Pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jestem

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jestem

Post autor: Mcbet »

No właśnie chciałbym zapoczątkować nową zabawe z serii pokaż mi swoj pulpit a powiem ci kim jestes.

Więc na pierwszy strzał wystawiam sie Ja a to jest moj pulpit. Odważnych zapraszam . I pamietajcie ten sie śmieje kto ma powód hehehe

http://www.fotoplik.pl/2v1uct1.jpg
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Hmmm... dzisiaj taki:

Obrazek
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

No pięknie! A mój temat, Na Drugim Brzegu Morza Informacji, leży odłogiem, na samym dnie tego działu, tak? :mrgreen:

Kilka dni na forum i już podpadasz! Obrazek


Obrazek
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

Yellow

W pierwszym przypadku od razu da sie zauwazyc zafascynowanie twprczoscia pewnego dosc chyba ekscentrycznego ale uwielbianego przez miliony pana bardziej znanego przez ogol jako tarantino. wizerunek miecza na zołtym tle symbolizujacym zazdrosc dowodzi bardzo mocno rozwinetego poczucia swojej wlasnosci aczklwiek mogącym postawić wszytko na ostrzu miecza jak by cos zagrazalo , z drugiej storny (na tym sie nie znam hehe) jeśli chodzi o to postepowianie wstepne w ostrych zespolach wiecowych tak naprawde wiemy juz do kogo sie udac z problemami sercowymi oraz rozterkami zyciowymi. Napewno bedziemy wysluchani a potem albo kazace ostrze sprawiedliwosci albo slowa zbawcze dusze nasza : "... Śpij spokojnie..."
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

Natomiast w drugim przypadku urzekł mnie wręcz prawie idealny porządek na pulpicie właściciel stawia na minimalizm życiowy, można by rzec wręcz ascetyzm pulpitowy. Symbol pliku zaczynajacego sie na sku... a konczącego na rwiell dowodzi znajomosci korzeni naszego ojczystego jezyka. Fallout 2 wskazuje przywiazanie do klasyki co moze wkazywac ukryte troszke konserwatywne poglady. No io oczywiscie punkt cetralny pulpitu czyli To co Tygryski kochaja najbardziej oczy wrazliwe na piekno natury. Ta linia okrywajaca nutke tajemniczosci, frobiny wody podreslajace aksamitnosc napietej struktury, nutka tajemniczosci oslaniajaca centralny punkt przyciagajacy wzrok. Poprostu samo piekno . Tylko po co ta modelka :)))))))))))))


Są to tylko lóźne dywagacje autora nie majace na celu obrażenia lud skrzywdzenia jakich kolwiek osob czytajacy ten słowa. Innymi słowy mówiąc to tylko żary :)))))

Pozdrawiam Mcbet
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Victus
Licencjat
Licencjat
Posty: 273
Rejestracja: 23 gru 2006, o 13:26

Post autor: Victus »

Obrazek
Quidquid latine dictum sit altum videtur

Awatar użytkownika
A.Mason
Wrażencjusz R.P.M.
Wrażencjusz R.P.M.
Posty: 156
Rejestracja: 20 lip 2006, o 00:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Z MONu
Kontakt:

Post autor: A.Mason »

Obrazek

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Mcbet pisze:Natomiast w drugim przypadku urzekł mnie wręcz prawie idealny porządek na pulpicie właściciel stawia na minimalizm życiowy, można by rzec wręcz ascetyzm pulpitowy. Symbol pliku zaczynajacego sie na sku... a konczącego na rwiell dowodzi znajomosci korzeni naszego ojczystego jezyka. Fallout 2 wskazuje przywiazanie do klasyki co moze wkazywac ukryte troszke konserwatywne poglady. No io oczywiscie punkt cetralny pulpitu czyli To co Tygryski kochaja najbardziej oczy wrazliwe na piekno natury. Ta linia okrywajaca nutke tajemniczosci, frobiny wody podreslajace aksamitnosc napietej struktury, nutka tajemniczosci oslaniajaca centralny punkt przyciagajacy wzrok. Poprostu samo piekno . Tylko po co ta modelka :)))))))))))))

Są to tylko lóźne dywagacje autora nie majace na celu obrażenia lud skrzywdzenia jakich kolwiek osob czytajacy ten słowa. Innymi słowy mówiąc to tylko żary :)))))
Żarty, żartami, ale trzeba przyznać, że sporo jest prawdy w Twoich słowach. Przynajmniej w moim przypadku :mrgreen:

Muszę przyznać, że zaskoczyłeś mnie faktycznie dokonując analiz poszczególnych pulpitów. Sądziłam, że będzie to kolejny wątek pełen wstawianych przez ludzi zdjęć.... a tu proszę. Niespodzianka :D
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Obrazek

Ja już nie wiem... Link w każdym razie działa jak trza ;).

EDIT


Obrazek

Tak? ;->

EDIT 2
Tiaaaa... Zapomniałem opisać pulpitu A. Masona. To jadziem!
Przede wszystkim Mason należy do kategorii użytkowników trzymających wszystko na wierzchu, żeby było pod ręką. Sporo skrótów do katalogów, dużo ikon na pulpicie, sprawia wrażenie lekkiego chaosu, jednak ikony poustawiane są według pewnego porządku (pliki tego samego typu obok siebie). Właściciel ceni sobie wolne miejsce na dysku (stąd dokumenty w formacie .rtf). Oprócz tego lubi sobie czasem w coś pograć. Prawdopodobnie oprócz gier z pulpitu lubi też Fallouta ;).
Zainteresowania muzyczne - muzyka czeska (choć, jak sądzę, można znaleźć też inne ciekawe utwory).
Ostatnio zmieniony 17 lut 2007, o 16:35 przez Falk, łącznie zmieniany 2 razy.
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
A.Mason
Wrażencjusz R.P.M.
Wrażencjusz R.P.M.
Posty: 156
Rejestracja: 20 lip 2006, o 00:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Z MONu
Kontakt:

Post autor: A.Mason »

Falk von Breslau pisze:Obrazek

Ja już nie wiem... Link w każdym razie działa jak trza ;).
Bo obrazek powinien byc grafika, zobacz na Twoj, po rozszerzeniu jest "&Thumbnail=1", jesli chcesz, zeby pojawil sie obrazek musisz w img wstawic adres obrazka, tzn. adres musi byc jpg, gif, albo png.

Kurcze, co to tylko ja uzywam pulpitu jako obszaru roboczego? Wszyscy maja pulpit do ogladania?

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

[quote="

Muszę przyznać, że zaskoczyłeś mnie faktycznie dokonując analiz poszczególnych pulpitów. Sądziłam, że będzie to kolejny wątek pełen wstawianych przez ludzi zdjęć.... a tu proszę. Niespodzianka :D[/quote]

No wlasnie tylko moze ktos jeszcze sie pobawii co ?? genrealnie polega to na tym ze trzeba opisac pulpit poprzednika i wkleic swoj
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Ahaaa... to o to w tym chodzi. Szkoda, że od razu nie napisałeś. Oj, zinterpretowałabym sobie czyjś pulpitek, he, he... :mrgreen:
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Victus
Licencjat
Licencjat
Posty: 273
Rejestracja: 23 gru 2006, o 13:26

Post autor: Victus »

psychotique pisze:Oj, zinterpretowałabym sobie czyjś pulpitek, he, he... :mrgreen:
Mojego jeszcze nikt nie ocenił - powiedział nieśmiało zerkając na psychotique dopijającą ostatni łyk kawy, której aromat wypełnił całe pomieszczenie.
Quidquid latine dictum sit altum videtur

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

psychotique pisze:Ahaaa... to o to w tym chodzi. Szkoda, że od razu nie napisałeś. Oj, zinterpretowałabym sobie czyjś pulpitek, he, he... :mrgreen:
Rzeczywiscie ależe ze mnie gapa :(((((((

Pozostaje miec nadzije ze sie ten pulpit twoj wymarzony pojawi wtedy bedziesz miala okazje sie wyrzyc :)
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Mały offtopic... Za błędy ortograficzne robi się po 100 pompek... Falk obiecuje dopilnwać.

A poważnie, jak ustawić pulpit? Bo ja jestem polonistka analfabetka informatyczna..
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

ODPOWIEDZ