idealny dzień lesbijki ;)))

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Falk von Breslau pisze:A jak powiem, że traktuję les tak samo jak gejów i tak samo jak ok. 90% ludzkości tj. z nieżyczliwą neutralnością, to będziesz zadowolona?
psychotique pisze:Nie! Obrazek

Oczywiście, że nie będę. Jak każda kobieta.... Obrazek
Falk von Breslau pisze:Tym gorzej dla Ciebie :twisted:
No, dla kogo gorzej to już czas pokaże.... Obrazek
Falk von Breslau pisze:Nie jestem w stanie zrozumieć osób o orientacji homo, więc się w to nie zagłębiam. Są. I na tym kończą się wszelkie moje rozważania na ten temat.
psychotique pisze:To ciekawe. Bo historia cywilizacji ludzkiej dowodzi, iż niezaspokojona ciekawość i dążenie do ogarnięcia rozumem tzw. Rzeczywistości, jest jedną z najbardziej charakterystycznych cech homo sapiens.
Jednych ciekawi jedno, innych drugie. Mnie nie interesuje na przykład fizyka kwantowa ani francuska literatura doby sentymentalizmu.
A i owszem. Zgodzisz się chyba jednak, że zainteresowanie facetów sexem ma charakter o wiele bardziej universalany, niż zainteresowanie naukami ścisłymi, czy literaturą....
psychotique pisze:Pozwolę sobie powtórzyć to, o co już raz tu pytałam; zrozumienie kobiet i ich fascynacji mężczyznami, nie nastręcza Ci problemu?
Całe życie :).
Okay. A zrozumienie fascynacji innych facetów kobietami?
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

To ostatnie z reguły nie. Chyba, że któremuś już naprawdę do reszty odbije.
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

No właśnie. Chyba więc jednak, mimo wszystko, łatwiej powinno być Ci zrozumieć kobiecą fascynaję kobietami, niż kobiecą fascynację płcią przeciwną?
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Tylko czemu ta kobieta ma osobowość jakiegoś macho (że wrócę do mojej wypowiedzi z poprzedniej stronie).

Zresztą, uważam orientację seksualną za prywatna sprawę każdego człowieka, więc czemu miałoby to mnie interesować?
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Falk von Breslau pisze:Tylko czemu ta kobieta ma osobowość jakiegoś macho (że wrócę do mojej wypowiedzi z poprzedniej stronie).
To w zasadzie nieistotne. Chodzi o to, że jest kobietą i fascynują ją kobiety. Ich ciała, ze wszystkimi krągłościami, miękkością i gładkością, ich umysłowość, z całą jej złożonością, emocjonalnością i irracjonalnością.

Aczkolwiek trzeba przyznać, że przy wielu współczesnych les i bi, niejeden facet wypada jak ostatnie ciepłe kluchy :mrgreen:
Uważam orientację seksualną za prywatna sprawę każdego człowieka, więc czemu miałoby to mnie interesować?
Bo wokół tego kręci się, de facto, całe nasze życie. A poza tym, nie mówimy przecież o zainteresowaniu orientacją sąsiadów, tylko o orientacji erotycznej jako o zjawisku.
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Już dawno doszliśmy z Kasiek do wniosku, ze jestem lesbijką - fascynuja mnie kobiety :D

psychotique: nie wiem co Ci się nie podoaba w idealnym dniu faceta... może to, że autor traktuje kobiety instrumentalnie? :D
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Psychotique, skoro to mają być marzenia typowej kobiety, to mój szacunek do kobiet jest, widać, sporo przesadzony...
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

mawete pisze:Już dawno doszliśmy z Kasiek do wniosku, ze jestem lesbijką - fascynuja mnie kobiety :D
Obawiam się, że ten jeden element nie wystarczy, by uznać Cię za Lesbijkę w Męskim Ciele :mrgreen:

Zjawisko jest o wiele bardziej złożone, niż mogło by sie wydawać. Osobiście spotkałam się z jedenym tego typu przypadkiem. Póki co....
psychotique: nie wiem co Ci się nie podoaba w idealnym dniu faceta... może to, że autor traktuje kobiety instrumentalnie? :D
Ale ja przecież wcale nie mówiłam, że cokolwiek mi się nie podoba. Tę versję dnia idealnego przytoczyłam tylko po to, by podważyć sugerowane przez Ciebie zbieżności z Idealnym Dniem Lesbijki Obrazek

Natomiast co do traktowania innych przedmiotowo; patrząc przez pryzmat systemów filozoficznych, które kładą nacisk na duchowe doskonalenie i altruizm, trudno nazwać taką postawę godną uznania. Co nie oznacza wszelako, iż skoncentrowawszy się na czysto praktycznej stronie naszego istnienia, nie można uznać jej za nader korzystne przystosowanie do funkcjonowania na tym pełnym wszelakiej ohydy świecie.....
Falk von Breslau pisze:Skoro to mają być marzenia typowej kobiety, to mój szacunek do kobiet jest, widać, sporo przesadzony...
O, a tu mnie zaskoczyłeś. Pomijając fakt, że les nie są typowymi kobietami; skąd ten trącący szownizmem pogląd?

Uważasz, że kobiety dynamiczne, przebojowe i dominujące nie zasługują na szacunek? Twoim zdaniem siła przebicia, skłonność do rywalizacji, wysokie libido i sprawność fizyczna to cechy niegodne kobiet? :roll:
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Alienor
Aurora Borealis
Aurora Borealis
Posty: 880
Rejestracja: 21 wrz 2006, o 17:48
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Alienor »

Falk von Breslau pisze:Skoro to mają być marzenia typowej kobiety, to mój szacunek do kobiet jest, widać, sporo przesadzony...
psychotique pisze:O, a tu mnie zaskoczyłeś. Pomijając fakt, że les nie są typowymi kobietami; skąd ten trącący szownizmem pogląd?

Uważasz, że kobiety dynamiczne, przebojowe i dominujące nie zasługują na szacunek? Twoim zdaniem siła przebicia, skłonność do rywalizacji, wysokie libido i sprawność fizyczna to cechy niegodne kobiet? :roll:
Wątpię doprawdy, czy chodziło o to, że kobieta z idealnego dnia lesbijki miała wymienione wyżej cechy. Nie zauważyłaś, że ona jest przede wszystkim OGRANICZONA i ... nudna? I zapewne o to chodziło Falkowi...
Lecz gdyby mi kazały wyroki ponure
Na ziemi się meldować, by drugi raz żyć
Chciałbym starą wraz z mundurem wdziać na siebie skórę
Po dawnemu: wojować, kochać się i pić.
(Wieniawa)

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Alienor pisze:Wątpię doprawdy, czy chodziło o to, że kobieta z idealnego dnia lesbijki miała wymienione wyżej cechy. Nie zauważyłaś, że ona jest przede wszystkim OGRANICZONA i ... nudna? I zapewne o to chodziło Falkowi...
Ograniczona i nudna? Hmmmmmmm... szczerze powiedziawszy, nie zauważyłam :mrgreen:

Ograniczona i nudna.... czemu tak uważasz? Obrazek

A przyjmując na moment Twoją skalę; skoro wspomnianą les oceniasz tak, jak oceniasz, to jak byś określiła głównego bohatera Idealnego Dnia Mężczyzny? Obrazek
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Madzik
Ukryty
Ukryty
Posty: 836
Rejestracja: 10 lut 2006, o 00:24
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Post autor: Madzik »

Alienor, jak dla mnie, trafiłaś w dziesiątkę: ograniczona i nudna, dokładnie tak!
Na szczęście, nie sądzę, by miało to cokolwiek wspólnego z rzeczywistością. Wątpię, czy którakolwiek ze znanych mi lesbijek podpisałaby się pod takim podsumowaniem "idealnego dnia".

Zresztą, na własny prywatny użytek uważam, że w dużej części przypadków tego typu seksistowskie uogólnienia, które to niby mają być śmieszne, są właśnie ograniczone i nudne. Czasem nawet żenujące i niesmaczne.

Ale to, oczywiście, moja prywatna opinia i ja się z nią zgadzam ;)
Arma virumque cano

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Nic do dodania, poza tym co napisane :). Dziękuję Alienor i Madzikowi za jasne wyrażenie tego, co mi się plątało po łepetynie.
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

No okay, okay! Co człowiek, to opinia Obrazek

Ale czemu uważacie, że ta konkretna les jest nudna i ograniczona? Jakie fragmenty opisu jej idealnego dnia skłoniły Was do wyciągnięcia takich wniosków? Obrazek
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Czosnek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1324
Rejestracja: 12 lut 2007, o 18:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Czosnek »

Kolejny ciekawy temat. Na tym forum jest po prostu zagłębie :mrgreen: .
A jakie ciekawe opinie :D .
Czosnka

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Zgadzam się, opinie rzeczywiście ciekawe. Do tej pory nie mogę się nadziwić, że umieszczony na początku tego tematu humorystyczny text wywołał tak negatywne reakcje :mrgreen:
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

ODPOWIEDZ