33 Parszywe Zasady Twardziela

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

33 Parszywe Zasady Twardziela

Post autor: psychotique »

Dużo mówi się na tym forum w Wojownikach. Temat jest ciekawy i budzi wiele emocji, szczególnie wśród facetów. Ale jakie są warunki konieczne i wystarczające, aby móc się Wojownikiem mienić? Ano, m.in. Wojownik musi być twardy. Twardy, a nie miętki. W cyklu Prawdziwe Oblicza Wojowników, przedstawiam Wam dzisiaj zatem:


33 PARSZYWE ZASADY TWARDZIELA

1 - Twadziel rulez.

2 - Twardziel jest rozkoszą, kobieta pragnieniem. Zdobycie twardziela jest dla kobiety ekscytujące. Tylko niektórym pozwala on na to.

3 - Twardziel ma wielki szacunek i serce pełne miłość do wszystkich kobiet - okazuje to na swój sposób.

4 - Uwodzenie jest joyomoyo - to zabawa a nie poważna rozprawa naukowa, sądowa czy filozoficzna.

5
- Przede wszystkim to twardziel testuje kobietę. Wie dokładnie gdzie zmierza i co chce od kobiety. Ustanawia ramy i konsekwentnie ich pilnuje.

6 - Twardziel jest przygotowany na kobiece testy. Gdy je dostrzega, zapala mu się w głowie 100-u megawatowa lampa.

7 - Twardziel ma jaja duże jak berety i nie przejmuje się, jak zareagują inni gdy nimi poruszy.

8 - Twardziel wie jak używać mowy swojego ciała. Ma magnetyczny wpływ.

9 - Podstawowa broń twardziela to silny stan seksualny - taki, że kobieta wariuje. Jest zajebistym kochankiem.

10 - Twardziel jest gotowy na to, żeby żyć bez kobiety. Jak chce nie bierze jeńców, ale też nie masturbuje się na potęgę. Seks z ręką jest żałosny.

11 - Jest szybki, kurewsko szybki. 3 sekundy do setki.

12 - Twardziel wie, że kobiety kochają seks bardziej niż faceci. Dlatego mają do niego szacunek jak je po prostu przeleci.

13 - Twardziel wie, że czym szybciej pójdzie do łóżka z kobietą tym lepiej.

14 - Twardziel ma zawsze większy wybór, może więcej - jak w Erze. Ma wolność.

15 - Twardziel ma dystans do otaczającej go rzeczywistości - potrafi opanować chaos i matrixa.

16 - Zero wymówek. ZERO.

17 - W towarzystwie pięknych kobiet czuje się wyluzowany. To czysta przyjemność. Niech one się spinają.

18 - Twardziel zawsze wie co ma powiedzieć w obecności pięknych kobiet, a jak nie wie, to ma to w dupie.

19 - Twardziel lubi prowokować. Kobiety kochają go za to. I faceci też, ale ci niech nie liczą na sex.

20
- Twardziel popełnia wiele błędów, naprawdę kurewsko dużo. Ale jeszcze więcej rzeczy robi dobrze.

21 - Twardziel jest bezpośredni i szczery, ściemniają mięczaki.

22 - Twardziel jest zaskakujący i nieprzewidywalny. Nie czytaj już tego dalej, ok?

23 - Twardziel jest unikalny, jedyny w swoim rodzaju. Dlatego kobiety go pragną i pożądają. Każda chce go mieć. Przede wszystkim jego energię jądrową.

24 - Twardziel zawsze idzie jak po swoje. To jego matrix.

25 - Twardziel ma uporządkowane życie zawodowe. Przecież pracownicy, klienci i pracodawcy uwielbiają go tak samo jak kobiety.

26 - Twardziel ma uporządkowane życie emocjonalne. Czuje, współczuje, jest empatyczny, jest elastyczny. Kiedy trzeba jest najtwardszy z twardych ale potrafi być najbardziej miękki z miękkich i nie ulegać negatywnym stanom. Jak Matka Teresa.

27 - Twardziel ma szerokie horyzonty i inne pasje poza kobietami.

28 - Twardziel nigdy się nie tłumaczy. Nigdy. No chyba, że ma taki kaprys.

29 - Twardziel jest odważny i przełamuje granice swojej strefy komfortu. Przecina je... jak przecinak. Przecinak jest genialnym słowem.

30 - Twardziel potrafi zdominować innych samców, tak, że jedzą mu z ręki i łaszą się jak koty.

31
- Twardziel wytrzymuje każde napięcie jakie się pojawia pomiędzy kobietą i mężczyzną, seksualne, emocjonalne czy cholera wie jakie.

32 - Twardziel walczy do samego końca, do samego końca, do samego końca - jak niemieccy piłkarze na mundialu.

33 - Twardziel się śmieje, on po prostu kurwa potrafi się ze wszystkiego śmiać.
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 33 Parszywe Zasady Twardziela

Post autor: Kasiek »

psychotique pisze:
2 - Twardziel jest rozkoszą, kobieta pragnieniem.
I od czasu mówi teraz ja jestem Sprite a ty pragnienie?

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Ja tam nie wiem, ja tylko skromnym naukowcem jestem. Zapytaj kogoś z rodu Wojowników :mrgreen:

Aczkolwiek zaryzykuję twierdzenia, iż to, jak twardziel rozegra daną sytuację, zeleży od jego widzimisię, natomiast porównanie do głośnej swego czasu reklamówki ma, w sposób zrozumiały dla dzieci współczesnej popkultury - dla których nawiązania do Shakespeara są całkowicie nietransparentne - podkreślić piorunującą moc wrażenia, jakie wywiera twardziel na kobietach Obrazek
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

No wiesz, ja tam Szekspira kocham i mam nadzieję, że w pewnym, przyzwoitym stopniu rozumiem. Ale i tak nie ma to jak Młoda Polska!

Ja jestem z Wojowników i zdecydowanie oświadczam, że oni wcale tak kobiet nie traktują. A wręcz przeciwnie. Przekonaj się! :D :twisted: :D

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

psychotique: czytam Twój kolejny post i tak coś mi się wydaje, że Ty niedopieszczona troszkę jesteś :twisted:
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
Czosnek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1324
Rejestracja: 12 lut 2007, o 18:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Czosnek »

Zgadzam się. Trzeba ją dopieścić.
Czosnka

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Kasiek pisze:No wiesz, ja tam Szekspira kocham i mam nadzieję, że w pewnym, przyzwoitym stopniu rozumiem.
Co fakt, to fakt - Shakespeare jest naprawdę gęsty. Szkoda, że w liceach omawia się jego sztuki tak pobieżnie, bo pewne motywy, oczywiste dla ówczesnych, mają teraz kompletnie inne znaczenie niż za czasów, kiedy te texty powstawały. Zrozumienie wielu aspektów opowiadanych przez Shakespeara historii wymaga wiedzy o epoce. Ale i tak, czytanie ich na czysto może dostarczyć wiele przyjemności.
Ale i tak nie ma to jak Młoda Polska!
Strasznie dekadencka epoka. Chociaż, w porównaniu z tym, co dzieje się teraz....
Ja jestem z Wojowników i zdecydowanie oświadczam, że oni wcale tak kobiet nie traktują. A wręcz przeciwnie. Przekonaj się! :D :twisted: :D
O nie, jeszcze jeden Wojownik? Za co! Za co! Czy ja byłam w poprzednim wcieleniu jakimś SS-manem? :mrgreen:

Wiesz jak to jest - swoich zawsze traktuje się ulgowo, a kobiet spoza klanu nikt nie oszczędza :mrgreen:
mawete pisze:psychotique: czytam Twój kolejny post i tak coś mi się wydaje, że Ty niedopieszczona troszkę jesteś
czosnek pisze:Zgadzam się. Trzeba ją dopieścić.
Naprawdę tak uważacie? A może to, co Wam wydaje się przegięciem, to norma dla mnie? Obrazek

Poza tym, niedopieszczona... cóż za nieprecyzyjne określenie. Zechciełbyście doprecyzować, co konkretnie macie na myśli?

1. Moj wybujaly temperament i niezaspokojony apetyt na sex? Obrazek

2. Domniemany brak bliskosci z przedstawicielem płci odmiennej?

3. Domniemany brak seksu angażującego penis i vaginę?

4. Domniemany brak orgazmow jako takich?

5. Jeszcze coś innego?

:mrgreen:
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Sposób pisania przez Ciebie o sexie... Cały czas Ci czegos brakuje... :D albo coś się nie podoba. :D
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

No fakt - przesyt moją specjalnością zdecydowanie nie jest :mrgreen:

Ale czemu uważasz, że coś mi się cały czas nie podoba? Bo nie przypominam sobie, żebym pisała tu o tym.... :roll:

A poza tym, to czemu znowu gadamy o mnie? O twardzielstwie podyskutujmy - w sensie ogólnym bardziej :mrgreen:
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Dobra, jeśli chcesz dyskutować o sensie ogólnym to ja wysiadam. Mi sie podoba :D
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

No ale sam przyznaj, jak inaczej mamy rozmawiać? Kogo tu obchodzi moje domniemane niedopieszczenie? Natomiast kwestia archetypu Wojownika... o, to co innego. Szczerze mówiąc, liczyłam, że po takiej dawce Parszywych Zasad wywiąże się jakaś ciekawa dyskusja. Póki co, wygląda jednak na to, że chyba się przeliczyłam.... nie po raz pierwszy, zresztą :mrgreen:
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Napisałaś "parszywych" dookreśl to słowo. Dlaczego akurat jego uzyłas?
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

To nie ja. Nie ja jestem autorką 33-ech Parszywych Zasad. Przy okazji, Twoim zdaniem takie określenie do nich nie pasuje?
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

A dlaczego ma pasować? :D
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Czy ja wiem..... może np. dlatego, że w praktyce, kilka z tych zasad, np. ta dotycząca empatii, stawiania sprawy jasno, itp. ulegają zawieszeniu?
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

ODPOWIEDZ