OFF TOPIC jeden, ale za to wielki...

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Alienor
Aurora Borealis
Aurora Borealis
Posty: 880
Rejestracja: 21 wrz 2006, o 17:48
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: OFF TOPIC jeden, ale za to wielki...

Post autor: Alienor »

A ja od strony fizycznej mam jak IKS - nie znajdzie się wspólnego mianownika. Za to bez pudła działa tryb "rozmowa". Ciekawa rozmowa z facetem automatycznie winduje jego atrakcyjność. Czasem bardzo wysoko.
Lecz gdyby mi kazały wyroki ponure
Na ziemi się meldować, by drugi raz żyć
Chciałbym starą wraz z mundurem wdziać na siebie skórę
Po dawnemu: wojować, kochać się i pić.
(Wieniawa)

Nurbika

Re: OFF TOPIC jeden, ale za to wielki...

Post autor: Nurbika »

hmm.. ciekawie Alienor. U mnie w sumie też, ale nie w sensie, ze mnie bardziej pociąga jako mężczyzna, ale jako człowiek.

Awatar użytkownika
Nahya
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 886
Rejestracja: 30 mar 2009, o 23:00
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gdynia

Re: OFF TOPIC jeden, ale za to wielki...

Post autor: Nahya »

Nurbi ja mam tak samo. Jako człowiek - bo mogę z nim rozmawiać całe dnie (a raczej częściej noce, bo w dzień nie zawsze czas jest..), ale jako facet to musi mieć to coś w wyglądzie. Jeśli chodzi o mnie to bardziej blondynów preferuję - choć kilku szatynów "ładnych" też bym znalazła :) Sylwetka w miarę wysportowana ale nie na sterydach, wysoki...no raczej ja też niska nie jestem ;p No i musi mieć albo powalający uśmiech, albo spojrzenie przez które mięknę.. No "coś" :) No i musi być inteligentny w miarę, żeby można było porozmawiać na jakieś interesujące tematy.. Kiedyś spławiłam kolesia, który na prawdę z wyglądu był ideałem..ale jejku, żeby nie umieć powiedzieć więcej niż 5vzdań podczas jednego wieczoru? Żenujące...

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: OFF TOPIC jeden, ale za to wielki...

Post autor: Qadesh »

...może oszołomiła go Twoja elokwencja, zadziwiła uroda i zszokował dowcip..? :mrgreen:

Nurbika

Re: OFF TOPIC jeden, ale za to wielki...

Post autor: Nurbika »

Nahya.. dokładnie - tez miałam kilka takich przypadków z "Kenami". Opakowanie wypas, a w środku - pustak :D :D i nie było takich reakcji jak pisała Q wyżej, gdyż facet był megapewny swojej samozajebistości okrutnie. A tu muka... :D

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Re: OFF TOPIC jeden, ale za to wielki...

Post autor: Mcbet »

nigdzie nie znalalzlem odpowiedniego tematu w buuuhahahahah jakos mi moja sytuacja nie pasuje bo raczej to nie smieszne napewno tez mnie nie wkurzyla ale do rzeczy.

Mianowicie przeczytalismy wczoraj kartek ze bedzie u nas chodzil ksiadz po bloku. No trudno przezylismy przeprowadzke przezyjemy i to. U mnie w notebooku tapety zmieniaja sie co trzy minuty a mam naprawde rozzznneee od fantasy po karabiny. Jak tylko wszedl ksiazdz do pokoju ( nie zdarzylem zamknac matrycy) wskoczyl mi wlasnie karabinek o taki wlasnie. Duchowny sie popatrzyl mina jego bezcenna usiadl dal wyklad ze zyjemy na kocia lape i wogule ze tak smy nie powinni. Jak Rienn ladnie przeprosila ze sie nie przygotowalismy na wizyte ( brak koperty) to z wyrzutem powiedzial ze w przyszlym roku sie lepiej przygotujemy. Po czym jak wychodzil to zostawil obrazek niby rzecz normalna ale ten byl z zyczeniami "Zdrowych i wesolych Świat Bozego Narodzenia" i to juz mnie zniszczylo totalnie. No poprostu kryzys w kosciele....

Jakos tak dziwnie sie poczulem...
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Nurbika

Re: OFF TOPIC jeden, ale za to wielki...

Post autor: Nurbika »

o kurcze.. nie wiadomo czy śmiać się czy płakać... dziwne. Ale karabinek za to cudny :) :)

Awatar użytkownika
Darkya
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 63
Rejestracja: 28 sie 2009, o 13:16
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wrocław

Re: OFF TOPIC jeden, ale za to wielki...

Post autor: Darkya »

Nie wiem gdzie to wkleić, ale tu chyba można...

http://againess.wikidot.com/protest-prz ... w-kanadzie

Awatar użytkownika
Trinidad
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 252
Rejestracja: 8 sty 2010, o 13:57
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wrocław

Re: OFF TOPIC jeden, ale za to wielki...

Post autor: Trinidad »

Boże... Już gdzieś takie widziałam. Bestialskie
Iren: oj tam, oj tam ;>

Pie Iesu domine (tup, tup, tup, sru!) dona eis requiem (tup, tup, tup, sru!)

W plecaku zawsze noszę kilka noży i kosę. Tak dla uspokojenia.

Awatar użytkownika
Elvarel
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 1033
Rejestracja: 1 kwie 2009, o 10:31
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Las Ożywionego Mitu/Rogaty Gród

Re: OFF TOPIC jeden, ale za to wielki...

Post autor: Elvarel »

Ta sprawa ciągnie się od wieeeeelu lat. Jeszcze z podstawówki pamiętam, jak w którymś BRAVO był artykuł właśnie o polowaniach na foki. A jak Bravo, to wiadomo: kolorowo i dużo zdjęć. Dzięki bardzo...
Gdyby oni chociaż te foki zabijali przed obdarciem i to w sposób, że zwierzę nie zdążyłoby się zorientować co jest grane. Niestety nie robią nawet tego...
A wszystko po to, żeby jakieś forsiaste babska mogły się prześcigać, która jest bogatsza. Pustota ludzka nie zna granic...
Telien dagorbarth IV - Nenardhon
Plcn'09
Clstrkllr Ncrz
Prkn'10
Fiolet. Pzn
Prkn'12


Dzwoni Barbie do Cindy ]:-> ...

Cevi i Elv: Ej, przeszliśmy obok lampy i zgasła!
Mith: No! Jesteśmy w formie. :D

Kur*a, czemu wciąż mamy same najgorsze pomysły, zaklął Vesper w duchu.

Nurbika

Re: OFF TOPIC jeden, ale za to wielki...

Post autor: Nurbika »

przenioslam sobie tu, coby Inanitos nie zjedzos
KoSa pisze:Ja jestem Kosa wy jesteście pragnienie :P
Nie macie szans xD

Ps: dobra ofa nie róbmy bo nas Inanitas zjedzos....
możesz nam co jedynie strzelić.. fotkę :P

Awatar użytkownika
KoSa
--------
--------
Posty: 390
Rejestracja: 29 mar 2009, o 21:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontakt:

Re: OFF TOPIC jeden, ale za to wielki...

Post autor: KoSa »

I zabrac wasze dusze :twisted:
Taka prawda albo nie macie szans albo zabiore wasze dusze i wrzuce do piekielnego kot(a)ła...

Niach niach niach.. :mrgreen:
-----------------------------------------
Pyrkon 2009 - Completed
Pyrkon 2010 - Completed
Grojkon 2010 - Completed
Fornost 2010 - Completed
Grojkon 2011 - Completed
Fornost 2011 - Przygotowania w toku.

Lupus

Re: OFF TOPIC jeden, ale za to wielki...

Post autor: Lupus »

to żeś teraz dowalił:D:D hahaah:P

weź skończ...;]

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Re: OFF TOPIC jeden, ale za to wielki...

Post autor: Mcbet »

tiaaa Koso jednego ci nie mozna odmowic fantazje to ty masz..... A jak przyjdzie ten fajny grubszawy jegomosc w czerwonym plaszczyku i z biala broda to nie daj sobie wmowic ze to czerwony kapturek. Podpowiem ci to.... a zreszta wygooglaj sobie ;)
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Acerola
Na misji...
Posty: 980
Rejestracja: 23 sie 2006, o 22:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: NEMO scit
Kontakt:

Re: OFF TOPIC jeden, ale za to wielki...

Post autor: Acerola »

Właśnie usunęłam 10 stron żenujących postów, które nagromadziły się tutaj w ostatnim czasie.
Moi drodzy - rozumiem, że świętym prawem użytkownika jest spamowanie i offtopowanie kiedy tylko się da. Po to są moderatorzy, żeby w odpowiednim momencie ucinać zbędne dyskusje, bądź wydzielać twórcze wątki. Ale to, co było tutaj mocno przekroczyło nie tylko granice wyczucia i dobrego smaku, ale też naruszyło równowagę, która istniała między użytkownikami a moderatorami. Wybaczcie, ale po takim popisie elokwencji nie mam motywacji aby filtrować i monitorować offtopy w poszukiwaniu ciekawych czy zabawnych postów - zamierzam kasować wszelkie przebłyski spamu w obawie przed zobaczeniem po raz kolejny takiego dzieła.

Myślałam, że stać nas na utrzymanie marki i szacunku wobec forum LITERACKIEGO, na którym wulgaryzmy to rzadkość, a poziom nie spada poniżej pewnej normy. Zwłaszcza teraz, w okresie premiery teledysku i związanym z tym przybyciem wielu nowych użytkowników, kiedy powinniśmy niemal odmalować na zielono trawnik (co prawda wyszło różowo i oberwał cały layout, ale to akurat uważam za dobry żart, o ile nie wydłuży się za bardzo ;) ).
Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Blue skies!

ODPOWIEDZ