Kto jest kim w Rodzie Renegatów

Wstęp tylko dla upoważnionych

Moderator: MrocznyPopiskiwacz

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Kto jest kim w Rodzie Renegatów

Post autor: Eshealon »

Eshealon - Głowa Rodu
Mroczny Popiskiwacz - Zastępca Głowy Rodu

Czoki - Opiekun Social Mediów
Lunatic Prophet - Koordynator Toru Taktycznego
Smilodon - Oficer Kulturalno Oświatowy

Głowa Rodu:
Osoba odpowiedzialna za swój Ród i poczynania jego członków, zarówno w zakresie ogólnym, jak i szczegółowym.
Do Głowy Rodu należy dbanie o dobre morale zespołu, organizację wszelkiego wyposażenia a także o adekwatne informowanie Renegatów o sprawach bieżących, oraz nadzór nad poczynaniami rodu Renegatów.
Zastępca Głowy Rodu:
Osoba pozostająca w bezpośredniej dyspozycji Głowy Rodu, pełniąca funkcję doradczą. W przypadku nieobecności Głowy Rodu pełni funkcję dowódczą.
Opiekun Social Mediów:
Osoba odpowiedzialna za egzystencję rodu Renegatów w świecie mediów społecznościowych. Do obowiązków takiej osoby należy bieżąca relacja wydarzeń z życia rodu, oraz dokumentowanie wszelkich dokonań Renegatów.
Koordynator Toru Taktycznego:
Osoba odpowiedzialna za przygotowanie Toru Taktycznego z ramienia Renegatów. Do jej obowiązków należy przygotowanie scenariuszy, oraz kontakt z innymi podmiotami odpowiedzialnymi za działanie TT.
Oficer Kulturalno Oświatowy:
Osoba odpowiedzialna za rekrutów w rodzie Renegatów, do OKO należy zgłosić się zaraz po przyjęciu do rodu, celem otrzymania niezbędnych informacji. Zadaniem OKO jest wprowadzenie nowych osób do rodu, i pomoc w stawianiu pierwszych kroków w naszej rzeczywistości.

Pozatym każdy Renegat jest żołnierzem.
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
MrocznyPopiskiwacz
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 376
Rejestracja: 10 gru 2011, o 19:03
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kto jest kim w Rodzie Renegatów

Post autor: MrocznyPopiskiwacz »

W nowym roku należy oczekiwać kilku zmian.
Między innymi, z powodu śmierci Smilodona, poległego w walce ze wspólnym wrogiem, funkcja Oficera Kulturalno Oświatowego chwilowo pozostaje nieobsadzona.
Widziałem rzeczy, w które wy, ludzie, nigdy byście nie uwierzyli...Wszystkie te chwile przepadną w czasie niczym łzy w deszczu... Pora umierać. Roy Batty
Na pohybel skur..ysynom. Zoltan Chivay

Awatar użytkownika
MrocznyPopiskiwacz
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 376
Rejestracja: 10 gru 2011, o 19:03
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kto jest kim w Rodzie Renegatów

Post autor: MrocznyPopiskiwacz »

Na dzień dzisiejszy kłaniać należy się:

MrocznyPopiskiwacz - Głowa Rodu
Eshealon - Generał
Nikkita - Pani Domów Krwi
Widziałem rzeczy, w które wy, ludzie, nigdy byście nie uwierzyli...Wszystkie te chwile przepadną w czasie niczym łzy w deszczu... Pora umierać. Roy Batty
Na pohybel skur..ysynom. Zoltan Chivay

Awatar użytkownika
MrocznyPopiskiwacz
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 376
Rejestracja: 10 gru 2011, o 19:03
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kto jest kim w Rodzie Renegatów

Post autor: MrocznyPopiskiwacz »

Taka moja prywatna prośba do Renegatów.
Jeżeli ktoś chciałby mieć mnie w znajomych na mordoksiążce, wysyłajcie mi zaproszenia na profil: https://www.facebook.com/rafalpsk
Przeważnie szybko przyjmuję, sam nie bardzo mam ostatnio czas Was wyszukiwać i dodawać.
Jeżeli ktoś jeszcze nie dołączył do naszych kanałów na FB (zwłaszcza profil Renegaci i grupa msn Renegaci Oficjalnie) serdecznie zapraszam.
Widziałem rzeczy, w które wy, ludzie, nigdy byście nie uwierzyli...Wszystkie te chwile przepadną w czasie niczym łzy w deszczu... Pora umierać. Roy Batty
Na pohybel skur..ysynom. Zoltan Chivay

ODPOWIEDZ