Kącik złamanych serc

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Czosnek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1324
Rejestracja: 12 lut 2007, o 18:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: Czosnek »

X-76 pisze:Jeśli dalej chcesz o tym dyskutować to założe osobny wątek.
Iksie Drogi, dziękuję za wszystkie wyjaśnienia - przecież po to zapytałam o implozję :wink: . Nie jest łatwo z interpretacją, zwłaszcza w praktyce. Dzięki, nie chcę osobnego wątku, eksplozja/implozja to jedno z tzw. zdarzeń losowych w ubezpieczeniach majątkowych i czuję się nieco "nasycona" tego rodzaju dywagacjami :wink: .

A tu niechaj trwa rozmowa o uczuciach...
Czosnka

Awatar użytkownika
KoSa
--------
--------
Posty: 390
Rejestracja: 29 mar 2009, o 21:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontakt:

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: KoSa »

Ja już nie wiem co robić...
To wszystko jest takie zagmatwane...
Kocham ją, jest młodsza ode mnie, ale ona ma już kogoś od 2 miesięcy, on ją krzywdzi jeździ po niej i jeszcze sprawia mu to przyjemność, ale ona jest nim zauroczona...
:cry:
Dlaczego tak się dzieje?
Wiem że jej sie podobam gdyż mi to powiedziała, tamtemu dała ostatnią szansę, oby ją zaprzepaścił, ale jej więcej nie zranił :cry:
Mówić, zostaw go nie cierp więcej, ratuj swe serce, już pokaleczone przez jego czyny i słowa...

:cry:
-----------------------------------------
Pyrkon 2009 - Completed
Pyrkon 2010 - Completed
Grojkon 2010 - Completed
Fornost 2010 - Completed
Grojkon 2011 - Completed
Fornost 2011 - Przygotowania w toku.

Awatar użytkownika
Agni
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 22
Rejestracja: 1 gru 2009, o 13:41
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: Agni »

Może to nie pomoże, ale według mnie musisz z nią rozmawiać, naprawdę dużo rozmawiać i uzmysłowić jej, że popełnia błąd będąc z takim osobnikiem, albo poproś jakąś jej przyjaciółkę, żeby też z nią porozmawiała. Jak więcej osób zacznie jej udowadniać z kim ma do czynienia, może przejrzy na oczy. I oczywiście być przy niej w tych cięższych chwilach.
Niestety to wymaga wiele czasu i wysiłku, ale w rezultacie się opłaci mam nadzieje, jeśli dziewczyna da sobie z nim spokój.

(z własnego doświadczenia wiem, że pokazanie osobie 'zauroczonej' prawdziwego oblicza obiektu zainteresowania jest czasochłonne :/ koledze półtora roku trułam, że dziewczyna tylko go rani i unieszczęśliwia, zanim faktycznie to zobaczył :( )

Nie daj się, bądź silny, alby dodać jej sił w tym najgorszym momencie.
In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.

Awatar użytkownika
Isine
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 159
Rejestracja: 29 cze 2009, o 18:25
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: Isine »

Hmmm wszystko zależy od tego jaki charakter ma ta dziewczyna i jak silne jest jej uczucie do tegoż osobnika. Kiedy ja po raz kolejny wracałam do Dupka też wszyscy na około mówili mi, że robię źle. Ale ja mimo to chciałam znów spróbować. No i dupa;]. Jeśli rzeczywiście ją krzywdzi to im szybciej z nim zerwie tym lepiej. Wiec nie zniechęcaj się i... no cóż... ratuj ją!
I wróci ekstaza
Krew...


Polcon 2009

Isine vs. przedmioty codziennego użytku

5:9

Awatar użytkownika
Nahya
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 886
Rejestracja: 30 mar 2009, o 23:00
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: Nahya »

KoSa...zastanów się tylko czy chcesz budować związek na zgliszczach jej poprzedniego... :roll:

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: X-76 »

Nahya pisze:KoSa...zastanów się tylko czy chcesz budować związek na zgliszczach jej poprzedniego... :roll:
O własnie ;)
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Agni
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 22
Rejestracja: 1 gru 2009, o 13:41
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: Agni »

Ale przecież nie musi od razu jej proponować chodzenia po zerwaniu z poprzednim :P Za to wsparcie jest jak najbardziej na miejscu według mnie.
In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.

Awatar użytkownika
__Raven__
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 662
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 20:23
Płeć: Mężczyzna

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: __Raven__ »

Agni pisze:Za to wsparcie jest jak najbardziej na miejscu według mnie.
KoSa pisze: Wiem że jej sie podobam gdyż mi to powiedziała, tamtemu dała ostatnią szansę, oby ją zaprzepaścił, ale jej więcej nie zranił :cry:
Wsparcie i współczucie podyktowane w gruncie rzeczy chęcią posiadania.. Jakie to.. Obłudne :D Podoba mi się. :lol:
KoSa pisze: Dlaczego tak się dzieje?
Moja skromna ewolucyjna teoria:
Kobiety podświadomie wolą facetów złych, dwulicowych, przebiegłych, a nawet brutalnych - ponieważ oni zazwyczaj lepiej sobie w dawniejszych czasach radzili w życiu.

W dzisiejszym świecie ta zasada trochę traci na znaczeniu, ale nadal część kobiet świadomie lub nie, kieruje się tym.

Ale to tylko moja teoria. :lol:
God grant me the serenity to accept the things I can not shoot,

The courage to shoot the things I can,

and the wisdom to hide the bodies.


Bądź erotomanem i bądź z tego dumny. / By Acry

kai
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 1580
Rejestracja: 29 paź 2007, o 17:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Śląsk.

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: kai »

pesymista.
What do you mean, I ain't kind?
I'm just not your kind.

Awatar użytkownika
fiu
Amazonka
Amazonka
Posty: 302
Rejestracja: 12 gru 2008, o 20:42
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: fiu »

jakie to pokrzepiające
We can be Heroes
Just for one day

Awatar użytkownika
Deidara
Rekrut
Rekrut
Posty: 16
Rejestracja: 22 kwie 2009, o 18:23
Płeć: Mężczyzna

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: Deidara »

Agni pisze:Ale przecież nie musi od razu jej proponować chodzenia po zerwaniu z poprzednim :P Za to wsparcie jest jak najbardziej na miejscu według mnie.
Hmm... Ja z własnego doświadczenia wiem, że takie wspieranie może być trochę zgubne - sam czegoś takiego próbowałem i efekt jest taki, że dziewczyna z którą chciałem być traktuje mnie teraz jako przyjaciela i nie przewiduje nic więcej (zasadniczo przyjaciele się nie zmieniają i są stali, niewzruszeni podczas gdy inni przychodzą i odchodzą... może to potrzeba jakiegoś stałego, pewnego elementu w życiu?). Ciężko się z tym żyje...
"A wiesz, co jest w chaosie najpiękniejsze?
- Że jest sprawiedliwy
."

Nurbika

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: Nurbika »

_Raven_ - piszesz o podstawowej teorii psychologii ewolucjonistycznej , jeśli chodzi o kwestie doboru partnera. Kobiety wybierały Samców Alfa, gdyz to oni jako posiadający wysoki poziom testosteronu byli w stanie obronić rodzinę przed niebezpieczeństwem , jak i ją wykarmić. A to że testosteron jest odpowiedzialny min. za zachowania agresywne, to ta druga strona medalu...

KoSa - W dzisiejszych czasach kobiety nadal czuja "pociąg' do samców Alfa, ale jako , ze niebezpieczeństw jest mniej (mniej dzikich zwierząt, chorób (leki), człowiek lepiej sie adaptuje do otoczenia i je kształtuje pod siebie,a nie siebie pod nie) kobiety zwracają uwage na to by partner był czasami partnerem, a nie tylko zdobywcą. I tu jest właśnie ten moment, by byc czułym partnerem (ale nie ciepłą kluską), ale nie stac sie kumplem - czyli wyraźne pokazanie zamiarów. Oczywiście nie radze mówic dziewczynie, ze ma tamtego rzucic i zacząc sie spotykać z Tobą.Bo osiągniesz skutek przeciwny. Po prostu "bądź sobie obok" i przyjdź jak potrzebuje, ale bez narzucania, bo może pomyśleć, ze chcesz jedynie wykorzystać jej sytuację i chwilę "słabości" i potrzeby by ktoś ja pokochał teraz zaraz.

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: X-76 »

To wszystko prawda. Jednak warto też pamietać, ze atawizmy u niektórych kobiet ( jak i mężczyzn oczywiście) czasem nader silnie potrafią dać znać o sobie ;)
Ale kto mówi, że życie jest proste ? :wink:
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: Falk »

Nigdy nie jest łatwo ;)
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: Qadesh »

Atawizmy są w porządku :mrgreen:
...i fetysze.

ODPOWIEDZ