Pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jestem

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

Dobra Mysz dostaniesz za swoje a co ;)

hmmm Mysz a jednak Kot na tapecie, czyzby przeciwienstwa sie przyciagaly choc tutaj jednak bym stawial na chec dokladnego poznania swego smiertelnego wroga no i oczywiscie utrzymania do niego szacunku oraz utrzymywanie niejako respektu przed nim. Opera dosc niszowa przegladarka acz jedna z bezpieczniejszych ( po odpowiednim ustawieniu oczywiscie). Porzadek w ikonach dowodzi ladu i harmonii a przede wszystkim dbolosci o przejrzystosc i chce posiadania rzeczy potrzebnych pod reka. Roznorodnosc gier ( o zgrozo az 6 bo kolekcji solitara nie zaliczam raczej do twojej kolekcji gier ) w/g mnie dowodzi sporej ilosci czasu jaki mozna poswiecic na kazda z nich a ze tematyka jest w pewnym stopniu podobna tu wychodzi lekkie zawerzenie zainteresowan tematyka. Coz Neostrada i Avast niebezpieczne polaczenie ale czasem jedyne mozliwe. Uwazaj na to polaczenie bywa zdradliwe. Prawy gorny rog uwidacznia artystyczna dusze wlasciciela milosc do wierszy oraz chec stworzenia nieco wiekszego dziala ( moze kiedys dane nam bedzie zaczytac) A i jeszcze podwojne zycie komunikatorow widzac Tlen na dole wnosze ze GG uzywa raczej inna osoba ktorej katalog jest widoczny na pulpicie. Coz nikt nie jest doskonaly.....


dobra to tyle chec podjecia dyskusji propouje via PM ;)


Juz zamieszczale ale co tam raz jeszcze :

Obrazek
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Szincza
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 33
Rejestracja: 3 maja 2008, o 21:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Z pod łóżka
Kontakt:

Post autor: Szincza »

http://img74.imageshack.us/my.php?image=pulpit2mu2.jpg


Aaaa macie, zobaczymy co o tym powiecie ;P
Tacgnol VS Longcat --------> CATNAROK !!!

Awatar użytkownika
Delein
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 1801
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:31
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Poznań XIII
Kontakt:

Post autor: Delein »

Hehe, niezly fotomontaz :D

A ze ja jeszcze w tym temacie sie nie udzielalam, to tez teraz wrzuce widok z pulpitu, bo znalazlam ostatnio ekstra tapetke, ktora cholernia mi sie podoba i mam wewnetrzna potrzebe pochwalic sie nia :]

http://s44.photobucket.com/albums/f50/D ... esktop.jpg

+Even if the voices are not real, they have pretty good ideas.

|Pyrkon 2008||Polcon 2008|
|Falkon 2008||NIKTowa|
|Pyrkon 2009||Manewry IV|
|Ava V||Polcon 2009|
|Falkon 2009||Closterkeller|
|Pyrkon 2010||Tricon 2010|
|Falkon 2010| |Pyrkon 2011|

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

To ja niesmialo przypomne zasady zabawy :

Ktos dajmy na to X ( taki Iks przykladowy nie nasz 76 aczklwiek czemu by nie ). Wiec Ikx-76 wkleja swoj pulpit.
Ktos inny dajmy na to Mcbet na jego podstawie podaje charakterystyke tej postaci po czym wkleja swoj pulpit i cierpliwe czeka az ktos go okresli ;)

Ot i tak to dziala ;)
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

kai
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 1580
Rejestracja: 29 paź 2007, o 17:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Śląsk.

Post autor: kai »

Tiiaaa!!

Więc robimy opis "psychologiczny" właścicielki pulpitu z lasem ...

Osoba ta, lubi naturę :)
Widać na pasku zadań jej główne zainteresowania ;) Swoją połówkę, muzykę i offcozzz Nocarza :D
Widać też po ikonach na pulpicie ze gra w rózne gry :D
Kalendarz na pulpicie mógłby oznaczać iż osoba często bywa na komputerze aby sprawdzić kalendarz :D poza tym widać ze ta osoba lubi kolor zielony.No i tyle :D


Meine desktop :

Obrazek
What do you mean, I ain't kind?
I'm just not your kind.

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Post autor: Qadesh »

piękny pulpit z paskiem z boku :twisted:

mała ilość ikon może świadczyć o wielbieniu porządku lub skrytości, a duża ilość otwartych okienek GG o tym, ze zmuszona została do screenu siłą :D
znając właścicielkę, mogę powiedzieć, że całkiem dobrze oddaje jej sprzeczności w charakterze 8)
i generalnie.. ładne kwiatki!!
hiehie!
kai? jak mi poszło?

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Post autor: Qadesh »

temat umarł, to walę mój pulpit i proszę o diagnozę :D :
http://picasaweb.google.com/qadeshet/BL ... 5659960050

Awatar użytkownika
MEDAL
--------
--------
Posty: 241
Rejestracja: 21 maja 2007, o 09:22
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Z Nienacka
Kontakt:

Post autor: MEDAL »

Viśta wioo :) przywiązanie do struktury pionowej gdzie tlo pulpitu ma byc centrum ekranu, intrygujące zainteresowania (ZŁO czy BLACK Sheep) czyżby zapędy okultystyczne.

Stylizowany na samuraja uszatek ( kłulik czy coś) dosiadający Smoka uwielbienie zwierząt i personifikacja powyższych.

względny porządek lubiący harmonie i gromadzenie tematyczne ikon wykorzystywanie kątów pulpitu przy segregacji.


aaa i lisek jako przeglądarka :P

można by jeszcze dodać ze chęć ukrycia się przed światem (niewidoczny na gg) lecz opis daje złudzenie ze wybrańcy będą wiedzieli kiedy jest.

p.s

system preinstalowany z officem trial 60dni + piracenie :P
There is only one MEDAL
and he scares the living crap out of the children
"I like you, when the world is mine your death will be quick and painless."
R .E.N.E.G.A.T
R u Sad ?

Awatar użytkownika
Dexter
Na misji...
Posty: 1317
Rejestracja: 27 mar 2007, o 14:18
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dexter »

Tło czarne - jako że czarny pasuje do wszystkiego, a dodatkowo mniej obciąża monitor, można spokojnie uznać, że właścicielka pulpitu stara się łączyć atrakcyjność z funkcjonalnością. W centrum Usagi na smoku - widomy znak zainteresowania komiksem i kulturą japońską; zapewne właścicielce nie obce są pojęcia lojalności i honoru.
Ale trzeba uważać - w tle łazi mucha (czyżby bałagan wynikający z zaniedbania?), siedzi czarna owca (może poczucie odrzucenia z powodu bałaganu?) oraz czai się ZŁO. Widać też narzędzia do kradzieży cudzej pracy.
Ostateczna diagnoza brzmi, że pod maską osoby wyważonej i spokojnej czai się przewrotna, niebezpieczna istota.

Mój pulpit

EDIT: Spóźniłem się, ale jako że MEDAL pulpitu swego nie zamieścił...
Niezwykle ważne jest, aby codzienna twoja postawa stała się postawą żołnierza,
a postawa żołnierza - postawą na co dzień.
(Miyamoto Musashi, Księga Pięciu Kręgów)

In the warzone marines shit tactically.
(Ray w "Generation Kill")

Awatar użytkownika
MEDAL
--------
--------
Posty: 241
Rejestracja: 21 maja 2007, o 09:22
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Z Nienacka
Kontakt:

Post autor: MEDAL »

właśnie go chciałem załadować :(((

Obrazek

O mój boże Dexter ty ty niedobry, nie tu na dywagacje na temat twojego komentarza :)
Ostatnio zmieniony 5 wrz 2008, o 20:39 przez MEDAL, łącznie zmieniany 1 raz.
There is only one MEDAL
and he scares the living crap out of the children
"I like you, when the world is mine your death will be quick and painless."
R .E.N.E.G.A.T
R u Sad ?

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Post autor: Qadesh »

hahaha, no rozszyfrował mnie, rozszyfrował, kumite mroczne mnie ogarnęło ;>

to nie jest uszatek - to jest Miyamoto Usagi-san, z komiksa "usagi yojimbo" , największy twardziel i najlepszy szermierz w całej Japonii 8)

noo, wkurzają mnie puste katy, skoro tyle można tam wrzucić!!
dlatego tez tapetek jest środkowy - ikony widać i sie nie wtapiają ;>
i nie piracę ;> triala mam jeszcze miesiąc, tralala :P, nówka nie śmigana,o.

a skąd ta cholera o piraceniu wie, przeniknął do foleru ZŁO, czy jak..? :D

w każdym razie tapeta trzyma fason już z miesiąc i nadal się nia upajam :ninja:

TU CHYBA ZACZYNA SIE MOJ EDIT:
Dexter:
tak! tak! złoo! zło i szatani! dziękuję, dziękuję, w kńcu wyszło, że jestem podstępna! wzruszyłam się... chlip..
a mucha łazi, bo akurat bardzo grafiki tego pana mnie ruszają ;>

to ja zostawie pulpit MEDALA w spokoju, choć jakby się uprzeć... ale niech następna osoba nad tym myśli, a ja się popastwię nad Twoim, mogiem?? :twisted:

no to zaczynam!
ascetyzm posunięty do granic użyteczności, nic nie powinno rozpraszać, ale niech tez coś oko ucieszy - dodatkowo temat tapety sugeruje marzyciela i człowieka pragnącego chwili odpoczynku - cicha, spokojna noc.. a przynajmniej kogoś, kto naprawdę lubi prozę spod znaku Tolkiena i zapewne Ursuli LeGiun też :)
dead can dance w tle, zatem spokojnie można oddać się medytacjom nad zmienna naturą świata, dać się pochłonąć jakiemuś hobby.. [tudzież w spokoju zjeść zupę :twisted: , ale tak to qadesh kaleczy świętości :P]

no i jak?
zblizylam sie troszke?
Ostatnio zmieniony 5 wrz 2008, o 20:46 przez Qadesh, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Dexter
Na misji...
Posty: 1317
Rejestracja: 27 mar 2007, o 14:18
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dexter »

Widać Vistę - oznaka pędzenia za nowoczesnością i atrakcyjnością, dla którego poświęca się solidność i wygodę zaawansowanego użytkowania. Do tego na pulpicie znajdują się pliki instalacyjne, które powinny znajdować się we wspólnym katalogu, a nie bałaganić pulpit. Duża liczba gier wskazuje nastawienie właściciela na rozrywkę miast ciężkiej pracy - którą zapewne jest praca z siecią, na co wskazuje duża liczba przeglądarek. Obrazek na pulpicie (jak również tytuły gier) wskazują na agresywne nastawienie właściciela do świata - do tego rasistowskie (wszak bomby lecą na japoński samolot).
Niezwykle ważne jest, aby codzienna twoja postawa stała się postawą żołnierza,
a postawa żołnierza - postawą na co dzień.
(Miyamoto Musashi, Księga Pięciu Kręgów)

In the warzone marines shit tactically.
(Ray w "Generation Kill")

Awatar użytkownika
Mysz258
Nimfa
Nimfa
Posty: 809
Rejestracja: 5 sie 2007, o 14:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Okolice Torunia
Kontakt:

Post autor: Mysz258 »

A ja nie bardzo mam kogo określić poprzez opis jego pulpiiiiitu.

Wszak zarówno Dexter i Kładziesz nie dodali swoich screenów.

Będę więc samolubny i tylko dodam swój zrzut ekranu...

Obrazek
Manewry IV - Wodny Świat

Ludzie byli dawniej bliżsi sobie.
Musieli.
Broń nie niosła daleko.

Awatar użytkownika
Drakkainen
--------
--------
Posty: 28
Rejestracja: 10 paź 2008, o 03:08
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z Koszalina

Post autor: Drakkainen »

Dla porządku podkreślę, że kompletnie Was nie znam. Skoro ten wstęp mamy już za sobą, to zaczynajmy...

Pierwsze co się rzuca w oczy, to dobry gust jeśli idzie o seriale. Jednocześnie tapeta ta wskazuje, że Mysz jest osobą bardzo uczciwą, bo niezdającą sobie jeszcze sprawy, ze zdezaktualizowania się składu osobowego serialu (wiem, świnia jestem :twisted: ). Dodatkowo używanie starego systemu może, choć wcale nie musi, wskazywać na jej/jego konserwatywną naturę. Natomiast znajdujące się na pulpicie ikonki, takie jak "Dzienniczek", "ania" czy "Michał", już dość jasno wskazują na młody wiek, i wielce prawdopodobne posiadanie rodzeństwa, z którym to, dodatkowo, może zachodzić potrzeba współdzielenia komputera. Ikonka Avasta, świadczy z kolei o świadomości ochrony komputera, przed zagrożeniami płynącymi z sieci, czyli o przezorności. Jest to równocześnie dodatkowa wskazówka, która przemawia za młodym wiekiem osoby pulpit nam okazującej (darmowa aplikacja).

Link dla zainteresowanych 8)

Awatar użytkownika
Ines Roux
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 34
Rejestracja: 28 lut 2008, o 22:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jestem

Post autor: Ines Roux »

o proszę, jak czyściutko jak minimalistycznie. To się chwali, nie lubie jak pulpit jest zaśmiecony ikonami. Mogło by to wskazywać na pedantyzm, ale może po prostu stoi za tym uwielbienie dla tapety i niechec do zasłaniania jej ikonami xD Na mnie nie zrobiła on wrazenia, nie lubie kanciastych komputerowych grafik, ale to rzecz gustu. Nie znam się, ale przypuszczam, że to pstać z jakiejś gry (?). Zatem mamy do czynienia z zapalonym graczem?

Mój obecny pulpit:

ObrazekObrazek
Z Mercedes Thompson (Patricii Briggs) w roli głównej; wykonanie ja + Corel Photo Paint. Obrazek autorstwa Daniela Dos Santos'a --> http://www.dandossantos.com/home.html
http://mercythompson.cba.pl
I read a book about the self, Said I should get expensive help

ODPOWIEDZ