Pomożecie? Praca w Warszawie

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Pomożecie? Praca w Warszawie

Post autor: Qadesh »

Yo!

Koleżanka, może przez część z Was kojarzona, Cody, traci prace z końcem miesiaca (opiekunka do dzieci). Nie szuka cudów, tylko czegoś, zeby się utrzymać.
Szukam pracy!
A to dlatego, że dziś dowiedziałam się, ze w obecnej zostaje do konca miesiaca. Wlascicielka stracila stanowisko w pracy, a wlasciciel ma kiepskie i nieregularne dochody, wiec musza ciac koszty.
Gdybyscie wiedzieli cos o jakiejs pracy w Warszawie (nie musi byc opieka nad dzieckiem, mam tez doswiadczenie w sprzedarzy, pracy w banku, jako konsultantka telefoniczna, w pracy bezposredniej z klientem - przyjmowanie reklamacji, serwis)
To bardzo prosze o kontakt :)
Jakby sie co obiło Wam o uszy, że gdzieś robią rekrutację, nie wiem, tpsa, empik nawet to dajcie znać, czasem umyka człowiekowi :)


dzienks!

Idril
--------
--------
Posty: 42
Rejestracja: 21 lut 2006, o 15:10

Re: Pomożecie? Praca w Warszawie

Post autor: Idril »

Tak się składa, że koleżanka znajomej z FB właśnie szuka opiekunki do dzieci na wszystkie dni poza czwartkiem - odpłatnie. Tu jest mail:

Akcja jest!

Kręgosłup koleżanki się zbuntował, w związku z czym, jak to bywa - powinna leżeć, nie wysilać się, nie dźwigać. Gdzie jest haczyk? Haczyk jest taki, że w obejściu pojawiła się 2 miesiące temu córeczka Franka, która radośnie dołączyła do dwuletniej Janki. A jak tu się zajmować domem i niemowlakiem na leżąco? No jak? Przyjaciele i rodzina pomagają, ale koleżanka szuka kogoś, kto chętny by był odpłatnie pozajmować się Franką i pomóc trochę w domu codziennie w godzinach 9-14 (oprócz czwartku). Byłaby niezwykle, niezwykle zadowolona, gdyby to była jedna osoba.

Kto pomoże? Niech się zgłasza tu lub priv, wymienię Was danymi :-)

Jeśli więc byłaby zainteresowana, to odpisz. Mam wrażenie, że kto pierwszy, ten lepszy.
MichalS

ODPOWIEDZ