Poszukiwana osoba do prowadzenia zajęć na obozie rpg

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Alienor
Aurora Borealis
Aurora Borealis
Posty: 880
Rejestracja: 21 wrz 2006, o 17:48
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Poszukiwana osoba do prowadzenia zajęć na obozie rpg

Post autor: Alienor »

Poproszono mnie o przekazanie informacji o wakacie (na zaraz :). Kto chętny, niech pisze na PW, to przekażę dalej. Sama nic nie wiem :)
Są dwa warianty, oba dla nas do przyjęcia:
a) opiekuna-instruktora
b) instruktora
Przy wariancie b) nie trzeba mieć uprawnień wychowawcy, ponieważ poza zajęciami grupa ma własnego opiekuna, a instruktor po zajęciach nie odpowiada za uczestników.
Tak czy inaczej ma NNW i OC.
W wariancie a) potrzebne są albo uprawnienia wychowawcy kolonijnego, albo zaświadczenie od dyrektora szkoły o zatrudnieniu w charakterze nauczyciela (tu już chodzi o zawód wykonywany, a nie o uprawnienia).
W sumie jest 13 osób, w wieku 12-17 lat. Można je podzielić na zajęciach na 2 grupy - młodszą i starszą, co może być korzystne przy grach. Wtedy drugą grupkę przejmuje inna osoba kadry.

Oprócz RPG (tematyka dowolna, zajęcia autorskie, uwzględniające w jakimś stopniu zainteresowania uczestników; przy pogodzie, najlepiej w plenerze, Kazimierz Dolny do tego się nadaje), są w programie jeszcze gry planszowe (dowolne, maksimum 2-3, instruktor ma w tym wolną rękę, byle nie były 2 sztuki gry po 300 zł).

Obóz trwa od 5 do 16 lipca, z tym, że pierwszy i ostatni to dni to przyjazd i wyjazd, więc wychodzi 10 pełnych dni.
Wszyscy powinni mieć co najmniej po 2,5 godz. zajęć kierunkowych (RPG i gry planszowe) średnio dziennie prze 9 dni. Jednego dnia jest wycieczka dłuższa, to wystarczy godzina. Reszta to wycieczki, zajęcia sportowe itp. prowadzone przez wychowawcę i/lub instruktorów. Wycieczki są i tak w większych grupach z kilkoma opiekunami.
Lecz gdyby mi kazały wyroki ponure
Na ziemi się meldować, by drugi raz żyć
Chciałbym starą wraz z mundurem wdziać na siebie skórę
Po dawnemu: wojować, kochać się i pić.
(Wieniawa)

Awatar użytkownika
Wednesday
Podporucznik Nocarzy
Podporucznik Nocarzy
Posty: 755
Rejestracja: 15 gru 2008, o 08:50
Płeć: Mężczyzna

Re: Poszukiwana osoba do prowadzenia zajęć na obozie rpg

Post autor: Wednesday »

Obóz jest może w Darnkowie..? ;)
Summum ius, summa iniuria.

Daj mi szkockiej, umieram z głodu.

ODPOWIEDZ