Pogrzeb Jagody 'Ailén' Jackiewicz

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Dlahcim
Atomowy_Unikat
Atomowy_Unikat
Posty: 271
Rejestracja: 23 sty 2007, o 15:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Pogrzeb Jagody 'Ailén' Jackiewicz

Post autor: Dlahcim »

Jak ktoś znał i chciałby uczestniczyć w ostatniej drodze to to jest informacja dla tej osoby
wszystkich innych przepraszam za zaśmiecanie forum.

Pogrzeb odbędzie się w najbliższy piątek (4 marca) o godzinie 10:30 na Cmentarzu Bródnowskim w kaplicy domu pogrzebowego Styks, ul. Św. Wincentego 79 (http://www.styks.pl/). Z uwagi na to, że kwatera znajduje się w sporej odległości od kaplicy, po ceremonii trzeba będzie przejechać z miejsca na miejsce. Mam prośbę do wszystkich, którzy zechcą się pojawić i będą mieli wolne miejsca w samochodzie o jak najszybszy kontakt na priva facebookowego, na maila teklak at gmail.com lub mdagajew@gmail.com bądź telefonicznie i podanie mi informacji ile osób moglibyście zabrać z kaplicy na kwaterę.

Ashera
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 145
Rejestracja: 8 sie 2010, o 18:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pogrzeb Jagody 'Ailén' Jackiewicz

Post autor: Ashera »

Nie wiem, czy można tu odpowiadać ale chciałam napisać, że taka informacja jak dla mnie to na pewno NIE jest zaśmiecanie forum. Współczuję Ci nadal straty. Pozdrawiam.
"Nothing in all the world is more dangerous than sincere ignorance and conscientious stupidity." Martin Luther King



Awatar użytkownika
Dlahcim
Atomowy_Unikat
Atomowy_Unikat
Posty: 271
Rejestracja: 23 sty 2007, o 15:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pogrzeb Jagody 'Ailén' Jackiewicz

Post autor: Dlahcim »

W Fandomie będzie robiona zrzuta na wieniec/wiązankę ewentualnych zainteresowanych dorzuceniem się proszę na PW
Ale głupi ci rzymianie.

ODPOWIEDZ