Comiccon - nocarskie podziękowana ogólne i personalne!

Wstęp tylko dla upoważnionych

Moderator: Annikki

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Comiccon - nocarskie podziękowana ogólne i personalne!

Post autor: Annikki »

Słuchajcie, jesteście po prostu wykurwiści. Poniżej moje osobiste podziękowania dla każdego z Was. I nie, nie piszę tego dlatego, bo tak wypada i fajnie by było coś napisać. Nikt mi nie kazał, nikt mi nie szeptał, że tak by było miło. Po prostu wszyscy swoją ciężką pracą i poświęceniem zasłużyliście na KAŻDE napisane poniżej słowo! :) Jestem z Was tak dumna, że och i ach, nie znajduję słów.
Zatem jedziemy!:

Cris - chłopie, masz taki wygar głosowy, że ściany drżały i się kruszyły. Autentycznie słychać Cię było przy naszym biurku, co wcale nie było takie łatwe do osiągnięcia. Przyznaję bez wstydu, że jak wprowadzałeś pierwszego klienta na tor i uruchomiłeś swoje płuca, to przestraszona odskoczyłam na bok :) A poza tym przywiozłeś tyle replik, że ja prawie popłakałam się z radości. Dzięki!

Domel - gościu, jako nocarski grafik szalałeś jak jakiś psychopata .
Mogę potwierdzić pozostałym, że aby zaprojektować i wydrukować co trzeba, stworzyć i odpalić nową stronę Madzika (tak, to jego dzieło) i zrobić milion innych rzeczy Domel wykorzystał w tym roku wszystkie UŻ, kombinował jakieś...niekoniecznie zasadne L4, chodził do pracy po dwóch godzinach snu itede itepe. Na torze stracił głos, co wszyscy słyszeli. Szacun!

Adam G - następny wariat. Chłopie, jesteś nie do zajebania, po prostu.
Zwierzę się Wam, że on chyba jest autentycznie szalony ;) :D Mianowicie zapomniałam, że Adam ma problemy zdrowotne i musi jeść regularnie. Zgłaszał mi odpowiednio wcześniej, że o 14.30 musi na chwilę wyjść zakupić żarcie, a ja niestety kazałam mu pilnować zbrojowni. Wiecie, co zrobił? Zamiast mi przypomnieć, że powinien na chwilę się ulotnić to stał na posterunku jak jakiś samobójca i nie padł. Jako pozorant też dał się przeciorać jak się patrzy, gratki!

Ceviliel - dziewczyno, w Ciebie wstąpił jakiś demon albo szatan we własnej osobie - nie wiem w sumie co, ale coś mega złego i mrocznego. Jako pozorant darłaś się jak zarzynany prosiak (to komplement) i z uporem maniaka nie dawałaś sobie wyrwać tej roli i po prostu odpocząć. Szacun jak stąd do nie widać, mam nadzieję, że siniaki szybko znikną :)

Xazax - jak ktoś Ciebie zna tylko trochę, to może pomyśleć, że trzymasz się trochę z boku i raczej wolisz być cichą, nie rzucającą się w oczy osobą...przyznaję się bez bicia, że też tak trochę myślałam...i muszę oficjalnie PRZEPROSIĆ! :)
Słuchajcie - ten gość, jak wszedł na tor, to też zwariował. Ja nie wiem, czy to te stroboskopy, czy co wpływało tak na tych ludzi... Xaz darł się na tych biednych ludzi tak, że prawie mi było ich szkoda :) WIELKI SZACUN i nie, ruch legalizacji kałasznikowów nie zaistnieje :)

Kolega Xazaxa - wiem, że powtarzaliście mi wiele razy Jego imię, ale niestety znów zapomniałam. Mam nadzieję, że do nas dołączy :)
Czaicie, że koleś chory na epilepsję rwie się jak następny psychopata (wiem, że nadużywam tego słowa, ale nie umiem znaleźć innego) i po naćpaniu się lekami na padaczkę wchodzi na tor i działa tak, że aż miło popatrzeć?
PS. Tak, próbowałam Go powstrzymać. Nie, nie dało się tego człowieka zahamować. Jedyne, co udało mi się osiągnąć to potwierdzenie, że robi to na własną odpowiedzialność :)

Pyro - gość, który nie znając nikogo przejechał pół Polski, aby być z nami przed pół dnia i się z nami zapoznać. Mam nadzieję, że będzie Cię więcej na forum i spełnisz swoje rekrutacyjne zadanie, o którym teraz nie chcę mówić głośno! :)

Eva - kobieto, co prawda nie miałaś szansy poszaleć z nami, ale jak widziałam, jak bardzo absorbujące i szalone są Twoje dwa łobuziaki, to zrozumiałam sytuację.
Słuchajcie - ta kobieta chyba umie się rozdwoić. Podejrzewam, że opanowała sztukę bilokacji, ale jeszcze drogą obserwacji się upewnię, czy na pewno ;)
Eva - mam szczerą nadzieję, że w przyszłości będziesz miała szansę więcej z nami pobawić, bo mam olbrzymi niedosyt Twojej osoby :)

Ps. Podejrzewam, że Renegaci zaraz ściągną z Nocarzy ideę osobistych podziękowań i napiszą, że OCZYWIŚCIE, ZAMIERZALI TAK ZROBIĆ OD POCZĄTKU I TO WCALE NIE JEST KOPIOWANIE NOCARZY.. Ech, taki lajf, norma :) Albo któryś z nich doczyta ten tekst i - ujmując się honorem - napisze jakiś motywujący i pseudo olewczy tekst, że wcale nie, że nocniki, że jebać, że coś, że nie wiem co - do tego musimy się przyzwyczaić ;) Albo w ogóle nie zareagują, co jest najbardziej żenującą opcją.
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Pyro
Rekrut
Rekrut
Posty: 6
Rejestracja: 1 mar 2017, o 00:28
Płeć: Mężczyzna

Re: Comiccon - nocarskie podziękowana ogólne i personalne!

Post autor: Pyro »

Cieszę się ze mogłem przyjechać, a co do zadania zaczynam działać ;)

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Comiccon - nocarskie podziękowana ogólne i personalne!

Post autor: Smilodon »

*X-76* tyle w temacie.
Za to ja też wam dziękuję. Warto było znów nocniki zobaczyć. Tego się nie spodziewałaś.
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Awatar użytkownika
Dante
Top secret
Top secret
Posty: 1337
Rejestracja: 24 paź 2006, o 16:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Comiccon - nocarskie podziękowana ogólne i personalne!

Post autor: Dante »

Podziękowań cd. :
Annikki - Laska która jeszcze odbudowuje fryzurę po chemii, która wg wszelkich prawideł powinna się teraz oszczędzać i skupić na swoim zdrowiu. Ma na to wszystko wyjebane ! Szalała dopóki jej zwyczajnie nie odcięło. Potem padła na 20 min. i wróciła i była CAŁY, CAŁY czas na miejscu i każdej rzeczy musiała dopilnować osobiście. Prędzej się zajebie niż odpuści :-) .
Nocarze, Baczność ! oddać honory dowódcy ! Spocznij !

:-)
"młodzieńcze ! ciesz sie w młodości swojej " -platoon /Eklezjastes

747170

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Comiccon - nocarskie podziękowana ogólne i personalne!

Post autor: Smilodon »

Nawet ja się do Dantego przyłączam. Dziewczyno rządzisz!!!
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Awatar użytkownika
Domel
Pretorianin
Pretorianin
Posty: 305
Rejestracja: 2 kwie 2017, o 23:32
Płeć: Mężczyzna

Re: Comiccon - nocarskie podziękowana ogólne i personalne!

Post autor: Domel »

Miło być docenionym, będę zapierdzielal dalej dla dobra nocarzy :-)
Przyłączam się do podziękowania Dantego dla dowódcy. :-):-)!!!!

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
"- Są tylko trzy takie zespoły jak wy - orzekł ze zgrozą. - Mazowsze, Gawęda ... i zespół Downa. Trudno powiedzieć, który lepiej strzela."

Magdalena Kozak - Renegat

- Jestem Nocarzem - powiedział Nex - i nie obchodzą mnie wasze drożdże!

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: Comiccon - nocarskie podziękowana ogólne i personalne!

Post autor: X-76 »

Szacun NOCARZE! To był zaszczyt znów z Wami chwile popracować! *X-76*
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Comiccon - nocarskie podziękowana ogólne i personalne!

Post autor: Annikki »

Zarumieniłam się chyba. Dzięki :-)

Dante i Iks, a ja Wam skladam oficjalne ukłony za ogromną pomoc. Kilka razy mnie po prostu uratowaliscie i żaden wstyd się do tego przyznać.

Smil, tak owszem, zaskoczyłeś mnie nieco :-) dzięki za docenienie :-) po takich słowach człowiek wie, po co zapierdala. Ps. Wiesz, że prywatnie Cię uwielbiam, ale wywalę każdego następnego posta, jaki napiszesz w naszym dziale ;-)
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Dante
Top secret
Top secret
Posty: 1337
Rejestracja: 24 paź 2006, o 16:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Comiccon - nocarskie podziękowana ogólne i personalne!

Post autor: Dante »

Damm! szybka jest :-)
"młodzieńcze ! ciesz sie w młodości swojej " -platoon /Eklezjastes

747170

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Comiccon - nocarskie podziękowana ogólne i personalne!

Post autor: Eshealon »

Annikki pisze: Ps. Podejrzewam, że Renegaci zaraz ściągną z Nocarzy ideę osobistych podziękowań i napiszą, że OCZYWIŚCIE, ZAMIERZALI TAK ZROBIĆ OD POCZĄTKU I TO WCALE NIE JEST KOPIOWANIE NOCARZY
Nie no taki pomysł nam podpierdolili, mój Boże Perunie. Widzisz i nie grzmisz. Annikki z całym schroniskiem w Emowie trochę musieli nad tym posiedzieć. Dobra, nie będę psuł waszego samouwielbienia

TAKI ZAJEBISTY POMYSŁ

NORMALNIE NIGDY BYŚMY NA TO NIE WPADLI

ŁOLABOGA, TOĆ TO PRZEŁOM

MCBET, SMIL, A WY TO MNIE PERSONALNIE NIE DZIEKOWALIŚCIEEEEE....

I CO JA BIEDNY TERA ZROBIĘ....
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Comiccon - nocarskie podziękowana ogólne i personalne!

Post autor: Annikki »

No właśnie, jak wyżej :) Propagandę macie mocną, tylko wykonanie słabe.

Renegaci - mówiłam Smilowi, że będę Jego posty wypierdalać, ale widocznie muszę przeredagować informację. Każdy następny czerwony nick zostanie wyjebany - wypierdzielać mi stąd i już.
To, że nic w Waszym wątku nic się nie dzieje to nie moja wina, nie musicie się uzewnętrzniać u nas.
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
XaZaX
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 497
Rejestracja: 4 lis 2008, o 23:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: Comiccon - nocarskie podziękowana ogólne i personalne!

Post autor: XaZaX »

Mi to się wydaje że to te stroboskopy :twisted: Chyba że nam coś do krwi dodali :roll:
If you not serve in combat, then you will serve on the fireing line! - Imperial Guard Commissar

Tata! Tata! Biją renegata!!
Przyjdzie Tata i pozamiata!

Jestem Nocarzem - powiedział Nex - i nie obchodzą mnie wasze drożdże! <cytat niedokładny :P>

ODPOWIEDZ