Mjuzik

Magazyn staroci
Mith
Student
Student
Posty: 35
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 00:46
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mjuzik

Post autor: Mith »

Darviel pisze:Ja miałem ochotę się wybrać do Czech na MoR,ale doszedłem do wniosku,że mi się nie chcę,gdyyż..Na Woodstocku za friko będzie grało Korpiklaani i wiele innych zajebistych kapel no i Blindzi w Płocku z free (wybieram się na bank :wink:) A na tych dwóch kapelach zależy mi najbardziej :)
Ja mam poważny dylemat związany z tym festiwalem, bo tak właściwie w Polsce będzie MoR na raty i nie wiem, czy mi się chce za granicę jechać ;) Do Czech przekonywałby mnie jeszcze Nightwish, ale ta nowa wokalistka jest zdecydowanie irytująca... :/
Oj tam, oj tam - z dedykacją dla Iren :P

Awatar użytkownika
Darviel
Pośredniczka
Pośredniczka
Posty: 582
Rejestracja: 10 gru 2008, o 22:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Re: Mjuzik

Post autor: Darviel »

No właśnie o tym prawię,Mith :P Masz ten festiwal rozłożony na raty w ciągu roku i przez to więcej okazji do zabawy i okazji do picia :P A poza tym będziem mogli się częściej spotykać,bo jak już mówiłem wybieram się i na Woodstock i do Płocka :wink: No i nie tylko ja :) Bo słyszałem,że Myszor i Wednesday też jadą :) (przynajmniej na Woodstock)
Afraid to shoot strangers...

Awatar użytkownika
Deidara
Rekrut
Rekrut
Posty: 16
Rejestracja: 22 kwie 2009, o 18:23
Płeć: Mężczyzna

Re: Mjuzik

Post autor: Deidara »

BG w Płocku? Cholera, może bym pojechał :ninja:

Swoją drogą mnie interesuje ostatnio szwedzki folk-metal typu Moonsorrow :P
"Jotunheim" i "Haaska" - uwielbiam! :D
"A wiesz, co jest w chaosie najpiękniejsze?
- Że jest sprawiedliwy
."

Awatar użytkownika
Mysz258
Nimfa
Nimfa
Posty: 809
Rejestracja: 5 sie 2007, o 14:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Okolice Torunia
Kontakt:

Re: Mjuzik

Post autor: Mysz258 »

Ja do Płocka mam only tylko 60km, a więc może i ja bym się kopnął na Blindów. To zacna kapela jest.
Manewry IV - Wodny Świat

Ludzie byli dawniej bliżsi sobie.
Musieli.
Broń nie niosła daleko.

Awatar użytkownika
__Raven__
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 662
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 20:23
Płeć: Mężczyzna

Re: Mjuzik

Post autor: __Raven__ »

Bo tak. Bo poprawia humor w dziwny, pokrętny sposób.
Disturbed - Intoxication

Jakoś tak. Kocham ich teksty.
Disturbed - Just Stop
God grant me the serenity to accept the things I can not shoot,

The courage to shoot the things I can,

and the wisdom to hide the bodies.


Bądź erotomanem i bądź z tego dumny. / By Acry

Awatar użytkownika
Elvarel
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 1033
Rejestracja: 1 kwie 2009, o 10:31
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Las Ożywionego Mitu/Rogaty Gród

Re: Mjuzik

Post autor: Elvarel »







Ja chcę, żeby śpiewali, najlepiej powyższe utwory, na moim absolutorium :mrgreen: :ninja: ...
Telien dagorbarth IV - Nenardhon
Plcn'09
Clstrkllr Ncrz
Prkn'10
Fiolet. Pzn
Prkn'12


Dzwoni Barbie do Cindy ]:-> ...

Cevi i Elv: Ej, przeszliśmy obok lampy i zgasła!
Mith: No! Jesteśmy w formie. :D

Kur*a, czemu wciąż mamy same najgorsze pomysły, zaklął Vesper w duchu.

Awatar użytkownika
acry
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 185
Rejestracja: 5 wrz 2008, o 19:10
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Re: Mjuzik

Post autor: acry »

W ramach koleżeńskiej promocji podsyłam majspejsa do kapeli znajomych. Wokalistka ma tyle piekła w sobie że zakrzyczy każdego, także gdyby w okolicach u Was zawitali na gigu to polecam :twisted:

I'm a sailor peg
And I lost my leg
Climbing up the top sails
I lost my leg
I'm shipping off
To find my wooden leg!

Awatar użytkownika
Puchaty
Rekrut
Rekrut
Posty: 33
Rejestracja: 29 maja 2009, o 22:46
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin

Re: Mjuzik

Post autor: Puchaty »

Mi tak samo jak psychotique najwięcej radości daje jazz w czystej postaci. Oprócz tego blues i dodam, że nie lubie komerchy pewnie jak większość osób na forum.
Przyjdzie tata, przyjdzie tata i rozdupczy renegata :D

Awatar użytkownika
Blaven
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 14
Rejestracja: 19 lut 2010, o 20:29
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Re: Mjuzik

Post autor: Blaven »

Ogólnie to staram się nie zamykać na tylko jeden czy tam dwa gatunki muzyczne, staram się słuchać w miarę możliwości różnych rzecz. Jednak jeśli miałbym wymieniać ulubione gatunki to na pewno będzie to: nu-metal, ogólnie metal/rock w odmianach alternatywnych, rapcore, rap, instrumental. Jeśli z kolei chodzi o zespoły/wykonawców wygląda to tak: Disturbed, Linkin Park (z naciskiem na ich wcześniejszą twórczość), Evanescence, Nightwish, Clawfinger, Michał Jelonek, Black River, Green Day, Drowning Pool, Finger Eleven, Adema, Flaw, 52 Dębiec, O.S.T.R, Eldo, Hi-Fi Banda, PiH, WWO, Eminem, Fort Minor. Z gatunków które wybitnie mi nie pochodzą: country, disco polo ;)
"And the need to get psycho is not a question to me"

Awatar użytkownika
Nath
Licencjat
Licencjat
Posty: 226
Rejestracja: 7 maja 2009, o 23:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mjuzik

Post autor: Nath »

Jest rok 1932, parna, letnia noc gdzieś w Louisianie. Księżyc w pełni oświetla położoną nad Mississippi rezydencję w stylu kolonialnym oraz leżący nieopodal niej cmentarz voodoo. Nocny koncert owadów zostaje brutalnie przerwany przez narastający dźwięk. Kolejną noc z rzędu bębny śpiewają swoją tajemną pieśń... Laffayetowie - David, ciężarna Sarah oraz "Dziadek" - nowi lokatorzy rezydencji LOA są zdezorientowani. Upiorne nocne koncerty budzą ich niepokój. Postanawiają naradzić się ze starym, pamiętającym jeszcze poprzedniego właściciela, służącym - Salemem. Ostatecznie młode małżeństwo postanawia przedsięwziąć dość drastyczne środki i zniszczyć cmentarz. Nie wiedzą, iż to m.in. Salem jest zamieszany w praktyki stojące za nocnym bębnieniem. Rozpoczyna się upiorna gra, w której stawką jest życie Davida, Sarah oraz Dziadka...
Tak właśnie zaczyna się, wydany 30 września 1998 roku, album Kinga Diamonda o dźwięcznej nazwie Voodoo. Artysta ten znany jest ze swoich concept albumów w klimatach horroru oraz niebywałego głosu (bardzo duża rozpiętość, częste operowanie falsetem). Trzeba przyznać, że Voodoo jest albumem skonstruowanym wprost fantastycznie - muzyka tworzy idealne tło, a teksty snują niesamowitą, magiczną ale i straszną opowieść z przewrotnym i dosyć makabrycznym finałem. Jeśli więc macie nieco ponad godzinę wolnego czasu, lubicie opowieści grozy i nie przeszkadza Wam wokal Kinga (to się albo kocha, albo nienawidzi) załóżcie słuchawki, wrzućcie płytę do swojego odtwarzacza i dajcie się uwieść tej maleńkiej makabresce.
Death metal - bo jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy :D.

Awatar użytkownika
Delein
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 1801
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:31
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Poznań XIII
Kontakt:

Re: Mjuzik

Post autor: Delein »



Wiosna została dopełniona. IDEALNE!

+Even if the voices are not real, they have pretty good ideas.

|Pyrkon 2008||Polcon 2008|
|Falkon 2008||NIKTowa|
|Pyrkon 2009||Manewry IV|
|Ava V||Polcon 2009|
|Falkon 2009||Closterkeller|
|Pyrkon 2010||Tricon 2010|
|Falkon 2010| |Pyrkon 2011|

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Re: Mjuzik

Post autor: Falk »

Śliczna piosnka :D
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Ashera
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 145
Rejestracja: 8 sie 2010, o 18:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mjuzik

Post autor: Ashera »

Ja różnie, zależnie od humoru i dnia. Ale najczęściej włączam sobie coś z metalowych kawałków, rodzaje metalu też różne, nawet Funerale mi się podobają. A czasami coś lekkiego. Zespoły jakie lubię i jakie od razu wpadają mi do głowy gdy myślę o muzyce to: Tristania, SOD, Anathema (starsza i nowsza), Riverside, Diorama, Diary of Dreams, Dream Theater, Theatre of Tragedy, The Gathering, Coma, Amon Amarth, Wolfsheim, Unheilig, Rammstein, Ambeon, Dawn of Solace, firma Two Steps From Hell i wiele wieeeele innych, aż trudno wymienić wszystko i nie wszystko metalowe, np. Parov Stelar. Ostatnio mi się spodobała muzyka zespołu La Mar Enfortuna. Nie jestem w stanie wypisać wszystkiego co mnie porywa, to jest zwyczajnie niemożliwe.

A w tej chwili słucham: http://www.youtube.com/watch?v=ce3Op0Pn0DM
"Nothing in all the world is more dangerous than sincere ignorance and conscientious stupidity." Martin Luther King



Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Re: Mjuzik

Post autor: Falk »

Była kiedyś taka gra: znajdź 10 szczegółów. Chyba nie wymaga dalszego tłumaczenia?

1.





2.





A Wy macie takie odkrycia?
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Ashera
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 145
Rejestracja: 8 sie 2010, o 18:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mjuzik

Post autor: Ashera »

Nie wiem gdzie to wstawić. Czy ktoś może wie co za zespół spiewa ten kawałek i jaki jest jego tytuł? Już drugi dzień szukam w necie i za chwilę trafi mnie szlag! A piosenka mi się bardzo podoba.. Z góry dziękuję :)

"Nothing in all the world is more dangerous than sincere ignorance and conscientious stupidity." Martin Luther King



ODPOWIEDZ