Mjuzik

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
__Raven__
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 662
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 20:23
Płeć: Mężczyzna

Re: Mjuzik

Post autor: __Raven__ »

Elvarel pisze: A ja może wrzucę w czym się od wczoraj zasłuchuję bardziej niż wcześniej ;) (ciekawe dlaczego :P ) ...
Prawdę mówiąc, nic z nich nie przypadło mi do gustu..

A teraz:
Metallica - Turn The Page

Bo tak.
God grant me the serenity to accept the things I can not shoot,

The courage to shoot the things I can,

and the wisdom to hide the bodies.


Bądź erotomanem i bądź z tego dumny. / By Acry

Awatar użytkownika
damroka
--------
--------
Posty: 21
Rejestracja: 29 mar 2009, o 16:23
Płeć: Kobieta

Re: Mjuzik

Post autor: damroka »

Przy takiej wybuchowej mieszance charakterow pewnie wymyslili cos rownie wesolego;)a moj balonik wykazal sie niezla sila przetrwania bo mial pewne chwile grozy ;>
Ja nie prosze...biore co chce;)

Awatar użytkownika
Darviel
Pośredniczka
Pośredniczka
Posty: 582
Rejestracja: 10 gru 2008, o 22:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Re: Mjuzik

Post autor: Darviel »

Taa..Zabawa dzisiaj będzie iście ciekawa..Ostatnie wkuwanie przed egzaminem gimnazjalnym :cry: Myślałem,że się wyrobię i odsztresuję na koncercie,ale ni chu chu..Nie dam rady.. :|
Afraid to shoot strangers...

Awatar użytkownika
Kane
Syn Siewcy
Syn Siewcy
Posty: 362
Rejestracja: 27 wrz 2007, o 23:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Mjuzik

Post autor: Kane »

Watykański za barem?? Nie przypominam sobie żebym kogoś tam posyłał ;)
Gratuluje świetnej zabawy i licze na bardziej obszerna relację dzisiaj wieczorem :)
A odwróciwszy się,
nie ujrzałem nic.
Tylko własny cień.
Cień Anioła Śmierci.

Awatar użytkownika
Wilkołak
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 713
Rejestracja: 17 kwie 2007, o 12:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sulnówko (a teraz znajdźcie to na mapie:-D)

Re: Mjuzik

Post autor: Wilkołak »

Iren pisze:Koncert Heidevolk, Alestorm i Tyr w Esculapie:

Wiec zacznijmy od tego ze świat się nie skończył skoro imprezowały razem nocarka renegatka i winorośl oraz jeden człowiek...
I powiadali Magowie że świat zaprawde się w tej sekundzie sończył i na powrót stał się. A że mądrze prawili że to poznać potrafią myśmy im wierzyć musieli :D
A tak na serio to o co kaman? Trzy piękne wampirki poszły się zabawić po służbie. Nic Ultorowi z Nexem do tego co po służbie robicie, jak chcą się alienować to niech siedzą i knują a my proste żołnierze się bawmy :D
Iren pisze: W tym celu udałyśmy się do baru, gdzie pan z miłym uśmiechem zapytał czy interesuje nas 0 i oświadczył, że powinna jeszcze być jakaś dawka na zapleczu i że mamy się tam udać. Coś było nie tak, więc grzecznie podziękowałyśmy ( na moje to był podstawiony watykański który chciał nas poczęstować antysymbiontem) /poważnie się o nią zapytałyśmy/
Porostu dobry barman. Zawsze miej odpowiedź. Nie nadawałem się do tej roboty bo gdy ekstra laska zapytała mnie "Czy orgazm jest dobry?" To spaliłem cegłę i zbierałem szczękę z podłogi (aż sobie przypomniałem że jakiś maniak umieścił w karcie taki drink :wink: ).
Iren pisze: Po czym zaczął się koncert. Pierwszy raz widziałam, żeby na koncercie metalowym ktoś na scenie popijał karotkę zamiast alkoholu
*woot* Pani pułkownik czy myśmy tam wysyłali jakiegoś sztandarowego Ultorowego winorośla???
Iren pisze: Mamy podejrzenia, że Panowie na scenie zamiast w puszkach mieć piwo mieli 5cio gwiazdkową co bardzo wpłynęło na dalszy przebieg występów. :) Heidevolk grał bardzo ale to bardzo fajnie.
Zaczęło być bardzo zabawnie gdy na scenie pojawił się Alestorm. Jednak nie ma to jak ADHD połączone z nerwicą natręctw u wyglądającego jak młody Einstein głównego wokalisty oraz wygląd satanistycznego krasnoluda w kilcie u gitarzysty:)
Wiecie co, powiedział bym że was nie lubię że się tak fajnie bawicie beze mnie... tylko kurna nikt na tym forum nie uwierzy. Ekipa wygląda samozajebiście. A wy jeszcze lepiej. :D
Iren pisze: pojawieniem się ich chwilę później wśród publiczności (oczywiście ku uciesze płci pięknej)
Nie wątpię ;>
Iren pisze: W przerwie przed Tyr'em doszła do głosu moja winoroślowa natura i powiodłam towarzystwo wampirzo-ludzkie w kierunku zespołów, co zaowocowało dokumentacją fotograficzną i zawarciem bardzo obiecujących znajomości :D
Nieprawda. To twoja krypto wojownicza natura dodała ci odwagi. Udawaj ile chcesz ale wewnętrznie jesteś wojowniczką (albo tfu! "prawdziwą" wojowniczką)
Iren pisze:Z ciekawostek dodam, że jeden z gitarzystów Tyr'a również może ze spokojem zostać posądzony o picie 5* bo w pewnym momencie pojawił się wśród publiczności / wiec można było spokojnie za gryf łapać/
[/quote]
Za co? ;>

Dobra podsumowuijąc. Opis świetny, zdjęcia fajne a impreza... kurna czemu mnie tam nie ma.
Let the end of the world come tumbling down
I'll be the last man standing on the ground
As long as I got blood rush trough my veins
I'm still alive

Mith
Student
Student
Posty: 35
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 00:46
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mjuzik

Post autor: Mith »

Iren pisze: Zaczęło być bardzo zabawnie gdy na scenie pojawił się Alestorm. Jednak nie ma to jak ADHD połączone z nerwicą natręctw u wyglądającego jak młody Einstein głównego wokalisty oraz wygląd satanistycznego krasnoluda w kilcie u gitarzysty:)
Należy też wspomnieć o wspaniałych klawiszach głównego wokalisty :D Były to true metalowe klawisze z żyrafą, słoniem i innymi wesołymi zwierzakami ;)
Iren pisze: Jednakże ta 5* krew dała o sobie znać u chłopaków z Heidevelk'a no i się zaczęło przedrzeźnianie, wygłupianie i ogólna wesołość która doprowadziła do ponownego wejścia a właściwie wtargnięcia na scenę holendrów jak i pojawieniem się ich chwilę później wśród publiczności (oczywiście ku uciesze płci pięknej)
To radosne wykonanie "Wolves of the sea" przez Alestorm i Heidevolk sprawi, że chyba zawsze będę miał banana na twarzy podczas słuchania tej piosenki :P
Elvarel pisze:ALE BYŁO GENIAAAAALNIEEEEEEEE!!! :ninja: :ninja: :ninja: Jeśli tak wygląda każdy koncert metalowy, to muszę częściej na nich bywać.

A taka grzeczna dziewczyna była, jak ją poznałem :twisted: Jestem ZUY i deprawuję :P
Oj tam, oj tam - z dedykacją dla Iren :P

Awatar użytkownika
Elvarel
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 1033
Rejestracja: 1 kwie 2009, o 10:31
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Las Ożywionego Mitu/Rogaty Gród

Re: Mjuzik

Post autor: Elvarel »

Mith! No nareszcie *:]]]* ...
Mith pisze:
moi pisze:ALE BYŁO GENIAAAAALNIEEEEEEEE!!! :ninja: :ninja: :ninja: Jeśli tak wygląda każdy koncert metalowy, to muszę częściej na nich bywać.
A taka grzeczna dziewczyna była, jak ją poznałem :twisted: Jestem ZUY i deprawuję :P
Ja? Grzeczna?! O_O Pfff, od kiedy :mrgreen: . Ale fakt faktem, że przez Ciebie się jeszcze bardziej rozbestwiłam :ninja: :twisted: . Owszem, jesteś ZUY i deprawujesz :twisted: ...


Dobra. Korzystając z okazji poedytuję trochę tego posta i powrzucam to, co miałam wrzucić już jakiś tydzień temu <mrug w stronę Iren>...
Telien dagorbarth IV - Nenardhon
Plcn'09
Clstrkllr Ncrz
Prkn'10
Fiolet. Pzn
Prkn'12


Dzwoni Barbie do Cindy ]:-> ...

Cevi i Elv: Ej, przeszliśmy obok lampy i zgasła!
Mith: No! Jesteśmy w formie. :D

Kur*a, czemu wciąż mamy same najgorsze pomysły, zaklął Vesper w duchu.

Awatar użytkownika
eM-white
--------
--------
Posty: 9
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 14:56
Płeć: Mężczyzna

Re: Mjuzik

Post autor: eM-white »

To może ja zejdę z tematu świeżo pokoncertowego na ścieżkę symfonicznego-gotyk metalu

Mowa o Within Temptation

Within Temptation - Our Solemn Hour

Dreszcze emocji dzięki genialnemu widowisku - nie dość że WT, to na dokładkę orkiestra i chór. Sanctus Espiritus....
What do the poor have, that the rich want and god fears?

Awatar użytkownika
eM-white
--------
--------
Posty: 9
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 14:56
Płeć: Mężczyzna

Re: Mjuzik

Post autor: eM-white »

Iren pisze:Też godne, nie powiem, że nie !! :D

Z resztą Within temptation jest naprawdę świetną kapelą. Choć wolę ze wszystkich ich płyt The Silent Force.
Where are my angels... sweet sweet angels :)

W tym klimacie śpiewają naprawdę genialne wokalistki - Sharon i po sąsiedzku Tarja Turunen . Co prawda tej drugiej już nie ma w składzie, ale i tak z Nightwishem zawsze się będzie kojarzyć. Genialnie wyszedł utwór "Our farewell" w duecie tych dwóch pań. Polecam!
What do the poor have, that the rich want and god fears?

Awatar użytkownika
aga
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 48
Rejestracja: 1 kwie 2009, o 20:23
Płeć: Kobieta

Re: Mjuzik

Post autor: aga »

A wybiera się ktoś 12 września do Płocka? :> Blind Guardian grają za darmo.

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Re: Mjuzik

Post autor: Falk »

W Płocku? Blind? Za friko? Jak to tak?
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Elvarel
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 1033
Rejestracja: 1 kwie 2009, o 10:31
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Las Ożywionego Mitu/Rogaty Gród

Re: Mjuzik

Post autor: Elvarel »

Możliwe, że się wybieram. Jechać bym chciała ale zależy jak mi się plany inne ułożą...
<nuci The Bard Song in the Forest ^^>
Telien dagorbarth IV - Nenardhon
Plcn'09
Clstrkllr Ncrz
Prkn'10
Fiolet. Pzn
Prkn'12


Dzwoni Barbie do Cindy ]:-> ...

Cevi i Elv: Ej, przeszliśmy obok lampy i zgasła!
Mith: No! Jesteśmy w formie. :D

Kur*a, czemu wciąż mamy same najgorsze pomysły, zaklął Vesper w duchu.

Awatar użytkownika
Silmeth
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 496
Rejestracja: 10 cze 2008, o 19:58
Płeć: Mężczyzna

Re: Mjuzik

Post autor: Silmeth »

Blind Guardian w Polszczy i za darmo? Zaczynam kombinować jak by to zrobić, coby tego nie przegapić ;-).

Tylko dlaczego te wszystkie fajne wydarzenia na dalekim wschodzie, hę? :P

EDIT: to ja tak przy okazji info o Blind Guardianie zapytam... ktoś się na Masters of Rock w lipcu w Pradze wybiera?
Jam po prostu jest librofil - antychómanista.

Давай за жизнь, давай брат до конца,
Давай за тех, кто с нами был тогда.
Давай за жизнь, будь проклята война,
Помянем тех, кто с нами был тогда.

Awatar użytkownika
aga
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 48
Rejestracja: 1 kwie 2009, o 20:23
Płeć: Kobieta

Re: Mjuzik

Post autor: aga »

ja bym się chętnie wybrała, ale ciężko może być.

http://www.lastfm.pl/event/967299

a w zeszłym roku Therion grał, też za darmo.

BG swojego czasu był moim ukochanym zespołem, a koncert jest dzień po moich urodzinach :ninja:

Awatar użytkownika
Darviel
Pośredniczka
Pośredniczka
Posty: 582
Rejestracja: 10 gru 2008, o 22:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Re: Mjuzik

Post autor: Darviel »

Ja miałem ochotę się wybrać do Czech na MoR,ale doszedłem do wniosku,że mi się nie chcę,gdyyż..Na Woodstocku za friko będzie grało Korpiklaani i wiele innych zajebistych kapel no i Blindzi w Płocku z free (wybieram się na bank :wink:) A na tych dwóch kapelach zależy mi najbardziej :)
Afraid to shoot strangers...

ODPOWIEDZ