Ciekawe Quizzy

Magazyn staroci
Lupus

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Lupus »

Zwłaszcza, że Staszek robi dla nas bardzo dużo... Chyba ta osoba, która to pisała, się poprostu nie zastanowiła...

kai
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 1580
Rejestracja: 29 paź 2007, o 17:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Śląsk.

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: kai »

czy w końcu wiadomo kto to zrobił?
What do you mean, I ain't kind?
I'm just not your kind.

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Falk »

O pociągnięciu do odpowiedzialności cywilnej decyduje sama ofiara takiego działania.

Mnie martwi bardziej, że o ile możemy mieć do siebie różne ale, to jednak jesteśmy grupą znajomych i takie numery nie powinny mieć miejsca. A autor tego dzieła powinien przeprosić osoby, które obraził. Nie musi to być jakaś wielka samokrytyka, nikt mu/jej nie każe robić tego in publico, ale wymagałaby tego przyzwoitość.
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Lupus

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Lupus »

Kai, nie wiadomo.

Za Falkiem, może małe PW do tych osób?

Awatar użytkownika
Delein
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 1801
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:31
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Poznań XIII
Kontakt:

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Delein »

Wnosząc po opisach najbardziej martwi mnie to, że osoba ta jest z naszego bliskiego, ścisłego kręgu...przykra sprawa...

+Even if the voices are not real, they have pretty good ideas.

|Pyrkon 2008||Polcon 2008|
|Falkon 2008||NIKTowa|
|Pyrkon 2009||Manewry IV|
|Ava V||Polcon 2009|
|Falkon 2009||Closterkeller|
|Pyrkon 2010||Tricon 2010|
|Falkon 2010| |Pyrkon 2011|

Awatar użytkownika
fiu
Amazonka
Amazonka
Posty: 302
Rejestracja: 12 gru 2008, o 20:42
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: fiu »

może formę przeprosin zostawmy osobie zainteresowanej, sytuacja wyszła jak wyszła, ale uważam, że każdemu przyda się chwila na strawienie, a tym, którym przyjdzie przepraszać, i tym, do których te przeprosiny będą skierowane, zwłaszcza:)
Ostatnio zmieniony 28 sty 2010, o 01:33 przez fiu, łącznie zmieniany 1 raz.
We can be Heroes
Just for one day

kai
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 1580
Rejestracja: 29 paź 2007, o 17:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Śląsk.

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: kai »

to jest po prostu smutne... i w pewnym sensie żałosne.

Jeśli jest ktoś kto o opisanych osobach wie tak duzo, to jak tylko pojawił się ten watek powinna przeprosić.Miała odwagę napisać takie rzeczy, to niech ma odwage i cokolwiek na ten temat powie.
What do you mean, I ain't kind?
I'm just not your kind.

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Qadesh »

Qadesh, w pijackim napadzie wkur..zania wszystkich dookoła uczyniła tenże kłiz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bez paru PW przynajmniej nie powinno sie obejść.

Ja się obejdę, uprzedzam - kłiz nic nowego niestety u mnie nie odkrył, a zawsze dobrze zerknąć na siebie z boku. A z boskości mnie nikt nie wywali,albowiem to JA założyłam Panteon :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
Vorevol
Top secret
Top secret
Posty: 1123
Rejestracja: 6 cze 2007, o 17:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Vorevol »

Przede wszystkim powinien mieć teraz odwagę powiedzieć nam wszystkim: "Tak, to ja jestem tym idiotą bez wyobraźni, który nie odróżnia zabawy od chamstwa".
Prędzej czy później dowiemy się kto to był.
Jedno jest pewne, bez przeprosin, dla mnie przestanie istnieć jako osoba.

Edit: Zaznaczam także, że opinię tą wypowiadam jako użytkownik Vorevol, a nie Inanita.
Cedo Nulli

Awatar użytkownika
Nath
Licencjat
Licencjat
Posty: 226
Rejestracja: 7 maja 2009, o 23:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Nath »

Viisaan pisze:Nie zapominajmy również że podstawą inteligencji jest poczucie humoru i dystans do siebie :wink:
Kwestia tego, gdzie kończy się zdrowy dystans i poczucie humoru, a zaczyna się chamskie szkalowanie kogoś, kto poza nickiem ma też konkretną twarz, nazwisko i (chyba najważniejsze) własne uczucia.
Death metal - bo jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy :D.

Tel
Magister
Magister
Posty: 212
Rejestracja: 31 mar 2009, o 12:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa-Mokotów

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Tel »

Acerola pisze: Szkoda, że nie zdążyliśmy poznać wszystkich odpowiedzi - karykaturalny, kabaretowy sposób przedstawienia postaci mnie się osobiście podobał i po cichu liczyłam, że i ja się wśród wyników znajdę ;)
Nie ma Cię Ace. Już wszystkie 12 widać, a w każdym razie tyle mi wyszło jak policzyłem patrząc na "wyniki znajomych"

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Mcbet »

Kurcze nie mam facebooka a tu trafiaja same ochlapy. Ktos chcial zrobic numer pomysl fajny aczkolwiek forma wypowiedzi pozostawia wiele do zyczenia. Pewnie wiekszosc z was wie, ze czasem sam stosuje podobne techniki w moich paszkwilach tekstowych w tfurczosci i uwierzcie mi czasem naprawde jest ciezko wyczuc czy dane sformulowanie nie rozdrazni i nie przesmieje za bardzo uderzanej osoby (tyle razy ile sie Eshowi odemnie dostalo to az sie dziwie czemu jeszcze ze mna rozmawia). I za kazdym razem jak cos umieszczam to albo na sam wpier daje do autoryzacji osoba dramatu ( bardzo rzadko wlasciwie to tylko uczynilem to raz ;) ) albo udaje sie pod sciane i czekam na lincz oratorski. Pomysl byl fajny moze zabraklo troche wyczucia.

Natomiast mnie zaczyna martwic jedna rzecz mianowicie od dluzszego juz czasu jak widze post Inanitow to zaczyna sie lub konczy slowami "Ale to moje osobiste zdanie" "Pisalem to jako osoba prywatna a nie Inanita" Itp. Kurcze chyba jestesmy na tyle kumaci ze mozemy sie obejsc bez takich przypisow i potrafimy rozpoznac kiedy ktores z nich pisze jako User a kiedy wchodzi w role Inanity. I za kazdym razem jak czytam taki tekst to ze tak pozwole sobie uzyc eufemizmu "smutno mi sie robi". Jestemy jedna zajebiscie ( chyba? ) zgrana poczka przesympatycznych ludzi miejmy dystans do sibie i do innych.

( a i jeszcze zgwoli wyjasnienie Quiz nie jest moj a wogule co to jest ten "FaceBook"?)
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Lupus

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Lupus »

FaceBook to zło Mc:)

Lupus

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Lupus »

Czekam na odpowiedz z facebooka o ustalenie IP a potem się sprawdzi kto ma takie same na forum i tyle.
więc ostatnia szansa aby się samemu przyznać i tyle.

Awatar użytkownika
Shadow
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 44
Rejestracja: 7 lut 2009, o 12:03
Płeć: Mężczyzna
Kontakt:

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Shadow »

Obawiam się żę muszę cię zmartwić, bo z tego co mi wiadomo Facebook bez nakazu odpowiedniego ogranu nie jest uprawniony do wydania takich informacji, gdyby to zrobili narazili by się na wielomilionowe procesy.
"Thus is our treaty written; thus is agreement made.
Thought is the arrow of time; memory never fades.
What was asked is given. The price is paid."


http://www.shadow.waw.pl

Zablokowany