Ważne rozkazy i informacje

Wstęp tylko dla upoważnionych

Moderator: Annikki

Awatar użytkownika
Vorevol
Top secret
Top secret
Posty: 1123
Rejestracja: 6 cze 2007, o 17:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Re: Ważne rozkazy i informacje

Post autor: Vorevol »

Tu był post GR Naukowców, który z całą pewnością nie stanowił ważnej informacji dla Nocarzy
Cedo Nulli

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Ważne rozkazy i informacje

Post autor: Annikki »

Moi Drodzy!

Wpierw organizacja: pamiętajcie, że TU NIE KOMENTUJEMY. W razie potrzeby znajdźcie jakiś inny wątek ;) A teraz do rzeczy.

Cytadela pokazała, że nie dość, że tworzymy mocną i zgraną ekipę, to na dodatek nasza przyszłość maluje się w świetlanych barwach. Następuje teraz moment, kiedy rozdam w pełni zasłużone nagrody i pochwały.
Zasłużone naprawdę, każdy sobie wywalczył sam:

Vercor – AWANS PUŁKOWNIK, ZASTĘPCA GŁOWY RODU NOCARZY

Za ciężką pracę, za gotowość do podejmowania zadań, za udzielanie pomocy zawsze i wszędzie. Za dwojenie się i trojenie kiedy trzeba (przezwisko nie wzięło się znikąd), wielokrotny czynny udział na torze taktycznym. Za pomoc Vilkowi w niedzielnym szkoleniu.
W uznaniu wieloletniej pracy dla dobra Rodu Nocarzy Vercor z dniem dzisiejszym zostaje mianowany zastępcą GR Nocarzy.
Miej milion pomysłów, jak zawsze!

Kurt – AWANS PUŁKOWNIK, SZEF SZTABU

Za solidne wykonywanie wszystkich swych zadań; za to, że można na niego liczyć, za nieustające zainteresowanie sprzętem nocarskim i gotowość jechania po niego x kilometrów. Za wielokrotny czynny udział w torze taktycznym. Za pomoc Vilkowi w niedzielnym szkoleniu.
W uznaniu wieloletniej pracy dla dobra Rodu Nocarzy Kurt z dniem dzisiejszym zostaje mianowany Szefem Sztabu Nocarzy.
Tylko niech Ci nie we łbie nie poprzewraca ;)

Młoda – AWANS MAJOR

Za wielokrotny czynny udział w torze taktycznym w roli pozoranta.
Na Cytadeli 2019 zawsze była we właściwym miejscu i czasie, punktualnie stawiając się według grafiku na tor. Tym bardziej ważne, bo nie mając zmiennika bez niej tor nie mógłby ruszyć. Spędziła na nocarskiej części toru pełną ilość godzin, podczas gdy inni mieli szansę odpocząć i się zmieniać.
Szacun, szacun, szacun!

IgnisVulpus – AWANS PORUCZNIK
Jego pierwsze szlify na torze taktycznym miały miejsce w Giżycku, ale teraz jako w pełni pełnoprawny operator wykonywał swe zadania z zaangażowaniem i bez opierdalania się.
Za zaangażowanie, energię i zapał awans jest jak najbardziej zasłużony.
No i masz gadkę gościu, serio.

Gwynn – AWANS PODPORUCZNIK
Za wykonanie swej pierwszej misji w roli pełnoprawnego operatora, znacznie przyczyniającego się do ogólnego dobrego wrażenia, jakie zrobili Nocarze. Za bycie zawsze na miejscu i o czasie, za chęć pomocy.
Tak trzymaj!!!

Siasia – AWANS PODPORUCZNIK

Za wejście z siłą pioruna na tor, bez kompleksów i pełnej kurwie. Serio.
Zapamiętania wymaga sytuacja, kiedy ja, zatroskana o to, jak się masz na torze zapytałam któregoś z chłopaków, czy nie chcą Cię zmienić. Wzruszył ramionami i powiedział: „Ale ona nie chce wyjść!”.
I między innymi za to awans jest w pełni zasłużony.

Faith – AWANS PODPORUCZNIK

Za szkolenie ze stazy taktycznej w pełnej ilości godzin. Jak dało się zauważyć, bardzo źle się czułam i przez prawie całe działanie TT nie angażowałam się w szkolenia.
Faith zastąpiła mnie bez żadnych kompleksów, z charyzmą, a szkolenie robiła naprawdę dobrze.
Nie dasz się zagadać, a na tej funkcji to najważniejsze!


Domel i AdamG – WY, PRETORIANIE, WIECIE ;)
Nie awansuję Was, bo Wasz foch za to dałby mi po ryju gorzej niż taran. Ile jesteście warci, sami wiecie. Dzięki za kolejną udaną akcję!

Delilaght – DZIĘKUJĘ za robienie zdjęć :) Mam nadzieję, że w przyszłości będziesz miała szansę bardziej się zaangażować bo widzę Twą chęć pomocy.
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Ważne rozkazy i informacje

Post autor: Annikki »

Nocarze! Po Festiwalu w Giżycku już kurz opadł. Więc odrobinę z opóźnieniem, ale z równie ogromną przyjemnością ogłaszam AWANSE I PODZIĘKOWANIA:

Vercor - ogromne dzięki za pomoc zawsze i wszędzie, za wsparcie i odciążenie w obowiązkach. Wreszcie nie muszę się dwoić i troić.
No i plakaty! :D

Kurt – Tobie dziękuję za rzetelne wypełnianie swych logistyczno-transportowych obowiązków. Dzięki Tobie Gray nie musiała siedzieć na dworcu sama do rana – a to najważniejsze.
No i banery nocarskie dzięki Tobie wracały w godnych warunkach, a nie podle zgniecione w naszym Oplu :D

Domel i Adam G – o Was to ja już nie umiem pisać inaczej, niż w tandemie :D
Dzięki za – jak zwykle – rzetelną robotę. Cóż ja bym poczęła bez mych dwóch Pretorian, z którymi podróżowałam w najdłuższej ever drodze na Festiwal (i z niego również) ;)

Skadi – ogromne dzięki za obecność, pomoc przy rozkładaniu i składaniu toru. Mam ogromną nadzieję, że będziemy Cię widywać częściej!

NO I FANFARY, UWAGA, AWANSE:

Faith – AWANS PORUCZNIK
Za pomoc przy rozkładaniu i składaniu toru (prace wysokościowe bardzo zaawansowane ;), ale przede wszystkim za rzetelne i dokładne szkolenia ze stazy taktycznej. Ludzie Cię naprawdę słuchają, nie nudzą się – a to wcale nie jest takie proste do osiągnięcia.

Gray – AWANS PORUCZNIK
Za świetny występ w roli pozoranta – moim zdaniem bardzo trudnej.
Moje najszczersze gratulacje – bo ja co prawda z reguły jestem w biegu na konwentach, ale zawsze obserwuję i słucham, co się dzieje ;)

Tesker – AWANS PODPORUCZNIK
Za udany udział w pierwszej akcji - zdaję sobie sprawę, jak ciężko się z początku u nas odnaleźć. Gratki!

Wilczek – AWANS PODPORUCZNIK
Także: Za udany udział w pierwszej akcji - zdaję sobie sprawę, jak ciężko się z początku u nas odnaleźć. Gratki!
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

ODPOWIEDZ