Pomoc w teledysku

Magazyn staroci
Nikki

Pomoc w teledysku

Post autor: Nikki »

Mój ulubiony zespół Nightwish trzy dni temu ogłosił konkurs ( więcej : http://www.nuclearblast.de/en/lp/nightw ... ntest.html ). Trzeba nagrać teledysk do piosenki : http://www.youtube.com/watch?v=Cs-COlB-wd0 . Scenariusz już jest gotowy , i Was , Zacne Wampiry , proszę o pomoc w realizacji pomysłu . Całą ideą pomysłu jest dobra, wspólna zabawa .

Scenariusz ( może ulec małym zmianom ):

Scena 1
Postać w czarnym płaszczu stoi przy koniu , patrzy przed siebie na pole lub las . Postać– nie owijajmy w bawełnę , jest śmiercią , znajduje się w lesie iglastym , jeśli znajdziemy takowy bez śmieci . Kamera obraca się dokoła niej . Jak zaczyna się zwrotka , wskakuje na konia . Ok. 30 sekund – wstęp i refren .

Scena 2
Migawka z jakieś imprezy . Zbliżenie na jakąś osobę ( obojętne czy kobieta , czy facet ) . Umiera z przedawkowania lub zadźgana nożem . Przyczyną śmierci jest babka na koniu  . To ona podaje narkotyk , bądź wbija nóż ( jeszcze nie wiem gdzie ) . Pierwsza zwrotka , ok. 20 sekund

Scena 3
Słowa Aivena : Migawka - pokazanie chłopaka , który daje sobie w żyłę , a potem osoba dorosła w szpitalu i jakoś AIDS pokazać . Jakimś "mięśniakiem skórnym" czy coś i umiera.
Druga zwrotka ok. 20 sekund


Scena 4
Śmierć jedzie konno przez cały refren . Dla ulepszenia efektu , najlepiej na oklep , ale niekoniecznie . Byłoby fajnie , jakby wokół była mgła . Refren ok. 20 sekund

Scena 5
Migawka - szczęśliwa , kochająca się rodzina jedzie w samochodzie . Jest ciemno . Nagle „błysk” wypadku . Można wybuchnąć samochód !!!! - lubię wybuchy . Zaciemnienie ekranu i białą dłoń gasząca parę świeczek ( zleży ile było osób w samochodzie ) . Trzecia zwrotka ok. 20 sekund

Scena 6
Migawka - Dziewczyna tańczy zadowolona balet, potem pokazane jak ćwiczy i ile to cierpienia. Ponieważ nie wytrzymuje zabija się – ale jeszcze nie wiadomo jak . Czwarta zwrotka ok. 20 sekund

Scena 7
Śmierć schodzi z konia . Maszeruje przez las do jakieś rzeki . Po drodze zwalcza namolną pajęczynę zwisającą z drzewa . Traci swoją czerń i mroczność . Opada z niej peleryna . Klęka przed wodą na słowa . Dokoła niej wirują białe płatki kwiatów . W końcu pochyla się i wpada do wody . Pod wodą znajduje jasną łunę światła . Do końca utworu

Siły oraz środki

1. Ktoś kto pomógłby w nakręceniu .
2. Charakteryzator ? No nie wiem jak to określić . Żeby umiał pomalować Śmierć na śmierciowato .
3. Potrzebny jest ktoś kto umie jeździć konno ( najlepiej na oklep ) .
4. Skoro jest potrzeby jeździec , to i również koń .
5. Impreza :) . To raczej nie będzie trudne .
6. Ktoś kto umiera na imprezie .
7. Chłopak dający sobie w żyłę .
8. Ktoś z „mięśniakiem skórnym” , bądź czymkolwiek na co mógłby umrzeć na AIDS .
9. Szczęśliwa rodzinka .
10. Duuuuużo sztucznych płatków kwiatów .

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na weekend 3-4 marca do B24 . Spróbujemy wtedy nagrać większą część scen . Jednak osoby chcące brać udział , a nie mogące się pojawić - możliwe , że scena "imprezowa" będzie kręcona na Pyrkonie .

Awatar użytkownika
Vorevol
Top secret
Top secret
Posty: 1123
Rejestracja: 6 cze 2007, o 17:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Re: Pomoc w teledysku

Post autor: Vorevol »

Projekt Nikki, w prawdzie nie jest czysto "forumowy", ale daje nam możliwość dobrej zabawy jak za starych czasów. Pomijając oczywiste względy rodzinne, jestem BARDZO ZA! Niech to forum znów zacznie robić fajne głupoty, przy których wszyscy świetnie się bawimy.
Cedo Nulli

Awatar użytkownika
Dante
Top secret
Top secret
Posty: 1337
Rejestracja: 24 paź 2006, o 16:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Pomoc w teledysku

Post autor: Dante »

Dante i Eva będą

:-)
"młodzieńcze ! ciesz sie w młodości swojej " -platoon /Eklezjastes

747170

Awatar użytkownika
Dexter
Na misji...
Posty: 1317
Rejestracja: 27 mar 2007, o 14:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Pomoc w teledysku

Post autor: Dexter »

Ja i Del niestety odpadamy - mamy na ten weekend poważne plany w Poznaniu.
Niezwykle ważne jest, aby codzienna twoja postawa stała się postawą żołnierza,
a postawa żołnierza - postawą na co dzień.
(Miyamoto Musashi, Księga Pięciu Kręgów)

In the warzone marines shit tactically.
(Ray w "Generation Kill")

Awatar użytkownika
Naja
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 68
Rejestracja: 12 kwie 2010, o 12:58
Płeć: Kobieta

Re: Pomoc w teledysku

Post autor: Naja »

Zgłaszam się do pomocy. Będę w weekend.

Trochę jeżdżę konno, na oklep też. Wiem, że macie swoje konie, ale scenę wskakiwania na konia i jechania przez dzicz (bez siodła to i powinno być bez ogłowia) praktykuję tylko na swoim.
Mogę go też użyczyć komuś, kto jeździ porównywalnie.
Szkoda, że pora roku zimna, bo znam fajną wodę do takich zdjęć, ale teraz pewnie zamarznięta.
Initia in potestate nostra sunt, de eventu fortuna iudicat

Nikki

Re: Pomoc w teledysku

Post autor: Nikki »

Przepraszam wszystkich !
Niestety , dziś przychodząc na zajęcia do szkoły baletowej , dowiedziałam sie , iż w sobotę odbywa sie bardzo ważna próba , na której mam obowiązek być . Termin owej próby nie ulega zmianie . Tak więc muszę przenieść datę naszego spotkania . Być może , wtedy wiecej osób będzie miało czas .
Spotkanie odbędzie sie 17-18 marca.
Jeszcze raz wszystkich przepraszam , ale to nie ja ustalam próby w szkole baletowej . Osobiście chciałam udusić sekretarkę , gdy to mowiła .

Jeżeli ktoś mógłby być w danym terminie , proszę o wpis na listę . Jeśli ktoś ma juz "upatrzoną" role , bądź posadę , może to uwzględnić w liście.

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Re: Pomoc w teledysku

Post autor: Mcbet »

Adas G ma role smierci wczoraj znim rozmawialem przy jego posturze teraz charakteryzacja jest zbedna :)

Sorry o taki maly zarcik ;)
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Nikki

Re: Pomoc w teledysku

Post autor: Nikki »

Przyszłe Gwiazdy mojego teledysku !
Wciąż nie dostałam potwierdzenia udziału . Zbliża się termin wcześniej zaproponowany . Czy nadal jest ktoś chętny ?

Przypominam role do obsadzenia :
1. Jeździec
2. Ktoś kto umiera na imprezie ( sądzę , że to możemy zostawić do Pyrkonu )
3. Dający sobie w żyłę
4. Ktoś z „mięśniakiem skórnym” , bądź czymkolwiek na co mógłby umrzeć na AIDS
5. Szczęśliwa rodzinka

Po za kamerą :
1. Ktoś kto pomógłby w nakręceniu .
2. Charakteryzator ? No nie wiem jak to określić . Żeby umiał pomalować Śmierć na śmierciowato
3. Ludzie-wampiry , którzy chcą się bawić na imprezie

Awatar użytkownika
Dante
Top secret
Top secret
Posty: 1337
Rejestracja: 24 paź 2006, o 16:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Pomoc w teledysku

Post autor: Dante »

Przepraszam że dopiero teraz ( chcialem rozpatrzyc wszystkie warianty ), ale w ten weekend mnie nie bedzie.
Moze wiecej scen uda sie nagrac na Pyrkonie ? w zasadzie wszystko poza jezdzcem ...

Dante
"młodzieńcze ! ciesz sie w młodości swojej " -platoon /Eklezjastes

747170

Nikki

Re: Pomoc w teledysku

Post autor: Nikki »

Dzięki za odzew Dante :) . Scenariusz został zmieniony . Mam nadzieje , że wszystko sie uda nagrać w ten weekend . Dziękuje wszystkim którzy pomogli mi przy wymyslaniu poprzedniego scenariusza , a także tym którzy zgłosili sie do pomocy w poprzednim terminie :)

ODPOWIEDZ