Wolne rozważania filmowo-anatomiczne

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

Urdhgag pisze:Za Hughesa i Eda to bym zastrzelił. Problemem byłby jeszcze Envy. TAK! BYŁBY! ENVY TO ON! to tak btw. A co do tego, że ty mi pierwszy "it's for your own good" wątpię. Pomnij, że wielki Suntzu nakazywał się uczyć swego przeciwnika - aby móc jak najlepiej z nim walczyć. Owszem ktoś powiedział, że "Kiedy walczysz z potworami uważaj, by nie stać się jednym z nich" Ale i tak: "ty jesteś jeden, przeciwnik jest jeden, obaj macie miecze więc czego się bać?" To ostatnie to wielki Zangetsu.
Lecz wiesz, należy być blisko ze swoimi przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej ^.^
Więc jak ? Nadal walczysz z Yaoistkami ? :twisted:
To jak już blisko ze sobą jesteście? :roll: Chociaż... chyba nie chcę wiedzieć :twisted: :twisted: :twisted:
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Awatar użytkownika
Urdhgag
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 76
Rejestracja: 21 sie 2006, o 23:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Czarna Twierdza Sabatu: Wrocław

Post autor: Urdhgag »

Wiesz... jeżeli przyjąć, że Yaoistka to dziewczyna (no fakt >.> ciężko by było żeby było inaczej - vide odmiana) to ja nie mam nic przeciwko bardzo bliskiego z nią obcowania :twisted:

A walczyć z nimi będę nadal - bo nie bez przyczyny jestem fanem Kenpachiego. Wszakże - im mocniejszy przeciwnik tym większa przyjemność - oczekuję dalszych sparingów!

A pytanie moje brzmi: o kogo pytasz pytając: "CZy już jesteście blisko?" Jak mogliśmy przeczytać pare postów wcześniej - nawet dziewczyna Zelgadisa jest yaoistką - co wcale nie przeszkadza jej być jego dziewczyną. (Tą relację podaj jako przykład miłości między przedstawicielami opozycyjnych obozów ideologicznych) :twisted: A jeżeli chodzi o mnie i o zelgadisa to rozwieję twoje marzenia :twisted: ja tylko chronię jego dupę przed yaoistkami - wcale nie zamierzam się do niej dobierać. Już prędzej do dupy jakiejś zgrabnej yaoistki bym się dobrał. MWAHAHAHAHAHAHAHAHA!

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

Urdhgag pisze:A pytanie moje brzmi: o kogo pytasz pytając: "CZy już jesteście blisko?" Jak mogliśmy przeczytać pare postów wcześniej - nawet dziewczyna Zelgadisa jest yaoistką - co wcale nie przeszkadza jej być jego dziewczyną. (Tą relację podaj jako przykład miłości między przedstawicielami opozycyjnych obozów ideologicznych) :twisted: A jeżeli chodzi o mnie i o zelgadisa to rozwieję twoje marzenia :twisted: ja tylko chronię jego dupę przed yaoistkami - wcale nie zamierzam się do niej dobierać. Już prędzej do dupy jakiejś zgrabnej yaoistki bym się dobrał. MWAHAHAHAHAHAHAHAHA!
Hmm... w sumie to pytałam o Yaoistki z którymi walczysz. Lecz na dobrą sprawę druga część Twojego posta odpowiedziała mi na to pytanie ;P
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Awatar użytkownika
Urdhgag
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 76
Rejestracja: 21 sie 2006, o 23:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Czarna Twierdza Sabatu: Wrocław

Post autor: Urdhgag »

Ojojoj... wiwiórka się zniesmaczyła odpowiedzią okropnego wampira (to jakby nie brzmiało nie jest szyderstwo) I nie patrz tak na mnie proszę. To, że jestm potworem nie oznacza, że zanikł u mnie pociąg do przedstawicielek płci przeciwnej. Cóż mam powiedzieć... Ty pewnie byś zjadła jakiegoś przystojnego Yuriowca - nieprawdaż?

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

Urdhgag pisze:Ojojoj... wiwiórka się zniesmaczyła odpowiedzią okropnego wampira (to jakby nie brzmiało nie jest szyderstwo) I nie patrz tak na mnie proszę. To, że jestm potworem nie oznacza, że zanikł u mnie pociąg do przedstawicielek płci przeciwnej. Cóż mam powiedzieć... Ty pewnie byś zjadła jakiegoś przystojnego Yuriowca - nieprawdaż?
Ja jak na razie staram się nawrócić kilku nocarzy ^.^
Zaś co do tego Yuriowca to hmm... o ile z tego tematu wiem już kim są yaoistki to yuriowcy są dla mnie nadal nieznani ^.^
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Awatar użytkownika
Urdhgag
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 76
Rejestracja: 21 sie 2006, o 23:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Czarna Twierdza Sabatu: Wrocław

Post autor: Urdhgag »

Było to poruszane w temacie przed przeniesieniem postó. Yuri to "lesbijskie" manga i anime.

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

psychotique pisze:Nie krępujcie się, zapraszszszam... im więcej nas będzie, tym lepiej Obrazek
Urdhgag pisze:A zapraszaj zapraszaj :lol: a czy dobrze będzie? Oj z pewnością! Zwiąże się was i każe oglądać pewne fimy o wartościach w omawianej chwili,,, reedukacyjnej :twisted:
Zwiąże się? Optymista! :lol:
psychotique pisze:Co, gejem? Zaraki? Nie, no co Ty, Zelgadisie! Szkoda by było Zarakiego na geja. Na szczęście są i inne opcje :mrgreen:
Urdhgag pisze:NA szczęscie są! Przykładem takiej obowiązującej opcji jest to, że Zaraki jest, był i pozostanie HEtero!
Wiesz jak się nazywa fachowo to, co robisz? WYPARCIE! Dokładnie tak! Usiłujesz wyprzeć, ze świadomości to, z czym nie potrafisz się pogodzić, Urdhgagu. Ale mimo tego stan faktyczny pozostaje stanem faktycznym, więc może zamiast usiłować odkształcić tzw. Rzeczywistość siłą woli, spróbujesz przedstawić choć jeden przekonujący argument na poparcie z założenia mało wiarygodnej tezy, że Zaraki K. nie jest bi :mrgreen:
Zelgadis pisze:Słuchaj, dla nich nawet Roy Mustang to ewidentny gej! One nie widza tego, że umawia się z kobietami i że chce zostać Głównodowodzącym armii by wprowadzić obowiązkowe mini-spódniczki dla damskiego personelu oraz zrobić z wojska osobisty harem..
psychotique pisze:Jedno wcale nie przeszkadza drugiemu. Naprawdę, Zelgadisie, naprawdę nie :mrgreen:
Urdhgag pisze:JEżeli bierzesz pod możliwość, że Roy Mustang jest biseksualistą to roziwję twe marzenia - fakt, że miał on pod swoją komendą Alexandra Louisa Armstronga i go przy tym nie wykorzystał świadczy na korzyść teorii, że Roy Mustang jest HETERO!
Czy to nie Ty napisałeś w jednym z poprzednich postów, że fakt, iż czegośnie widzeiliśmy, nie świadczy o tym, że tego nie było? :mrgreen:
psychotique pisze:A Boga lepiej w to nie mieszaj. Bo Ona też jest yaoistką
Zelgadis pisze:Nie ma Boga... Po prostu nie ma. Od kiedy powstało yaoi i kobiety Bóg zniknął w pustce...
psychotique pisze:Mylisz się - po prostu jest tak zajęta obcowaniem z yaoistycznymi dziełami, że wydaje się, jakby jej nie było :mrgreen:
Urdhgag pisze:JAkikolwiek by bóg, lub bogini nie była - nie istnieje. Możliwe, że pasjonując się yaoistycznymi dziełami nie działą jak winien\winna, możliwe też jest, że stworzył sobie partnerkę idealną i właśnie z nią obcuje - dlatego nie jesteśmy świadomi jego działan na ziemi!
Cóż, ta kwestia musi chyba pozostać nierozstrzygnięta :mrgreen:
Zelgadis pisze:Już ja dziękujęza takie wyzwolenie. Zbyt wiele razy to słyszałem :P
psychotique pisze:Podziękujesz, jak będzie po wszystkim Obrazek
Urdhgag pisze:Nie zgadzam się - nadgorliwość jest ogrsza od faszyzmu!
No ale chwila, moment, gdzie tu nadgorliwość niby? Poza tym, czemu akurat faszyzm w Twoim porównaniu? W końcu sovietyzm pochłonąłl nieporównywalnie więcej ofiar.... :roll:
Zelgadis pisze:Yaoistki to fanatyczki a nie hetero! I lubię swoją sektę...
psychotiqe pisze:Tak jak każdy, kto dostał się w szpony sekciarskich manipulantów Obrazek
Urdhgag pisze:Że tak rzekę - nasza sekta ma więcej zwolenników niż twoją - a więc prawda przy nas! Sabat z nami, bracia i siostry hetero!
Sugerujesz, że większość ma zawsze rację? No cóż, skoro tak....

JEDZCIE KUPY! STO MILIONóW MUCH NIE MOżE SIę MYLIĆ! :mrgreen:
psychotique pisze:[...] cóż to ma wspólnego z faktem, że Zaraki i Ichigo pałają do siebie dzikim, nieokiełznanym pożądaniem? Obrazek
Urdhgag pisze:Z zasady ma wiele - jeżeli rozpatrywać to pod takim kątem to Yachiru stanie Ichigiemu na drodze do sypialni Zarakiego
Niby jak?
psychotique pisze:Bardzo możliwe. Ale co to zmienia?
Bardzo wiele - Zaraki jest hetero, ponadto możliwą staje się opcja, ze gustuje w więcej niż jednej partnerce!
"Możliwą"? No ale teraz to żartujesz sobie chyba! Przecież to się rozumie samo przez się, że typ tego pokroju nie może być monogamistą :mrgreen:

Poza tym, znowu jesteś gołosłowny. Zaraki jest hetero? Dowody! Dowody! :mrgreen:
psychotiqe pisze:No fajnie. Rukia, Yourichi.... super. Tyle, że w rozważaniach snutych wokół pytania o naturę obsesji z jaką Zaraki dąży do tego, by wbić swój... miecz w ciało Ichigiego, inne związki obydwu panów mają znaczenie marginalne Obrazek
Ale czemuż to? Skąd ten pomysł?! Ichigo przybył do Soul Society by uratować Rukię, a nie przespać się z Zarakim!
Bo go jeszcze wtedy nie znał :mrgreen:
Musisz przynać, że kształty Yourichi są bardzo niczego sobie ;) Takei kształty to by każdego bisexualistę, geja nawet przestawiły z powrotem na drogę prawa i dobra!
Odpowiedz sobie na pytanie: czy Ciebie jakiś supergej byłby w stanie przestawić na homosexualizm? Albo chociaż bisexualizm? Obrazek

Jako bisex, Zaraki mógłby spokojnie sypiać na przemian z Yourichi i Ichigim. A jak dobrze by rozegrał sprawę, to z obydwojgiem na raz :mrgreen:
psychotique pisze:A jużci! Wyjdziecie - jako nasi szczerze oddani sprzymierzeńcy Obrazek
Jeżeli mając 17 lat jeszcze nigdy nie wypaliłem żadnego papierosa, nigdy nie byłem nawet lekko, pijany i nigdy nie sięgnąłem po marichuanę śmiem twierdzić, że również yaoistki mi nie straszne! Moja silna wola nie ugnie się z powodu grupki małych gejofanek!
Z powodu grupki może i nie, ale czy będziesz w stanie opierac się bez końca swej prawdziwej naturze? Obrazek
Nie zamierzam komentować zapadalności w ciążę wsród młodzieży - dość poweidzieć, że sam nigdy na ową tajemniczą chorobę nie zapadłęm ;)
O ciąży akurat nic nie wspominałam. Mowa była za to o tym, że młodzież zaczyna teraz wcześniej uprawiać sex niż kiedyś. Także Yachiru i Zaraki... w sumie czemu nie :mrgreen:
Sex więzienny - facetem jak wampirem rządzi określona żądza - panowie nie obruszać się, tak rzeczywiście jest - dlatego korzysta z okazji jak może. Wystarczy popatrzeć na nocarzy.
Żądze rządzą nie tylko facetami.... Obrazek
psychotiqe pisze:Poddaj się.... nie walcz... no przecież tak naprawdę chcesz tego.... Obrazek
Z jego własnego przywolenia: prędzej mu łeb rozwalę niż na to pozwolę!
Mówi się trudno. W końcu, dopóki ciepły, to nie nekrofilia :mrgreen:
psychotiqe pisze:To nie jest cięższy argument. To argument chybiony.
Jako że nie jestem nocarzem nie muszę umieć strzelać wyborowo. Wystarczy przeciwnika zarzucić takimi argumentami - to jak ogień zaporowy - któraś kula w końcu trafi!
Czas pokaże.... Obrazek
Faktycznie - mieliśmy spokój tylko jeden dzień - coś słąby ten Yumichika - kogo rzucimy następnego?!
Vegetę z Dragonballa! Chociaż nie... on przecież sypia z Goku... :mrgreen:
Co do śrutówki: zmieniam zdanie - potrzebny mi MG-42!
No to już troszkę lepiej, ale nadal, mimo wszystko, jakaś taka niedoceniona się czuję... :mrgreen:
psychotique pisze:A tam zaraz ostatecznego! Urdhgag i Zelgadis to nader interesujący przeciwnicy. Szkoda by było kończyć całą potyczkę w tak wstępnej fazie, zanim jeszcze walka rozpoczęła się na dobre Obrazek
Racja - jeszcze nawet nie wezwałem piechoty zmechanizowanej!
Piechota? Hmm... no niech starcę. Ale mają mieć ładne plecy! Obrazek
Zelgadis pisze:Cholera, chcę być manipulowany przez sektę hetero! Tak, jestem pieprzonym masochista i to lubię. *zapiera się rękami i nogami na futrynie od drzwi z napisem "yaoi"*
A więc masochitsa? Hmm. To stwarza kilka nowych, nader interesujących opcji... Obrazek
Zelgadis pisze:Dobra, koniec podtekstów szatanie xD! Wyjaśnijmy sobie jedno, Zaraki to masochista i psychopata lubujący się w walkach z dobrymi przeciwnikami.
A tam zaraz psychopata! Ot, jednostka lepiej niż inne przystosowana do funkcjonowania w warunkach tego paskudnego świata... :mrgreen:

Poza tym, masochista? Hmm. A nie sadysta przypadkiem? :roll:
Jest naukowo udowodnione, że ludzie poprzez sport równierz w pewnym stopniu zaspokajają swoje potrzeby seksualne, w ogóle przez duży wysiłek fizyczny (w szczególności młodzi ludzie)
Może i tak, ale jest też dowiedzione, że regularne uprawianie sportu podkręca libido....
[Zaraki] On odpada z gejowania.
Nie widzę związku. To, że gość lubi walkę i poświęca na to dużo czasu, nie znaczy, że jest hetero.
Ichigo... cóż, jak dla mnie to chłopak mało konkretny jest. Ma Rukię, naga Yoruichi (geez... co ja bym dał za taką sytuację jak on miał w tych gorących źródłach). Ale... ale Ichigo zamiast wykorzystywac sytuację to łapie buraka i drze się na nią żeby się ubrała! Z Rukią z resztą też zero postępu chociaż jak na dłoni widać że to będzie watek miłosny jak jasna cholera... a o zapatrzonej w niego Orichimie to już nawet nie wspomnę
No właśnie, właśnie - tyle pięknych dziewcząt wokoło, a Ichigo nic.... trochę to dziwne, prawda? Ale rozwiązanie jest oczywiste: Ichigo pozostaje obojętny na wszystkie te kobiece wdzięki, bo marzy w skrytości o namiętnym, prawdziwie męskim sexie z Zarakim :mrgreen:
psychotique pisze:Dobrym przykładem na to jest sex więzienny....
Zelgadis pisze:Wcale nie jest to dobry przykład. To, ze facet jest wyposzczony i zaczyna myśleć o współwięźniach w kategorii "mięsa" powoduje jedynie jego izolacja. JEśli facet jest hetero to nie zgodzi się na seks z fatecem. Nawet bez czułości. To jest po prostu nie logiczne...
"Tylko" izolacja? Czyli co, Twoim zdaniem dowolnego faceta można zmienić w geja, jeśli potrzyma się go dostatecznie długo z innymi facetami?
psychotique pisze:Poddaj się.... nie walcz... no przecież tak naprawdę chcesz tego....
Zelgadis pisze:Grrrr~ dajcie mo spokój bo zacznę gryźć!
Ee tam, tak się tylko droczysz :mrgreen:
BTW, psychotique z całego serca polecam Ci obejrzenie serii Ouran High School Host Club, genialna komedia a yaoistce się spodoba na pewno ze względu na duże stężenie biszów na cm^2 ekranu
Dzięki, sprawdzimy, sprawdzimy.... Obrazek
Urdhgag pisze:"Kiedy walczysz z potworami uważaj, by nie stać się jednym z nich"
Ja wiem.... to już zależy od potwora....
Co do Zarakiego: fakt - to psychopata, ale żeby masochista?! Daj spokój! W ogóle: pfffffff! Już za chwilę dowiemy się od tej chorej Yaoistki, że on uwielbia pejcze i takie tam. BRRRRR! Tfu!
Pejcze? Kto wie... silni, władczy mężczyźni, dominujący na codzień nad innymi samcami, często potrzebują chwili wytchnienia w sypialni i z sami proszą swe kochanki/ kochanków o odwrócenie ról.... :mrgreen:
Ja nie mam nic przeciwko bardzo bliskiego z [yaoistką] obcowania! [...] im mocniejszy przeciwnik tym większa przyjemność - oczekuję dalszych sparingów!
Wszyscy tak mówią, zanim dojdzie co do czego. A potem jest płacz i zgrzytanie zębów, i ucieczka na czworakach.... i tłumaczenia: "Bo ja mam w końcu 35 lat! Ja się już tak sexem nie interesuję, jak wtedy, kiedy miałem 17!"

No ale w gębie to zawsze mocni wszyscy. Żeby chociaż nie tylko metaforycznie.... :mrgreen:
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Zelgadis
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 256
Rejestracja: 26 sie 2006, o 16:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z nienacka :P
Kontakt:

Post autor: Zelgadis »

psychotique :
Nie krępujcie się, zapraszszszam... im więcej nas będzie, tym lepiej
Urdhgag :
A zapraszaj zapraszaj Laughing a czy dobrze będzie? Oj z pewnością! Zwiąże się was i każe oglądać pewne fimy o wartościach w omawianej chwili,,, reedukacyjnej Twisted Evil
Zwiąże się? Optymista! Laughing

Ich jest za dużo żeby związać... Mówiłem, od razu nuka :P
Wiesz jak się nazywa fachowo to, co robisz? WYPARCIE! Dokładnie tak! Usiłujesz wyprzeć, ze świadomości to, z czym nie potrafisz się pogodzić, Urdhgagu. Ale mimo tego stan faktyczny pozostaje stanem faktycznym, więc może zamiast usiłować odkształcić tzw. Rzeczywistość siłą woli, spróbujesz przedstawić choć jeden przekonujący argument na poparcie z założenia mało wiarygodnej tezy, że Zaraki K. nie jest bi
A to co ty robisz to zwykła yaoistyczna PROPAGANDA, która dotyka każdego iewinnego faceta stojącego wam na drodze, ot co!
Cóż, ta kwestia musi chyba pozostać nierozstrzygnięta

Rzeczywiście, dyskusje o Bogu pozostawmy na później bo w tym topicu to jedyne co z tego wyjdzie to zgejowienie wszystkich wyższych bytów ;)
No ale chwila, moment, gdzie tu nadgorliwość niby? Poza tym, czemu akurat faszyzm w Twoim porównaniu? W końcu sovietyzm pochłonąłl nieporównywalnie więcej ofiar....
Więc powiedzmy tak, yaoi i fangirle (to takie stado co to patrzy na obrazek obściskujących się facetów i piszczy) są gorsze od faszyzmu i sovietyzmu razem wziętych... Pewnie dlatego, że dwa ostatnie zostały zwalczone (w pewnym sensie)...
Sugerujesz, że większość ma zawsze rację? No cóż, skoro tak....
Nie zawsze większość ma rację, choć czasem tak się zdarza. I tak nie zmienia to faktu, że nawet jak zostane sam przeciwko 100 yaoistek to nie zmienię swojej natury.
Odpowiedz sobie na pytanie: czy Ciebie jakiś supergej byłby w stanie przestawić na homosexualizm? Albo chociaż bisexualizm?
Ale dlaczego zakładasz od razu, że jest gejem? Wychował się w normalnej rodzinie więc... emmm, to zły przykład, jego rodzina nie jest normalna xD
Z powodu grupki może i nie, ale czy będziesz w stanie opierac się bez końca swej prawdziwej naturze?
Ona ma trochę racji, ja osobiście walczę z yaoizmem z mniejszą lub większą częstotliwością od listopada i już miewam momenty załamania sił... Ale dam radę. Muszę!
Żądze rządzą nie tylko facetami....
Akurat :P
Mówi się trudno. W końcu, dopóki ciepły, to nie nekrofilia
Bezczeszczeniu moich zwłok mówię stanowcze NIE! Yaoistki i ich chora wyobraźnia... Wiesz co, Urdhgag może jak przyjdzie pora to nawzajem sobie strzelimy we łby żeby żadnych pomówień nie było? Zgińmy jako czyści hetero ;)
Vegetę z Dragonballa! Chociaż nie... on przecież sypia z Goku...

O nieeee... przegięcie! Wara od klasyków! Od DB, Akiry, GitS'a, Berserka, Cowboya Bebopa, NGE i jeszcze paru innych które mi się później przypomną.
No to już troszkę lepiej, ale nadal, mimo wszystko, jakaś taka niedoceniona się czuję...
Ja tam od broni palnej wolę białą więc możemy iść na miecze, bądź katany.Od biedy to i rapierem nie pogardze ale wyjątkowo nie lubię tak lekkiej broni... Zupełnie jak zabawka a nie broń. Tak więc,
Howl, Zabimaru! bądź Scatter, Senbonzakura!
A więc masochitsa? Hmm. To stwarza kilka nowych, nader interesujących opcji...
Fanatyczka!
Poza tym, masochista? Hmm. A nie sadysta przypadkiem?

Nie masochista? A każdemu kto chciał się z nim pojedynkować od razu rzucał tekstem "Uderz mnie, uderz!" i odsłaniał klatę ;)
Może i tak, ale jest też dowiedzione, że regularne uprawianie sportu podkręca libido....
Odwracasz cota ogonem :P
No właśnie, właśnie - tyle pięknych dziewcząt wokoło, a Ichigo nic.... trochę to dziwne, prawda? Ale rozwiązanie jest oczywiste: Ichigo pozostaje obojętny na wszystkie te kobiece wdzięki, bo marzy w skrytości o namiętnym, prawdziwie męskim sexie z Zarakim
I cokolwiek człowiek nie powie to i tak wyjdzie na to samo.
"Tylko" izolacja? Czyli co, Twoim zdaniem dowolnego faceta można zmienić w geja, jeśli potrzyma się go dostatecznie długo z innymi facetami?
Perhaps... nie mówię, ze każdego ale zdarza się i nie od razu w geja ale w bi. Z resztą, nevermind...
Ee tam, tak się tylko droczysz

A chcesz się przekonać ;> ?
Mary mała pierdolca miała.
Pierdolca białego niczym śnieg.
Gdziekolwiek Mary mała biegała, pierdolec rozsadzał jej łeb.
(oklaski)

Awatar użytkownika
Urdhgag
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 76
Rejestracja: 21 sie 2006, o 23:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Czarna Twierdza Sabatu: Wrocław

Post autor: Urdhgag »

Zelgadis - taka mała sprawa - o czyhjej ty rodzinie mówiłeś, że nie jest normalna? Bo jak o mojej to chiałbym poweidzieć, że jest całkowiecie normalna - to tylko brutalne gry mnie spaczyły - bo gram od wieku lat 6, a dobił Zaraki Kenpachi. Tak czy inaczej - Wiemy jak psychotique wygląda - to się ją ściągnie zanim się spostrzeże z tego świata. A co do Yaoi! TAK WYPIERAM CIĘ! WYUPIERAM I WYPARŁEM> ZAPOMNIAŁEM LA LA LA> NIE SŁUCHAM CIĘ NIE SŁUCHAM CIĘ! MAM CIĘ W DU**, MAM CIĘ W DU**!!! <piana toczy się z ust, a tęczóki maleją to bardzo małych (zarakopodobnych-rozmiarów)

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

Zelgadis pisze:
psychotique pisze:Wiesz jak się nazywa fachowo to, co robisz? WYPARCIE! Dokładnie tak! Usiłujesz wyprzeć, ze świadomości to, z czym nie potrafisz się pogodzić, Urdhgagu. Ale mimo tego stan faktyczny pozostaje stanem faktycznym, więc może zamiast usiłować odkształcić tzw. Rzeczywistość siłą woli, spróbujesz przedstawić choć jeden przekonujący argument na poparcie z założenia mało wiarygodnej tezy, że Zaraki K. nie jest bi
A to co ty robisz to zwykła yaoistyczna PROPAGANDA, która dotyka każdego iewinnego faceta stojącego wam na drodze, ot co!
Ale wiesz.. dobra propaganda nie jest zła ^.^
Zelgadis pisze:
psychotique pisze:Mówi się trudno. W końcu, dopóki ciepły, to nie nekrofilia
Bezczeszczeniu moich zwłok mówię stanowcze NIE! Yaoistki i ich chora wyobraźnia... Wiesz co, Urdhgag może jak przyjdzie pora to nawzajem sobie strzelimy we łby żeby żadnych pomówień nie było? Zgińmy jako czyści hetero ;)
Jakie tam bezczeszczenie ? o.O
Pozatym T i tak już nie będziesz miał wtedy wiele do powiedzenia :twisted:
Zelgadis pisze:
Poza tym, masochista? Hmm. A nie sadysta przypadkiem?

Nie masochista? A każdemu kto chciał się z nim pojedynkować od razu rzucał tekstem "Uderz mnie, uderz!" i odsłaniał klatę ;)
Tak... i facet myśli, że w ten sposób inni odpuszczą... ehh... jakie miłe złudzenia :twisted:
Urdhgag pisze:A co do Yaoi! TAK WYPIERAM CIĘ! WYUPIERAM I WYPARŁEM> ZAPOMNIAŁEM LA LA LA> NIE SŁUCHAM CIĘ NIE SŁUCHAM CIĘ! MAM CIĘ W DU**, MAM CIĘ W DU**!!! <piana toczy się z ust, a tęczóki maleją to bardzo małych (zarakopodobnych-rozmiarów)
Przyznałęś się teraz sam, że wypierasz się... Spokojnie... to oznacza, że jesteś już na dobrej drodzę, bo przyznajesz już się. :twisted:

Zaś co do tych tęczówek... To muszę wyprowadzić Cię z błędu... Przykro mi bardzo lecz tęczówka Ci się nie zwęży... co najwyżej źrenica jak już ^.^
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Awatar użytkownika
Zelgadis
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 256
Rejestracja: 26 sie 2006, o 16:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z nienacka :P
Kontakt:

Post autor: Zelgadis »

Zelgadis - taka mała sprawa - o czyhjej ty rodzinie mówiłeś, że nie jest normalna? Bo jak o mojej to chiałbym poweidzieć, że jest całkowiecie normalna - to tylko brutalne gry mnie spaczyły - bo gram od wieku lat 6, a dobił Zaraki Kenpachi.
Nie, nie! Źle mnie zrozumiałeś, ja mówiłem o rodzinie Ichigo.
Ale wiesz.. dobra propaganda nie jest zła ^.^
W przypadku yaoi ta zasada się nie sprawdza :3
Jakie tam bezczeszczenie ? o.O
Pozatym T i tak już nie będziesz miał wtedy wiele do powiedzenia

To sobie w akcie desperacji zrobię lewatywę z cementu xD !

I zakończę post miłym akcentem...
Obrazek
Mary mała pierdolca miała.
Pierdolca białego niczym śnieg.
Gdziekolwiek Mary mała biegała, pierdolec rozsadzał jej łeb.
(oklaski)

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Jestem pełen podziwu - że Wam sie chciało... :D :twisted: :D
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
Zelgadis
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 256
Rejestracja: 26 sie 2006, o 16:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z nienacka :P
Kontakt:

Post autor: Zelgadis »

Nam się jeszcze chce! Ja czekam z niecierpliwością na kolejne argumenty naczelnej yaoitki tego forum :3
Mary mała pierdolca miała.
Pierdolca białego niczym śnieg.
Gdziekolwiek Mary mała biegała, pierdolec rozsadzał jej łeb.
(oklaski)

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

Zelgadis pisze:Nam się jeszcze chce! Ja czekam z niecierpliwością na kolejne argumenty naczelnej yaoitki tego forum :3
Zelgadis przyznaj się, spodobało Ci się ;P
<bez podtekstów proszę !!! >
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Awatar użytkownika
Zelgadis
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 256
Rejestracja: 26 sie 2006, o 16:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z nienacka :P
Kontakt:

Post autor: Zelgadis »

Zelgadis przyznaj się, spodobało Ci się ;P
<bez podtekstów proszę !!!
>
Mrrr~ No jasne :D
Mary mała pierdolca miała.
Pierdolca białego niczym śnieg.
Gdziekolwiek Mary mała biegała, pierdolec rozsadzał jej łeb.
(oklaski)

ODPOWIEDZ