Przepychanki 1

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Równie dobrze my możemy Ciebie wziąć do Bunkra i dać Ci sztuczną krew.
Ultor pije sztuczną krew, Wy też możecie. Trzeba tylko odrobiny dobrej woli...
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
dareko
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 82
Rejestracja: 23 sty 2007, o 12:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

Post autor: dareko »

Falk von Breslau pisze:Dareko, kiedy wampir wzywał Wojowników? Jak miał problemy ze strony ludzi. Kiedy miał problemy ze strony ludzi? Jak nie potrafił utrzymać swojego istnienia w tajemnicy. Czemu nie mógł go utrzymać w tajemnicy? Bo albo był głupi i nie zachowywał środków ostrożności, albo był psycholem i lubił sobie postraszyć ofiarę przed jej zabiciem.
A skad ty to niby mozesz wiedziec? :shock: Byles tam? w planach cie jeszcze pisklaku nie bylo, nie wiesz co sie dzialo, nie wiesz jak na nas polowali. Powiem ci tylko tyle, ze od kata sie nie dowiesz. Nie dzwignalbys


Falk von Breslau pisze: To przez takich jak Wy ludzie nas prześladowali. Jesteście zagrożeniem i macie wybór - albo przejdziecie na sztuczną krew jak Ukryty przykazał, albo Was zlikwidujemy dla dobra całego gatunku.
"Macie wybor", dobre sobie. Kat wam oczywiscie nie powie ale sa inne sposoby. Idz do Empiku, tam mozna kupic dobra ksiazke, "Renegat", taki ma tytul. Pisarka Kozak ujawnila tam wiele z wiedzy zakazanej pieskom. Mozesz sie doksztalcic :twisted: Ale, ale, ty zdaje sie masz juz ta ksiazke, to przeczytaj w koncu, dowiesz sie, czy mamy wybor. :twisted:
Nocarzu, zaloz nakolanniki!

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

dareko: Nie możemy i nie możemy wyjaśnij nam jaka reakcja fizjologiczna Wam to uniemozliwia, o ile pamietam jeden z Waszych błagał w Bunkrze o sztuczna krew. I jeszcze jedno... jak ładnie pomijasz niewygodne tematy...
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
dareko
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 82
Rejestracja: 23 sty 2007, o 12:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

Post autor: dareko »

Falk von Breslau pisze:Równie dobrze my możemy Ciebie wziąć do Bunkra i dać Ci sztuczną krew.
Ultor pije sztuczną krew, Wy też możecie. Trzeba tylko odrobiny dobrej woli...

Alez mieliscie juz naszych w bunkrze, i co? Wypil ktorys ten nawoz bez dodatkow? Nie, nie mogl, widzieliscie tylko to co Ultor chcial zebyscie widzieli.

Nie, my nie mozemy. Widze jednak, ze nocarzyk zapomnial, ze kat jest Lordem :twisted:
Nocarzu, zaloz nakolanniki!

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Macie wybór. Zawsze jest wybór. Próbowałeś pić sztuczną krew? Nie. Czemu? Wykazałeś choć odrobinę dobrej woli? Nie. Dobrze Ci tak. jak jest. Do własnej słabej woli dorabiasz ideologię.
Czasy się zmieniły, ludzkie życie nie jest już tak tanie jak 100-200 lat temu. Musisz się przystosować do nowych warunków. Albo zginiesz.
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
dareko
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 82
Rejestracja: 23 sty 2007, o 12:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

Post autor: dareko »

mawete pisze:dareko: Nie możemy i nie możemy wyjaśnij nam jaka reakcja fizjologiczna Wam to uniemozliwia, o ile pamietam jeden z Waszych błagał w Bunkrze o sztuczna krew. I jeszcze jedno... jak ładnie pomijasz niewygodne tematy...
A czy ja jestem naukowiec, niech oni ci to wytlumacza. Kat z pwnoscia tego nie zrobi. Co do pomijania niewygodnych tematow, to przewin, przeczytaj i zobaczy ile ty pominales, jestes mistrzem :twisted:
Nocarzu, zaloz nakolanniki!

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

dareko pisze: Nie, my nie mozemy. Widze jednak, ze nocarzyk zapomnial, ze kat jest Lordem :twisted:
I co z tego? Zaczął pić sztuczną krew nim Ukryty zatwierdził go na Lorda.
I tu jest właśnie pies pogrzebany. Ukryty go zatwierdził. Ukryty przyznał nam rację. A Wy... Cóż, złamaliście dany Wam rozkaz. A za to tylko jedna kara.
Ostatnio zmieniony 15 lut 2007, o 14:21 przez Falk, łącznie zmieniany 1 raz.
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Mów mi Mistrzu. :twisted:
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Falk von Breslau pisze:
dareko pisze: Nie, my nie mozemy. Widze jednak, ze nocarzyk zapomnial, ze kat jest Lordem :twisted:
I co z tego? Zaczął pić sztuczną krew nim Ukryty zatwierdził go na Lorda.
I tu jest właśnie pies pogrzebany. Ukryty go zatwierdził. Ukryty przyznał nam rację. A Wy... Cóż, złamaliście dany Wam rozkaz. A za to tylko jedna kara.
KS.
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
dareko
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 82
Rejestracja: 23 sty 2007, o 12:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

Post autor: dareko »

Panowie pisklaczki, macie wyprane mozgi. :lol: Przeczytajcie Renegata. Nie mozemy i juz. Ja wiem, ze wam latwiej jest polowac na braci, wierzac, ze jestesmy zli i niedobrzy. Ci paskudni Renegaci. To wam daje spokoj sumienia, gratulacje. Stoicie jednak w opozycji do rzeczywistosci.

Powtarzam, nie macie prawa uczyc nas o Ultorze, zaden z was go nie widzial, nic o nim nie wiecie, poza tym, co wam powiedzial kat. A chyba wykazalem wam jasmo, jak pieknie wami ten Lord manipuluje.
Nocarzu, zaloz nakolanniki!

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

dareko: wiesz, Kapitan juz pisał w innym temacie ze Goebbels to przy was nikt... Ja sie w pełni z Nim zgadzam...
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
dareko
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 82
Rejestracja: 23 sty 2007, o 12:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

Post autor: dareko »

Goebbels jest nikim przy Ultorze, ale wiem, ze mozgi po praniu tego nie dostrzega :twisted:
Nocarzu, zaloz nakolanniki!

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Lord Ultor pozostał wierny Ukrytemu. Za pytam kolejny raz: a Wy?
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Aremo
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 508
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 20:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontakt:

Post autor: Aremo »

dareko pisze:Przeczytajcie Renegata.
Wydaje mi sie, ze kazdy z nas przeczytal :P
Ja wiem, ze wam latwiej jest polowac na braci
Ciekawe skad...
Ci paskudni Renegaci.
Zli, najgorsi!
"Trudno jest być człowiekiem,
stać samotnie pośród wirujących
na szklanym oceanie gwiazd."
A.K.

Awatar użytkownika
dareko
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 82
Rejestracja: 23 sty 2007, o 12:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

Post autor: dareko »

mawete, na tyle, na ile moglismy. I on nas osadzi.
Nocarzu, zaloz nakolanniki!

ODPOWIEDZ