Ciekawe Quizzy

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Smilodon »

Tak czy inaczej ktoś ostro pojechał po bandzie i jeżeli miał odwagę coś takiego zrobić to niech ma odwagę się przyznać...
Co do mojego opisu to rybka nie przejmuję się takimi opiniami, ale np. opis Nu to lekka przesada i żenada...
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Lupus

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Lupus »

Shadow pisze:Obawiam się żę muszę cię zmartwić, bo z tego co mi wiadomo Facebook bez nakazu odpowiedniego ogranu nie jest uprawniony do wydania takich informacji, gdyby to zrobili narazili by się na wielomilionowe procesy.

ale napisać napisałem nic mi nie szkodzi nie?;] a niech osoba która to zrobiła troche potrzęsie dupą bo być może coś z tego będzie;]

Awatar użytkownika
Alienor
Aurora Borealis
Aurora Borealis
Posty: 880
Rejestracja: 21 wrz 2006, o 17:48
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Alienor »

A sądziłam, że w tym gronie możemy sobie podokuczać na wyższym poziomie. Cholera, znamy się, często przyjaźnimy, robimy razem rzeczy wymagające sporego wzajemnego zaufania. Jak ktoś kogoś nie lubi, to niech go unika i tyle. Też uważam, ze opis Nurbiki był zwyczajnie chamski i nie można tu mówić o żadnym dystansie czy prześmiewczości. Ace, Viisaan - żądacie cokolwiek za wiele. Co więcej, nawet gdyby opisana w ten sposób osoba jakimś cudem nie czuła się dotknięta, to chociażby reszta fejsbukowiczów może sobie nie życzyć zabawy na tym poziomie.

Podobnie jak Mc nie istnieję na fb i coraz bardziej mnie to cieszy.

A teraz rzeczywiście pora się otrząsnąć i wyciągnąć wnioski, czyli wyjaśnić sprawę z poszkodowanymi. Poszkodowani może znajdą pociechę w tym, że większość z nas jest zdecydowanie przeciw.
Lecz gdyby mi kazały wyroki ponure
Na ziemi się meldować, by drugi raz żyć
Chciałbym starą wraz z mundurem wdziać na siebie skórę
Po dawnemu: wojować, kochać się i pić.
(Wieniawa)

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Smilodon »

Powinienes pracowac w obsludze klienta - nikt nie jest w stanie przebic sie przed Twoja paplanine. Wyznajesz zasade - iloscia pokonam jakosc.
Powiedzcie mi czy, aż tak źle jest ze mną??
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Lupus

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Lupus »

nie, poprostu ktoś kto nie umie sobie poradzić ze sobą odreagowuje w ten sposób, opluwając innych do których nigdy nic by nie powiedział prosto w twarz;]

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Falk »

To nie Nadziej, bo on nas za mało zna. Ta osoba była przynajmniej na jednym planie teledysku.
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Nurbika

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Nurbika »

mam podobne wrażenie co Falk. Co do dystansu do własnej osoby... można o nim mówić, jak wytknięte "wady" są poparte dowodami i rzeczywiście istnieją, a nie wzięte "z dupy" i wtedy można się z nich śmiać czy droczyć. Nie rozumiem na jakiej podstawie ktoś mnie tak ocenił ? Totalnie mnie nie znając...

Lupus

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Lupus »

to musi być ktoś z nas, bo o Iksie jest napisane, że go wstążki wkurzają. a tego nikt nie wie, kto nie był na Galerii Hańby... bo to tam Iksa denerwowały Qadeshowe wstążki... tak mi się wydaje

Nurbika

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Nurbika »

a tekst z "koniem i niemożnością pomocy" z tego co pamiętam pojawił się na Balu już

Awatar użytkownika
Adam G
Pretorianin
Pretorianin
Posty: 503
Rejestracja: 3 lut 2007, o 00:20
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Adam G »

Lupus pisze:to musi być ktoś z nas, bo o Iksie jest napisane, że go wstążki wkurzają. a tego nikt nie wie, kto nie był na Galerii Hańby... bo to tam Iksa denerwowały Qadeshowe wstążki... tak mi się wydaje
Tego nie wie też nikt, kto forum nie czyta... w jakichś postach przewinął się temat tych wstążek z tego co pamiętam.

Proszę tylko o nie wyciąganie jakichś pochopnych wniosków, już jest wystarczająco niemiło...

Nurbika

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Nurbika »

jutro porozmawiamy na spokojnie i realnie a nie przez Forum. Bo chyba nie da się tego tak po prostu zostawić, przynajmniej ja chyba nie potrafię ot tak zapomnieć...

Awatar użytkownika
Dexter
Na misji...
Posty: 1317
Rejestracja: 27 mar 2007, o 14:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Dexter »

Oto kompletna 12 - dla tych, którzy nie posiadają Facebooka, a chcieliby zapoznać się z tematem dyskusji i wyrobić sobie własne zdanie.
Ktoś, kto tworzył ten quiz, przebywa na forum dłuższy czas i uczestniczył w kilku imprezach (kręcenie, szkolenia), albo dokonał bardzo dokładnego przeszukania zapisów (bo chyba wszystkie zawarte tu dane można zdobyć bez wychodzenia z domu). Niestety pomyliły mu się pewne elementy (np. to nie ego Staszka nie mieści się w drzwiach...), niemniej to dla mnie o niczym pewnym nie świadczy.
Czworaczki
Musze Cie zmartwic - cierpisz na rozczworzenie jazni. Masz nieprzecietny dar wkurwiania ludzi samym swoim istnieniem, w dodatku Twoja zlozona osobowosc to samonapedzajacy sie mechanizm cynizmu i ironii. Laczysz w sobie najgorsze cechy zebrane z czterech ludzi o i tak juz ponadprzecietnych zdolnosciach irytowania otoczenia. Odpowiadasz za wiekszosc zla tego swiata. Tak, globalne ocieplenie to Twoja zasluga. I tak - jestes z tego dumny.
Dante
Zawsze masz plan, bez porzadnej agendy nie wychodzisz z domu. Jesli komus nie podoba sie Twoj styl bycia uznajesz to za jego osobista tragedie. Nawet wielbladowi potrafisz wmowic, ze jest zebra...
Dexter
Przed przeczytaniem zjedz monitor! Dane zawarte w tej notce sa scisle tajne! Jestes zabojca doskonalym, wykonczysz kazdego swoim legendarnym ciosem, zadanym pod katem 47,5 stopni. Jesli Ty o czyms nie wiesz - to nie istnieje. Google ma w Tobie baze danych.
Esh
Masz ambicje stworzenia elitarnego oddzialu Eshenjugend. Twoje pedagogiczne zapedy odbijaja sie na wszystkich forumowiczach dlugimi sesjami terapeutycznymi. W Twoim idealnym, aryjskim swiecie, pelnym defilad wiernych poddanych to Ty jestes sterem, zeglarzem i okretem, choc nie do konca ogarniasz te kuwete...
Iks
Ratujesz ludzi z wypadkow, ktore najprawdopodobniej sam zainicjowales jedna ze swoich wybuchowych mieszanek. Dzien bez wysadzenia czegos, to dzien stracony. Wszechobecne kokardki psuja Ci humor, jednak usta Angelyny sa w stanie wszystko wynagrodzic. Postrzegasz swiat w systemie zero-jedynkowym - nic dziwnego, przeciez jestes cyborgiem...
Kane
Stosujesz polityke Kalego: dopoki po kims jedziesz - no problem. Jesli ktos wyceluje w Ciebie jakas celna uwage - swiat zaczyna plonac. Twoj wzrok niewzruszonego macho w polaczeniu z fala niepohamowanej agresji pozwala jednak na wyciagniecie z sytuacji pewnych plusow - na nikim nie da sie w rownym stopniu wycwiczyc cierpliwosci. Rzeczy dzieja sie po Twojej mysli, albo wcale. Nie wiem co kaze Ci myslec o sobie jako o kobieciarzu, ale zyj dalej w tej blogiej nieswiadomosci...
Nurbika
Jestes koniem - nie mozesz nam pomoc. Twoj rozwoj intelektualny zakonczyl sie na poziomie kombinerek. Oddasz sie kazdemu, kto moze Cie w jakikolwiek sposob wylansowac, choc i to nie jest regula. Wieczny usmiech utrzymujesz dzieki super-glue, a Twoj chory entuzjazm zdemotywuje nawet zatwardzialych optymistow. Rzygasz tecza na prawo i lewo zalewajac ludzi fala lansu i domniemanej urody. Powinnas zweryfikowac swoje wyobrazenie na temat bycia sexi - moze sprawdz jeszcze raz co to znaczy?
Qadesh
Nie ma dla Ciebie watku, ktorego nie mozna zalac spamem. Myslisz, ze Twoja boskosc jest niepodwazalna, jednak znajdzie sie pare osob, które moga Cie zrzucic z Panteonu. Jestes w stanie wyprowadzic z rownowagi swietego, a po alkoholu wypierdola Cie nawet z piekla.
Smilodon
Powinienes pracowac w obsludze klienta - nikt nie jest w stanie przebic sie przed Twoja paplanine. Wyznajesz zasade - iloscia pokonam jakosc.
StaszekM
Jestes czlowiekiem-orkiestra. Jesli cos robisz, sam ogarniasz cala kuwete, choc ze wszystkich instrumentow najbardziej lubisz te dmuchane... tzn. d?te. Zespol odstawienia od seksu wlacza Ci sie przecietnie ok. 15 minut od ostatniej akcji. W przerwach probujesz sprostac swojej legendzie pracoholika - z doskonalym skutkiem. Nie mozesz przebywac w malych pomieszczeniach - Ty i Twoje Ego nie miescicie sie razem.
Varjo
Jestes niewyczerpanym zrodlem cietych ripost i wypasionych hasel. Lepiej Ci nie podpadac - to gwarancja pograzenia sie w otchlan emo i bycia zdemotywowanym do granic mozliwosci. Jesli akurat nie tworzysz samozajebistych riffow gitarowych, najprawdopodobniej sztachetujesz kogos na ustawce, badz wysylasz tlumy do pieca.
Vorevol
Jestes cholerykiem. Nawet spojrzenie motylka na kwiatku to dla Ciebie spluniecie w twarz. Twoja legenda Cie przerosla, uwazaj, zebys nie pogubil sie w zeznaniach...
Niezwykle ważne jest, aby codzienna twoja postawa stała się postawą żołnierza,
a postawa żołnierza - postawą na co dzień.
(Miyamoto Musashi, Księga Pięciu Kręgów)

In the warzone marines shit tactically.
(Ray w "Generation Kill")

Awatar użytkownika
Nath
Licencjat
Licencjat
Posty: 226
Rejestracja: 7 maja 2009, o 23:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Nath »

Czy ktoś może mnie oświecić kim są "czworaczki"?
Death metal - bo jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy :D.

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Mcbet »

Karll, Kurt, Shadow, Tasiek
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Elvarel
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 1033
Rejestracja: 1 kwie 2009, o 10:31
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Las Ożywionego Mitu/Rogaty Gród

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Elvarel »

Lupus pisze:to musi być ktoś z nas, bo o Iksie jest napisane, że go wstążki wkurzają. a tego nikt nie wie, kto nie był na Galerii Hańby... bo to tam Iksa denerwowały Qadeshowe wstążki... tak mi się wydaje
Jeszcze w B24 przy okazji spotkania organizacyjnego w sprawie teledysku (?), kiedy Qadesh dostała lizaka od Iksa, lizak miał czerwoną kokardkę którą Qadesh przyczepiła sobie do włosów. W pewnym momencie Iks "z rozpaczą" zapytał Q, czy specjalnie robi Mu na złość z tą kokardką czy tak przez przypadek...
Jakoś tak...

(Poproszę pamięć do takich drobiazgów podczas nauki do sesji :/ ...)
Telien dagorbarth IV - Nenardhon
Plcn'09
Clstrkllr Ncrz
Prkn'10
Fiolet. Pzn
Prkn'12


Dzwoni Barbie do Cindy ]:-> ...

Cevi i Elv: Ej, przeszliśmy obok lampy i zgasła!
Mith: No! Jesteśmy w formie. :D

Kur*a, czemu wciąż mamy same najgorsze pomysły, zaklął Vesper w duchu.

Zablokowany