Niesmiertelniki

Wstęp tylko dla upoważnionych

Moderatorzy: Annikki, Dexter

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Kontakt:

Niesmiertelniki

Post autor: Annikki » 7 gru 2008, o 19:13

Każdy agent Sekcji III ABW powinien przed swoją pierwszą akcją zgłosić się do wyznaczonej osoby z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem w celu zamówienia nieśmiertelnika. Wszyscy agenci zobowiązani są do jego posiadania podczas działań służbowych poza terenem bazy. Na nieśmiertelniku w górnej linijce wybity jest pseudonim operacyjny danej osoby (z dokładnym uwzględnieniem wielkich i małych liter), w środkowej linijce wybity jest napis NOCARZ, a w dolnej linijce wybita jest grupa krwi agenta. Nieśmiertelnik składa się z dwu wyciszonych gumką blaszek oraz dwóch łańcuszków (krótkiego i długiego). Nie wykonanie rozkazu grozi naganą ustną, naganą pisemną, wycofaniem z akcji, degradacją lub zakazem uczestniczenia w akcji aż do odwołania.
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Dexter
Głowa Rodu
Głowa Rodu

Re: Niesmiertelniki

Post autor: Dexter » 11 gru 2008, o 01:02

1. Nieśmiertelniki wybijane są od ręki w cenie 16zł za komplet dla jednej osoby.
2. Aby wybić nieśmiertelnik należy skontaktować się ze mną, jeśli nie zostało to inaczej określone w rozkazie.
3. Osoby, które spełnią wymagania, mają gotowe nieśmiertelniki niemal natychmiast. Nie jesteśmy tu zależni od kaprysów odległej firmy, ale załatwiamy wszystko osobiście, dzięki czemu unikamy przykrych sytuacji.
Niezwykle ważne jest, aby codzienna twoja postawa stała się postawą żołnierza,
a postawa żołnierza - postawą na co dzień.
(Miyamoto Musashi, Księga Pięciu Kręgów)

In the warzone marines shit tactically.
(Ray w "Generation Kill")

Awatar użytkownika
Dexter
Głowa Rodu
Głowa Rodu

Post autor: Dexter » 20 gru 2010, o 00:45

Jeśli ktoś z Nocarzy potrzebuje nieśmiertelnika, to proszę o PW do wtorku 21.12.2010. Potrzebne info: Ksywska, grupa krwi. Jeśli ktoś potrzebuje tanio nieśmiertelnika nienocarskiego, to też mogę zamówić. Koszt jednostkowy 16zł (o ile cen nie zmienili). Odbiór osobisty (sporo po Polsce się poruszam; mogę też komuś przekazać albo poczekać do konwentu lub innego zjazdu) lub przesyłką pocztową (jako list, wtedy proszę o dosłanie pieniędzy na znaczki oraz podanie adresu).
Niezwykle ważne jest, aby codzienna twoja postawa stała się postawą żołnierza,
a postawa żołnierza - postawą na co dzień.
(Miyamoto Musashi, Księga Pięciu Kręgów)

In the warzone marines shit tactically.
(Ray w "Generation Kill")

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Kontakt:

Post autor: Annikki » 7 maja 2017, o 16:39

W wyniku intensywnych przygotowań do ComicCon 2017 odkładam temat nieśmiertelników na później (bądźmy realistami), jednak po tym wydarzeniu chciałabym się zainteresować wspomnianą sprawą.
Póki co - czy ktoś ma jakieś fajne źródło do ogarnięcia wybijanych na zamówienie nieśmiertelników?
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Domel
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy

Post autor: Domel » 7 maja 2017, o 17:44

Predathor? trzeba by się zorientować, ile biorą :)
"- Są tylko trzy takie zespoły jak wy - orzekł ze zgrozą. - Mazowsze, Gawęda ... i zespół Downa. Trudno powiedzieć, który lepiej strzela."

Magdalena Kozak - Renegat

- Jestem Nocarzem - powiedział Nex - i nie obchodzą mnie wasze drożdże!

Awatar użytkownika
Szufla
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy

Post autor: Szufla » 7 gru 2017, o 15:23

Już się pojawiła pogłoska o powrocie do tego pomysłu dlatego też tym postem chciałbym was zmobilizować do pchnięcia tego dalej. Ja jestem bardzo mocno na tak, pewnie jak wiele innych osób. Określmy po prostu treść, znajdźmy wykonawcę i zamówmy, hmm?
Nie wolno się bać, strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.

Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("Diuna")
Frank Herbert

ODPOWIEDZ