O co chodzi Poohatemu ?

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Dante
Top secret
Top secret
Posty: 1337
Rejestracja: 24 paź 2006, o 16:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wa-wa

O co chodzi Poohatemu ?

Post autor: Dante »

Tak sobie patrze, czytam i slucham ...
I w jednej kwestii nie nadążam :

POOHATY, ciebie do reszty pojebalo ?

Sorry, troche grzeczniej :
Poohaty, znasz zasady pisane i niepisane na TYM forum, prawda?
Napisz proszę o co chodzi w twoim podpisie :
Anty renegackie ścierwo we własnej osobie
[Tak, nie uznaję się już za renegata]
Bo ja nie jestem Renegatem, ale jak to czytam to mysle sobie :
jakbym mial takiego cwela w swoim Rodzie to bym go posunął, od razu i z hukiem.


Jesli mnie pamiec nie myli opusciles forum po udzieleniu ci nagany za h..we zachowanie.
Teraz wracasz, w zasadzie zostalo ci zapomniane tamto, ale nie! Ty sie nie powstrzymałeś, musisz znow pokazac jakim jestes bydlatkiem...

Zrob sobie i nam przysluge i usun z pamieci przegladarki adres NOCARZ.PL/FORUM , a my jak bedziemy sprzatac na koniec roku usuniemy niekatywne konta...

Albo przemysl to co robisz i reprezentujesz soba tutaj, zmien, przepros i zobaczymy co dalej.
Do innych uzytkownikow:
Wiem ze post jest kontrowersyjny i obrazliwy. Ale teraz gdy chcemy odbudowac nasze spoleczenstwo, wole wprost wywalic kilku dupkow niz pozwolic na anarchie w Rodach.
To forum jest dosc specyficzne. Literackie, ale w konkretnym klimacie i wg mnie, w ksiazce takiego osobnika juz dawo by zajebali...

W sumie dziwie sie z Bracia Prawdziwej Krwi jeszcze go zamienili w nawoz.
Ale moze potrzebuja kulolapow na strzelnicy ....


Dante
"młodzieńcze ! ciesz sie w młodości swojej " -platoon /Eklezjastes

747170

Awatar użytkownika
poohaty
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 413
Rejestracja: 19 gru 2008, o 11:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań City

Re: O co chodzi Poohatemu ?

Post autor: poohaty »

Nie wiem jak zacząć, więc będzie to troszkę chaotyczne za co z góry przepraszam.

Tekst może zawierać parę niestosownych słów uznawanych ogólnie za wulgarne.

Ostatnio mam sporo problemów, wszystko mi się powaliło, posypało ogólnie długo by wymieniać. Zacząłem odgrzebywać, że tak to ujmę "stare śmieci". Po rozmowie (2 dni temu) z jednym z członków forum coś we mnie pękło. Cały czas byłem wrednym, czasami wyrachowanym skurwielem. Długo by wymieniać negatywne cechy jakie miałem, zresztą zapewne wiecie najlepiej co było nie tak. To co jest ze mną od dwóch dni jest ciężkie do opisania. Być może Dante ma rację, jestem bydlątkiem, albo raczej bezradnym cielakiem. Znikło to jaki byłem przez spory kawał swojego życia. Pozostała pusta skorupa, którą czymś trzeba zapełnić. Do tego jednak potrzeba trochę czasu, a także czynnika ludzkiego. Przez to jaki byłem potraciłem znajomych, przyjaciół, którzy zapewne nigdy mi tego nie wybaczą i nie winie ich za to bynajmniej.


Co do podpisu, być może źle go ująłem w słowa.

Uznaję, że tamtą kłótnią zdradziłem ród renegatów i nie ma w nim miejsca dla mnie. Może i miałem wtedy trochę racji, zapomniałem o jednym. Z dowództwem nigdy się nie kłóci, nawet jak nie mają racji i posyłają "owieczki" na pewną śmierć.

Decyzję co do mojej osoby pozostawiam wam. Jeżeli zechcecie bym odszedł zrobię to, jeżeli jednak dacie mi szansę na naprawienie błędów przeszłości, będę wdzięczny. Osoba o której pisałem powyżej, szansę mi dała. Jednak zawsze tak nie będzie.


Poohaty
-=POHAŃBIONY=-

kai
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 1580
Rejestracja: 29 paź 2007, o 17:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Śląsk.

Re: O co chodzi Poohatemu ?

Post autor: kai »

poohaty pisze:Znikło to jaki byłem przez spory kawał swojego życia. Pozostała pusta skorupa, którą czymś trzeba zapełnić. Do tego jednak potrzeba trochę czasu, a także czynnika ludzkiego. Przez to jaki byłem potraciłem znajomych, przyjaciół, którzy zapewne nigdy mi tego nie wybaczą i nie winie ich za to bynajmniej.

Decyzję co do mojej osoby pozostawiam wam. Jeżeli zechcecie bym odszedł zrobię to, jeżeli jednak dacie mi szansę na naprawienie błędów przeszłości, będę wdzięczny. Osoba o której pisałem powyżej, szansę mi dała. Jednak zawsze tak nie będzie.


Poohaty
Zero agresji w stosunku do Ciebie. Czysta logika.
Mówisz że chcesz zapełnić skorupę czynnikiem ludzkim. Wracasz na forum, to ok, dość logiczne mnóstwo ludu tu jest. Ale ... na dzień dobry robisz sobie pod górkę, zero "przepraszam" czy ... chociaż pokazania odrobiny skruchy? czy coś, żebyśmy zobaczyli że się zmieniłeś. A za to wklejasz link do (nawet nie ważne w tym momencie że reprymendy od dowódcy) ale do posta jednego z użytkowników i piszesz jak Cie to bawi, jakby nie było uprzejme to to nie jest. Nabijałeś się. Musisz sobie uświadomić, że mimo że forum podumiera, to jest tu ogromna grupa ludzi która za jednym skoczy w.. pokrzywy a i z pewnością w mniejszych kręgach i w ogień, więc jeśli obrażasz jednego obrażasz i wielu innych, a to jak mi się zdaje nie jest najlepszym rozwiązaniem na poprawę swojego wizerunku. Więc, póki co najpierw zrobiłeś burdę a później tłumaczysz to problemami. Dość wygodnie. Zastanów się co robisz nie tak, a jest to dość oczywiste więc nie powinno być Ci trudno dojść do wniosków.

Serio serio, zero agresji.
Kai
What do you mean, I ain't kind?
I'm just not your kind.

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: O co chodzi Poohatemu ?

Post autor: X-76 »

Hmmm..... ja zawsze wszędzie dopatruje się prawidłowości.
I proszę. Znów znalazłem. Znowu kolejny user tłumaczy wszystko w stylu "miałem zły dzień/tydzień/okres/itp.".
Co to za tłumaczenie ? Ja mam ostatnio sporo BARDZO złych dni a forum jeszcze nie skasowałem. Ba, nawet nie popsułem w rozpaczliwym akcie bezsilności ! O skręcaniu zadymy z userami nawet nie wspominając. Co najwyżej wydałem trochę kasy na strzelnicy dziurawiąc tarcze.

Piłeś ? Nie jedź. Masz zły dzień ? Nie pisz na forum.
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
poohaty
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 413
Rejestracja: 19 gru 2008, o 11:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań City

Re: O co chodzi Poohatemu ?

Post autor: poohaty »

W tym sęk Iksie, że jak już pisałem, do niedawna byłem zupełnie inny. "Zły okres" to ten w którym wszystko mi się posypało, potraciłem znajomych przyjaciół itp-działałem pod impulsem
. Dlatego tu przylazłem spowrotem. Chce ponaprawiać błędy, a jeśli przy okazji uda mi się znajomości odrobić i odzyskać zaufanie, to było by dobrze.



EDIT:

Proszę także o zrozumienie. Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji. Nie wiem trochę jak się zachować, jak dobrać odpowiednio słowa. Powiecie "Przemyśl to", jednak ciężko przemyśleć coś takiego, jak się jest w takim czymś pierwszy raz i w pewnym sensie po omacku.
-=POHAŃBIONY=-

Awatar użytkownika
Dante
Top secret
Top secret
Posty: 1337
Rejestracja: 24 paź 2006, o 16:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wa-wa

Re: O co chodzi Poohatemu ?

Post autor: Dante »

No dobrze,
Sprobujmy. Jedna szanse zawsze mozna komus dac, zeby nie wiem jakim byl sk.lem.

-Zmieniles podpis. Dobrze.
-Nie ukorzyles sie wobec Braci .zle ( Ale nie jest za pozno)- Wymysl jakis dobry post w stylu renegata i zobaczymy moze jeszcze da sie Ciebie uratowac. Pamietaj : Piszac cos na tym czarnym tle, jestes w innym swiecie. Tu obowiazuja inne zasady, a twoim rodzie najwazniesze sa honor i zaufanie. Tego nie odzyskuje sie latwo. Ale pierwszy stane za Toba jak zobacze ze Ty chcesz.
- Nie pisz nigdy wiecej ze nie czujesz sie Renegatem. Nigdy ! Bo sam Cie Wirtualnie wykastruje. Albo jestes Renegatem albo wypierd...j. Tu nie ma miejsca na sentymenty.

- Za podwazenie rozkazu Dowodcy na polu walki zdaje sie ze mozna od reki kule zarobic. Ja bym Cie zastrzelil. Jestes zolnierzem i dla Ciebie najwiekszym honorem jest umrzec w walce. Inna smierc jest dla pedalow i miekkich cipek ( to taki poetycki zwrot ).
Poslanie kilku owieczek na pewna smierc moglo byc aktem najwiekszego uznania dla tego oddzialu, takie mieliscie zadanie i jak w zegarku - wystarczy ze jeden jebany tryb nie zatrybi i h.j - kukulka nie zakuka !

1. Przyjmij ten opierdol na twarz i nawet nie mrugnij ! Przyjmij tez nauke i ladnie podziekuj.
Proponuje tez abys na 1 m-c umiescil w swoim podpisie jedno slowo : " Pohańbiony " - i znowu, przyjmij to na twarz a zobaczysz ze moze to zaowocowac wkrotce czyms dobrym.

2. Zycie osobiste.
Dziel sie swoimi problemami. Wysluchamy ich i spróbujemy pomoc.
Ale nie przenos na nas swoich porazek i nie waz sie wyzywac na innych czlonkach forum gdy masz wujowy dzien.
To na poczatek.
Teraz wszystko w twoich rekach. Nie spierdol tego.

Dante
"młodzieńcze ! ciesz sie w młodości swojej " -platoon /Eklezjastes

747170

Awatar użytkownika
Vorevol
Top secret
Top secret
Posty: 1123
Rejestracja: 6 cze 2007, o 17:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Re: O co chodzi Poohatemu ?

Post autor: Vorevol »

Miałem co innego napisać, ale ustami Dantego mądrość przemawia więc tylko zgodzić się wypada. Choć ręka mnie świerzbi.
Cedo Nulli

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: O co chodzi Poohatemu ?

Post autor: Smilodon »

Ja także zgadzam się z Dante. Jedno co mogę dodać to ja uważam, że trochę dłużej musi się postarać...
Jak dla mnie powinien ponownie zostać zombiaczkiem i zasłużyć na miano Renegata.
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Awatar użytkownika
Dante
Top secret
Top secret
Posty: 1337
Rejestracja: 24 paź 2006, o 16:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wa-wa

Re: O co chodzi Poohatemu ?

Post autor: Dante »

Smil, Nie mozna odchodzic i przychodzic do Rodow.
Gdyby zostal teraz Zombiakiem, bylby nim do konca swoich dni - pohańbiony na wieki. To moze go spotkac jesli nie wyciagnie wnioskow z tego tematu.

Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D.
"młodzieńcze ! ciesz sie w młodości swojej " -platoon /Eklezjastes

747170

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: O co chodzi Poohatemu ?

Post autor: Smilodon »

Mam taką nadzieje :twisted:
Masz racje Dante, może trochę za bardzo popuściłem wodze wyobraźni.
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Awatar użytkownika
poohaty
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 413
Rejestracja: 19 gru 2008, o 11:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań City

Re: O co chodzi Poohatemu ?

Post autor: poohaty »

-=POHAŃBIONY=-

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: O co chodzi Poohatemu ?

Post autor: Smilodon »

I mam nadzieję, że będzie to koniec problemów z Tobą Bracie oraz, że Dowództwo już dobre zadośćuczynienie dla Ciebie wymyśli... Zostało nas niewielu, ale liczy się jakość, a nie ilość.
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: O co chodzi Poohatemu ?

Post autor: Qadesh »

Poochaty, ja Cie prosze, zaloz sobie bloga.
na blog.pl na przyklad.
jestem zlosliwa, oka, ale ja nawet moge go czytac i bede Ci komentowac notki.
ale PROSZE. nie uzalaj sie nad soba.
zwlaszcza publicznie.




zwlaszcza w mojej przytomnosci *X-76*
ee, oczywiscie nie mam nic do Twojej osoby, zapewne jestes milym czlowiekiem, ktory ma zly czas itd.

ODPOWIEDZ