Skoro tak bardzo chcecie...

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Arkady
Goniec
Goniec
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2007, o 15:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Cichowąż

Skoro tak bardzo chcecie...

Post autor: Arkady »

Słuchajta! Jakiś rok temu zarzuciłem łowienie krewetek i teraz prowadzę największą księgarnię w Szczecinie. Jestem do Waszej dyspozycji - przyjeżdżajcie!!! Jeśli udałoby się jeszcze w jakiś sposób zmusić autorkę (związać ją na ten przykład ;) i połączyć spotkanie fanów ze wieczorkiem autorskim byłoby bosko! Wiem, że to daleko i wstydzę się prosić Madzię o takie wyrzeczenie, ale tu, na miejscu znam wiele czarnych duszyczek lubujących się w wampirzej tematyce (nawet fanklub Cioci Rice) i działoby się , oj działo....
ex nihilo nihil

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

Ale zaraz, dlaczego od razu wiązać, działać siłą i przymusem bezpośrednim? Najpierw trzeba grzecznie poprosić, ładnie się uśmiechnąć, a nuż Madzik się zgodzi na ten wypad?
Arkady pisze: Wiem, że to daleko i wstydzę się prosić Madzię o takie wyrzeczenie
No cóż, widać ja jestem bezwstydny. Jak szanowna autorka zapatruje się na tą sprawę?
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
Madzik
Ukryty
Ukryty
Posty: 836
Rejestracja: 10 lut 2006, o 00:24
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Post autor: Madzik »

Dziękuję za propozycję, wielce się nią czuję zaszczycona i baaardzo bardzo mi miło :)
Wszelkie terminy i spotkania ustala mój prześwietny agent Ika Repeczko, oto jej namiary: ika@fahrenheit.eisp.pl.

:D
Arma virumque cano

ODPOWIEDZ