho, żadną miarą nie jest.

Tak więc ładne, ale czy ma jakieś praktyczne zastosowanie? ;-)

ODPOWIEDZ